X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek wrote:
    Widzę że my z tego samego rocznika ;)
    A widzisz, to może Ty w styczniu dostaniesz prezent na urodziny a ja na rocznicę ślubu :)

    Bunia, ja już dawno odpuściłam całkowicie NFZ i masz racje, Bogu dzięki, że możemy chodzić prywatnie, inaczej nic byśmy nie wiedziały

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest straszne, że pójdziesz prywatnie wywalisz kilka stówek to traktują Cię jak człowieka inaczej.. jak numerek czy kolejny przypadek.. zaniam zaszłam w ciążę myślałam, że będę na nfz chodzić, ale tyle mnie to stresu kosztuje i widzę, ile każdą z Was tutaj, że chyba sobie odpuszczę..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu00 ja mialam po porodzie tyle wody od pasa w dół że lelarz rodzinny zrobił mi badania i też miałam epoki w moczu bardzo wysokim stopniu i mialam być leczona szpitalnie dożylnie antybiotykiem ale nie mieli wolnej izoalatki a ja bylam 4 tyg po porodzie karmiłam piersią więc leczona byłam w domu. Koszt maskara ale wyleczona jestem i mogłam karmić i być przy dziecku bo najpierw musialam cały szereg lekarzy przekonac ze będę karmić bo nie będę się leczyć jeśli jeszcze raz usłyszę ze nie mogę! Położna fajna mi pokazała leksykon leków i okazało sie ze spokojnie mogą mnie leczy a ja moge karmić :) Ale ile nerwów stresów i łez poleciało to ani nie chce wspominać!
    HOPE widzisz i doczekałaś sie a ja tak jestem zapracowana że ani nie umiem systematycznie sikac a do tego czesto jest tak ze zapomne się i wysikam a potem cholera test .... i pare kropel silne i nie wiem czy to ma wogole sens! Mam jeszcze parę dni mam czas chyba jeszcze

    Sanka lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na nfz mozna chodzic jak wszystko jest dobrze, ciaza bezproblemowa, z zajscie tez problemow nie ma. Jesli tylko cos nie tak to trzeba prywatnie. Ja prowadzenie ciazy na ngz sobie chwale, ale leczenie zanim udalo sie zajsc dwa lata bylo prywatnie bo moj ginek nie specjalizuje sie w leczeniu nieplodnosci a do specjalistow kolejki taki ze q zyciu b nie zaszla a gdzie tu mowa o poprawnej diagnozie.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    ostatnio często mam zapalenie cewki moczowej,zwłaszcza wtedy gdy często współżyję,nie wiem czy to ma jakiś związek plus infekcje intymne,mam tez wynik z całodobowej zbiórki moczu ,chodzi o białko-wynik to TP 0,4100 g/24-MAX 0,1500
    TP w moczu 0,0590 g/dl

    pobrano z 700 ml moczu


    wizytę u nefrologa mam dopiero 2 stycznia,czekam jeszcze na inne wyniki,będą pod koniec grudnia.

    Blu miałam ten sam problem przeszło dopiero po przeleczeniu antybiotykiem. A przestało wracać dopiero jak zaczęłam stosować żel Multi gyn acti gel praktycznie codziennie. Tylko przy staraniach trzeba z nim ostrożnie bo może utrudnić zajście bo jest kwaśny a plemniki tego nie lubią.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    <3 Aga <3

    Buniaku w 2018 los musi się odmienić dla Ciebie bo jakoś wszystko się kumuluje w odwrotną stronę :/

    Mam nadzieje :)
    W ogóle to widzę to tak: na przełomie czerwca i lipca wszystkie będziecie mi kibicować, wsłuchać moich lamentów i oglądać testy codziennie :D Ale żadna z was nie będzie testować że mną bo wszystkie będziecie już zafasolkowane :D

    olik321 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia,nie mów hop bo oś czuje,że też dotrzymam ci towarzystwa :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mi lekarka kazała badać ponownie po 2 tyg od zakończenia antybiotyku.

    reset lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Mam nadzieje :)
    W ogóle to widzę to tak: na przełomie czerwca i lipca wszystkie będziecie mi kibicować, wsłuchać moich lamentów i oglądać testy codziennie :D Ale żadna z was nie będzie testować że mną bo wszystkie będziecie już zafasolkowane :D
    marzenia ściętej głowy :D ja nie wierzę w to że zajdę w tą ciążę -nie przy takim trybie życia ale nie zamierzam rezygnować ze starań- w końcu to nie wyrywanie zębów ;) chętnie posiedzę tu z dziewczynami do menopauzy :P

    Karma88, Emiilka, Malgonia, Bunia86 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Reset mi lekarka kazała badać ponownie po 2 tyg od zakończenia antybiotyku.

    No i byłoby idealnie, bo wtedy wszystko zdążę przed lutym :) Oby tylko ten antybiotyk zadziałał.


    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, wpadłam szybciutko pozdrowić Was cieplutko! ;)

    Aga, Inna, powodzenia na prenatalnych Dziewczyny! Agusia, przeczytałam o opóźnieniu, ale teraz już na pewno jesteś w trakcie wizyty i podglądasz swoje Zajączki :) <3

    Bociuś, Bunia, udanej wizyty USG! Słuchamy dzisiaj samych dobrych wiadomości :)

    Reset, powiem Ci Kochana, że dobrze, że zwietrzyłaś dziada przed zobaczeniem II kresek. Wdrożysz antybiotyki i za 2 mies. będziesz już sikać na owulaki, a potem Bobo :) <3

    U mnie mokro i paskudnie, ale zamówiłam dzisiaj mały, świąteczny wypad nad morze :D To będą okrągłe urodziny mojego Emka i zrobię mu małą niespodziankę ;)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczynki, wpadłam szybciutko pozdrowić Was cieplutko! ;)

    Aga, Inna, powodzenia na prenatalnych Dziewczyny! Agusia, przeczytałam o opóźnieniu, ale teraz już na pewno jesteś w trakcie wizyty i podglądasz swoje Zajączki :) <3

    Bociuś, Bunia, udanej wizyty USG! Słuchamy dzisiaj samych dobrych wiadomości :)

    Reset, powiem Ci Kochana, że dobrze, że zwietrzyłaś dziada przed zobaczeniem II kresek. Wdrożysz antybiotyki i za 2 mies. będziesz już sikać na owulaki, a potem Bobo :) <3

    U mnie mokro i paskudnie, ale zamówiłam dzisiaj mały, świąteczny wypad nad morze :D To będą okrągłe urodziny mojego Emka i zrobię mu małą niespodziankę ;)
    Dziękuje :) my już po :) mamy 1740g i 40cm długości ❤️

    Emiilka, olik321, blue00, Lunaris, lamka, Bajkaaa, Bunia86, nowa na dzielni, Yoselyn82, KateHawke, Karma88, Amy333, Motylek85, Flowwer, Bocianiątko, _Hope_, Kargo31, E_w_c_i_a, aiwlys, Sarna84, Koteczka82, Madżka89, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, wspaniałe wieści Kochana! <3 Miód na moje serce :) To będą piękne i spokojne Święta dla Was :)

    Dziewczyny, ja jakaś trefna chyba jestem, bo znowu zapomniałam połowy rzeczy napisać w poprzednim poście :D

    Pasiasta, dzisiaj jestem z Tobą o 15:30 pod gabinetem! Będzie dobrze Kochana! <3 Musi być :)

    KasiaS, gratuluję pięknego bladzioszka! Spokojnej i nudnej ciąży :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe <3

    Inna gratulacje duży już dzidziuś :-)

    Agniecha ogromnie trzymam kciuki za usg <3

    Bunia, Bociek kciuki tak samo :-*

    Zafasolkowanym gratuluję <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy po :) na usg wszystko wyglada dobrze, pobrali mi krew na papę jak dobrze pójdzie to po świętach bedą wyniki. Nogi zaciśnięte wiec nie wiadomo kto tam zamieszkał :) bardzo dzis były ruchliwe :) zdjęcie dodam jak juz będziemy w domu

    Dziękujemy za kciuki :)

    innamorata88, Sanka, lamka, Karolina90, nowa na dzielni, Bunia86, Lunaris, JuicyB, Yoselyn82, Emiilka, KateHawke, Karma88, Morusek, olik321, PodwojnaMamaWdwupaku, Jadranka, Anna Stesia, pasiasta, Jeżowa, Kaczorka, Amy333, Motylek85, ANkaG, staraczka1111, Flowwer, Bocianiątko, _Hope_, blue00, Kargo31, E_w_c_i_a, aiwlys, Sarna84, emi2016, Koteczka82, Lejka, Madżka89, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jestesmy po :) na usg wszystko wyglada dobrze, pobrali mi krew na papę jak dobrze pójdzie to po świętach bedą wyniki. Nogi zaciśnięte wiec nie wiadomo kto tam zamieszkał :) bardzo dzis były ruchliwe :) zdjęcie dodam jak juz będziemy w domu

    Dziękujemy za kciuki :)


    Super:) to święta spokojbe:)


    Inna super, ę u ciebie też wszystko dobrze:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa super wiadomości! Trzymam za was bardzo mocno kciuki! :D

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    marzenia ściętej głowy :D ja nie wierzę w to że zajdę w tą ciążę -nie przy takim trybie życia ale nie zamierzam rezygnować ze starań- w końcu to nie wyrywanie zębów ;) chętnie posiedzę tu z dziewczynami do menopauzy :P
    A ja coś czuje że będzie tak jak mówię. Serio dziewczyny! Będę Was tu wszystkie odhaczać na liście :D

    Lamka sikałas?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Bunia,nie mów hop bo oś czuje,że też dotrzymam ci towarzystwa :)
    Niema takiej opcji ;)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Inna tak się cieszę :) cudowne wiadomość <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ