X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa, szybkiego powrotu do zdrowia!

    Innamorata, dobrze Cię tu widzieć :) super pomysł miał Twój mąż z tym wyjazdem i cieszę się, że już lepiej się czujesz.

    Dagn_, dziękuję Kochana za pamięć, oby się spełniło :) Jutro dam znać czy mnie przyjęli na badanie i po badaniu też się oczywiście odezwę.

    Agniechaaa, mam nadzieję, że zajęcia na uczelni szybko Ci zleciały :) Trzymam kciuki za Wasze owocne starania!

    Miłego niedzielnego popołudnia życzę wszystkim ;-)

    innamorata88, Kotowa lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, dobrze, że wyjazd się udał :-)
    Masz teraz jakąś kontrolę po zabiegu i ogólnie ekran działania, czy skupiasz się na prezentach świątecznych i odpoczywasz?

    Kotowa, jak samopoczucie? Coś się poprawiło czy dalej Cię męczy :-(?

    Summer, mam nadzieję, że przyjmą :-)
    Jak się udało wczorajsze wyjście? Dobry był torcik?

    Mnie dziś na zakupach wzięło na sevendaysy i kupiliśmy kilka rodzajów :-D Wieczorem wczoraj oglądaliśmy komedię "Bad moms", która w sumie ciekawie obrazuje to, co się dzieje na typowych mamuśkowych forach :-P Ale w sumie spodziewałam się, że film będzie trochę lepszy.

    Poza tym spotkałam się po mszy z proboszczem, żeby mi namaszczenia chorych udzielił przed nadchodzącą operacją :-)
    Tylko jeszcze muszę się spakować w końcu. Za cholerę mi się nie chce, mam jeszcze czas :-P
    Btw, trzymajcie kciuki, bo schodzę z dawką leków na te ostatnie dni. Oby się w miarę bezboleśnie to powiodło.

    Miłego wieczoru, dziewczyny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 18:18

    innamorata88, summer86 lubią tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn niezły pomysł z tym namaszczeniem chorych :) życzę Ci żeby szybko ten czas zleciał i już było po wszystkim. BTW 7days zawsze był moim wycieczkowym pogromcą głodu na zmianę z zimnym cheeseburgerem z maka. Wiem Blee.. Ale jak jest się glodnym w trasie to smakuje jak złoto. :D

    Inna super że wyjazd się udał Bieszczady cudowne miejsce

    Kotowa mam nadzieję że już lepiej się czujesz

    Pozdrawiam z łóżka.. M mnie przybił do niego wczoraj jak zaczęłam odrobinę plamić. Na szczęście pomogło i przeszło samo.

    Miłego wieczoru wam życzę

    xvqvdqg.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ uwielbiam sevendaysy z nadzieniem szampańskim, u mnie ciężko je dorwać.. wszędzie tylko czekoladowe. Trzymam mocno kciuki, żeby te dni szybko zleciały i żebyś nie odczuła zmniejszenia dawek.
    Torcik był pyszny, taki w domowym stylu. Spotkanie się udało, było bardzo miło, rodzinka też zadowolona. Byłby dzień jak z bajki gdybym wieczorem się z mężem nie pokłóciła, ale już sytuacja opanowana. Przez ostatnie 3 lata prawie w ogóle się nie kłóciliśmy, a od dwóch miesięcy zdarza się to coraz częściej niestety :-/

    Amore, dobrze zrobił Twój M. Masz przepisaną luteinę? Kiedy kolejna wizyta u lekarza?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I rozłożyło mnie na łopatki :( Zostałam dziś w domu, później idę do lekarza po zwolnienie.
    Trzymajcie się i do usłyszenia

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa, szybkiego powrotu do zdrowia!

    Ja już w szpitalu, czekam na HSG.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa przesyłam ciepła herbatę

    Summer trzymam kciuki za Ciebie!

    summer86 lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oz, to niefajnie, Kotowa :-( niech Cię szybko wykurują :*

    Summer, powodzenia :-) daj potem znać, jak się czujesz.

    Ja dziś bezsenność trochę :-/ obudziłam się bez sensu o 4.30, leżałam do 6. Na szczęście potem jeszcze udało mi się zasnąć.
    Podświadomie zaczynam się stresować przyszłym tygodniem ;-) albo to niestety wina mniejszej dawki leków.
    Układam sobie plan na ten tydzień. Jutro chyba zafarbuję włosy, w środę mam kosmetyczkę, w piątek wizytę u lekarza. A pomiędzy będę leżeć w domu, żeby mnie nic nie złapało, bo to by tragedia była :-(

    Buziaki na dobry dzień :*

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_, mam nadzieję, że u Ciebie to jedorazowa taka zła noc. Plan na ten tydzień masz ambitny i dobrze, szybciej czas minie.

    ​Ja już po, wyniku na papierze nie mam.. ale lekarz po badaniu mowił, że oba drożne, z tym że prawy pojawił się dopiero po dopuszczeniu drugiek dawki kontrastu. Podobno mam długie jajowody, cokolwiek to znaczy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn buziaki Tobie też dzisiaj w warszawie piękny dzień! Przesyłam promienie słońca w każdy zacieniony kątek

    xvqvdqg.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do moich długich jajowodów, na opisie badania jest że jajowody długie i kręte, oczywiście już się o tym naczytałam i załapałam mega doła :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer!! Nie ma co czytać i sie nakręcać!! Skoro są drożne to juz jest duży pozytyw :*

    Kotowa zdrówka!!!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytaj, Summer, bo to nic nie da ;-) Ważne, że udrożnione i teraz trzeba być dobrej myśli.
    W zasadzie dziś jest dopiero 13dc. Będziecie coś działać czy zbyt obolała jesteś?

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki!

    Bardzo Was przepraszam za moją nieobecność przez ostatni tydzień, ale zaczęłam tą nową prace i kompletnie nie mam czasu na nic, jakoś jeszcze nie mogę się zorganizować. Na dodatek w piątek w nocy złapał mnie mega silny ból żołądka, wymiotowałam i biegunka mnie dopadła, więc całą sobotę przeleżałam w łóżku. Wczoraj jedynie wybraliśmy się wieczorem z rodzinką i znajomymi na Kabaret Młodych Panów bo już mieliśmy kupione bilety.
    Także proszę wybaczcie :)

    Dagn masz już ustalony termin cc? czy dopiero w piątek zapadnie decyzja?????

    Uściski dla Was wszystkich:*

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer najważniejsze że są drożne głowa do góry. Moim zdaniem to dobra wiadomość. Jak się czujesz? Idziesz do lekarza pogadać o wynikach?


    Ania t zdrówka życzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 21:06

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczamy, Nusia :)
    Tak się domyślałam, że masz lekki zapieprz z nowym zatrudnieniem. A fajnie jest? Milsza atmosfera?

    Termin to jest kwestia względna ;) W przyszłym tygodniu idę do szpitala i tak naprawdę tam się dowiem, czy będą mi jednak podawać sterydy czy nie. Jeśli nie, to następnego dnia pod nóż, jeśli tak to po dwóch dniach.
    Anyway, jak się wszystko pięknie powiedzie, to na pewno powiadomię choćby Monikę smsem, bo do niej mam nr ;) Zmienię tu suwak, a mężowi każę wrzucić na fb jakieś foto nóżki czy rączki. Chyba że stwierdzę, że dziecko jest wyjątkowo wyględne i mało przypomina pomarszczonego, czerwonego kartofla :P ale to średnio realne, bo jeszcze nie widziałam ładnego noworodka.

    Na wieczór mam master plan - będę powtarzać Chirurgów ;) Lecim od 8 sezonu i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

    Miłego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 20:06

    AniaT lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT - mam nadzieję, że mimo zamieszania w związku ze zmianą pracy jesteś zadowolona z decyzji. Powodzenia!


    Dagn_ też oglądam Chirurgów, z tym że na bieżąco :) U nas starania w tym cyklu chyba nie mają sensu, ewidentnie jestem już po owu, także czekam na grudzień, ale jakoś nadzieja zupełnie mnie opuściła. Czuję się jakby to był wyrok.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Dziewczynki, jestem zadowolona :) Dziękuję Wam :) jest bardzo miła atmosfera, praktycznie sami młodzi ludzie, wszyscy sobie mówią po imieniu, nie ma Pan/Pani tylko do prezesa i tyle. Przypomina mi to miejsce trochę firmę w której pracowałam w USA i która bardzo lubiłam. Zobaczymy jak będzie dalej :)

    Dagn hehe dla mnie wszystkie noworodki są piękne :) co mi tam ze zdjęcia nóżek czy rączek, ja chcę Twoje dzieciątko zobaczyć :)
    rób nam tu cały czas aktualizację co do porodu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bieżąco to też ^^ Mam w plecy ten ostatni odcinek z zeszłego czwartku.
    Ale czymś sobie muszę ten tydzień umilić, najlepiej czymś lekkim. Nie chcę się brać za nic nowego, bo albo za mało odcinków, albo nie ma napisów, albo zdecydowanie za ciężkie na tak małą dawkę leków :D
    Będę musiała ścierpieć lektora, no ale trudno :(

    Nie myśl o tym opisie jajowodów jako wyroku :) Wiem, co Ci mogło przyjść do głowy, ale nie można od razu być tak pesymistycznym.
    Ile kobiet ma pewnie takie jajowody i nawet o tym nie wie ;)

    Amore, spytam, bo jestem niezmiernie ciekawa :) Jeśli nie chcesz publicznie, to możesz prv odpowiedzieć. Jak z fajkami ;)?

    Eeee tam, Nusik ;) każde wygląda jak kartofel. Nawet Erykowi ostatnio pokazywałam jego foto po narodzinach, to się skrzywił :P
    Ale obiecuję, że jak zacznie wyglądać znośnie, to wrzucę jakieś foto normalne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 20:24

    AniaT lubi tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 21 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer nie traktuj tego jak wyrok. Dagn dobrze mówi. My się staraliśmy rok o ile wszystko pójdzie dobrze. I nie badałam się bo wszyscy mówią że do roku to zdrowi zachodzą. Ostatni okres przed ciążą wyłączyłam się z myśli o dziecku jeśli tak to można nazwać. No powiedzmy nie dbałam o dobry start od poczęcia :) za dużo alkoholu za dużo fajek zero forum fadolkowego i witamin i zdrowej diety. Przeprowadziliśmy się syf w domu non stop sprzątanie pranie odkurzanie. I jakoś wyszło.

    Dagn odkąd test wyszedł pozytywny to już nie pale. :) mam wstręt do alkoholu. M pali w toalecie do wentylacji :)

    xvqvdqg.png
‹‹ 854 855 856 857 858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ