X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka <3 wasza obecność bardzo sie przyda <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    No te badania są mega drogie. A czy gin na NFZ daje skierowanie na wszystkiego badania na fundusz ? Czy i tak trzeba coś samemu płacić?
    My wydaliśmy taka kupę kasy na badania oczywiście wszystkie prywatnie. Jedno które się nam udało to kariptypy na nfz Ale czekamy na wyniki cały czas. Ale najlepsze było to że jak mieliśmy termin pobrania krwi na te kariptypu to ja leżałam w szpitalu i problem był bo mnie nie chcieli wypuścić(kilka budynków dalej) Ale w końcu pozwolili pobrać mi krew w szpitalu a Emek w ciepłej i grubej rękawiczce zniósł te próbki oddał swoją krew już ma miejscu i mamy dobre parę stow w kieszeni ;)
    https://naforum.zapodaj.net/3438d3a46a4a.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/20ab445dc34c.jpg.html
    Próba cZy się wyświetla miniaturki.
    To jest wykaz badań i procedur w ciąży które na NFZ są wykonywane.

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/20ab445dc34c.jpg

    KateHawke lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ba66adc66fb0.jpg

    Udało się :D na tel to nie takie proste ;p

    KateHawke lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer i Reset @ nie przyszla ale nie zrobilam bo nie mialam testu kupionego i do tej pory nie mam.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Miałam dać znać, ale ze szpitala nie mogłam, znaczy z telefonu nie mogę się zalogować, a do komputera rzadko zaglądam teraz.

    Chciałam pogratulować kolejnych pięknych serduszek, miło patrzeć, jak lista się zapełnia <3 <3 <3

    12.12.2017 tak jak planowano zwolnił się brzuszek. Na świat o 9:57 w 38t5d przyszła Izabela, 55cm i 4450g żywej wagi. W piątek po południu byliśmy już w domu. Poznajemy się i docieramy. Mam problem z kp, mała jest na butli bo dotkliwie mnie pogryzła, pierś traktowała raczej jak smoczek a jest żarłokiem. Płakać mi się chce jak ona płacze a nie wiem o co chodzi niestety. Ale jakoś to będzie.
    Nie znamy się ale serdecznie Ci gratuluję!
    Z mojego osobistego doświadczenia powiem Ci że najważniejszy jest spokój, Twoje emocje mogą się udzielać córeczce. Malutka płacze bo w jej króciutkim jeszcze życiu zaszło tak wiele zmian! Najpewniej po prostu chce być cały czas przy Tobie i słuchać Twojego serca, przytulajcie się jak najwięcej czas tak szybko ucieka! Ja właściwie pierwszy miesiąc po porodzie spędziłam tuląc się i karmiąc cały czas, ale obie tego bardzo potrzebowałyśmy. Nie bój się że przyzwyczaisz i dziecko nigdy nie zejdzie z Twoich rąk, po pierwsze to już za późno bo przez 9msc nosiłaś w brzuszku ;) a po drugie dziecko dojrzewa i będzie chciało odrkywać świat. Tym bardziej jeśli będzie wiedziało że jesteś zawsze obok, wspierasz je i może na Ciebie liczyć.
    A na trudności z krmieniem piersią polecam certyfikowanego doradcę laktacyjnego. Warto zawalczyć o karmienie, to piękna sprawa!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer i Reset @ nie przyszla ale nie zrobilam bo nie mialam testu kupionego i do tej pory nie mam.
    A będziesz kupować? Czy cierpliwie czekasz?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Resecios :D mianuję Cię muszkieterem :D

    Zgłaszam się w gotowości! :D

    Yos - oj, czekam niecierpliwie na dalszy rozwój wypadków...! <3

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka serdeczne gratulacje piękna beta :) nadrobiłam Was kochane z przyjemnością, nie udzielam się, bo mam egzamin w czwartek (nie wiem kto tak bestialsko postanowił, że przed swietami) i się uczę. Też chciałam dziecko po aplikacji, ale jak już się córka pojawiła na 2 roku studiów, to chcialam drugie przed aplikacja, żeby później się skupić na pracy... A wyszło jak zawsze:p
    Skończyły mi się testy owu, zdrowy rozsądek mówi nie kupuj, odpuść, a serce każde iść do rossmanna i sikać wieczorem :D i tyle z mojego "wyluzowania"

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze kupie test albo skocze na bete.. oczywiscie jak nie przyjdzie @. Do czwartku chcialabym wiedziec na czym stoje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 12:12

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Lamka cieszę się, że temp Ci skoczyła, oby to coś zwiastowało <3
    część wyników będę miała dziś, część w środe bo to ten pierwszy pakiet ciążowy na HIV toksoplazmozę itd

    Gdzie robilas badania? Ile kosztowały?

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    To dziękuję że mnie poprawilas bo ja jak chodziłam na NFZ to pytała mnie kiedy miałam cytologie więc jak minelo trzy lata to robiła no ale to może taki poprostu był ginekolog :)
    To dobrze że są tacy co robią co roku :)
    No to też niestety zależy od lekarza... Taka nasza opieka zdrowotna na NFZ :/

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    Gdzie robilas badania? Ile kosztowały?
    212 zapłaciłam, w diagnostyce na Weigla

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mozliwe ze kupie test albo skocze na bete.. oczywiscie jak nie przyjdzie @. Do czwartku chcialabym wiedziec na czym stoje.
    Yose sikaj!! Trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 12:23

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn trzymam kciuki za pozytywne zaskoczenie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik321 - doczytałam posty. Dzięki za odpowiedz.

    Szaleństwo z tymi cenami. Eh...

    Bajka - gratulacje!! Trzymam kciuki o przyrost.

    Flower - ty w czwartek masz wizyte, a ja jutro. Widziałam Twoje wyniki. Piękny prog, ja wczoraj sprawdziłam i mam jedynie 19. Czy uwazasz, uwazacie żeby brać dupka?

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    Olik321 - doczytałam posty. Dzięki za odpowiedz.

    Szaleństwo z tymi cenami. Eh...

    Bajka - gratulacje!! Trzymam kciuki o przyrost.

    Flower - ty w czwartek masz wizyte, a ja jutro. Widziałam Twoje wyniki. Piękny prog, ja wczoraj sprawdziłam i mam jedynie 19. Czy uwazasz, uwazacie żeby brać dupka?

    Pasiasta co prawda pytanie nie do mnie, ale bym brała dupka, mi gin kiedyś powiedziała, że poniżej 22 powinno się brać

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn! Wiem, co czujesz. Sama dluuuuugo czekałam z testem. ;) nawet jak robiłam to z przekonaniem ze będzie biel, a tu taka niesppdzianka! Trzymam kciuki!!! :*

    Frelcia! Jesteś wspaniała! Zazdroszcze umiejętności. Każde twoje zdjęcie z jedzeniem pobudza moje kubki smakowe!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 12:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Pasiasta co prawda pytanie nie do mnie, ale bym brała dupka, mi gin kiedyś powiedziała, że poniżej 22 powinno się brać

    Jeszcze w czwartek był 22. Wczoraj 19. Strasznie szybko i dużo spadło. W dodatku pobolewa mnie brzuch. Ale to ponoć normalne na poczatku.
    To wezme, 2x1. A jutro się wszystko okaze. ;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:

    Flower - ty w czwartek masz wizyte, a ja jutro. Widziałam Twoje wyniki. Piękny prog, ja wczoraj sprawdziłam i mam jedynie 19. Czy uwazasz, uwazacie żeby brać dupka?

    Ja przy 20 prog dostałam 3x2 dupka
    lutus( luteina 100mg) 3x1 dopochwowo i dodatkowo zastrzyki z progesteronu ale biorę odpowiednik czeski co 2 dni bo ten polski miałam codziennie ale on ma mniejszą dawkę i w ciągu 3 dni wzrósł do prawie 60 ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ