X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Dzien dobry :)

    Grudniowe czary mary niech się spełniają :)

    Chciałam napisać Wam o testach. Nie polecam facelli z rossmana. Nawet negatywy pokazuja takie bladziochy. Test wychodza najwczesniej 11dpo ale jesli staracie sie naturalnie to trzeba beac pod uwage ze do zaplodnienia moglo dojsc pozniej o jeden dzien.

    Kciuko aby kreseczka ciemniala :)
    Mi tez facelle pokazują głupoty ale pozytywne sikanca mam od 9dpo zazwyczaj :) a rekordzista Inna od 6-7 dpo ;) cuda Panie cuda ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czytam na jakieś stronie ale chyba chodzi ogólnie o smażone że nie powinno się jeść i faktycznie wezmę waszej rady do serca i będę jadła to co zawsze :)
    Już się nie mogę doczekać tych pyszności hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam taką ochotę na uszka że M latał po mieście i szukał. Kupił mi 0,5kg z grzybami. Potem mama jeszcze dała od siebie swojej roboty i byłam szczęśliwa :D
    Teraz ma dla mnie 400 uszek naszykowanych i mówi że chyba wszystkiego sama nie zjem. A akurat uszka wcinam jak kombajn na święta i nic innego już nie ruszam :D

    Flowwer, olik321, Bocianiątko, Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można jeść przypalonych rzeczy i surowego mięsa i ryb. Jajka na miękko jadłam. Mamaginekolog dawała przepis co zrobić żeby były bezpieczne.
    Żeby nie powielać mitów w sprawie kp polecam blog hafija i akcje karmie jem wszystko :)

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    A czytam na jakieś stronie ale chyba chodzi ogólnie o smażone że nie powinno się jeść i faktycznie wezmę waszej rady do serca i będę jadła to co zawsze :)
    Już się nie mogę doczekać tych pyszności hehe
    Mi się zdarzyło nawet poza wigilia jeść smażony filet z rybki. Pyszotka. ☺☺☺

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Ja ostatnio miałam taką ochotę na uszka że M latał po mieście i szukał. Kupił mi 0,5kg z grzybami. Potem mama jeszcze dała od siebie swojej roboty i byłam szczęśliwa :D
    Teraz ma dla mnie 400 uszek naszykowanych i mówi że chyba wszystkiego sama nie zjem. A akurat uszka wcinam jak kombajn na święta i nic innego już nie ruszam :D
    To ja pierogi! Nic innego może nie istnieć ;)

    olik321 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To ja pierogi! Nic innego może nie istnieć ;)

    Ja zaczynam już 'uszkować' od początku grudnia. Mogłabym jeść codziennie. A teraz podwójnie na dodatek. Po dzisiejszej nocy stwierdzam że Klusek to ŻARŁOK i nie jestem w stanie się najeść do syta.
    Odkąd zostałam tylko z dietą bez laktozy to wpierdzielam hurtowo makarony, kluski, pierogi itd. Od dziecka jestem mączną osobą. Mięso może nie istnieć.
    Wczoraj mama aż oddawała mi swoje pierogi z talerza bo było mi mało a dużo nie nalepiła :D

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się zastanawiam, czy wszystko można w ciąży na Wigilii i tutaj znakazlam artykuł, który mniej więcej mówi co może nam zaszkodzić i dlaczego - chociaż wzdęcia i zaparcia to dla mnie żaden argument, bo i tak są non stop od wszystkiego :)

    http://babyonline.pl/boze-narodzenie-a-ciaza-co-mozna-jesc-a-czego-nie,zasady-diety-artykul,10561,r1p1.html

    Ja mam zamiar próbować wszystkiego po troszkę i już, a pierogów z kapusta i grzybami na bank nie odpuszczę :) już zjadłam kilka przy robieniu :p jedynie mak odpuszczę, ale ja tez nie bardzo przepadam

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sensu popadać w paranoję :) smażone szkodzi i nieciężarnym, ale jak zjesz raz na ruski rol to naprawdę nie umrzesz :)

    Flowwer, summer86, Rucola, KateHawke, MamaFabianka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też piergogwo-kluskowa ;) mogę jeść kilogramami

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych swiat wszystkim :-) zeby wszystkie marzenia sie spelnily :-)

    Flowwer, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam sobie nie mam zamiaru żałować fakt tatar i ser pleśniowy jest na czarnej liśćie a o grzybach moja dr nie wspominała.

    Nie wiem czy pisać bo jak na bbf sierpniówkach napisałam o wytycznych mojej dr to "stare" mamuśki wyśmiały. Jej rybki ich akwarium ;)

    innamorata88, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Nie ma sensu popadać w paranoję :) smażone szkodzi i nieciężarnym, ale jak zjesz raz na ruski rol to naprawdę nie umrzesz :)

    Amen

    Bocianiątko, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna jaki ty masz już super tydzień ciąży :)
    Widać po suwaczkach jak czas leci :)

    W sumie tak ja jadam smażone co jakiś czas to i teraz mi nie zaszkodzi :)

    U mnie w robocie nic się nie dzieje a trzeba siedzieć do 14... :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Flo pyanie do ciebie zarzywalas relanium? Dla mnientrudny okres nie wiem. Moze powinnam. I moze dupka? Jeszcze nigdy tak nie warjowalam. Kupie jescze ze 3 testy na bete nie ide.

    Tak brałam po transferze przez 3 dni 3x dziennie 5 mg ( to na skórcze)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało dzisiaj zrobić ta prolsktyne dzięki koleżance ze szpitala bo pobrała mi krew. Teraz muszę czekać na kolejne pobieranie.w czwartek jak dobrzr pójdzie będę znala dalszy plan działania

    Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja tam sobie nie mam zamiaru żałować fakt tatar i ser pleśniowy jest na czarnej liśćie a o grzybach moja dr nie wspominała.

    Nie wiem czy pisać bo jak na bbf sierpniówkach napisałam o wytycznych mojej dr to "stare" mamuśki wyśmiały. Jej rybki ich akwarium ;)

    Flowwer, ja z chęcią przeczytam co Twoja gin radziła :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja już na BBF nie zaglądam :) poziom głupoty niektórych lasek wręcz mnie poraził :) to nie mój cyrk :D

    Bajkaaa oj leci i po mału zaczyna do mnie docierać, że niedługo trzeba będzie się rozpakowywać :O

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja tam sobie nie mam zamiaru żałować fakt tatar i ser pleśniowy jest na czarnej liśćie a o grzybach moja dr nie wspominała.

    Nie wiem czy pisać bo jak na bbf sierpniówkach napisałam o wytycznych mojej dr to "stare" mamuśki wyśmiały. Jej rybki ich akwarium ;)
    Ser pleśniowy tez zależy jaki ;) prawdziwych francuskich niet ale typu turek jadłam normalnie. Prawdziwej fety tez niet ale z mlekovity jadłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 10:12

    innamorata88, KateHawke lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ser pleśniowy tez zależy jaki ;) prawdziwych francuskich niet ale typu turek jadłam normalnie. Prawdziwej fety tez niet ale z mleko bity jadłam :)
    O tak - lazur moja miłość ❤️❤️❤️

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ