X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ten też fajny, ale twoje zdjęcie było ładniejsze :-)
    Fajnie że jestem ładniejsza od Małej Mi hahaha :p

    Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A ja słyszałam że przy 17mm też się robi? Kurczę. Nie wiem czy się tyle uda :/

    Nie umiałam trafić na fajny avek:p
    Wszystko zależy od grubości endometrium również :)

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ma mieć mm? Bo mi nigdy nie mówił że jest źle. Ile taki pęcherzyk na dzień rośnie? Max?

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny od wczoraj jajo mi urosło o 3mm i mam 15mm! Jutro o 9.30 mam wizytę i znowu usg! proszę jutro o wielkie kciuki, żeby był na tyle duży pęcherzyk żebym dostała zastrzyk :)

    Jasna sprawa! Jutro kciuki będą zaciśnięte:)!

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny od wczoraj jajo mi urosło o 3mm i mam 15mm! Jutro o 9.30 mam wizytę i znowu usg! proszę jutro o wielkie kciuki, żeby był na tyle duży pęcherzyk żebym dostała zastrzyk :)

    Brawo a nie mówiłam !!! Przy 18mm można podać ovitrelle ale za pewne każe Ci go podać w niedziele wieczorem samej. Ostatnio podawałam go na parkingu bo dokładnie o 20.50 musiał być podany.
    Na razie wstrzymaj sie z <3 i dopiero po dobie od podania zastrzyku ruszajcie do boju.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że w Mikołaja wereranki weteranów testują ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Brawo a nie mówiłam !!! Przy 18mm można podać ovitrelle ale za pewne każe Ci go podać w niedziele wieczorem samej. Ostatnio podawałam go na parkingu bo dokładnie o 20.50 musiał być podany.
    Na razie wstrzymaj sie z <3 i dopiero po dobie od podania zastrzyku ruszajcie do boju.
    Flowciu jeszcze niewiadomo czy urośnie na tyle :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Brawo a nie mówiłam !!! Przy 18mm można podać ovitrelle ale za pewne każe Ci go podać w niedziele wieczorem samej. Ostatnio podawałam go na parkingu bo dokładnie o 20.50 musiał być podany.
    Na razie wstrzymaj sie z <3 i dopiero po dobie od podania zastrzyku ruszajcie do boju.
    Nam gin kazała dzień przed zastrzykiem i dzień po zastrzyku :) w sumie patrząc na wykres, który kiedyś wstawialas, to statystycznie więcej ciąż jest z <3 przed owulacją :P

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 listopada 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nam gin kazała dzień przed zastrzykiem i dzień po zastrzyku :) w sumie patrząc na wykres, który kiedyś wstawialas, to statystycznie więcej ciąż jest z <3 przed owulacją :P
    Tylko po ovitrelle ovulacja jest po 37h -48h jak przytulanik są po 24h od podania to w sam raz.
    Dużo zależy też od wielkości pęcherzyka bo pęknięcie może nastąpić wcześniej przez własny pik lh ale to przy takich 24mm

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nam się nie uda z dzidziusiem do stycznia to będę miała w lutym zabieg laparoskopii.:(. W środę mamy się znowu pokazać. Jeszcze za mały pęcherzyk. Mańka nie widzi potrzeby do zastrzyku bo wcześniej mi ładnie same pekaly i było ciałko. No nic. Dowiem się w środę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i do środy mam robić testy owulacyjne hahahaha. W które nie wierzę ale ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ostatnią @ miałam 2 listopada. Cykle mam 29-30 dniowe.
    21 dnia cyklu miałam zabarwiony śluz na różowo i występowały w nim niteczki krwi. Trwało to niecały dzień. 
    Czy to mogło być plamienie implantacyjne? 
    Czy któraś z Was miała takie plamienie?
    Kolejną @ powinnam mieć 1grudnia
    Mam jednak nadzieję,że jej nie będzie - byłby to najlepszy prezent świąteczny :)

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 25 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w nowym cyklu :( Nam się chyba nigdy nie uda... Ale zapiszcie mnie proszę na 24.12.

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 25 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A ile ma mieć mm? Bo mi nigdy nie mówił że jest źle. Ile taki pęcherzyk na dzień rośnie? Max?
    Przynajmniej 9-10 mm powinno mieć endometrium, a pecherzyk rośnie zwykle 1,5-2mm, chociaż bywa i tak, że przez jeden dzień urośnie 5mm. Co do testów owulacyjnych też ostatnio miałam robić i byłam sceptycznie nastawiona, ale jeśli faktycznie rośnie ci pecherzyk dominujący, to zobaczysz pozytywny test :).

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • matkapatka Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 25 listopada 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Witam się w nowym cyklu :( Nam się chyba nigdy nie uda... Ale zapiszcie mnie proszę na 24.12.

    Uda się :) Mamy dzieciaki w tym samym wieku i może teraz z drugim też tak będzie :)
    U nas rok starań o 2. bobo. Bardzo chciałam aby była mała różnica między dziećmi, a teraz to już sama nie wiem czego chce...taka rozdarta jestem. Chyba zdam się na los :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się prezentami
    Pod choinką
    Chcę Cię po prostu dla siebie
    Bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie
    Wszystkim czego chcę na święta jesteś Ty.

    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się o prezentami
    Pod choinką
    Nie potrzebuję skarpetek
    powieszonych nad kominkiem
    Święty Mikołaj nie uczyni mnie szczęśliwą
    z zabawkami w świąteczny dzień.

    Chcę Cię po prostu dla siebie
    bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie,

    All I want for Christmas is you, baby :)


    Boję się, że będę słabo ogarniać bo grudzień mam w pracy mega zawalony, więc wybaczcie jeżeli wpisy będą z mini opóźnieniem ;) Będę się starać! Prośba - jeżeli ktoś chce się wpisać udostępnijcie proszę ten ten pierwszy post, żebym nikogo nie przegapiła :).


    Grudniowe testowanie będzie pełne cudów! Tradycyjnie <3 przy każdym cudzie :)

    1. Luna1993, Kasiak621, Whoosie
    2. Koteczkowa, pigula_91
    3. Atomowka, KateHawke
    4. kika77
    5. olik321
    6. Zaeemm, Amy333, nowa na dzielni, Meśka, Flowwer
    7.
    8. e_mii
    9. Madame_butterly, Jedna_z_wielu, MamaFabianka
    10. Koteczka82, pasiasta
    11. Frelcia
    12. Malinka7
    13. Pysia13
    14. Mikoshi
    15.
    16. Bocianiątko, sarnia
    17. bazylkove
    18.
    19.
    20. Bajkaaa, *KasiaS*
    21.
    22.
    23. Julia24, Kargo31
    24. lamka, gabi90, Lunaris
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.
    30.
    31. reset
    Ja proszę o zapisanie mnie na 23 grudnia, zobaczymy czy odizolowanie od wykresu coś pomoże ;-) Za resztę trzymam kciuki.

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 25 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matkapatka wrote:
    Uda się :) Mamy dzieciaki w tym samym wieku i może teraz z drugim też tak będzie :)
    U nas rok starań o 2. bobo. Bardzo chciałam aby była mała różnica między dziećmi, a teraz to już sama nie wiem czego chce...taka rozdarta jestem. Chyba zdam się na los :)

    Też chcialam mala roznice wieku :( Najgorzej, ze siedze w domu na wychowawczym, bo liczylam ze sie uda i mlody nie bedzie musial chodzic do zlobka. Teraz nie wiem co robic, siedziec dalej czy wrocic do pracy. Nic sobie nie mozna zaplanowac :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Też chcialam mala roznice wieku :( Najgorzej, ze siedze w domu na wychowawczym, bo liczylam ze sie uda i mlody nie bedzie musial chodzic do zlobka. Teraz nie wiem co robic, siedziec dalej czy wrocic do pracy. Nic sobie nie mozna zaplanowac :(

    Ja też chciałam różniece max 5 lat, teraz syn w czerwcu skończy 7 lat :-( życie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra się nie starała i rok po pierwszej ciąży jest w drugiej..

    Mam nadzieję że raczej rodzice będą posylac dzieciaczki do żłobka:D przynajmniej mojego.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Moja siostra się nie starała i rok po pierwszej ciąży jest w drugiej..

    Mam nadzieję że raczej rodzice będą posylac dzieciaczki do żłobka:D przynajmniej mojego.
    Jakieś zdjęcia ze żłobka? Robisz już zapisy?

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ