Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Goni jajo 🥚 przyszły tata 🏃, będzie w grudniu pełna chata 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Goni jajo 🥚 przyszły tata 🏃, będzie w grudniu pełna chata 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Siri Autorytet
    Postów: 1773 1942

    Wysłany: 13 marca 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Simons jak się posypie brokatem to też będą bling bling 😂
    Zrobilas mi dzien 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2023, 15:27

    Olcykowa, bindweed lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons piękna beta 🥰
    Lukrecja ✊✊

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

  • Wiewioora Autorytet
    Postów: 810 582

    Wysłany: 13 marca 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja, kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    Lukrecja1208 lubi tę wiadomość

    Starania od 06/2021
    05.2022 ⏸
    09.2022 18+4 Igorek 👼💔
    04.2023 ⏸ rośnij nasza kruszyno🌈
    29.12.2023 nasze tęczowe szczęście na świecie ♥️
    age.png
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 970

    Wysłany: 13 marca 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons ale beta piękna 😍 Kciuki za kropka i spokojne 9 msc 🍀🍀✊✊

    Lukrecja, ja już zaciskam kciuki (podczytuję tu trochę wątek) bo pewnie nie będę mieć czasu jutro napisać ✊✊ Za kropka(i) 😘

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 970

    Wysłany: 13 marca 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bindweed, Hania - może dolaczycie na wątek AA :) Zapraszamy!!!!
    Celina, jak tam u Ciebie? :) Kropek pieknie rośnie?

    Olcykowa, nick nieaktualny, Jo_an lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 13 marca 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons betę piękna 🤩 co do insuliny to niestety wysoko, nie wiem czy w ciąży tez się to tak liczy ale normalnie byłaby to już insulinooporność.

    Lukrecja mocne kciuki zaciskam 🍀✊🏻✊🏻

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 13 marca 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons 😍
    Lukrecja, kciuki zacisniete ✊️

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • ondzia1112 Autorytet
    Postów: 1736 1666

    Wysłany: 13 marca 2023, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon pieknie!

    Lukrecja kciuki za Ciebie i maluchy!!!!

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 35l.
    TSH ✔️ ft3 ✔️ ft4 ✔️ antyTPO ✔️antyTG ✔️
    krzywa cukrową ✔️ insulinową ✔️ glukoza ✔️ insulina ✔️ wit. D ✔️ antytrombina III- lekko ponad normę, białko S ✔️ białko C ✔️homocysteina ✔️ B12❌️
    💊siofor 850 2x1, neurovit 1x1
    AMH 6,63=>3,11
    Czynnik II hetero
    MTHFR hetero
    PAI-1 hetero
    Suple: pregna start, ogestan inozytol, eyeQ

    🧔 41l. Lekkie nadciśnienie, alergik
    Hormony ok!
    Ilość 240mln/ejakulat
    Konc. 40mln/ml
    Ruch ogólny 53%
    Żywotność 56%
    Morfologia 2%
    HBA 90%
    Stres oks. 2,64 mV
    Suple: maca, kw.foliowy, NAC, selen, cynk, koenzym q10, l-arginina, wit D, wit. C 4tys.j., ACC
    04.2023 IUI ❌️
    05.2023 biopsja i immuno: alloMLR 0%=>49,8%, kiry: AA, jeden implantacyjny,
    23.06.2023 ET 3.1.2. Accofil, intralipid ❌️💔
    26.07.2023 FET 4.2.2.❌️💔
    Accofil, intralipid
    26.09.2023 FET IVIG, accofil ❌️💔
    27.10.2023 FET IVIG, accofil, prograf, clexane 😔
    ❄️❄️
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 marca 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    Celina, jak tam u Ciebie? :) Kropek pieknie rośnie?

    nie wiem jeszcze, jutro się okaże 😉

    ale jeszcze nie wypadł 🫢

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 13 marca 2023, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simonku piękna beta ❤️❤️

    Lukrecja już trzymam kciukaski❤️🤞🏼🤞🏼

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja kciuki ✊🏻🍀

    Simons piękna beta ❤️

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    Bindweed, Hania - może dolaczycie na wątek AA :) Zapraszamy!!!!

    I jeszcze wołam Sesyjke 😁

    Simsons 🍀

    Celina ✊ za jutro

    Simons_cat, karola lubią tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio bardzo mocno zamula zamieszczanie tu postów. Nie widze połowy wpisów, bo ich jeszcze nie ma.. po czym mój wpis jest dodany godzinę jakoś po „opublikowaniu” przeze mnie 🤷🏻‍♀️

    A co do AA dziękuje za zaproszenie, ale jeszcze chyba potrzebuje czasu ❤️🙈

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja kciuki za jutro! 🤞🏻
    Haniu, patrzę na twój suwaczek i nie wierzę, że to tak szybko leci 😁❤️

    Hania123, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • bindweed Autorytet
    Postów: 255 720

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dołączę, ale dajcie mi jeszcze chwilkę 🙈

    Jutro mamy badania prenatalne 🥺

    karola, nick nieaktualny, Mersalla lubią tę wiadomość

    1 IVF IMSI 07.2022 4x❄️
    08.2022 - ❄️ ❌
    09.2022 - ❄️ ❌
    10.2022 - ❄️❄️ cb ❌

    2 IVF IMSI 12.2022 10x❄️
    01.2023 - ❄️❄️ 5dpt: beta 49.89, 7dpt: beta 199.02, 10dpt: 714.11, 12dpt: beta 1693.06, 23dpt: 💓 💓
    13t0d - prenatalne, mamy dwóch chłopaków 👶👶
    16t1d - 191g i 192g szczęścia 💙 💙
    20t1d - połówkowe - 420g i 421g miłości 💙 💙
    24t0d - 750g i 790g słodyczy 💙 💙
    27t1d - 1100g i 1136g cudowności 💙 💙
    29t3d - 1500g i 1600g kopniaków 💙 💙
    31t2d - 1800g i 1900g wspaniałości 💙 💙
    33t3d - 1970g i 2150g rozpychania w brzuchu 💙 💙
    35t1d - 2660g i 2620g rozkoszy 💙 💙
    36t1d - 3000g i 2900g urwisów 💙 💙
    38t0d - moje skarby przychodzą na świat! 3260g i 3320g 💙 💙
    age.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2859 3077

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aypis wrote:
    Lukrecja kciuki za jutro! 🤞🏻
    Haniu, patrzę na twój suwaczek i nie wierzę, że to tak szybko leci 😁❤️

    Wg USG dzisiaj mamy 8+3, ale uznałam że nie zmieniam suwaczka, zostawiam jak jest wg OM, bo to wszystko się może jeszcze zmienić tysiąc razy.. a mi z kolei to się ciągnie teraz jak cholera.. 🙈 choć w sumie pomalutku przyspiesza 🙈

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweed wrote:
    Ja dołączę, ale dajcie mi jeszcze chwilkę 🙈

    Jutro mamy badania prenatalne 🥺
    Ooo! 🤩 Powodzenia! I spokojnej nocy, bo pewnie nerwy biorą troszkę górę ❤️🍀

    bindweed lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • bindweed Autorytet
    Postów: 255 720

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Ooo! 🤩 Powodzenia! I spokojnej nocy, bo pewnie nerwy biorą troszkę górę ❤️🍀
    O dziwo jestem jeszcze spokojna, ale nie wiem czy jutro dalej tak będzie 🙈

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    1 IVF IMSI 07.2022 4x❄️
    08.2022 - ❄️ ❌
    09.2022 - ❄️ ❌
    10.2022 - ❄️❄️ cb ❌

    2 IVF IMSI 12.2022 10x❄️
    01.2023 - ❄️❄️ 5dpt: beta 49.89, 7dpt: beta 199.02, 10dpt: 714.11, 12dpt: beta 1693.06, 23dpt: 💓 💓
    13t0d - prenatalne, mamy dwóch chłopaków 👶👶
    16t1d - 191g i 192g szczęścia 💙 💙
    20t1d - połówkowe - 420g i 421g miłości 💙 💙
    24t0d - 750g i 790g słodyczy 💙 💙
    27t1d - 1100g i 1136g cudowności 💙 💙
    29t3d - 1500g i 1600g kopniaków 💙 💙
    31t2d - 1800g i 1900g wspaniałości 💙 💙
    33t3d - 1970g i 2150g rozpychania w brzuchu 💙 💙
    35t1d - 2660g i 2620g rozkoszy 💙 💙
    36t1d - 3000g i 2900g urwisów 💙 💙
    38t0d - moje skarby przychodzą na świat! 3260g i 3320g 💙 💙
    age.png
  • niezapominajka_30 Ekspertka
    Postów: 250 200

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons gratulacje 😍
    Lukrecja ściskam kciuki ✊

    Simons_cat, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    31 lat
    08.2018 - starania o pierwszy cud
    10.2021 - synek (ivf) <3
    05.2022 - poronienie
    09.2022 - starania o drugi cud

    20.05.2023 - II ♥️ (bhcg 72)
    09.06.2023 - CRL 7,7mm bijące ♥️
    01.09.2023 - 250g zdrowej dziewczynki 💗
    29.09.2023 - 465g gwiazdeczki ⭐
    27.10.2023 - 940g słodkości 💜
    24.11.2023 - 1490g cukiereczka🍬
    22.12.2023 - 2100g wiercipietki
    12.01.2024 - 3070g cudu 😍
    i dalej czekamy...

    age.png

    preg.png
  • Siri Autorytet
    Postów: 1773 1942

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo kciukow na jutro sie szykuje 😉 trzymam juz dzisiaj co by nabraly jak najwiecej mocy 😁✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    bindweed, Lukrecja1208 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ