X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Summer I Agniecha :) jak mi się uda utrzymać ciążę to będzie rok starań właściwie..

    Ten czas naprawdę leci Niepokorna ty już bąka masz 8 miesięcy a pamiętam jak że szpitala wróciłaś :)

    Dagn u Ciebie te suwaki też jak z burza strzelił

    She jak Ty się czujesz?

    Też wam życzę miłego weekendu!

    xvqvdqg.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam Zdjecie Testu

    zapodaj.net/a9a0a13e6cc67.jpg.html

    I Jajo

    zapodaj.net/15451c77ee188.jpg.html

    xvqvdqg.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore super, że pęcherzyk jest. Na serduszko też przyjdzie czas. I staraj się myśleć pozytywnie, będzie dobrze :*

    Summer kiedy to twoje hsg? Skleroza mnie ostatnio dopada i nie pamiętam czy już masz termin czy nie ;)

    Dagn coś mi czytanie ostatnio nie idzie, ale postaram się naprawić ;) a później się na seriale przerzucę

    Agniecha oby się udało już w tym cyklu, to inseminacja nie będzie potrzebna :*

    Niepokorna zaciskam kciuki :) U nas trzeba tylko wykazać dochody z ostatniego rozliczonego roku lub 3 mcy u osób ze stałym zatrudnieniem. Czasami też zaglądają do rejestru dłużników, czy jak to się tam zwie ;)

    She? Kotowa? Monika? Nusia? Kalika? Gdzie się podziewacie?

    Amore lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej diewczyny

    Ja w tym tyg. zwiedzam szpital. W srode mialam wodniste uplawy, wiec kazali przyjechac i sprawdzic czy to nie wody. Na szczescie bylo ok i mnie wypuscili.
    Wczoraj wieczorem zlapaly mnie mocne skurcze i znowu przez tel. kazali mi przyjechac. Zostawili mnie na oddziale na obserwacji, ale juz szykuja na szczescie wypis. Najgorsze to, ze za kazdym razem jak bede miala skurcze, musze przyjechac, bo ze wzgledu na szew szyjkowy, musza mnie monitorowac :/

    Amore gratuluje

    Wiecie co, jak widze ze ktos zachodzi w ciaze, to troche wspolczuje, bo mysle ile jeszcze trosk przed ta ciezarowka :/ To glupie, ale po tym co ja pezechodze w tej ciazy, to mi sie odechciewa wszystkiego.

    Niepokorna, jestem pewna ze dadza Wam ten dom :)

    Amore lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <wzdycha>
    Jaką to, kurwa, trzeba być... nawet nie wiem, jak to nazwać, żeby na forum dla starających się o dziecko przychodzić z gimnazjalnym "pękła prezerwatywa, ratunku czy jestem w ciąży? Robiłam milion negatywnych testów, byłam u ginekologa, nażarłam się tabletek po, no ale czy jednak mogę być w ciąży? Bo baaardzo nie chcę" :-/
    Naprawdę nie ma innych for w sieci, na których można zadać to pytanie?

    OK, musiałam sobie pomarudzić :-D

    She, dobrze, że to nie wody i że nic niebezpiecznego się nie dzieje :-)

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Akilegna

    She cieszę się że masz tam dobrą opiekę. Wszystko będzie DOBRZE, ściskam Cię mocno.

    Dagn dobrze Cię rozumiem. Brak empatii albo duży stress wyłączył jej myślenie. Szkoda dziewczyn bo mogły się poczuć urażone.

    xvqvdqg.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ rzeczywiście wybór miejsca do zadania takiego pytania jak znalazł :-/

    Akilegna, HSG mam mieć w poniedziałek, ale zaczynam już wątpić. Byłam się zarejestrować we wtorek, ale system nie działał, więc gdzieś mnie tam w zeszycie zapisali. No ale ja to jestem taka, że snuję czarne wizje i wymyśliłam sobie, że pewnie pani zapomni później wprowadzić mnie do systemu. Dzwonię pół godziny temu, żeby się upewnić, że wszystkie aktualne i co - nie ma mnie w systemie. Podobno już dopisali... Na wszelki wypadek pojadę tam wcześniej niż kazali i będę się wykłócać :P Jeśli na darmo cykl odpuściłam to nie wiem co ja im tam zrobię.

    She, bardzo współczuję tych problemów. Mam nadzieję, że limit już wyczerpałaś i teraz będzie już wszystko dobrze. Tego Ci życzę :)

    Agniechaaa, mam nadzieję, że inseminacja nie będzie potrzebna. Kiedy masz monitoring?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She !!! Bedzie dobrze :) trzymam za Was kciuki!!

    Dagn tez czuje, ze to przegięcie...

    Summer byłam w środe to był 13dc endo 7,9mm (winko pomogło), 3pecherzyki 2-9mm i 1-11mm. Dostalam zastrzyki z Merionalu na podstymulowanie. Dziś zrobiłam sobie ostatni i w niedziele pregnyl 10000. Od niedzieli do wtorku <3. I od środy luteinka

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, piękne endo wyhodowałaś, trzymam kciuki za Wasze starania!Nie udzielam się póki co zbyt często na świątecznym wątku, ale podczytuję Was i bardzo podoba mi się winna akcja :D u mnie szykuje się grudzień pod znakiem wina, orzechów i ryb ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa tez trzymam kciuki!
    Summer za Ciebie też w poniedziałek!

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny!! Winna kuracja bardzo pomaga stosuje ją jeszcze do jutra i wiadomo do tego migdały :) byłam w szoku, ze to tak pomaga :D ostatni cykl endo 6,5mm teraz od @codziennie winko i migdałki a endo 7,9mm :D cel miałam 8mm wiec prawie sie udało :)

    Summer jestem z Tobą całym serduchem i wiem, ze teraz Wam sie uda!!! Czuje to po kościach ;)

    Amore lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 listopada 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    Ja też powrót ze szpitala pamiętam jakby to było wczoraj. A moja kluseczka pojutrze kończy już 9 miesięcy. Czas leci :) A Tobie kochana jeszcze raz gratuluję i trzymam mocno kciuki :)

    She
    Jak się czujesz? Jak maleńka? Biedna Ty moja jesteś przez te wizyty w szpitalu. No ale cóż... cieszę się, że się Tobą zajmują i że wszystko jest w porządku. Dbaj o siebie :*
    Co do domu to ja też z jednej strony jestem pewna, ale stres i tak odczuwam.

    akilegna
    Nas sprawdzają pod względem zdolności kredytowej. Poza tym z racji tego, że mąż zmienia pracę i będzie na 3-miesięcznym okresie próbnym to musieliśmy albo mieć kogoś w rodzaju żyranta albo opłacić wynajem za pół roku z góry. Z racji tego, że nie mamy tu nikogo bliskiego to zapłacimy za te pół roku. Ale i tak teraz do końca tygodnia czekamy, czy zdolność jest w porządku.

    Dagn
    Serio ktoś jeszcze w ogóle gdziekolwiek zadaje takie pytanie? Skąd na świecie biorą się takie osoby?



    Ja się witam w nowym cyklu i oficjalnie dołączam do Was ponownie :) To już postanowione :P

    Amore lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) przepraszam za nagłe zniknięcie i dziękuję za życzenia dla M :D trzymam kciuki za staraczki, żeby ten cykl okazał się owocny, a ciężaróweczkom przesyłam pozytywne wibracje ze środka Białowieży. :D
    Mój M widząc jak się ostatnio posypałam wywiózł mnie do lasu hahaha :D a tak na serio to wpadł na genialny pomysł, bo chyba właśnie wyciszenia mi było potrzeba. :)

    akilegna♥, Amore, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    <wzdycha>
    Jaką to, kurwa, trzeba być... nawet nie wiem, jak to nazwać, żeby na forum dla starających się o dziecko przychodzić z gimnazjalnym "pękła prezerwatywa, ratunku czy jestem w ciąży? Robiłam milion negatywnych testów, byłam u ginekologa, nażarłam się tabletek po, no ale czy jednak mogę być w ciąży? Bo baaardzo nie chcę" :-/
    Naprawdę nie ma innych for w sieci, na których można zadać to pytanie?

    OK, musiałam sobie pomarudzić :-D

    She, dobrze, że to nie wody i że nic niebezpiecznego się nie dzieje :-)

    A gdzie to "coś" zadaje tak głupie pytania?

    She bidulko, trzymaj się jakoś, jeszcze trochę i będziesz mogła odetchnąć. Największą nagrodą za twe męki będzie uśmiech dziecka :*

    Agniecha piękne endo i do roboty!

    Summer w takim razie powodzenia w poniedziałek :)

    Inna tylko niech twój cie w tym lesie nie zostawi samej ;) Odpoczywaj, relaksuj się i wracaj do nas niedługo :*

    Śniło mi się, że zrobiłam test, był negatywny i się z tego powodu ucieszyłam hahaha. Zauważyłam, że w trakcie fl zawsze mam dziwne sny ;)
    Czy jest możliwe, że progesteron działa usypiająco? Wiecznie też głodna jestem , już przytyłam 2 kg, jak tak dalej pójdzie, to do terminu @ się mocno powiększe ;)
    Miłego dzionka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 09:23

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki tez w fl mam dziwne sny a od momentu przyjmowania luteiny moge spac 24h :p
    Dzis wstałam z bólem głowy :( a czas zbierać sie na uczelnie eh :( miłego dnia!'

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha bo już myślałam , że jakaś dziwna jestem ;)
    Agniecha mocna kawa, albo dwie, powinna pomóc. Ja ruszam na zakupy jedzeniowe i już się boję, co do tego dużego wózka nawrzucam :O

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo :)

    Matko, jaka straszna pogoda :( Normalnie od razu o połowę spada motywacja do robienia czegokolwiek.
    Leje i wieje. Inna, nie masz co żałować, że Cię nie ma na Śląsku :P
    Białowieża powiadasz? Pozdrów żubry :D

    Aki, to coś zgłosiłam administracji i zareagowali na szczęście :) Wycięli wszystkie założone przez laskę tematy.
    Łączę się w wiecznym głodzie w fazie lutealnej, hahah :D Też wsuwałam, co się dało i tak aż do pierwszego dnia @, kiedy nie jadłam nic :P

    Summer, to sympatycznej imprezki dziś życzę :) Porelaksuj się w gronie bliskich i daj się porozpieszczać.
    Będę trzymała kciuki w pon, żeby Cię przyjęli, żeby nie bolało i żeby dało efekty :)

    Miłego dnia :) :*

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Wybaczcie, że się nie odzywam, ale miałam ciężki tydzień. Wczoraj zaczęło mnie coś brać, dziś obudziłam się z zawalonym nosem, gardłem i bólem głowy. W poniedziałek mam duży test z francuskiego, nie mam pojęcia, jak się nauczę :/ idę zdychać

    Miłego wszystkim

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! My już jesteśmy w drodze powrotnej na Śląsk. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy :/ ale jestem naładowana pozytywną energią i nawet szewski poniedziałek w pracy mi jej nie odbierze! :D Ołłłł je! :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INNA Cieszę sie, że bateryjki naładowane :D!!! Czasem poprostu trzeba jak to mówią rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady :D


    KOTOWA szybkiego powrotu do zdrowia!! :) pij duzo herbatki z miodem, cytrynką i maliną :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

‹‹ 853 854 855 856 857 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ