X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jakieś zdjęcia ze żłobka? Robisz już zapisy?
    Jeszcze nie. Od stycznia :). Ale mam już logo :p i kończy się robić strona www.

    Jedna_z_Wielu, KateHawke, Karma88, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • matkapatka Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 25 listopada 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Też chcialam mala roznice wieku :( Najgorzej, ze siedze w domu na wychowawczym, bo liczylam ze sie uda i mlody nie bedzie musial chodzic do zlobka. Teraz nie wiem co robic, siedziec dalej czy wrocic do pracy. Nic sobie nie mozna zaplanowac :(

    Ja niestety bez pracy (straciłam ją w trakcie ciąży) i właśnie nie wiem czy szukać czegoś czy dać sobie czas i jeszcze się starać.

    Frelcia jeśli żłobek będzie z elementami Montessori, zdrowym jedzeniem najlepiej eko, dużą ilością czasu na dworze i wychowywanie zgodnie z RB przeprowadzam się i zapisuje dziecko do Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matkapatka wrote:
    Ja niestety bez pracy (straciłam ją w trakcie ciąży) i właśnie nie wiem czy szukać czegoś czy dać sobie czas i jeszcze się starać.

    Frelcia jeśli żłobek będzie z elementami Montessori, zdrowym jedzeniem najlepiej eko, dużą ilością czasu na dworze i wychowywanie zgodnie z RB przeprowadzam się i zapisuje dziecko do Ciebie :)
    Montessori The best! Chociaż Żłobek moim zdaniem to tak wczesny etap, że tylko elementy można wprowadzić. Potem fajnie posłać dziecko do szkoły demokratycznej:p mój Mąż już kręci na to głowa, bo ceni wychowanie w stylu japonskim-twarda ręka. Głupota....
    Mój Żłobek ma swój duży ogród za budynkiem. Ogrodzony tujami:) RB znam z teorii. Nie wszystko popieram ale to wybór rodzica. Jedzenie Eko jak najbardziej. Są diety dostosowane do dziecka i konsultacja dietetyczna :p
    Robie Żłobek nie tak aby dogodzic każdemu rodzicowi. Robię taki żłobek do którego sama poslalabym dziecko :)

    Ps oglądaliście kiedyś dokument o żłobkach i przedszkolach na Tajwanie? Horror...

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • matkapatka Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 26 listopada 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Montessori The best! Chociaż Żłobek moim zdaniem to tak wczesny etap, że tylko elementy można wprowadzić. Potem fajnie posłać dziecko do szkoły demokratycznej:p mój Mąż już kręci na to głowa, bo ceni wychowanie w stylu japonskim-twarda ręka. Głupota....
    Mój Żłobek ma swój duży ogród za budynkiem. Ogrodzony tujami:) RB znam z teorii. Nie wszystko popieram ale to wybór rodzica. Jedzenie Eko jak najbardziej. Są diety dostosowane do dziecka i konsultacja dietetyczna :p
    Robie Żłobek nie tak aby dogodzic każdemu rodzicowi. Robię taki żłobek do którego sama poslalabym dziecko :)

    Ps oglądaliście kiedyś dokument o żłobkach i przedszkolach na Tajwanie? Horror...

    Tak Montessori to tylko elementy na tym etapie :) Ogród to bosko :D Właśnie opisalam swój żłobek idealny ale to musiałabym go sama stworzyć hmm może to jest jakaś myśl :)
    W moim mieście jest szkoła MM, demokratyczna i możmożliwość Ed, o której intensywnie myślę. Czas pokaże jak to będzie:)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie spadek temperatury i biel na teście, więc czas rozpakować się na tym wątku :-) Nowa poproszę o wpisanie na 27grudnia.

    Czarna81
    22 cs.
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dzisiaj u mnie spadek temperatury i biel na teście, więc czas rozpakować się na tym wątku :-) Nowa poproszę o wpisanie na 27grudnia.


    Przytulamy mocno!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od dwóch dni męczę się z katarem i osłabieniem :/ Może mieć to wpływ na ewentualną implantację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie się listopad zazielenił ☺,niech i grudzień będzie pełen prezentów dla Was,pod postacią pięknych dwóch kresek na teście ❤❤❤.Życze wam tego z całego serca....Jeżeli można proszę o wpisanie na testowanie na Wigilię.Będzie to moje ostatnie testowanie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dzisiaj u mnie spadek temperatury i biel na teście, więc czas rozpakować się na tym wątku :-) Nowa poproszę o wpisanie na 27grudnia.
    ❤❤❤

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Dziewczyny, od dwóch dni męczę się z katarem i osłabieniem :/ Może mieć to wpływ na ewentualną implantację?
    Nawet pomoże, ja bym się cieszyła :D tylko nie brać ibuprofemu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja dlaczego nie prowadzisz wykresu ?
    Od czasu do czasu chce wejść i zobaczyć co u Ciebie.

    Czarna to szykujemy się na magiczny grudzień dla weteranek !!
    Kurcze co dopiero na tym wątku byłam ... za długo tutaj jestem :(

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja, dlaczego ostatnie? :(

    Wczoraj właśnie myślałam co u Ciebie, ciesze się że się odezwałaś <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nawet się nie skapnęłam że teraz sama już będę weteranką... Czuję że jeszcze dzisiaj zacznę ten 13cs.
    Nadzieja ostatnie podejście? Przemyślana decyzja? Trzymam kciuki po stokroć bardziej <3

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nadzieja dlaczego nie prowadzisz wykresu ?
    Od czasu do czasu chce wejść i zobaczyć co u Ciebie.

    Czarna to szykujemy się na magiczny grudzień dla weteranek !!
    Kurcze co dopiero na tym wątku byłam ... za długo tutaj jestem :(
    Już udostępniam.Wiesz u mnie na wykresie totalna monotonia ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matkapatka wrote:
    Ja niestety bez pracy (straciłam ją w trakcie ciąży) i właśnie nie wiem czy szukać czegoś czy dać sobie czas i jeszcze się starać.

    Frelcia jeśli żłobek będzie z elementami Montessori, zdrowym jedzeniem najlepiej eko, dużą ilością czasu na dworze i wychowywanie zgodnie z RB przeprowadzam się i zapisuje dziecko do Ciebie :)
    Co to wychowanie zgodnie z RB ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Dziewczyny, od dwóch dni męczę się z katarem i osłabieniem :/ Może mieć to wpływ na ewentualną implantację?
    Podobno osłabienie występuje właśnie przy implantacji :-)także oby oby :-):-)

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nawet pomoże, ja bym się cieszyła :D tylko nie brać ibuprofemu.

    Poważnie?! Nie miałam pojęcia. Tak, słyszałam wcześniej o ibuprofemie, żeby się wystrzegać. W ogóle teraz niczym się nie leczę, żeby sobie niepotrzebnie nie zaszkodzić ;) Muszę przetrwać z naturalnymi lekarstwami :)
    Atomowka wrote:
    Podobno osłabienie występuje właśnie przy implantacji :-)także oby oby :-):-)

    Tylko ta temperatura - niebotyczna :/ Poczekam cierpliwie .. :)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Tylko ta temperatura - niebotyczna :/ Poczekam cierpliwie .. :)
    Temperaturę masz bardzo ładną :-) A przy implantacji nie zawsze występuje spadek. Trzymam kciuki! ;-)

    Femine_ lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    nadzieja, dlaczego ostatnie? :(

    Wczoraj właśnie myślałam co u Ciebie, ciesze się że się odezwałaś <3
    Kochana magiczne 44 stukneło.Troche się boję ,dalej próbować.Sama nie wiem jak to ws'yatko będzie.Ale jedyny pozytyw to że testowanie będzie na nowej chatynce ☺

    summer86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 listopada 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory ze sie nie odzywam ale jestem w trakcie przeprowadzki :). Masakra, katorga!

    Hej Czarna! Nikogo nie pominęłam z wpisywaniem w terminy? :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ