X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zasiadłam do lampeczki winka :) Ciastek moczy się w wannie, śledź w misce, dziecko śpi a ja chcę Wam złożyć życzenia: aby w kolejne Święta wznosiły się same ochy i achy nad kołyskami, które staną przy choinkach. Obyśmy za rok wszystkie były na Ex testerkach! A póki co nie zadręczajcie się tym, że jeszcze nam nie wyszło. Kiedyś MUSI się udać! Czerpcie z tych kilku świątecznych dni te dobre emocje :) Niech Święta będą dla nas radością z tego co mamy a nie z tego czego nam brakuje. Inni mają mniej...
    Kocham Was wszystkie :) Dziękuję że tu jesteście każdego dnia i mam nadzieję, że nie pogniewacie się za e-karteczkę z łapką mojego synia. RADOSNYCH ŚWIĄT !
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/05ad048ee678.jpg

    Flowwer, nowa na dzielni, bazylkove, KateHawke, Bocianiątko, JustynaG, monika_85, Koteczka82, Bunia86, ANkaG, Motylek85, justyna14, Sarna84, KateKum, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja was dziewczyny cholernie rozumiem bo jeszcze tydzień wcześniej nie wyobrażałam sobie by spędzić z kimś więcej wigili niż tylko z mężem bo nie chciałam słyszeć tych życzeń o dupe rozbić bo przecież miałam mieć już 2 miesięcznego synka bo wydaje mi się że byłby syn miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze, teraz faktycznie inaczej na to patrzę bo jestem w ciąży i życzę każdej z Was takiego obrotu spraw w najmniej spodziewanym momencie bo ja już kupiłam clo do stymulacji bo rozum podpowadal że się nie uda a sedrucho uroilo sobie ciąże i tak rozum walczył z sercem i niespodzianka i prawda jest taka że żadna z nas nie wie co będzie za pół roku, która z nas będzie płakać z radości bo usłyszy serduszko swojego dziecka a której znowu nie wyjdzie, niestety tego nikt nie wie, ale miejmy chociaż odrobinkę nadzieji chociażby schowane głęboko gdzieś w środku ale miejmy to :)

    Bajka, pytanie z innej beczki - będziecie mówić najbliższej rodzinie o ciąży w te Święta? Kojarzę, że masz podobny termin porodu co ja, a my z mężem się cały czas wahamy...

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Bajka, pytanie z innej beczki - będziecie mówić najbliższej rodzinie o ciąży w te Święta? Kojarzę, że masz podobny termin porodu co ja, a my z mężem się cały czas wahamy...

    No u mnie mama wie i moja rodzina bo ja wylewna jestem a powiemy rodzinie emka w święta bo ja tego nie zdołam ukryć, trudno będzie co będzie :)

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta to piękny, ale trudny czas. U mnie jeszcze gorzej jest na Sylwestra - zawsze miałam takie przemyśleniami ze mój Em sie zawsze stresuje ze będe miała wisielczy humor na Sylwestra ;). Takie podsumowania sa frustrujace, nawet jak rok był zdecydowanie na plus. Zawsze jest cos co nie wyszło :). Tez bym wszystko dała za to, zeby ktoś mi zagwarantował że się uda w ciągu powiedzmy 2 lat :).

    Buziaki kochane, na Święta życzę Wam przede wszystkim dobrego żarcia, bo nie ma czegoś takiego jak spokojne święta :D. Niech Was jak najmniej osób wkurza ;).

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa i to są super życzenia, bo faktycznie spokojnych świąt raczej nie ma heehu:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zdrowy spokojnych świąt, by w przyszłym roku dla każdej z nas przyszedl wymarzony moment i maluszek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 22:02

    Lunaris, KateHawke, Bajkaaa, Flowwer, Motylek85 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ze stopki wynika ze to Twoj 3cs, to naprawdę za krotko zeby wogole myslec ze cos jest nie tak i ze Wam sie nie uda. Troche za wczesnie zebys sie tak nakrecala i zalamywala po nieudanym cyklu. Ten rok sie juz konczy a w przyszlym zobaczysz ze wkoncu zaswieci slonce :) glowa do gory !

    Nika piekne życzenia, lepiej nie dalo sie tego ujac.
    Wesołych Swiat dziewczynki ❤

    Flowwer, KateKum lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magiczna moc oplatka niech sprawi,
    ze wszystkie zale,
    troski i niepowodzenia
    odejda w niepamiec. Blask swiec
    i wigilijne potrawy niech nastrajaja
    optymizmem, dobrocia i miloscia.
    Bialy snieg i pierwsza gwiazda niech
    spelniaja marzenia, a Nowy Rok bedzie
    jeszcze lepszy od poprzedniego.

    Lunaris, Bajkaaa, Flowwer, Bunia86, Motylek85, KateKum, KateHawke lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję, że jesteście. Mało się odzywam ale jestem.. codziennie zaglądam i cieszę się z Waszych bet i podwójnych kresek.

    Życzę Wam:
    - miłości, bo jest ona bardzo ważna. Niech trudności nie będą dla Was przeszkodą i niech Was nie dzielą;
    - zdrowia, bo zawsze jest potrzebne;
    - spełnienia marzeń, niech Wszystko toczy się tak jak tego pragniecie
    - wiary w Was, byście się nie poddawały.
    - <3 <3 <3 bo kto tego nie lubi :)

    Bajkaaa, Flowwer, Lunaris, Meśka, KateHawke lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Frelcia ze stopki wynika ze to Twoj 3cs, to naprawdę za krotko zeby wogole myslec ze cos jest nie tak i ze Wam sie nie uda. Troche za wczesnie zebys sie tak nakrecala i zalamywala po nieudanym cyklu. Ten rok sie juz konczy a w przyszlym zobaczysz ze wkoncu zaswieci slonce :) glowa do gory !

    Nika piekne życzenia, lepiej nie dalo sie tego ujac.
    Wesołych Swiat dziewczynki ❤

    Tak to 3 cykl stymulowany..ogólnie to 10 cykl starań. W styczniu tego roku odstawiłam antyki..@ dostałam w marcu.

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Wszystkiego co najlepsze w te Święta! Dużo odpoczynku, szczególnie tego psychicznego. Duzo radości i miłości. Tego, aby za rok każda z Was tulila swoje maleństwo, albo mogła pogłaskać swój wielki brzuch. Dużo wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do spełnienia wszelki marzeń i celów. I jak najwięcej uśmiechu!!! Dziękuję, że jesteście!!

    Lunaris, Motylek85, KateHawke lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pytam gdzie jest Selina i Kotowa? Bo tęsknię :)

    Lunaris, Motylek85 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91e8fb3117004595med.jpg

    A ja życzę każdej z was taki brzuszek najpóźniej w przyszłe święta ♡

    Lunaris, Yoselyn82, Bajkaaa, Selina, PodwojnaMamaWdwupaku, Bocianiątko, ANkaG, Kargo31, pilik, MamaFabianka, gilmoregirl, Karma88, Paulina.G, KateKum, Sarna84, KateHawke, Czrna 81, Amy333, Morusek lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    A ja się pytam gdzie jest Selina i Kotowa? Bo tęsknię :)
    Kotowa ma przesunięty transfer z tego co pamiętam. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że już niebawem się doczeka <3
    Selina ma śliczny plażowy avatar i nie ma udostępnionego wykresu więc zapewne odpoczywa ;)

    Selina lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Kotowa ma przesunięty transfer z tego co pamiętam. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że już niebawem się doczeka <3
    Selina ma śliczny plażowy avatar i nie ma udostępnionego wykresu więc zapewne odpoczywa ;)
    O! Dzięki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    A ja się pytam gdzie jest Selina i Kotowa? Bo tęsknię :)
    ouuu hał najs ;)
    Przyznaję bez bicia, że podczytuję Was kiedy tylko mogę - jak jadę autobusem do pracy, jak wracam z pracy... a że pracy mam od groma przed świętami i pracuję po 10-12h dziennie, to tak to jest, że ciężko mi się wbić w rozmowy :/ Czytam, ale to jest tak, że dziennie przeczytam 1-3stron a produkcja jest masowa i naprawdę nie nadążam :( Skrobię czasem coś w wątkach gdzie mam do nadrobienia 1-2strony a nie 20 dziennie :D Proszę o wybaczenie.
    Widziałam jednak wpisy Flowwer z opisem wizyty z usg <3 bosko, bardzo się cieszę :) Niki że maluszek walczy i jest z Wami i już zostanie! oraz nowych pozytywnych testów :) gratuluję! Tulę te z Was, które nawiedziła małpowa ciotka i białe testy.
    Wiele rzeczy i spraw na pewno mi umknęło...

    U mnie nic nowego. Nie oddzywam się też dlatego, że brak mi energii i sił na dalsze starania. Przyznałam to nawet swojej gin. Owu mam jakoś teraz (lub wczoraj), bo był zastrzyk, ale totalnie nic nie czuję, śluzu brak. Tak więc mój organizm chyba też się poddał tak jak i psychika. Nie rozpaczam, ale poprostu czuję, że to nie ten cykl ani nawet nie następny. Przepraszam, za te smuty w ten magiczny czas świąteczny.
    Życzę Wam jak i sobie, aby nowo narodzony Jezus dał nam mnóstwo wiary i cierpliwości w dążeniu do tego wymarzonego cudu

    Lunaris, Motylek85, KateHawke lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem tak, to moje pierwsze forum w życiu, na którym w ogóle sie udzielam. Nie jestem osoba wylewną, bardzo cenie sobie prywatność, dlatego pewnie nigdy nie zabawiłam na żadnym.
    Ale tutaj jest inaczej, jestem w szoku, sama siebie nie poznaje, ponieważ nie mam oporów tutaj pisać. Wsparcie Wasze jest nieocenione, JESTEŚCIE WIELKIE <3

    Życzę Wam zdrowia, które jest najważniejsze, żeby spełniać marzenia. Dużo szczęścia, miłości i wzajemnego szacunku.

    reset, Selina, Bunia86, nowa na dzielni, summer86, Motylek85, Bajkaaa, Lunaris, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/10bb6bf975ef.jpg
    Wszystko gotowe na romantyczny wieczór z M pod choinką :)
    Spełnienia marzeń Kochane moje!!! :***
    Jutro napisze więcej bo teraz lecę na grzane winko i <3! :D

    Selina, ANkaG, Bunia86, nowa na dzielni, summer86, Motylek85, Bajkaaa, KateKum, Sarna84, Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    No to jutro czekamy na teścik ;-)

    Frelcia wiem że Tobie ciężko, czekanie dobija i wszystko irytuję, ale postaraj się byc szczęśliwa na te święta i nie marudz facetowi bo i tak nie zrozumie... ;-) Proszę o uśmiech na tewej ślicznej twarzy ;-)


    Testuje w poniedzialek. Bede cierpliwa i zaczekam. Tu prezenty rozpakowuje sie gdy pojdzie sie na pasterke.. takze w pon jak cos dostanie prezent ode mnie.. :)

    Kawa ktora zawsze tu uwielbiam dzis mi w ogole nie smakowala.. tak jak po obiedzie.. myslalam ze sie porzygam.. cos musi byc na rzeczy.. chyba ze mam tak silna podswiadomosc i ona robi mnie w konia...

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zacznę od życzeń: cudownych świąt! Odpoczynku, radości - z samego faktu, że jesteście otoczone bliskimi, niech każda chwila tych świąt żyje własnym pięknem, niech przyniosą one spokój, pogodę ducha, optymizm i siły do walki z codziennością!

    Dla tych, co w ciąży- spokoju, wręcz nudy przerywanej jedynie pozytywnymi wieściami podczas kolejnych wizyt!
    Dla tych, co walczą- sił, optymizmu, determinacji, wsparcia w partnerach i rozsądnych lekarzach!.

    Frelciu, Selino, Moniko, Lunaris, Nowa i kilku innych, których nie pamiętam - razem po świętach będziemy walczyć dalej!:* Nie raz i nie dwa będziemy płakać i przeklinać los, ale wiem (nie wiem skąd), że w końcu nam się uda!

    Buniu - uważaj na siebie z tą torbielą! :*

    Do tej chwili szalałam w kuchni i na zakupach. Do dekoracji pierniczków (poza nimi mam siedem innych ciast - poniosło mnie:)) M. nalał mi whisky i teraz mnie nieco rozkleja, bo liczyłam, że w te święta pić już nie będę mogła:( Wiem, że podobnie do Frelci, jeszcze nie mam co panikować, ale są dni kiedy rozczarowanie boli podwójnie.

    Meśka, Selina, Bunia86, nowa na dzielni, summer86, Motylek85, Bajkaaa, KateKum, Lunaris, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ