X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga świetnie! :)
    teraz kciukamy za Pasiastą!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa suuuuper wiadomość, maluszki rosną. Cieszę się :-)

    Inna maluch już nie taki maluch, ładnie rośnie. Oby tak dalej :-)

    Reset na pewno będzie dobrze. Mi pomogła doxycyklina z azytromycyna. A mąż brał unidox.

    Pasiasta trzymam kciuki za wizytę! Daj znać po :-)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - Ty nam lepiej powiedz, kiedy jakieś testowanie? :*
    Lamka - do Ciebie pytanie jak wyżej :)

    Aga, Inna - super, że wszystko dobrze! Potrzebne były takie wieści na forum.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna i Agniechaa super wiadomości, czekamy na fotki zajączków :)

    Pasiasta, Bociek kciuki zaciśnięte :)

    Emilka dokąd się wybieracie? U nas też śniegu brak, w tym roku raczej będą mokre święta, a nie białe :(

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no siknęłam przed chwilą na bobo i niestety biało aż oczy bolą :-( Bardzo mi smutno, rzucam to w cholerę wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka- dziś mam tak samo... siknęłam rano i nie wiem skąd brać siły na kolejny miesiąc,na kolejne starania..a po drodze jeszcze święta.. kiedy powinnaś dostać @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 14:46

    pilik lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Yoselyn - Ty nam lepiej powiedz, kiedy jakieś testowanie? :*
    Lamka - do Ciebie pytanie jak wyżej :)

    Aga, Inna - super, że wszystko dobrze! Potrzebne były takie wieści na forum.

    Do czwartku czekam. Jak nie przyjdzie to sikne albo pójdę na betę.

    Bocius kciuki za wizytę :-)

    Lamka przykro mi że nie wyszło, ja pewnie dołączę do ciebie za dwa dni. Ech..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 14:49

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:

    Emilka dokąd się wybieracie? U nas też śniegu brak, w tym roku raczej będą mokre święta, a nie białe :(

    Kochana, u nas też będą mokre Święta i na pewno nie białe... A wybieramy się do Kołobrzegu :) Jedziemy dzień po wigilii, bo nie wyobrażam sobie jednak wigilii w hotelu ;)

    Lamka, przykro mi Kochana, mam nadzieję, że nie nakręciłam Cię na tego teściora.. Kochana, uda się niebawem, zobaczysz. W końcu już raz zaskoczyło! <3

    Achia, Kochana Ciebie również mocno tulę <3 Ale poprawiamy koronę i walczymy dalej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 14:56

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e83de033359e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5445cde91608.jpg

    Oto Nasze maleństwa :)

    lamka, Emiilka, Achia, Yoselyn82, Bajkaaa, Jeżowa, Amy333, Motylek85, innamorata88, ANkaG, Karma88, Kaczorka, Flowwer, Bunia86, Ptysia, olik321, Morusek, JuicyB, Frelcia, Lunaris, bazylkove, Kargo31, blue00, E_w_c_i_a, Jadranka, KateHawke, pasiasta, pilik, Tosia2323, Rucola, Bocianiątko, Sarna84, Sanka, emi2016, Koteczka82, nowa na dzielni, Lejka, kolka, Jedna_z_Wielu, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha śliczne zajączki :-)

    Dziewczyny ja muszę Was opuścić chyba na parę tygodni, potrzebuję trochę odpoczynku od tego tematu. Będę myśleć o Was i trzymać kciuki, ale nie chcę spędzać dni na forum.

    Yose - @ jutro powinnam mieć albo pojutrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 15:25

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, super maluszki


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi zjadlo pol wiadomosci.. a nawet 5/6.
    Lamka sprobuj rano. Ja wciaz dmucham :*


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i bue napisałam Wam termin z usg wychodzi 26.06 :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka,Achia tule Was mocno:*** kurde,ze tez nie moze sie tak nam po prostu wszystkim udac:(

    Agniecha,Inna ale super te Wasze pociechy:)) fotki cud miód:-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka rób tak by tobie było dobrze:)
    Pamiętaj że ty jesteś najwazniejsza:) wróć jak nabierzesz ochoty :)


    Laski tak mi się dluzy w pracy ze masakra szkoda że spać nie można iść,
    A dluzy mi się bo ciekawa jestem jutra,
    Brzuch mnie cmi jak na @ wiem że to standard ale najlepsze jest to że szefowa wymyśliła imprezę firmowa 5.01 mam nadzieję że będę mogła się jakoś z tego wykręcić

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna <3 <3 <3

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Agniecha śliczne zajączki :-)

    Dziewczyny ja muszę Was opuścić chyba na parę tygodni, potrzebuję trochę odpoczynku od tego tematu. Będę myśleć o Was i trzymać kciuki, ale nie chcę spędzać dni na forum.

    Yose - @ jutro powinnam mieć albo pojutrze.

    Idź, odpocznij!:*** Mnie ten tydzień bez forum, starań i leków (poza tarczycowymi olałam tony suplementów) dużo dał.
    Poza tym wrócisz, to znów będziemy razem sikać i walczyć!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa inna super :) juz będzie coraz bliżej..
    Lamka przykro mi ale jeszcze masz czas. Odpocznij. Wiem pewnie urodzinowo chciałaś, ale do czwartku moze jeszcze sie cos wydarzyć! I spełnienia tego najważniejszego życzenia!
    Morusek ehhh.. Ale następny cykl będzie ok:) karnawałowy :)

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset przeleczysz się i będzie ok! Glowa do góry. Łatwo mówić, ale popatrz na to z innej strony. Moglabys nie wiedzieć i stracić o wiele więcej czasu.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Reset przeleczysz się i będzie ok! Glowa do góry. Łatwo mówić, ale popatrz na to z innej strony. Moglabys nie wiedzieć i stracić o wiele więcej czasu.

    Motylku, ja na to tak właśnie patrzę (aż sama się dziwię, że się nie załamałam. Wtręt o kuzynce był tylko tak do podzielenia się gorzkimi refleksjami...). Wyszłam z założenia, że to kolejny krok do celu i tyle. Poza tym te france - bakterie powodują poronienia, a wydaje mi się, że łatwiej pogodzić się z kolejnym miesiącem w plecy niż z poronieniem.
    Poza tym ktoś musi tu zostać, nie mogą wszystkie od razu zafasolkować.


    Motylek85 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ