X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ nie tak daleko, jakieś 400 km i w kraju na szczęście. Rękami i nogami zapieram się, żeby w zagraniczne nie latać.. raz miałam lecieć na 2 di a przedłużyło się do tygodnia. Ja to jednak domatorka jestem - kocyk, winko/herbatka i mąż przy boku :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 16 listopada 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Mój weekend był bardzo pracowity ;)
    Po sobotnim monitoringu okazało się, że został tylko jeden pęcherzyk. Kazali zrobić zastrzyk na pęknięcie i działać. Od dziś progesteron 3x2 dowcipnie przez 12 dni i przymusowy test. Jeśli pozytywny, to pcham te tabsy dalej w siebie, jeżeli negatyw, to wiadomo , odstawić i czekać na @. To będą dluuugie 2 tygodnie dla mnie :/ Jak na razie chyba skutków ubocznych brak, trochę senna jestem w ciągu dnia, ale to równie dobrze można pod pogodę podpiąć ;)
    Czas najwyższy wrócić do wyszywania, żeby głowę czymś zająć ;)

    Dagn Tobie już niewiele czasu zostało, jak to szybko zleciało, o mamuniu

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dagn, jutro może jakieś konkretniejsze wieści będą od lekarza.

    Akilegna jak ty robisz to przytulnie na tabsach..? My próbowaliśmy to jak na peelingu...

    Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z betą ? Dwa dni temu była 1700 a dzisiaj 4800. Nie wiem kiedy była owulacji ale to 34 i 36 dc. Ten przyrost nie jest za duży?

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Aki, no to teraz pozostaje trzymać kciuki :)

    Amore, na fioletowej stronie gdzieś jest kalkulator przyrostu. Ważne, że przyrasta :) Najwyżej bliźniaki będą, hehe ;)

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore dopiero wczoraj wzięłam pierwszą dawkę i jeszcze przytulanek nie było. Podejrzewam też, że nie będzie w trakcie ich brania, bo przyjemne to chyba nie będzie ;)
    na betach się nie znam ale wg mnie jest ok

    Dagn przyjmuje każde kciuki ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki ale tak serio to zapytaj się kogoś albo lekarza po jakim czasie ten progesteron się wchłania z tabletek żeby później je wyciągnąć. Bo się przytulisz raz a potem będziesz się leczyć tydzień to bez sensu.

    Dagn zobaczymy dzisiaj co lekarz powie wieczorem. Omg ty już prawie tuż tuż!

    Ten test wrzucę jak się ogarnę..

    Miłego dnia dziewczyny

    xvqvdqg.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    A może będą bliźniaki? :)

    A my właśnie jesteśmy w drodze. Przed nami jeszcze 3 godziny jazdy. Jedziemy oglądać domy na wynajem. Mamy umówione dwa. Ale jeśli to pierwsze nam się spodoba to będziemy o nie aplikować. Jeśli przejdziemy wszystkie sprawdzenia to je wynajmiemy :) Także trzymajcie kciuki kochane :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore ale co mam wyciągać? Te tabletki ekspresowo rozpuszczają się i po jakimś czasie wszystko wypływa.

    Niepokorna trzymam kciuki za nowe lokum :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki w cigu dnia to tak a w nocy.. Ja jak wloze to juz leze w lozku.. :)

    xvqvdqg.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do terminu @ nie będzie u nas ❤ mówi się trudno :/

    Niepokorna i jak sytuacja?

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn dziś ujrzałam zapowiedź kolejnego sezonu Gry o tron ... no i za cholerę te zajawki mi nic nie powiedziały. Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że pomyliłam ten serial z filmem Igrzyska śmierci :O brawo ja :D

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jest pęcherzyk ciążowy! Torbiel jeszcze urosła.. Zmienił mi Luteine na dupka.. Na badania mnie nie wysłał mówi żeby poczekać ze 2 tyg aż serducho będzie słychać.

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki, wymiatasz :D :D :D Serial niezmiennie polecam, jak już NEPI przerobisz ;)

    Amore, super, że jest pęcherzyk :) Zaraz Ci tu powiem z moich notatek ile dni po pęcherzyku byłam na wizycie serduszkowej.
    Edit - dokładnie dwa tygodnie później. Nie ma sensu wcześniej, bo tylko się stresu najesz, jak się okaże, że jeszcze nic nie widać. Lepiej wytrzymać :)

    A torbiel niewykluczone, że będzie rosnąć sobie wesoło w ciąży ;) Moje coś na jajniku w okolicach 20 tygodnia miało około 4cm, a teraz niestety nie wiem, bo macica wszystko zasłania ;) Dowiem się, co to było, jak mnie otworzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 20:59

    Amore lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlozylismy papiery na mieszkanie. Mamy nadzieje je dostac. Ale musimy zaplacic za pol roku z gory. Zobaczymy. Do konca przyszlego tygodnia powinno sie wszystko wyjasnic. Jesli wszystko sie uda to 8 grudnia przeprowadzka. Pisze na szybko z telefonu dlatego bez polskich znakow. Sorry. Buziaki

    Amore lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 listopada 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Niepokorna kciuki zaciśniete :)

    Dagn a ta torbiel nie znika? Mi gin dzisiaj mówił że to mało progesteronu. I że dupek powinien ją zmniejszyć . Moja ma juz 4 cm.

    xvqvdqg.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powróciłam z wygnania :) Cieszę się, że piątek już, bo padam na ryjek, ledwo się dziś zwlekłam z łóżka.

    Amore, super że jest pęcherzyk. Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej ujrzała serduszko :)

    Niepokorna, powodzenia z mieszkaniem!

    Dagn_ jak Wy się czujecie? Mam nadzieję, że wszystko ok :) Po Twoim suwaczku zdaję sobie sprawę jak te dni szybko lecą.

    Aki, też nie lubię tego oczekiwania po owu, strasznie mi się wtedy ten czas wlecze. Kibicuję mocno!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki dawno mnie nie bylo ale wracam jak bumerang :)

    Amore bardzo gratuluję :)!!!

    Dagn spojrzywszy na wypowiedz summer tez popatrzylam na suwaczek i fakt dni lecą i nie chcą nawet na moment zwolnić :)

    U mnie z nowości to nowa taktyka lekarza :) w niedziele aplikuje pregnyl i wiadomo <3
    A jezeli @nadejdzie to robimy inseminacje w grudniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Niepokorna, powodzenia z tym domem. Mam nadzieję, że Wam się uda tak, jak planujecie.

    Amore, zależy ;) Albo zniknie po jakimś czasie albo się rozrośnie.
    Na razie się tym nie stresuj :)

    Summer, jak było :)? Poza tym, że oczywiście smutno, bo daleko od domu.
    Jakie plany na weekend?

    Agniecha, to trzymamy kciuki, żeby się udało ze wspomagaczami teraz :) Miło Cię znów widzieć.

    Buziaki na dobry dzień :D
    Właśnie wstałam i piję poranną kawkę. Niesamowicie się cieszę, że już piątek. Wreszcie mąż trochę pobędzie w domu ^^
    Ano, czas mi leci szybko na tym suwaczku ;) Faktycznie fajnie się to obserwuje. Potem będę musiała nowy wybrać, hehe :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_, całkiem fajnie było, trochę się oderwałam od spraw codziennych. A co do weekendu, jutro robie urodziny.. a w niedzielę mamy spotkanie rodzinne od męża strony. Pewnie będę panikować przed HSG :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja też mam nadzieję, że się uda, bo się napaliłam. Zwykle mam to, czego chcę, ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu. Właściciel mieszkania się zgodził na to byśmy my zamieszkali, ale musimy jeszcze przejść przez procedurę sprawdzenia zdolności płatniczej. Jak przejdziemy to będziemy mogli się wprowadzać :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 852 853 854 855 856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ