X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni hej :) ja pisałam o testowaniu, ale nie byłam pewna kiedy, teraz już wiem, że 8.12. :) więc bardzo proszę o dopisanie :P

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dopiszcie mnie na 15 grudnia

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • seema Debiutantka
    Postów: 12 15

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj i dzisiaj test owulacyjny pozytywny to teraz czekamy do 12.12 aby ciążowy też był pozytywny :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seema wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj i dzisiaj test owulacyjny pozytywny to teraz czekamy do 12.12 aby ciążowy też był pozytywny :)
    Bedziemy testowaly razem! :) u mnie tez testy ovu pozytywne, jutro ide na podgląd.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś owu miałam z tego co zaobserwowałam :) zastrzyk był w nocy z piątku na sobotę i dziś popołudniu brunatne niewielkie plamienie tak jak miesiąc temu po ovitrelle. Więc raz dwa chyc na męża :P <3 a jeszcze się zorientowaliśmy, że mamy dziś rocznicę zaręczyn ;) niby nic, ale były tak piękne, że siedzimy i foty z tych wakacji oglądamy właśnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 21:13

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm u mnie jeszcze owulacyjny negatywny:( jutro albo we wtorek według lekarza powinien być pozytyw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Hmmm u mnie jeszcze owulacyjny negatywny:( jutro albo we wtorek według lekarza powinien być pozytyw.
    No więc jeszcze tylko momencik, jeszcze chwila ;) Który dc dziś masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seema wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj i dzisiaj test owulacyjny pozytywny to teraz czekamy do 12.12 aby ciążowy też był pozytywny :)
    Patrzysz na dzień kiedy ma być @ ? Bo dziewczyny mówią że pierwszy test już robią 11-12 dpo?! To wypada 6-7.12? Jestem w podobnej sytuacji i myślę na kiedy się zapisać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No więc jeszcze tylko momencik, jeszcze chwila ;) Który dc dziś masz?
    O ile w ogóle będzie:( 14dc mam

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 27 listopada 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o pomoc. Dostałam wyniki badań. Umie mi ktoś je zinterpretować?
    O co chodzi z tymi dodatnimi? Co to takiego jest?
    Już się podłamałam, bo gin mi powiedziała, że jak coś będzie pozytywne, to mamy zaprzestać starań. :( jestem załamana


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4cd0c731c84.png

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pewnie później jak znajdę chwilę to będę nadrabiać stronowe zaległości a póki co proszę o wpisanie mnie na 23 grudnia (nie chcę zobaczyć jednej kreski na samą Wigilię, wiec musi się udać).
    :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Dziewczyny, proszę o pomoc. Dostałam wyniki badań. Umie mi ktoś je zinterpretować?
    O co chodzi z tymi dodatnimi? Co to takiego jest?
    Już się podłamałam, bo gin mi powiedziała, że jak coś będzie pozytywne, to mamy zaprzestać starań. :( jestem załamana


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4cd0c731c84.png
    Hej
    Kurczę nie mam pojęcia co to za badania i co znaczą :/ Nie martw się jednak na zapas, bo gin pewnie kazała się przestać starać dlatego, że trzeba się będzie przeleczyc. Reszta badań dotyczy chorób wirusowych, więc możliwe że przechodziłas/przechodzisz (często bezobjawowo w wieku dorosłym) jakaś chorobę i na chwile się trzeba wstrzymać że staraniami. Jednak myślę że nawet jeśli, to szybko wrócicie do gry :)
    Nie przejmuj się naprawdę, ja 3 miesiące odkładałam hsg początkiem roku, bo ureaplasme u mnie wykryto w posiewie i leczenie było a później się grzybek przyplątał po antybiotyku i znów leczenie ;)
    Wszystko będzie dobrze :)

    Malinka7 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Witam się oficjalnie na grudniu z nowiuśką @ na karku.
    Trzymam kciuki za wszystkie świąteczne testowania -niech się dzieje!

    nadzieja73 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej
    Kurczę nie mam pojęcia co to za badania i co znaczą :/ Nie martw się jednak na zapas, bo gin pewnie kazała się przestać starać dlatego, że trzeba się będzie przeleczyc. Reszta badań dotyczy chorób wirusowych, więc możliwe że przechodziłas/przechodzisz (często bezobjawowo w wieku dorosłym) jakaś chorobę i na chwile się trzeba wstrzymać że staraniami. Jednak myślę że nawet jeśli, to szybko wrócicie do gry :)
    Nie przejmuj się naprawdę, ja 3 miesiące odkładałam hsg początkiem roku, bo ureaplasme u mnie wykryto w posiewie i leczenie było a później się grzybek przyplątał po antybiotyku i znów leczenie ;)
    Wszystko będzie dobrze :)
    Dziękuję za odpowiedź i za słowa otuchy. Już dziewczyny na innym wątku mi odpowiedziały, że wyniki są bardzo dobre, a te dwa, które wyszły na +, to znaczy tylko tyle, ze badanie zostało dobrze wykonane. Kamień z serca. :)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj przywitał mlecznobialy śluz. Owulacja będzie pewnie dziś albo jutro.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się już oficjalnie na grudniowym testowaniu.
    U nas ten miesiąc będzie na luzie, bo szykuje nam się wyjazd i szczegółowy monitoring odpada (a owulacja wg OF akurat wypada na czas podróży i tuż po powrocie, więc zobaczymy...).
    Dziś zrobiłam kontrolnie tarczycę, a także - z uwagi na to, że to 3 dc - ponownie fsh, lh, prolaktynę, estradiol, kwas foliowy, b12. W poprzednim miesiącu były w porządku, ale skoro miałam możliwość darmowych badań, to uznałam, że skorzystam.
    Zrobiłam też shbg, testosteron i 17 OH progesteron na zlecenie endokrynologa.
    Jak będę mieć wyniki, nie omieszkam z Wami skonsultować.

    W czwartek idę do ginekologa, zapytać, czy nie mógłby dać mi czegoś na endometrium (kolejny cykl z rzędu mam owulację i zaraz po niej endometrium 6 mm). Może uda mi się też w tym tygodniu M. wysłać na badania. Zapisałam się też na monitoring na 18.12 - albo będę tuż po owu albo jeszcze przed, chcę podglądać to moje endometrium.

    Zamówiłam Inofem, bo chyba Ovarin z Castagnusem dobrze na mnie wpływają - cykl mi się skraca, owulacja występuje (progestern 7 dpo był 16,50 ), nawet śluz rozciągliwy się pojawia.

    Jestem w tym cyklu mądrzejsza o jedno - nie nakręcać się objawami. Dziś doszłam do tego, że moje "ciążowe" objawy to może być skutek uboczny euthyroxu i zwiększenia dawki do 50.

    Pytanie techniczne dot. OF - nie wiem, czemu nie chce mi zapisać zmian w stopce oraz nie uwzględnia ostatniego cyklu w wyliczeniach. Any ideas? Bo wchodzę w ustawienia, zmieniam, co potrzeba, daję zapisz i nie działa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 12:25

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U mnie szybka zmiana planów testowych bo testuję najpóźniej 13 grudnia! Więc proszę przepisz mnie Skarbie :*** pęcherzyk 27 mm, Endo 8,5mm :) owu najpóźniej pojutrze, właśnie w pracy zapodałam sobie ovitrelle :D

    reset, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam Inofem, bo chyba Ovarin z Castagnusem dobrze na mnie wpływają - cykl mi się skraca, owulacja występuje (progestern 7 dpo był 16,50 ), nawet śluz rozciągliwy się pojawia.


    Właśnie gdzieś tam poszukując suplementów trafiłam na ten inofem. Czy Ty go planujesz łączyć z castangusem?

    p.s. Może z objawami nie mam wielkiego doświadczenia, ale w KAŻDYM cyklu miałam objawy typowo ciążowe i tylko potem serce mi pękało, więc teraz liczę na cykl bez objawów i to będzie właśnie to :P

    Reset - trafiłam na Twoją odpowiedź na listopadzie, dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 12:49


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Zamówiłam Inofem, bo chyba Ovarin z Castagnusem dobrze na mnie wpływają - cykl mi się skraca, owulacja występuje (progestern 7 dpo był 16,50 ), nawet śluz rozciągliwy się pojawia.


    Właśnie gdzieś tam poszukując suplementów trafiłam na ten inofem. Czy Ty go planujesz łączyć z castangusem?

    p.s. Może z objawami nie mam wielkiego doświadczenia, ale w KAŻDYM cyklu miałam objawy typowo ciążowe i tylko potem serce mi pękało, więc teraz liczę na cykl bez objawów i to będzie właśnie to :P

    Reset - trafiłam na Twoją odpowiedź na listopadzie, dziękuję :)

    Castagnusa biorę z uwagi na to, że kiedyś miałam hiperprolaktymenię, teraz prolaktyna niby w normie, ale zawsze w górnej granicy.

    Na objawy PMS to akurat mi Castagnus nie pomaga, jest wręcz przeciwnie. Teraz objawy mam przez całą fazę lutealną :/ Najważniejsze jednak dla mnie to jakoś uregulować cykle (miałam od 35 do 50 dni) oraz poprawić endometrium. Zobaczymy, co przyniesie los ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, na pewno przyniesie samo dobro :)
    Oby tylko jak najszybciej :) Ważne, ze widzisz już poprawę.
    Ja Żałuję, ze mając jakieś tam niekoniecznie dobre przeczucia nie powiedziałam lekarzowi że się staram ponad rok i, ze dałam się zbyć. gdybym miała porobione wszystkie badania i wiedziałabym, ze jest ok to i staranie byłoby mniej stresujące. Ale wtedy pewnie bym tu nie trafiła, więc nie ma tego złego.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ