Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 6 kwietnia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nitka ja mialam takiego samego krwiaka na brzuchu, ale ja mysle ze nie byla to kwestia rozciągnięcia czy ruchu tylko ze zaraz po zastrzyku sobie naciągnęłam wtedy ciasne rajstopy.

    Ty założyłaś od razu legginsy ktore tez troche cialko przycisnely i o... wdomu jak robię zastrzyk to zazwyczaj jestem jeszcze w piżamce i na luzno, i nie robi sie duzo sincow a np jak jestem u rodzinki to tez robie zastrzyk i chodzę zaraz w ubraniu i widze ze po paru dniach mam juz wiecej siniaków...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia, 22:10

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 6 kwietnia, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 o Pani, ale krwiak! Dobrze, że nie boli. To po heparynie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia, 22:28

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 6 kwietnia, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nitka auć! 🥹 dobrze przeczytałam, że robisz w udo?
    Nie wiem czy miejsce robienia zastrzyku ma znaczenie? Wie któraś? Ja robię w boki brzuszka, zmieniam strony, łapie fałdkę wbijam powoli a fałdkę puszczam dopiero po wpuszczeniu całej zawartości razem z pęcherzykiem powietrza. No, ale też się trzymam raczej tego, że nie uciskam później tego miejsca ubraniem (wyedukowana przez PaulinKA 🤭) hm i na ten moment świetnie się to wszystko sprawdza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia, 22:40

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 6 kwietnia, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robię w udo bo mój brzuch tez ma mini siniaczki po całości 😢 Dobrze że byliśmy na wakacjach bo kilogram do przodu to trochę tłuszczyku do wbijania się zrobiło 😂😂😂

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik przykro mi z powodu bieli 😢 jeszcze beta to potwierdzi. To był wasz ostatni zarodek ? Jak się czujesz ?

    Wyobraźnia trzymam kciuki za usg dzisiaj i Sylaada za przyrost ❤️

    Święta święta i po świętach. Poproszę o rady jak ja mam sobie zorganizować czas na tym L4 żeby nie przewalić miesiąca na głupoty 😅

    Sylaada, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Wyobraźnia, kciuki za USG Kropusia. ✊😘

    Sylaada, kciuki za tłuste krechy i piękna betę.

    Liora, szczerze jak wczoraj napisałaś o śmingusie dyngusie to mi przypomniałaś, że wczoraj było takie święto. Chyba jestem już stara. 🫢🫢🫣

    Liora , Sylaada, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Cześć!

    Wyobraźnia, kciuki za USG Kropusia. ✊😘

    Sylaada, kciuki za tłuste krechy i piękna betę.

    Liora, szczerze jak wczoraj napisałaś o śmingusie dyngusie to mi przypomniałaś, że wczoraj było takie święto. Chyba jestem już stara. 🫢🫢🫣

    Mój mały strzelał pistoletem ale trochę mu się pomyliło bo wołał na początku "cukierek albo psikus" 😅

    Lisik lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik ja to zawsze robię porządki w szafie, szafkach, szufladach. Robię rzeczy na które normalnie nie miałam czasu :) wycieram bałwany spod mebli i za nimi ale tutaj kwestia na ile możesz sobie pozwolić ;)

    Lisik lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 292 499

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Wyobraźnia trzymam kciuki za USG 🤞

    @Sylada kciuki za przyrost 🐣

    @Lisik tak jak pisała Liora to wycieranie szafek itd to dobry pomysł, ale weź to sobie na spokojnie i odpoczywaj też dużo 😊

    Mam dziś wolne i planowałam tyle zrobić, a jestem na tyle obolała i zmęczona, że na razie jedyne co zrobiłam to śniadanie. Liczę, że kawa mnie jednak pobudzi do działania bo przeciwbólowych nie chcę brać.

    Miłego dnia 🍀

    Edit
    @Bambik doczytałam na innym wątku, że robisz dziś betę także trzymam kciuki cały czas 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia, 09:27

    Sylaada, Lisik, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik, Wyobraźnia powodzenia dzisiaj 🍀

    Bambik, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 7 kwietnia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, kciuki za dzisiejsza wizyte 🤞

    Sylaada, oddałaś krew na betę?

    Nitko, jak się czujesz?

    Wyobraźnia87, Sylaada lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 7 kwietnia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada można też wbijać w ramię i ja daawno temu tak robiłam, tzn mąż mi wbijał. Teraz wbijam wszystko w brzuch.

    Lisik mamy jeszcze jeden zarodek, ale to miał być nasz ostatni transfer. Sama nie wiem co będzie dalej.
    Ja chyba tak jak dziewczyny, ogarnęłabym szafki. Zawsze na to jakoś brakuje czasu

    Sakaaira na betę jeszcze nie dotarłam. Bardzo nie chce widzieć jej ujemnej 😞

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 298

    Wysłany: 7 kwietnia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wprowadziliśmy się do nowego mieszkania w listopadzie i mam wrażenie że wszędzie nadal jest remontowy syf 😩😩😩 nie pomaga że naprzeciwko kończą budowę drugiego etapu i balkon mam tak uwalony, że nawet nie chce mi się go ogarniać na wiosnę. Deweloper obiecał że będzie czyścił elewację i szklane elementy, wiec chyba zaczekam z ozdabianiem go do tego czasu.

    Jeśli poszukujecie inspiracji do porządków to polecam ebooki dziewczyn z Insta, które podrzucają linki do konkretnych przedmiotów ułatwiających przechowywanie. Mają też listy jak sprzątać żeby nie czuć się przytłoczonym.

    Nitka współczuje siniola, wygląda orkutnie… oby szybko zeszło!

    Kciuki za wszystkie bety i wizyty dzisiaj ♥️

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora dziękuję że pytasz czuję się naprawdę okej chodź od wlewu jestem tak spuchnięta na brzuchu że musiałam zakładać luźne ubrania na Wielkanoc żeby nikt o nic nie pytał 😅 Wgl denerwuje mnie że zastrzyk się nie wypłukuje i nadal jest kreska😩
    32d1b420947d0.jpghttps://zapodaj.net/plik-MAjkonaHA0

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambiku, rozumiem, że czekamy na betę więc jeszcze nic przesadzone.

    Ja zawsze jestem rozdarta jak ktoś pisze, że chce kończyć walkę. Z jednej strony mam ochotę napisać, że warto walczyć, bo sama mogłam w pewnym momencie odpuścić i wiem że ominęło by mnie coś pięknego. Że tak jak w tym podcaście było, że trzeba być jak nosorożec i mieć gruba skórę w staraniach. Upadamy psychicznie? Ogarniemy głowę u psychologa, psychiatry i lecimy dalej ale wiem, że są osoby, które w tym wszystkim boją się stracić siebie w całej tej walce. I to też jest ok.
    Nie wiem czy koniec z transferami w waszym przypadku to też oznacza koniec że staraniami ale życzę abyś żyła w zgodzie ze sobą, bo to chyba jest najważniejsze.
    Póki co, trzymam kciuki za betę. ✊😘

    Bambik, Vergeet, Sakaaira lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się poświątecznie 🙂jestem już po wizycie: Kropek 0,83 mm i mamy serduszko ❤️🥹🥹🥹

    Zielone.Słońce, Ann35, Loraa, Szamanka, PaulinKA, Nitka96, clara, Biochemiczka, aszin, Minia000, Bambik, Imazolka, Piret, Liora , Bajka92, Aaagaa, Kingus 1, Migotka96, Aksandra, HimalayanDream, Vergeet, Księgowa, brilka, Sakaaira, Motylek93, Jaszczureczka, Sylaada, snieżka, Lisik lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 298

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraznia, gratki!! ♥️

    Nitka, moje zastrzyki się utrzymywały do samego okresu. No chyba że jestem jakaś wyjątkowa i widziałam kreski gdzie ich nie ma 😅 myślę, że do czasu kiedy wynik będzie wiarygodny ta kreska już na pewno będzie wyraźniejsza i nie będziesz się musiała zastanawiać :)

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia no i pięknie ❤️❤️❤️ gratulacje 🥹

    Bambik trzymam kciuki za betę, Sylaada za Twoją też ❤️

    Nitka, niech ta kreska nie znika tylko zacznie ciemnieć ❤️🤞

    Bambik, Sylaada lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 0,2 nie ma co liczyć, że ruszy 😞

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 7 kwietnia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik bardzo mi przykro 🫂

    Wyobraźnia gratuluję! 🩷 odetchnęłaś trochę?

    I tak to już jest na tym naszym forum, radość miesza się ze smutkiem…💔

    Ja wam powiem, że oddaliłam się jakoś od forum bo tak jak napisała chyba Clara jeśli dobrze pamiętam- forum raz pomaga, a raz wręcz odwrotnie.
    Był czas kiedy to forum było dla mnie wybawieniem, bez niego i przede wszystkim bez was nie przetrwałabym tego wszystkiego. Dalej myślę, że nie przetrwam i potrzebuje tu być.

    Natomiast… nie chce by to źle zabrzmiało bo przecież o to tutaj wszytskie walczymy ale jakoś ostatnio bardzo dobiło mnie patrzenie na nicki dziewczyn, z którymi zaczynałam, a które mają już dzidzie na świecie, albo są na końcówce ciąży albo ogólnie w ciąży. Cieszę się z waszego szczęścia, pamiętam jak wam dopingowałam, ale pokazuje mi to jak długo to wszystko trwa… jak długo praktycznie nie znam innego życia. Czuję się źle ze tak myśle, mam nadzieję że mi wybaczycie. Jako, że u mnie ciągle pod górkę, ciągle ciosy to mnie to wszystko przygniotło i nie potrafię z wami być tutaj sumiennie cały czas i uczestniczyć w rozmowach. Nadrabiam po kilka dni bo chce wiedzieć co u was, a nie potrafię się zebrać codziennie. Mam nadzieje, że znajdę w sobie siły i czas aby wrócić tutaj na stałe, na bieżąco, podczytuję i trzymam za was mocno kciuki🤞🏼🩷

    clara, Aga_92, PaulinKA, Sakaaira, aszin, Motylek93, Sylaada, Ann35, Migotka96, Piret, Loraa, snieżka, Bajka92, Lisik lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ