X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...odpadłam... wzięłam procha od bólu i przysnęłam... dziecko biedne bajki przez 2h oglądało, jestem okropną matką! ale jak dojdę do siebie to sie zrehabilituję jakoś!

    Nika wierzę, że Twój fasolek to dzielny wojak i będzie walczył. Ja trzymam za niego kciuki <3


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika fasolek jest leniwy, ja w niego wierzę i trzymam mocno kciuki <3

    Dziękuje Flower właśnie tak mi powiedział lekarz przy wypisie, że jak mi zależy na ciąży to teraz szybko się starać, bo będzie dziadostwo odrastać :/

    Tylko zastanawiam się czy zrobić jeszcze jakieś badania? W sobotę idę na podgląd jajców :) zobaczymy co tam wyhodowałam :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zbadałam dziś progesteron przy okazji całego pakietu dla I trymestru,
    6 grudnia miałam 38,25 a dziś 24,39
    Mam się czym martwić?
    Biorę dupka do tego 3x1

    robiłam w tym samym labu i mniej więcej o tej samej porze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 20:16

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ...odpadłam... wzięłam procha od bólu i przysnęłam... dziecko biedne bajki przez 2h oglądało, jestem okropną matką! ale jak dojdę do siebie to sie zrehabilituję jakoś!

    Nika wierzę, że Twój fasolek to dzielny wojak i będzie walczył. Ja trzymam za niego kciuki <3

    Lunaris to ja dołączam do Ciebie bo też jestem zła matka. Mój synek dzisiaj też kilka godzin ogląda i gra na tablecie bo ja musiałam wyjść załatwić kilka spraw a on jak sam zostaje to tylko z tabletem. Zabrać go nie mogłam bo jest chory.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, nadrobiłam :)

    Nikuś, no wyniki bety nie napawają zbytnim optymizmem, ale trzymajmy się faktów. A fakty są takie, że na USG serduszko bije! Bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego walecznego kropka. Wszystkie tutaj jesteśmy z Tobą i dla Ciebie <3 Będziesz jeszcze potarzać USG przed Świętami?

    Pasiasta, zaciskam kciuki za jutrzejszą wizytę :) Mam nadzieję, że usłyszysz same dobre wiadomości i chociaż na chwilkę odsapniesz <3 ;)

    Antonina, gratuluję i nudnej ciąży życzę :)

    Yoselyn, Kochana, nie trzymaj nas dłużej w niepewności i sikaj! Pamiętaj, że są tutaj ciężarne :D Wszystkie czekamy na teściora <3

    Bajka, gratuluję trzycyfrowej bety! To teraz trzymamy kciuki za piękny przyrost :)

    Izunia, już wczoraj miałam Ci pogratulować zakończenia edukacji :) Teraz "tylko" zwieńczenie tej nauki i zawodowy :D

    Nowa na dzielni, Kochana, ja też na początku wstydziłam się chodzić do ginów płci męskiej, a teraz wchodzę i ekspresowo rozkładam nogi aż miło! Powiem Ci z własnego doświadczenia, że faceci są bardziej wrażliwi na potrzeby staraczek i delikatniejsi przy badaniach niż kobiety.

    Wczoraj któraś mądrze stwierdziła, że myślała, że owulka jest raz z jednej strony, raz z drugiej. To jest zasada, tak powinno być. Ostatnio gin chciał mnie pocieszyć i powiedział, że raz miał pacjentkę, u której przez 2 lata, miesiąc w miesiąc, owulka była po niedrożnej stronie... To mu się udało poprawić mi humor ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 20:06

    Bajkaaa, Izape_91, pasiasta lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:


    Wczoraj któraś mądrze stwierdziła, że myślała, że owulka jest raz z jednej strony, raz z drugiej. To jest zasada, tak powinno być. Ostatnio gin chciał mnie pocieszyć i powiedział, że raz miał pacjentkę, u której przez 2 lata, miesiąc w miesiąc, owulka była po niedrożnej stronie... To mu się udało poprawić mi humor ;)


    Ja miałam 3 miesiące pod rząd ovu z prawego jajnika. Potem poszło z lewego. Był przez te 3 miesiące chyba leniwy po torbieli. Ale jak wystrzeliły w tym cyklu wyniki to było WOW. A kolejny cykl znowu z prawego i przy tym na razie zostaliśmy :D
    Także nie ma do końca reguły że musi być co cykl na zmianę.

    PS. Ale tak, zaczęłam się martwić po każdym usg czemu ciągle prawy pracuje a lewy śpi... i to jedno usg gdzie pęcherzyk był w lewym, było zbawieniem, bo wiedziałam że się jednak nie popsuł ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 20:12

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    dziewczyny zbadałam dziś progesteron przy okazji całego pakietu dla I trymestru,
    6 grudnia miałam 38,25 a dziś 24,39
    Mam się czym martwić?
    Biorę dupka do tego 3x1

    Olik, Dziewczyny wspominały, że progesteron wydzielany jest pulsacyjnie, więc może zrobiłaś badanie akurat przed wyrzutem? Ja bym powtórzyła za dwa dni i jak tendencja spadkowa by się utrzymywała, to kontaktowałabym się z ginem.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też zapomniałam! ja nie do końca kumata w ostatnich dobach :P ale teraz się naprawiam i gratuluję zakończenia tego etapu w życiu :) Zrób sobie medal z masy solnej i zawieś na choince- co roku przypomni Ci jaka byłaś dzielna :)

    Flowwer, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, a ja mam problem. Mam mega opór żeby iść do ginekologa faceta :D. Bez kitu, jestem poza własnym domem pruderyjna na maxa :D. A wygooglałam, że mam kilku dobrych lekarzy bardzo blisko domu, sami faceci! I no nie mogę ;P. A kurde kusi mnie żeby pójść na monitoring, zerknąć co się tam uskutecznia w środku, a do mojej Pani doktor normalnie nie da się z miejsca umówić :/
    Ja też miałam takie uprzedzenia dopóki w szpitalu nie trafiłam na faceta a teraz nie wyobrażam sobie iść do kobiety. Faceci mają więcej cierpliwości i są bardziej delikatni. Spróbuj a się przekonasz:-)

    Emiilka, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Olik, Dziewczyny wspominały, że progesteron wydzielany jest pulsacyjnie, więc może zrobiłaś badanie akurat przed wyrzutem? Ja bym powtórzyła za dwa dni i jak tendencja spadkowa by się utrzymywała, to kontaktowałabym się z ginem.
    robiłam o tej samej porze i w tym samym labu..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, ja bym pewnie nie wytrzymała i za dwa dni powtórzyła ;) Ale ja w gorącej wodzie kąpana. Myślę, że można by też zwiększyć dawkę dupka albo dodać lutkę, po konsultacji z lekarzem. Jednak najpewniej to jednodniowy spadek ;)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Olik, ja bym pewnie nie wytrzymała i za dwa dni powtórzyła ;) Ale ja w gorącej wodzie kąpana. Myślę, że można by też zwiększyć dawkę dupka albo dodać lutkę, po konsultacji z lekarzem. Jednak najpewniej to jednodniowy spadek ;)
    najchętniej juz jutro bym leciała powtórzyć

    Milla123 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, wierzę w Twojego dzidziusia. Ma wole życia i to najwazniejsze.

    Lunaris jestes bardzo dzielna :)

    Przepraszam nie mam sily na wiecej. Niby jakos strasznie sie nie spracowalam, najciezsze prace robilam w lepszej fazie cyklu. Poki co boli mnie dol brzucha, sutki mi stercza i sa bardzo przekrwione.. niby to 8 dzien ale sikne z rana zebym sobie tymi porzadkami nie zaszkodzila gdyby jednak cos bylo na rzeczy..


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś trzymam kciuki za twoją fasolke zeby wszystko było dobrze

    Gratuluje wszyskim dziewczyna które zobaczyły dwie kreseczki
    Tule mocno wszystkie którym sie nie udało w tym miesiacu i trzymam kciuki za wszystkie testujące .
    A teraz bede nadragiać zaległosci na forum

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dzwonilam sie zapytac odnosnie cytologii kiedy mozna wykonac.. mowila mi polozna ze preferowane jest po @ ale ze teraz jest juz najlepsza technologia ze mozna nawet caly cykl...

    To co mam wybrac, co mi radzicie? isc w tym tyg czy dopiero po @?
    Cytologie robi się do 18 dc;-)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni ja preferuję tylko facetów, raz byłam u jednej ginekolog i tak mi rozwierciła w środku, a to była moja pierwsza wizyta że do teraz mam uraz do Babek!

    Nie krępuj się, facet nie jedną cipkę widział :P zresztą, oni się na nią nie przyglądają, no może na sekundę, żeby wcelować sondę tam gdzie trzeba. Pójdziesz raz i nie będziesz chciała do kobiety.

    nowa na dzielni, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty ;-)

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sałatka sprzed dwóch dni! MNIAM! Przegryzła się :D Na polsacie Avatar! uwielbiam!

    Nowa -idź do męskiego gina :D lepiej teraz niż przy porodzie jak Cię zaskoczy ;) Ja chodzę tylko do facetów! Kobiety są takie nieczułe :P

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika i ja wierzę że twój fasolek jest mocarzem.
    Lunaris byłaś bardzo dzielna, a za tą okropną matkę to Ci zasadzam kopasa w dupasa! :-P
    Nowa też się kiedyś wstydziłam faceta gina, ale jednak się przekonałam. Na ostatniej cytologi pan był 10 razy delikatniejszy od poprzedniej pani gin.
    Yos czekam na twoje dwie kreseczki! Pamiętasz że wygrałyśmy zakład o betę Agniechy? Czas chyba wycuągnąć tego asa z rękawa ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 21:15

    nowa na dzielni, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram zaległe gratulacje hehe ; ) dzięki dziewczyny!
    W nagrodę dostałam ogromna żywa choinkę! Która zajmuje pol sypialni zabije tego mojego emka. Nie ma sie jak ruszyć ale co tam niech bedzie na bogato, w końcu to pierwsza wspólna choinka w naszym mieszkanku!

    Lunaris, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ