X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Aaaa, Flower, suwaczka nie zauważyłam! Super :))))
    Mam nadzieję że nie zapeszę :P

    Malgonia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Mam nadzieję że nie zapeszę :P
    Nie zapeszysz <3

    Ps. Dodalam zdjecia na chyba 416 stronie albo dalej sa ;) zawies okiem czy cos widzisz ;)

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    na 20.40 zapisałam się na jakieś pogotowie ginekologiczne 24h. Niestety do 19 jestem w pracy i nie wiem jak to zniosę. Jeśli będę Was dziś zamęczać zadręczać i w ogóle i jeśli byłam jakaś niemiła czy cokolwiek takiego ostatnio to mi wybaczcie dziewczynki. No łezy mi w oczach stoją.
    Jak ja to tylko utrzymam przez Święta w tajemnicy to nie wiem.
    małgonia ogromnie Ci gratuluję, niesamowita niespodzianka :) chciałam się Ciebie zapytać odnośnie tego progesteronu i ogólnie, ile cykli się już starasz i ile razy badałaś progesteron 7dpo, czy zawsze miałaś taki niski?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratuluję, maluszek rośnie i walczy :-)

    Flowwer śliczny suwaczek :-)

    Bunia loooo matko 9 cm? Mam nadzieję że szybko pozbędziesz się torbieli i dojdziess do siebie żebyś mogła na nowo starać się o maluszka

    Karolina mi wyszło dziecko, romans i prezent :-)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna gratuluję i maluszek śliczny :-)

    Małgosia po cichu gratuluję :-)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka mega gratki, to teraz czekamy na serduszko :-)

    Problemik kciuki za udany transfer :-)

    problemik, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    małgonia ogromnie Ci gratuluję, niesamowita niespodzianka :) chciałam się Ciebie zapytać odnośnie tego progesteronu i ogólnie, ile cykli się już starasz i ile razy badałaś progesteron 7dpo, czy zawsze miałaś taki niski?

    to był nasz 4 cykl wiec nie tak jakoś bardzo długo, ale też nie stosowaliśmy antykoncepcji takiej w pełni tego słowa znaczeniu w zasadzie od wielu lat (chyba, ze uznać stosunek przerywany za skuteczną antykoncepcję).
    Że z progesteronem jest problem wiedziałam od dawna, ale ginekolog na NFZ to olał i kazał wrócić za rok, dopiero na naukach przedmałżeńskich się babeczka zainteresowała co i jak, pomogła mi oddzielić plamienia od krwawień i wyznaczać pierwszy dzień cyklu.
    W 7 dniu badałam progesteron drugi raz. miesiąc temu był 10.5 więc tez bez szału. 2 miesiące temu jak poszłam zbadać to w 2 godziny później dostałam okresu, ale wtedy to jeszcze nie byłam w ogóle świadoma, że jego poziom zmienia się w czasie cyklu (ja się tu serio sporo podedukowałam przy Was).
    A, że tym razem w przychodni kazali mi przyjść po wynik z poniedziałku w piątek (w sumie to dobrze że poszłam sprawdzić wczoraj czy nie mam wyniku bo chociaż wiem, ze coś jest nie tak), to postanowiłam sprawdzić go jeszcze 3 dni później w labie koło mojej pracy. Dziś ten wynik jest znacznie lepszy, choć może i nie szałowy, ale lepszy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka super!
    Flower piekny suwaczek..

    Ja po pracy jeszcze pewnie dzis z 2 godz w autobusie i święta czas zacząć.

    Ps. Jutro będą mnie plecy ciazowo bolały bo stoję dla odmiany! A ja stać nie mogę wiec zaraz słabo będzie mi się robiło więc kolejny objaw..

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ale czad! Naprawdę miesiąc cudów!! Gratuluję!
    A zaszczyk sobie zrobisz jak będziesz wiedziala ze to dla dobra iskierki.

    Monika dziś zapomniałam o tescie. Ale jutro juz zrobie :)
    Co do objawow ciąży, niestety nie ma jasno określonych i żałuję, że nie moze to byc wyraźnie odzielone. No bie wiem np. Na @ ból brzucha, a na ciąże no tyłka :D Ile kasy na testy bety itp idzie. Ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 15:40

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Malgonia, ale czad! Naprawdę miesiąc cudów!! Gratuluję!
    A zaszczyk sobie zrobisz jak będziesz wiedziala ze to dla dobra iskierki.

    Monika dziś zapomniałam o tescie. Ale jutro juz zrobie :)
    Co do objawow ciąży, niestety nie ma jasno określonych i żałuję, że nie moze to byc wyraźnie odzielone. No bie wiem np. Na @ ból brzucha, a na ciąże no tyłka :D Ile kasy na testy bety itp idzie. Ehh

    ja po zrobieniu w zeszłym miesiacu 5 testów tym razem postawiłam na krew i nie żałuje.
    A objawów serio nie mam żadnych. boli mnie brzuch typowo jak na okres. nawet jak patrzyłam na wykres zeszłego miesiąca to co do dnia w tym samym się ból pojawił.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło mi bardzo za te wszystkie kciuki ❤

    Małgonia ale piękny wynik :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    nie widzę po stopce, żebyś miała jakieś problemy zdrowotne, tym bardziej że masz już dziecko, więc sądzę że u Ciebie i tak to tylko kwestia czasu :)
    Nie każdy w stopce nosi choroby ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia gratuluję!

    Karola coś widzę :)

    Justyna piękny widok!

    justyna14, Malgonia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Malgonia! :)

    Taki wysyp w tym miesiącu, że może i mi się poszczęści?

    Nie wiem czy to normalne, ale mam uczucie pełności w podbrzuszu, zwłaszcza w toalecie to czuć przy oddawaniu moczu. A pod pępkiem trzy siniaki... Podawanie tych zastrzyków to mordęga dla mnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 16:35

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, gratulacje!!

    Justyna 14 – cudny maluch!

    Nika - Twój kruszek jest pancerny! Mówiłam, że Rambo? Kompletnie olał sobie jakiekolwiek widełki przyrostów, to on ustala reguły!

    Flowwer, nie zapeszysz! Ja miałam tak, że przed ciążą zarzekałam się, że suwaczek to może ustawię sobie po prenatalnych, a zobaczyłam 2 kreski i kilka dni później miałam już suwak! :-D

    Malgonia, Rucola, justyna14, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    to był nasz 4 cykl wiec nie tak jakoś bardzo długo, ale też nie stosowaliśmy antykoncepcji takiej w pełni tego słowa znaczeniu w zasadzie od wielu lat (chyba, ze uznać stosunek przerywany za skuteczną antykoncepcję).
    Że z progesteronem jest problem wiedziałam od dawna, ale ginekolog na NFZ to olał i kazał wrócić za rok, dopiero na naukach przedmałżeńskich się babeczka zainteresowała co i jak, pomogła mi oddzielić plamienia od krwawień i wyznaczać pierwszy dzień cyklu.
    W 7 dniu badałam progesteron drugi raz. miesiąc temu był 10.5 więc tez bez szału. 2 miesiące temu jak poszłam zbadać to w 2 godziny później dostałam okresu, ale wtedy to jeszcze nie byłam w ogóle świadoma, że jego poziom zmienia się w czasie cyklu (ja się tu serio sporo podedukowałam przy Was).
    A, że tym razem w przychodni kazali mi przyjść po wynik z poniedziałku w piątek (w sumie to dobrze że poszłam sprawdzić wczoraj czy nie mam wyniku bo chociaż wiem, ze coś jest nie tak), to postanowiłam sprawdzić go jeszcze 3 dni później w labie koło mojej pracy. Dziś ten wynik jest znacznie lepszy, choć może i nie szałowy, ale lepszy.
    aa, no to szybciutko spotkało Was szczęście :) Pytam o progesteron, bo ja bez stymulacji wiecznie miałam 12 ng/ml i raczej lekarz sceptycznie podchodził do ewentualnego poczęcia, teraz po stymulacji mam nieco lepiej, ale wiem juz, ze nie ma się co zbytnio przejmować, bo progesteron nie jest wyznacznikiem. jeszcze raz ogromne gratulacje !!!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, cieszę się, ze mogłam pomóc. może wiedzy nie mam za wielkiej, ale choć będę dawać nadzieję wszystkim, którym ktokolwiek powie, ze przy progesteronie poniżej 10 nie było owulacji :P

    Tak to do mnie nie dociera, ze gdyby nie to ze dziś Laboratorium było otwarte do 14 to bym poszła zapytać cz sprawdzili dwa razy :P

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia gratulacje!!

    Jakie piękne te Wasze zdjęcia z usg!!

    Powiem Wam,ze właśnie się dowiedziałam o kolejnej ciąży wśród znajomych. Dosłownie jeden strzał, no max dwa. Poleciały mi łzy..

    justyna14 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Nie zapeszysz <3

    Ps. Dodalam zdjecia na chyba 416 stronie albo dalej sa ;) zawies okiem czy cos widzisz ;)
    kurcze... ja na moim monitorze nic nie widzę ale nie oznacza że tam kreski nie ma. Powtórz w wigilię cuda się dzieją ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 17:34

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a jakie to testy? Bo ja cień widzę ale zastanawiam się czy on jest w dobrym miejscu ;) w sensie czy kreska testowa nie powinna byc bliżej kontrolnej. Jutro rano trzymam kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ