X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline, uściski dla Malutkiej! Początki nie są łatwe, więc się nie obwiniaj, będzie tylko lepiej!

    Bajeczko, masz bajecznie śliczną betę! <3

    Antonina, gratulacje!

    Nika, przyrost rzeczywiście kiepski, ale przekopałam kilka anglojęzycznych stron i tam piszą, że może to mieć związek z bardzo niskim progesteronem i że beta to tylko marker, a znacznie ważniejsze jest usg. No ale z drugiej strony skądś się te normy wzięły. Trzymam kciuki za maluszka i za Ciebie!

    Bajkaaa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nika betę produkuje jajo a nie zarodek. Może mały jest zupełnie zdrowy a ta kosmowka coś się gorzej rozwija? Może to głupie pai próbowało coś namieszać ale załatwisz je kleksa i będzie git? No myślę o Tobie bardzo intensywnie.

    hehe jakie jajo? :D

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czyli możliwe jest że beta rośnie a pęcherzyk pusty? Wybaczci ze pytam, ale ten mój stary ślepy ginekolog przy becie 13tys mówił ze widzi tylko pęcherzyk. Obecnie beta 44tys, u jutro USG... Mam teraz myslenice ze może jutro na USG nic nie zobacze..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 18:14

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam sie zapytac odnosnie cytologii kiedy mozna wykonac.. mowila mi polozna ze preferowane jest po @ ale ze teraz jest juz najlepsza technologia ze mozna nawet caly cykl...

    To co mam wybrac, co mi radzicie? isc w tym tyg czy dopiero po @?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nika betę produkuje jajo a nie zarodek. Może mały jest zupełnie zdrowy a ta kosmowka coś się gorzej rozwija? Może to głupie pai próbowało coś namieszać ale załatwisz je kleksa i będzie git? No myślę o Tobie bardzo intensywnie.

    No właśnie, beta mówi więcej o kosmówce, trofoblaście, mniej o samym maluchu. A maluch mimo niesprzyjających warunków walczy. I myślę sobie, że podkoksowanie progesteronu może ruszy tę betę z kopyta. Może też jest coś w Twoim organizmie, co zafałszowuje wyniki bety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 18:16

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Beta mówi o rozwoju pęcherzyka ciazowego a nie o rozwoju zarodka bo nie zarodek ja produkuje. Przy pustych jaja ch plodowych beta często przyrasta książkowe.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Tak. Beta mówi o rozwoju pęcherzyka ciazowego a nie o rozwoju zarodka bo nie zarodek ja produkuje. Przy pustych jaja ch plodowych beta często przyrasta książkowe.

    ja przy becie 11 tys mialam pecherzyk i pecherzyk zoltkowy

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dzwonilam sie zapytac odnosnie cytologii kiedy mozna wykonac.. mowila mi polozna ze preferowane jest po @ ale ze teraz jest juz najlepsza technologia ze mozna nawet caly cykl...

    To co mam wybrac, co mi radzicie? isc w tym tyg czy dopiero po @?

    Mnie zawsze mówią, że między 10 a 20 dc, i tak też zawsze robiłam. Więc ja bym poczekała :-)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... To mam o czym teraz myśleć :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LANIA90 wrote:
    Ja też się boje, bo gdyby nie wyszło to muszę się pożegnać z pracą - na pewno zatrudni kogoś za mnie. Ja mam grupę 3-latków. No ale z drugiej strony wszystkie wirusy i bakterie są bardzo niebezpieczne. Pojdę na l4 jak już będzie serce na USG.

    Ja bym od razu szła na L4.. mam doświadczenie ze Żłobka, że dziewczyny w ciąży pracowały do 2-3 miesiąca i bardzo źle to znosiły. Jedna w ogóle z maseczką chodziła i mnie prosiła żebym przewijała wszystkie dzieci, bo nie chciała podnosić.

    Motylek85 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła po @ Yosel. Coś źle wyjdzie i nie będziesz wiedziała czy faktycznie jest kłopot czy w złym czasie poszłaś. Jak jest np grzybica to często po @ sama znika. Jakby z ta stara krwią resztki infekcji były wyplukiwane. Może dlatego zalecają robić ja po @?

    Motylek85 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Tak. Beta mówi o rozwoju pęcherzyka ciazowego a nie o rozwoju zarodka bo nie zarodek ja produkuje. Przy pustych jaja ch plodowych beta często przyrasta książkowe.
    U ie tak było w maju beta rosła w normach dopiero potem zaczęła spadać ...-puste jajo

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez o cytologi slyszalam, że po @ i jakoś się tego trzymam.

    Nika walczcie, beta jak beta trochę słabo, ale zastanawiam się czy ona jest taka sama wiesz dużo kobiet nie robi wcale? Ja wierzę w cuda i pozytywne myślenie. Ale też jak yo Flo napisała w umiarkowany optymiz.. Ciągle o tobie myślę!

    Wiecie ja nie pszlam w tym roku na L4 jak zaszłam w ciąże i żałuję. Wiem zdrowej ciąży bomba atomiwa nie ruszysz podobno jak ktoś to napisał Ale ja miałam wtedy okropny czas w pracy sama na 18 istnych demonów i ciągły stres i kłótnie. Zarzucam sobie, że wtedy nie poszłam. Ale nie ma co gdybac.
    Zadtanawia mnie jedno. W sumie szybko zachodzilam w ciąże a teraz jakoś nie mogę. Nawet na 2 mc odpuscilam ale tak naprawdę bo zaczynałam nową pracę i myślałam, że w niej będzie lepiej to przepracuje ten rok i wrócę do starań. Ale. Okazuje się że dupa jest jak jest, a jeszcze tak długo dojeżdżam. A tu umowę mam na 3 lata. Ale decyzja podjęta teraz się nie uda to wypowiedzenie ide gdzie indziej. Jak to mąż powiedział z glodu nie umrzemy i możemy pozwolić sobie na drugie dziecko. Ale ja chciałam jednak mieć tą pensję.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja bym poszła po @ Yosel. Coś źle wyjdzie i nie będziesz wiedziała czy faktycznie jest kłopot czy w złym czasie poszłaś. Jak jest np grzybica to często po @ sama znika. Jakby z ta stara krwią resztki infekcji były wyplukiwane. Może dlatego zalecają robić ja po @?

    czyli wymaz bakteriologiczny i trojce tak samo zrobic po @?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    czyli wymaz bakteriologiczny i trojce tak samo zrobic po @?
    Ja tego nigdy nie robiłam :/ nie wiem :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tego nigdy nie robiłam :/ nie wiem :/

    no ale wszystko na raz zrobie a nie ze teraz 2 badania a po @ bedzie 1.. chyba lepiej wszystkie od razu..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos ja robiłam wszystko razem.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    Eh... To mam o czym teraz myśleć :( :(
    A który Ty masz dzień cyklu? I zazwyczaj jakie długie cykle?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no ale wszystko na raz zrobie a nie ze teraz 2 badania a po @ bedzie 1.. chyba lepiej wszystkie od razu..
    Tak myślę :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    U ie tak było w maju beta rosła w normach dopiero potem zaczęła spadać ...-puste jajo
    Potem? Czyli kiedy zaczela spadać?

‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ