X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj -jak uwielbiam kalafior- jak ugryzlam to od razu wyplulam ! Zjadlam brokul i bylo mi tak niedobrze...

    W Slowenii dokad kedziemy (do tesciow) nie ma takich swiat jak u nas.. oni jedza tatara przez kilka dni ( ale tez nie taki jak u nas w pl..

    Wlasnie wyjezdzamy.. ok 8h drogi przed nami :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Grudniowe czary mary niech się spełniają :)

    Chciałam napisać Wam o testach. Nie polecam facelli z rossmana. Nawet negatywy pokazuja takie bladziochy. Test wychodza najwczesniej 11dpo ale jesli staracie sie naturalnie to trzeba beac pod uwage ze do zaplodnienia moglo dojsc pozniej o jeden dzien.

    Kciuko aby kreseczka ciemniala :)

    Malgonia, KateHawke lubią tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Zaraz sie poplacze.. naskrobalam elaborat i wcisnelam anuluj...
    Carola tam jest krecha jak nic. Poczekaj z kolejnym testem ze dwa dni skoro masz ograniczona ilosc, ale uwazaj na potrawy wigilijne.
    Karma ja od trzech dni bralam nospe, 2 dnj temu mialam jaki przedoskresowu wk... ze glowa mala, przeszlo po luteinie dopiero. Trzymam kciuki zeby czerwienilo sie na tescie.
    Meska dziewczyny maja racje. Wyglsda na to ze jesrescue plodni a to juz 80% sukcesu.
    Olik nie umiem kopiowac zdjec na relegonie wirc obejrze kropka jak wstane ale na pewno jest slodki jak cukierek.
    A tak w ogole to dzien dobry wszystkkm i oby magia Swiat na Was wszystkie splynela. Owocnych owulacji, duzo kresek na testach i w ogole :)


    Malgonia, o jakich potrawach wigilnych mówisz?
    Z umiarem nic z tradycyjnego jedzenia zaszkodzić nie powinno, o ile nie ma surowych jajek, mięsa i serów z niepasteryzowanego mleka.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Wczoraj -jak uwielbiam kalafior- jak ugryzlam to od razu wyplulam ! Zjadlam brokul i bylo mi tak niedobrze...

    W Slowenii dokad kedziemy (do tesciow) nie ma takich swiat jak u nas.. oni jedza tatara przez kilka dni ( ale tez nie taki jak u nas w pl..

    Wlasnie wyjezdzamy.. ok 8h drogi przed nami :)

    Mi zabronila tykac sledzi i co najgorsze grzybow. Nawet malutki grzybek dodany do smaku :( dobrze ze sama robie Swieta to znam sklad wszystkich potraw.
    Ja dobrze wroze Twojej kresce :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Malgonia, o jakich potrawach wigilnych mówisz?
    Z umiarem nic z tradycyjnego jedzenia zaszkodzić nie powinno, o ile nie ma surowych jajek, mięsa i serów z niepasteryzowanego mleka.

    Wszelkue sledzie i grzyby. Powiedziala zeby nawet bigisu nie jesc bo zawsze jalis grzyb sie trafi. Jak barszcz gotowany na grzybach tez, wszystkie pierogi i kapusty.. wedzobd rybg tez odpadaja. zostaje mi karp ktorego nie znosze i ryba po grecku (nie jadam w zasadzie ryb przetworzonych na cieplo). Na szczescie tesciowa mi.puerogi ruskie zrobila ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat analizowałam temat kilka dni przed

    grzyby: https://parenting.pl/grzyby-w-ciazy

    Co do śledzi, w nadmiarze owszem mogą szkodzić ze względu na sól, ale jeden czy dwa małe śledziki, bez przesady. Poza tym chyba połowa kobiet w ciąży śledzie wcina.

    Z kapustą to nie wiem, może ze wzglęgu na właściwości wzdymające.

    Ja jedyne czego będę pilnować to zeby nie było surowego mięsa i jajek.

    A tu od mamy ginekolog: https://www.facebook.com/mamaginekolog/posts/717055918453671

    olik321 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alr mi wiadomosci ucina! Jak dubluje to przepraszam że dubluje. Cien cienia cnia cienia jest. Qle jeatm zdenerwowana.
    Flo pyanie do ciebie zarzywalas relanium? Dla mnientrudny okres nie wiem. Moze powinnam. I moze dupka? Jeszcze nigdy tak nie warjowalam. Kupie jescze ze 3 testy na bete nie ide.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia udanej podróży. Ja nie wiem co mam ze aoba zrobic. Isc po proga.. Bez badań.. Nie wiem, ale glupotybwam pisze ale nie mam komu.
    Sprowadzcie mnie na ziemię blagam... Ja realistka.. Po co robilam ten test. Jestem nakrecona jak nie wiem co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 08:17

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja zbieram się do pracy masakra, a tak się źle czuje, tzn trochę mi słabo ale jak mus to mus, dobrze że do 14 ale zalamalyscie mnie tymi potrawami wigilijnymi właśnie przeczytałam o tym, no trudno jakoś trzeba będzie przeżyć wigilię :)

    Nie wiem dziewczyny jak będę mogła się tu udzielać ale życzę wam wesołych szczęśliwych i rodzinych świat i nawet jeśli teraz są one smutne to pamiętajcie że los bywa nieprzewidywalny także życzę wam spełnienia wszystkich marzeń :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa, ale ja właśnie pisałam, że nie ma co za bardzo panikować z tymi potrawami :)

    Ja tam i barszcz i uszka z grzybami i sałatkę śledziową będę jeść.

    pilik, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka tobie tez szczesliwych i radosnych! No i w 3 a właściwie chyba czwórkę bo syna chyba masz? Przepraszam jak mi sie cos przynilo.
    Mam do was prosbe wiem ze to dzien taki jaki jest. Ale postarajcie sprowadzic mnie na zirmi ja zawsze ponad to a tu jakos slepy napaleniec ze mnie sie zrobil. Nie mam czym ra zajac bo jeszcze śpią. Chyba sie ubiore i jade na ostatnie zakupy. Bie wiem co mam zrobic. Jestem rozbitq. Boje się, ze to prawda. Moze wyblagam zastrzki z heparyny czy to za wszas jak nawet na 100?procent nie wiem czy to nir żart. Jak tylko ktoras będzie miala chcwile to prosze mnie ostro opierdalac. Proszę!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka mi wczoraj gin tez mowila zeby tylko na serwy i surowe mieso uwazac. Grzyby same w sobie nie są szkodliwe jesli trujace. To pozostawia do decyzji. Jajka na miekko mozna jak ze sprawdzonego źródła

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek robiłaś bete?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własne czytałam że smażonych ryb żeby nie jeść a ja tylko taka na wigilię jem, no i kapustę uwielbiam z pieczarkami więc jak mówicie że wasi lekarze mówili żeby jeść to super bo mam też pierogi z grzybami oprócz uszek a barszcz robię na occie ehh :) ale mam problemy :)

    Motylek ja nie mam dzieci także to ostatnie święta w dwójkę mam nadzieję :)
    A czemu nie chcesz iść na betę?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam wszystko na co miałam ochotę w święta. Śledzie nie są surowe bo są solone. Grzyby na wigilii są zazwyczaj dobren jakości. Bardziej bym się bała grzybów jesienią zbieranych i jedzonych na świeżo.
    Trafił Ci się gin starej daty ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a dlaczego nie jeść smażonej ryby?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Tak jak czytam odnośnie potraw wigilijnych i ciąży w necie jest tego mnóstwo. Wszystkie te potrawy, o których piszecie nie są szkodliwe tylko ciężkostrawne, dlatego nie polecają ich w ciąży. Są one raczej zabronione dla matek karmiących, ale to ze względu na możliwość alergii i niestrawności u dzieci.
    Jeszcze jak się przyrządza wigilie samemu ze sprawdzonych produktów myślę, ze można zjeść tylko nie przejadać się.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane. Jedzcie na zdrowie. A już przy karmieniu to Jedzcie wszystko bo mleko się nie produkuje w jelitach.

    pilik, Melevis, Gos77, Sarna84, Czrna 81, Izolda90 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodzilam wigilię w ciąży z synem. Jadłam wszystko na co miałam ochote. Nie umarłam. Żyje. Spodziewam się drugiego dziecka. ☺

    carolla90, Lunaris, KateHawke, Karma88, Amy333 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylki na spokojnie, wrzuć zdjecie testu najlepiej. Kup kilka testów na zapas jak nie chcesz bety i sikam do wtorku. Jak kreska się wzmocni to w środę do lekarza po leki

    A co do jedzenia w ciąży - mi mówiła żebym jadła wszystko po czym się dobrze czuje. Oczywiście z pominięciem surowizny, surowych jaj, serów niepasteryzowanych czyli rzeczy oczywistych.
    A co do matki karmiącej - przeczytajcie bo warto :) http://www.mamalekarz.pl/karmie-jem-wszystko/

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ