X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie zdążyłam mężowi prezentu kupić . Muszę jakos zorganizować czas zeby skoczyć. A z robotą jestem jeszcze w lesie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 07:49

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Monika a ktory dpo? Mi juz przeszlo wczorajsze jojczenie. Moze posikamy jeszcze razem ale ja juteo albo pojutrze.

    Bunia dziękuję za propozycję dupka:*
    Dziekuje wam za uspokojenie. Nie wiem co we mnie wstapilo! Jesteście kochane. Wszystkie razem i kazda z osobna.
    Ja już nie sikam szkoda testów, za ciebie trzymam kciuki.

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory dzien cyklu?
    I przepraszam za kolejne głupie pytania, wiem ze zaplodnienie trwa 6-12 dni a beta wytwarza sie przez dwa dni. Wiec mam jeszcze szanse? Potrzebuję usłyszeć to od kogos postronnego bo nie chce sama robic aobie nadziei. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 08:00

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestet, mam prehistoryczny telefon i nie mam jak szybko wrzucić zdjęcia.
    a w świeta jestem bez internetu.

    Bajkaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka wierzymy na slowo! Bardzo się cieszę! :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12469

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Niestet, mam prehistoryczny telefon i nie mam jak szybko wrzucić zdjęcia.
    a w świeta jestem bez internetu.
    Wierzymy na słowo ;) Gratulacje!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12469

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    A ktory dzien cyklu?
    I przepraszam za kolejne głupie pytania, wiem ze zaplodnienie trwa 6-10 dni a beta wytwarza sie przez dwa dni. Wiec mam jeszcze szanse? Potrzebuję usłyszeć to od kogos postronnego bo nie chce sama robic aobie nadziei.
    Motylku musisz troszkę nabrać dystansu. Jasne że masz szanse ale na staraniach sie swiat nie kończy. Spróbuj skupuć się na analizowaniu cyklu i poszukiwaniu potencjalnych przeszkód a przede wszystkim na zyciu poza staraniami. Mi na wiosnę stukną 2 lata starań, nie wyobrażam sobie tylu miesiecy spedzać w napięciu. Spokojnie, predzej czy później się uda :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola dziękuję :* ale ja naprawdę myslalm ze nabralam dystansu. U mnie prawie 3 lata starań. Myslalm, że takie emocje sa poza mną, a tu nagle takie cos! Chyba bylam bardziej zla na siebie, ze mnie to zdenerwowalo... I sikance nie odbieraja mi nadziei, a ta beta z tym progiem jakos mnie pogrążyła..

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b78b46894658.jpgRadosnych i spokojnych Świąt dziewczynki,niech przyniosą nadzieję na lepszy przyszły Rok :)

    Bajkaaa, Flowwer, Lunaris, KateHawke, Jedna_z_Wielu, ANkaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ... tez sie zastanawiam czy siknac :p boje sie ze nie pokaze jeszcze.. moze jutro .. nie wiem

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12469

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Rucola dziękuję :* ale ja naprawdę myslalm ze nabralam dystansu. U mnie prawie 3 lata starań. Myslalm, że takie emocje sa poza mną, a tu nagle takie cos! Chyba bylam bardziej zla na siebie, ze mnie to zdenerwowalo... I sikance nie odbieraja mi nadziei, a ta beta z tym progiem jakos mnie pogrążyła..
    Eh, ja nawet sikać nienawidzę a co dopiero beta... Ostatnnie 3 cykle badałam proga 3,7 i 11dpo i zwsze widziałam jak spada, co odbierało nadzieję. W tym cyklu gin juz nie kazał badać, wiec w koncu mogę mieć chociaż cień nadziei. Tylko @ jest w stanie mi go zabrać :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12469

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Monika ... tez sie zastanawiam czy siknac :p boje sie ze nie pokaze jeszcze.. moze jutro .. nie wiem
    Wczoraj byla ewidentna krecha. Sikaj śmiało.

    blue00 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynkaaaaa,ale prezencik Wam sprawiłaś na Święta,będzie dobrze :),u mnie tempka po wczorajszym spadku pięknie dziś odbiła,hm,może jest nadzieja....

    Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    A ktory dzien cyklu?
    I przepraszam za kolejne głupie pytania, wiem ze zaplodnienie trwa 6-12 dni a beta wytwarza sie przez dwa dni. Wiec mam jeszcze szanse? Potrzebuję usłyszeć to od kogos postronnego bo nie chce sama robic aobie nadziei. .
    U mnie niby 11 dpo ale jakby miało coś wyjsc to byłby chociaz jakiś cień cienia. A fazę lutealna mam krótka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 08:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,nie u wszystkich wychodzi na tym etapie,cierpliwości ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to już ty musisz zdecydować. Ja trzymam kciuki za Twoje ciemne dwie kreseczki

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka super! Skoro na allegrowym cos wyszlo to na innym powinno wyjsc jeszcze piękniej. Po cichutku gratuluje.

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/33ef5193ca0b.jpg

    Nie wiem czemu wychodza rozmazane ..

    Mam pomysl zeby opakowac i mu dac w ukryciu krecac video

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 08:42

    blue00, Bocianiątko, Motylek85, Barbarka1984, Flowwer, Bunia86, aiwlys, Lunaris, Selina, KateHawke, pawojoszka, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Amy333, Kargo31, Morusek, JustynaG lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknie :)

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie do 12 zagniezdzenie 2 dni naa wytrzowrzenie bet. Wiec nie prawda masz 3 dni..
    Rucola a jakiego proga mialas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 08:50

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ