X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, a ja mam problem. Mam mega opór żeby iść do ginekologa faceta :D. Bez kitu, jestem poza własnym domem pruderyjna na maxa :D. A wygooglałam, że mam kilku dobrych lekarzy bardzo blisko domu, sami faceci! I no nie mogę ;P. A kurde kusi mnie żeby pójść na monitoring, zerknąć co się tam uskutecznia w środku, a do mojej Pani doktor normalnie nie da się z miejsca umówić :/
    no co Ty świrujesz ;p?
    Przecież to lekarz, zupełnie nie myśl o tym i hejo do przodu ;)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To sie na prawdę pochwaliłam :P wymioty gigant ale plus taki, ze ból żołądka trochę popuścił

    Ojś... ja to zawsze coś odwalę :P

    Polubiłam za odpuszczenie bólu żołądka, a nie za wymioty :)
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, a ja mam problem. Mam mega opór żeby iść do ginekologa faceta :D. Bez kitu, jestem poza własnym domem pruderyjna na maxa :D. A wygooglałam, że mam kilku dobrych lekarzy bardzo blisko domu, sami faceci! I no nie mogę ;P. A kurde kusi mnie żeby pójść na monitoring, zerknąć co się tam uskutecznia w środku, a do mojej Pani doktor normalnie nie da się z miejsca umówić :/

    Też miałam straaaaaaaaaaszny opór, a teraz bardzo cieszę się z tej decyzji :) Nie ma porównania do moich poprzednich Pań ginekolog :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 15:01

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, a ja mam problem. Mam mega opór żeby iść do ginekologa faceta :D. Bez kitu, jestem poza własnym domem pruderyjna na maxa :D. A wygooglałam, że mam kilku dobrych lekarzy bardzo blisko domu, sami faceci! I no nie mogę ;P. A kurde kusi mnie żeby pójść na monitoring, zerknąć co się tam uskutecznia w środku, a do mojej Pani doktor normalnie nie da się z miejsca umówić :/

    miałam jak Ty- zawsze wybierałam kobiety-aż do pewnego razu kiedy to się przełamałam i....teraz zdeycdowanie wolę iść do faceta ginekologa niż do baby! mój lekarz który mnie prowadzi jest oczywiście facetem. spróbuj. powodzenia :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę, musze się przestawić ;P. Niedaleko mnie jest klinika leczenia niepłodności w której są sami faceci ;), z dobrymi opiniami, więc pewnie pójdę. W każdym razie podczas mojego zastanawiania i tak dzisiejsze wolne terminy już zniknęły więc mój zaściankowy dylemat zostawię na nast. miesiąc :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję bardzo za kciuki! Pomogły :) mam dziada z głowy a trwało to może z 5 min razem z szyciem! Ząb był do usunięcia ale wreszcie mogę coś zjeść :D znaczy za kilka godzin.

    Antonina gratuluję pozytywu :-) grudzień się rozkręca na święta!
    Buziaki dla Izuni od e-cioci <3 a Mamusi spokoju i odpoczynku, reszta przyjdzie z czasem ;)
    Reseciku witaj po urlopie, widzę że wróciłaś w pełni sił do działania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 15:11

    olik321, Motylek85, nowa na dzielni, reset, Koteczka82, Flowwer, lamka, Anna Stesia, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, a ja mam problem. Mam mega opór żeby iść do ginekologa faceta :D. Bez kitu, jestem poza własnym domem pruderyjna na maxa :D. A wygooglałam, że mam kilku dobrych lekarzy bardzo blisko domu, sami faceci! I no nie mogę ;P. A kurde kusi mnie żeby pójść na monitoring, zerknąć co się tam uskutecznia w środku, a do mojej Pani doktor normalnie nie da się z miejsca umówić :/

    Doskonale Cię rozumiem, też tak kiedyś miałam ;)

    Ale musisz się przełamać, pomyśl że to ich chleb powszedni i to na nich nie robi wrażenia. A jak mówisz że masz kilku do wyboru, to wybierz najprzystojniejszego - zawsze to milej dla oka :D

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mądre głowy zerkniecie na mój wynik? Jakie badania najlepiej zrobić przy nieprawidłowym krwawieniu? Krzepliwość?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1225b07e0c9a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 15:20

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    mam wyniki TSH oczywiście za wysokie :(
    4,29 norma niby 0,27-4,2 ale chyba w ciąży powinno być około 2?
    czekam na ft4 i ft3 i zaczynam schizowac, bo straszne rzeczy w necie piszą o wysokim TSH w ciąży..

    Olik, TSH zwłaszcza na początku ciąży może szaleć. Nie stresuj się, gin może kazać powtórzyć za jakiś czas i to też jest dobre podejście. Ja tak zeschizowalam z ciążą siostry;p Zrobiła za tydzień i już było ok :)

    olik321 lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Olik, TSH zwłaszcza na początku ciąży może szaleć. Nie stresuj się, gin może kazać powtórzyć za jakiś czas i to też jest dobre podejście. Ja tak zeschizowalam z ciążą siostry;p Zrobiła za tydzień i już było ok :)
    no właśnie odpisał mi endo, że jeśli biore leki ( eutyroks) to nic złego nie powinno się stać, mimo trochę za dużej wartości.
    Tłumaczył, że wszystko najpierw idzie do fasolki a to co zostanie do mnie, więc może się wahać w zależności od potrzeb fasolki :)

    Bocianiątko, Izolda90 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga,suchar specjalnie dla Nowej;)
    Co mówi ginekolog po wyjsciu z pracy?
    - w koncu twarze!

    Jeżowa, olik321, Bocianiątko, nowa na dzielni, Izolda90, reset, Bajkaaa, Flowwer, pasiasta, nesssssa, Bunia86, Koteczka82, Sarna84, Anna Stesia, KateHawke, Lunaris, Emiilka, blue00, Czrna 81, Lena21, Morusek lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- jeszcze po prosbie,wpisz mnie Kochana na 31go:) wygląda na to,ze owu tuz tuz,wiec zdaze jeszcze w grudniu zatestowac

    Bocianiątko, olik321, nowa na dzielni, Koteczka82, Kargo31 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris gratuluję! Jeszcze ze spuchnieciem wyrywac no jestem pod mega wrażeniem! :)
    Nowa na dzielni tez nie lubię facetow ginekologow, ale faktycznie są lepsi. Co nie oznacza, że ich wolę. Jednak pomimo wszystko wybieram kobiety bo się bardziej konfotowo czuję. Ale jak w tym mc mi się nie uda idę do faceta ginekologa. Kolezanka mi poleciła jako najlepszego opinie ma super, a ona ma trojaki po latach bezskutecznego leczenia.
    Pasiasta nie do mnie pytanie, ale odpowiem. Jak sie dowiem, że jestem w ciąży od razu idę na l4. Nie ogladam się na nikogo. W przedszkolu jednak trzeba sie nagimnastykowac. A i zarazkow nie mało.
    Yose, Morusek chyle czoła dla cierpliwości. Ja juz po nie jednym tescie bym była.
    Agniechaa będzie coraz więcej lepszych dni.
    Reset mam nadzieję, że zresetowalas sie na wczasach i naladowalas akumulatory :)

    pasiasta lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek dzis to jest armagedon :p i żołądek znowu daje czadu, zastanawiam sie czy No spa pomoże na bóle żołądkowe???

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tsh, ja mam skaczące nijt nie wie czemu. Nawet po tabletkach takie mam. Póki nie znajdę nie zazywam nic. Muszę zrobic jeszcze usg tarczycy. Tylko naprawdę nie mam kiedy. Pracuje na jedbym końcu miasta prxychodnie na drugim a ja na trzecim mieszkam. Jak był czas to mi się nie chciało go marnować na lekarzy i teraz mam nauczkę..

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacq jaka duża córcia <3 jeszcze raz gratuluję!

    Wracam z pracy i nic nie wiem ale myślami jak zawsze z Wami!

    I tylko chciałam jeszcze jedno. Nie ma czegoś takiego jak termin @ z kalendarzyka. Pierwsza faza cyklu jest ruchoma i termin @ można sobie wyliczyć dopiero jak się ma przybliżony termin ovu i wie się ile trwa faza lutealna. Wiec Morusku przekalkukuj sobie ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No spa może pomóc jak jest skurcz żołądka, ale jest możliwość że podraznisz sobie żołądek jeszcze bardziej lekami..... A może jakieś siemię lniane ? Znaczy ten glut z namoczonego siemienia.

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa podobno pomaga. Bo to jest na skurcze ogólnie, a bol zoladka to skurcze. Wiem, ze w ciąży mozna np. Rennie wiem to na zgage, alr na ból tez czasem pomaga. Moze spróbuj? A i jeszcze dobra jest soda z cytryna rozpuszczona w wodzie, ale koniecznie z cytryna inaczej leci po żołądku.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemie tez jest dobre, ale ja nie jestem wstanie na to nawet patrzyć..

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem że od jakiegoś czasu pieke swój chleb i w tym chlebie jest siemię lniane otręby i słonecznik, i jest mega dobry i zdrowy bo moj:) i to jedyna forma gdzie siemię mogę spożywać :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik progesteronu 22,61 a tydzień temu był 15,57, zastanawiam się czy w takim wypadku brać luteine? Czy wstrzymać się do czwartku bo idę do mojej gin i niech ona się wypowie, jak myślicie?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ