X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygramy tą walkę reseciku:) musi się udać. Gdzie taki drugi materiał na Mamusie jest?! No nie ma. Mąż chrapie już po grzanym winku. Ja jeszcze gapie się w okno. Dzisiaj mi Mama powiedziała że mam się nie martwić. Bo jej przyjaciel jest właścicielem kliniki w której się lecze i powiedział że mam najlepszego lekarza więc musi się udać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 23:45

    Bocianiątko, Bajkaaa, blue00, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, rozumiem Cie bardzo dobrze... niestety też humor wisielczy najbardziej udziela się mi przed Świętami, każde życzenie "spełnienia tego marzenia" odbieram z jakimś ukłuciem jakby ktoś się litował, domyślał, że coś jest nie tak... no ale jak się ma ponad 30 to już pewnie zakładają tak... Święta to taki rodzinny czas, że każda ze staraczek pewnie odczuwa ten smutek jeszcze bardziej teraz niż w każdy inny czas w roku:( Eh, życie to jednak umie człowieka wyprostować i pokazać jak nie wiele od nas zależy...

    Nie mniej jednak życzę Wam wszystkim pięknych chwil w nadchodzącym roku, które sprawią, że będziecie najszczęśliwszymi kobietami na świecie! a naszym kochanym zafasolkowanym życzę spokojnych nadchodzących miesięcy, samych dobrych wiadomości na kolejnych usg i super lekkich porodów:) Jednocześnie dziękuję, że jesteście, bo bez Was albo bym całkiem się załamała albo całkiem zeshizowała. Niestety, ale inni nawet pomimo chęci nas nie rozumieją, tylko Wy wiecie co każda czuje.

    nowa na dzielni, Flowwer, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Wygramy tą walkę reseciku:) musi się udać. Gdzie taki drugi materiał na Mamusie jest?! No nie ma. Mąż chrapie już po grzanym winku. Ja jeszcze gapie się w okno. Dzisiaj mi Mama powiedziała że mam się nie martwić. Bo jej przyjaciel jest właścicielem kliniki w której się lecze i powiedział że mam najlepszego lekarza więc musi się udać:)

    Frelcios - za chwilę nowy rok, będzie dobrze!:* Nie ma innej opcji!

    Frelcia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2251 3799

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia! ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 23:54

    Flowwer, Bajkaaa, Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za kolejne testowania w sumie to już dzisiejsze i zmykam spać bo ciężkim dniu ale jutro święta zaczynam relaks i <3 pod choinką

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wrażenie, że czytacie w moich myślach !!
    Święta to bardzo ciężki czas dla nas wszystkich pragnących dziecka- życzenia itd.
    Ja miałam datę porodu wyznaczona na koniec grudnia...wiedziałam że będzie ciężko, ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo... płakałam prawie cały dzień....

    Ale myślmy pozytywnie 2018 jest nasz!!:)
    Życzę Wam i sobie dużo siły i cierpliwości:)

    Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Frelcia, rozumiem Cie bardzo dobrze... niestety też humor wisielczy najbardziej udziela się mi przed Świętami, każde życzenie "spełnienia tego marzenia" odbieram z jakimś ukłuciem jakby ktoś się litował, domyślał, że coś jest nie tak... no ale jak się ma ponad 30 to już pewnie zakładają tak... Święta to taki rodzinny czas, że każda ze staraczek pewnie odczuwa ten smutek jeszcze bardziej teraz niż w każdy inny czas w roku:( Eh, życie to jednak umie człowieka wyprostować i pokazać jak nie wiele od nas zależy...

    Nie mniej jednak życzę Wam wszystkim pięknych chwil w nadchodzącym roku, które sprawią, że będziecie najszczęśliwszymi kobietami na świecie! a naszym kochanym zafasolkowanym życzę spokojnych nadchodzących miesięcy, samych dobrych wiadomości na kolejnych usg i super lekkich porodów:) Jednocześnie dziękuję, że jesteście, bo bez Was albo bym całkiem się załamała albo całkiem zeshizowała. Niestety, ale inni nawet pomimo chęci nas nie rozumieją, tylko Wy wiecie co każda czuje.
    Dokładnie tak jak piszesz...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero skończyłam lepić uszka ;). Lepilismy z Emkoem i moim bratem :). Ogólnie mega przyjemny wieczór, poprawił mi sie humor :).

    Mi sie duzo dzieje w podbrzuszu - bulgocze, pobolewa itd. Zaczęłabym sobie nawet wkręcać gdyby nie to ze uznałam juz kilka cykli temu ze ciąża jest póki co nie dla mnie ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę z pełnym pęcherzem bo miałam siknac i się boję bo czuje ze to jeszcze nie to

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpusc Monika. ;-)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę to powiedzieć...
    Kupując testy owulacyjne na allegro - dostałam gratis 5 testów ciążowych.
    W związku z tym, że dziś temperatura odbiła - zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Jedna blada ale bez wątpienia można ją zauważyć.

    Chciałabym powiedzieć M, ale chyba się wstrzymam do 27.12.
    Dziś 12 dpo. Jak do tej pory faza lutealna trwała od 12 do 15 dni. Dlatego w środę idę na betę.
    Mam nadzieję, że to nie błąd testu...

    gilmoregirl, Bajkaaa, Rucola, Malgonia, blue00, Bocianiątko, Barbarka1984, Sarna84, Bunia86, aiwlys, nowa na dzielni, Lunaris, Selina, KateHawke, pawojoszka, Jedna_z_Wielu, Karma88, Czrna 81, Amy333, Kaczorka, Kargo31, Morusek, Izolda90 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Dziewczyny, muszę to powiedzieć...
    Kupując testy owulacyjne na allegro - dostałam gratis 5 testów ciążowych.
    W związku z tym, że dziś temperatura odbiła - zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Jedna blada ale bez wątpienia można ją zauważyć.

    Chciałabym powiedzieć M, ale chyba się wstrzymam do 27.12.
    Dziś 12 dpo. Jak do tej pory faza lutealna trwała od 12 do 15 dni. Dlatego w środę idę na betę.
    Mam nadzieję, że to nie błąd testu...
    Cudownie! Pierwsze wigilijne dwie kreseczki! Bardzo sie ciesze :-) nudnych 9 msc ciazy :-)

    Ktora nastepna??

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG dawaj fotke nacieszymy oczy

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Gorąco wam dziękuję, a wczoraj! Moj dół sięgnął zenitu! Nigdy więcej bet i to jeszcze nie o czase! Strasznie to przezylam i jeszcze ten prog! Nie nie ma. Betowan koniec. Sikanca mnie ciesza a beta zdobywała. I jeszcze matka mnie wkurwia bo mowi ze jak bede sie tak denerwować to nigsy nie zajde. No i oczywiście jak sie wkurze to podpalam ale jeden papieros raz na mc chyba aż tak nie przeszkadza w staraniach?
    Mama za to przeszkadza i owszem.
    Slaba jestem w pisaniu życzeń. Życzę wam abyście spedzily swieta w spokpjnym mily gronie rodzinnym. Zdrowia i upragnionych dziedzi. Reszta sama przyjdzie. Dziękuję ze jestescie!

    Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna fokta! Daj oko nacieszyć. Ja najwcześniej jutro zatestuje ale dla zabawy bo mam testy a od przyszłego mc. Oleeam cale starania!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Dziewczyny, muszę to powiedzieć...
    Kupując testy owulacyjne na allegro - dostałam gratis 5 testów ciążowych.
    W związku z tym, że dziś temperatura odbiła - zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Jedna blada ale bez wątpienia można ją zauważyć.

    Chciałabym powiedzieć M, ale chyba się wstrzymam do 27.12.
    Dziś 12 dpo. Jak do tej pory faza lutealna trwała od 12 do 15 dni. Dlatego w środę idę na betę.
    Mam nadzieję, że to nie błąd testu...
    Justynko u Ciebie nie mogło być inaczej Gratuluję wysikania dwóch kreseczek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla świętego spokoju siknelam gdybym tego nie zrobiła, myślałabym cały dzień czy a nóż mogłoby coś pokazać. Więc siknelam, test negatywny i czuję juz wewnętrzny spokój.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Dziewczyny, muszę to powiedzieć...
    Kupując testy owulacyjne na allegro - dostałam gratis 5 testów ciążowych.
    W związku z tym, że dziś temperatura odbiła - zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Jedna blada ale bez wątpienia można ją zauważyć.

    Chciałabym powiedzieć M, ale chyba się wstrzymam do 27.12.
    Dziś 12 dpo. Jak do tej pory faza lutealna trwała od 12 do 15 dni. Dlatego w środę idę na betę.
    Mam nadzieję, że to nie błąd testu...
    I to nie jest błąd testu bo ja mam te same i u mnie negatywne, powiedz mężowi, będzie miał piękny prezent

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika a ktory dpo? Mi juz przeszlo wczorajsze jojczenie. Moze posikamy jeszcze razem ale ja juteo albo pojutrze.

    Bunia dziękuję za propozycję dupka:*
    Dziekuje wam za uspokojenie. Nie wiem co we mnie wstapilo! Jesteście kochane. Wszystkie razem i kazda z osobna.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna super :) daj fotkę nacieszmy się razem :)

    Monika doskonale cie rozumiem no sama tak robiłam niejeden raz

    Ja już pieke chleb na święta pierwsza porcje, i nie mogę się doczekać wigili jak dziecko bo mam prezent pod choinka i nie wiem co to jest :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ