X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka mogę w takim razie przejąć od ciebie urojona ciąże? Podobała mi się :) A nóż te urojone dają prawdziwe ;)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKUSIA !!!! Jesteśmy z Tobą!! Maleństwo będzie walczyć!! Wiem że Ci trudno ale postaraj się byc w miarę spokojna i dbajcie o siebie!<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    A który Ty masz dzień cyklu? I zazwyczaj jakie długie cykle?
    Dziś 41 dzień cyklu. Zazwyczaj 28-30

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasiasta o nie! Nie zastanawiaj się nad takimi sprawami!
    Twoja beta rosnie ładnie i tego sie trzymaj! Żadne kiedy jak po co.. To jest zabronione!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta spda lekko około 9-10 tygodnia, a około 20 u stabilizuje się i jest na tym samym az do porodu. A jutro na usg zobaczysz swoj mały zdrowy CUD!

    pasiasta, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasiasta, masz betę ponad 44 tys. - nie wiem, czy przy aż tak wysokich wartościach mozliwe jest puste jajo. Bądź dobrej myśli!

    Motylek85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się. Jeszcze tylko do jutra i będzie prościej.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    Dziś 41 dzień cyklu. Zazwyczaj 28-30
    Kochana to lekarz nie mógł nic innego widzieć na usg. Serduszko musi być 2 tygodnie po terminie @ jutro zobaczysz co trzeba!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam małą wiedzę w porównaniu do innych, ale jednego jestem pewna!!:
    Zamartwianie nic nie da NIC. Za to dobre myśli przyciągają lepsze, a lepsze myśli przyciągają lepsze zdarzenia.!
    Zastanówcie się co mozna zrobić, żeby dziecko miało lepsze warunki do rozwoju. I tu polecam złoty zestaw:
    Rano witamina D+mk do tego wapń.
    Po południu magnes. A resztę witamin musicie sprawdzić co wyklucza siebie na wzajem. Nie lubię gotowych zestawów bo np. Jak mozna laczyc magnes z wapniem? To sie nic nie przyswoi!?

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    czyli wymaz bakteriologiczny i trojce tak samo zrobic po @?
    Tak lepiej poczekaj choć.... lepiej jak @ nie przyjdzie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tak lepiej poczekaj choć.... lepiej jak @ nie przyjdzie

    to bylby prawdziwy swiateczny cud gdyby sie udalo...

    No ale jak sie nie uda, to robie wymazy i jak bedzie ok to podchodze do crio :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Koteczka a robisz testy ovu ? bo 15mm w/g moich obliczeń pęknie najwcześniej w piątek o ile nie w weekend


    Ptysia w tych mutacjach jest dobra Sammer i Nika ale głownie to żle się wchłania kw.foliowy i wit z gr B, trzeba formę metylową jak z Solgar czy Swansona(B-200)

    Flo nie robię testów i nie mierze temperatury bo mnie to jeszcze bardziej stresuje. Też mi się wydaje że raczej ok weekendu będzie ovu. Zobaczymy będziemy działać jutro w piątek i sobotę i co ma być to będzie. Trzymajcie kciuki.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAsiasta o ile dobrze pamietam to w 8tc zobaczyliśmy piękne duże „jajo” ale całkowicie puste, zrobiliśmy bete i wynik bylejakość tylko 2200 po tygodniu na usg „jajo” zaczęło sie odkształcać i juz było wiadomo ze nic z tego odstawiłam leki i po 4dniach poroniłam

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dorzucam wyniki kwasu foliowego: 16,70 ng/ml normy: 4,60 - 18,70
    Czy któraś może mi pomóc w interpretacji. Homocysteina wyszła mi 13,30, a kwas w normie. Jak mam to rozumieć? Pomożecie, jeśli któraś bardziej kumata z tym, bo ja całkowicie noga:( cZY przy takiej homocysteinie nie powinno wyjść niedobór kwasu skoro biorę zwykłą formę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 19:08

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika rozumiem cię doskonale co przeżywasz ale na nic nie masz wpływu ostatnio lekarz mówił że jest dobrze? To tego się trzymajmy obraz usg jest najważniejszy, będziesz szła przed świętami jeszcze do ginekologa czy po świętach?


    Motylek przejmuj urojona ciąże :)

    A dziewczyny usnelo mi się i nie wiem czy zginęło wśród postów ale powiedzcie mi czy. Jeśli progesteron wynosi 22,61 a tydzień temu był 15,57 to czy brać luteine? Czy czekać na decyzję lekarza?
    Jeśli odpowiadalyacie mi już to przepraszam że pytań o to samo

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos ale został ogłoszony mc cudów. Dla niki dla ciebie dla pasiatej dla flo dla reset dla staraniowej dla girl dla koteczek dla.. Jej wymienić mizna by było długo..
    Nawet dla tych co się nie udalo też. Wiem, że lepiej by było żeby się udało, ale zaczną szukac gdzie leży błąd, co zawiniło.. Znajdą i będą walczyć, aż im się uda.
    W tym momecie zawalił im się świat wiem jak to jest, ale podniosą sie będą walczyć.

    Jak za bardzo przynudzam to dajcie znać. Ja normalnie milcze i dlatego tu piszę takie długie posty. Muszę gdzieś znaleźć ujście myśli..

    reset, pasiasta lubią tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka przejmuje:) Jestem 18 dzień w ciąży!!! ;) w moim organizmie pjiany plemnik szukał naiwnej komorki i znalazł teraz sa gdzieś w jajowodzie i ida ku macicy!
    I odp. Na pytanie jest. Ja odp. Ale flo też. I jej odp bym szukała:)

    Bajkaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, teraz nadrabiam forum, wierzę, że wszystko będzie dobrze i Maluszek będzie walczył, żeby zostać z Mamusią.
    Bajka gratuluję!!! Bardzo się cieszę, że kolejna z Was zafasolkowała. Rozsiewaj wirusy, bo mieszkasz niedaleko mnie i może dolecą:)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa ja bym chyba zaczekala na decyzje gina bo prog ładny.

    Ptysiu homocysteina za wysoka do starań. Zbijasz ja nie tylko kwasem foliowym ale też innymi wit z grupy B. Bez badań ciężko stwierdzić czy masz mutacje czy nie. Ja przy mutacji mam homo 6.8 wiec super. Możesz spróbować jakichś supli z metylami ale nie samym kwasem foliowym tylko jeszcze z b6 i b12. B6 najlepiej jako p5p a b12 metylokobalamina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 19:21

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek szukałam o nie znalazłam odpowiedzi Flowwer, a twoja tak dziekuje
    I dzięki Hope <3

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ