X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...o rany... widzę, że nie mam się co przejmować mamunią , niestety nie tylko u mnie jakieś dziwne akcje. Znaczy jesteśmy normalna rodziną ;)

    Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, to dlaczego to tak przed Wami ukrywali? Szczególnie, że ciąże Wam się trochę pokrywały w czasie i moglibyście się wspierać i wymieniać doświadczeniami.

    Summer - nie mam pojęcia.. oni ogólnie mieszkają jakieś 300km od nas, więc kontakt nie jest za częsty. Ale byli u nas w sierpniu, w międzyczasie i były rozmowy przez telefon, sms-y. Mąż się chwalił Luśką a oni nic. Nawet teraz wprost nie powiedzieli, tylko w życzeniach napomknęli coś w stylu "od Kaczorków trzech i pół". Mąż do rodziców dzwonił się dowiedzieć o co chodzi.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie z rodziną to najlepiej na zdjeciu, ale tylko wtedy jak da sie siebie z niego odciąć.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że dopiero jak u teściów powiedzieliśmy o ciąży (wiem że wcześnie ale przynajmniej mnie nie będą denerwować bo nie można :)) to dowiedziałam się o dwóch innych ciążach w rodzinie, no ale akurat tu ich rozumiem bo nie chcieli by mi było przykro

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyśmy my byli takimi rodzicami do których nasze dzieci będą przyjeżdżać z chęcią :)

    U mnie biel :( buu, jakoś ten 11 dpo to dla mnie już podsumowanie cyklu, wiec cykl na minus niestety. Szkoda

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni, a moze poczekaczkasz jeszcze z oststnim werdyktem tak z 3 dni? Dotrzymaj mi towarzystwa w sikaniu do piątku :) co ty na to.. I widac ze mamy cykle w podobnych terminach to będziemy sie wspierac. A 11dpo jeszcze nic nie przesadza.
    No chyba, ze juz doszlas do wniosku, ze jestem niezrówazona psychicznie:)

    Ps. Gdzie ja wczoraj mozg zgubilam;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 10:04

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i tak sie zastanawiam ja nie mam kopletnie objawow ani @abi ciazy. Wiec moze objaw @ na mozg mi padl;0

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Żebyśmy my byli takimi rodzicami do których nasze dzieci będą przyjeżdżać z chęcią :)

    U mnie biel :( buu, jakoś ten 11 dpo to dla mnie już podsumowanie cyklu, wiec cykl na minus niestety. Szkoda

    2018 przed nami! dam radę ;)

    Motylek85, nowa na dzielni, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum ja w miarę normalnie idę spać nawet nie pije zbyt wiele raczej symbolicznie. Odstawilam bromergon jakoś tydzień temu to może dlatego. Ale brzuch jakoś tak dziwnie daje znaji jakby na @ by się sykowal.... No nic zobaczymy, dzisiaj 21dc. W tamtym miesiącu miałam nitki krwi w słuzie i nic nie było także mam to w pamięci :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brak entuzjazmu na wiadomość o ciąży to jeszcze nic mój M jak powiedział swojej mamie o dziecku to miał ciężka awanturę że co my robimy czy nie wiemy jak się zabezpieczać że nam może prezerwatyw nakupic jak chcemy a nigdy jej o nic nie prosiliśmy nie zostaje z dziećmi nigdy nie utrzymuje nas nawet nie pomaga sami dajemy sobie radę więc co jej do tego że chcemy mieć dzieci

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałam na tablicy na fb post z ddtvn o niepłodności...nawet nie sądziłam że tylu znajomych się do mnie odezwie że też mają ten problem..

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Nowa na dzielni, a moze poczekaczkasz jeszcze z oststnim werdyktem tak z 3 dni? Dotrzymaj mi towarzystwa w sikaniu do piątku :) co ty na to.. I widac ze mamy cykle w podobnych terminach to będziemy sie wspierac. A 11dpo jeszcze nic nie przesadza.
    No chyba, ze juz doszlas do wniosku, ze jestem niezrówazona psychicznie:)

    Ps. Gdzie ja wczoraj mozg zgubilam;p

    No wiadomo ze jeszcze jakaś mała nadzieja się tli, ale mała :). Oczywiście, ze jesteś trochę niezrownowazona psychicznie ;), która z nas nie bywa podczas tych cholernych, długich starań :D. Niezrównoważenie psychiczne od czasu do czasu jest świętym prawem staraczek ;).

    Lubaris - 2018 nasz! Ba, pierwsza połowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 10:38

    Lunaris, Czrna 81, Motylek85, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik Aga miała identycznie jak Ty ;)
    Ja jestem dobrej myśli!!! I już możesz betę zrobić :P





    Do których zawitała @ tulę ale nie poddawać się, mdłości które dopadły mnie od wczoraj są warte.

    Lunaris, problemik, Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik trzymam kciuki!!! Bardzo bm chciała aby się Wam udało

    problemik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również dzisiaj zaczely się plamienia, ale ma cały dzień na rozkręcenie, także pierwszy dzień cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 10:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno są wasze matki? Nie wyobrażam sobie takiej reakcji. Pytałam się kiedyś mojej mamy co by było gdybym np w wieku 16 lat była w ciąży to powiedziała żeby się cieszyła bo dziecko to największy skarb a ona chciałaby być młoda babcia. Jeśli w końcu mi się uda to będzie chyba najbardziej sfisiowana babcia..razem z moja teściowa:D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/96ba4a534876.jpg

    Odwazylam się i siknęłam :)
    Po dzisiejszym porannym spadku formy, tescik poprawil nastroj. Jeszcze tylko dwie bety w tym tygodniu i troche odetchne. Stres z zachodzeniem stes ogronny a z utrzymaniem tej kreseczki nid mniekszy.. ale zycze Wam wszystkim jak najszybciej takich stresow. Potrzymajcie kciuki za mojego kropecza. Obiecuje w zamian ze jak tylko sie zadomowi oddam worek wiruskow :)

    blue00, Bocianiątko, Kargo31, problemik, Flowwer, Lunaris, Czrna 81, KateHawke, aiwlys, nowa na dzielni, ANkaG, Jedna_z_Wielu, Amy333, carolla90, Bunia86, justyna14, Karma88, Agniechaaaa, JustynaG, Koteczka82 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia gratulacje taka krecha to jest cos

    cf409fc7e7.png
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, moja imienniczko obym i ja za 2 dni taki piekny test zobaczyla ❤

    Malgonia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/96ba4a534876.jpg

    Odwazylam się i siknęłam :)
    Po dzisiejszym porannym spadku formy, tescik poprawil nastroj. Jeszcze tylko dwie bety w tym tygodniu i troche odetchne. Stres z zachodzeniem stes ogronny a z utrzymaniem tej kreseczki nid mniekszy.. ale zycze Wam wszystkim jak najszybciej takich stresow. Potrzymajcie kciuki za mojego kropecza. Obiecuje w zamian ze jak tylko sie zadomowi oddam worek wiruskow :)

    Piękna krecha :)

    Ja jutro idę już prawdopodobnie na ostatnią betę (na razie lekarz nie zlecił więcej) i liczymy na serduszko w ciągu najbliższego 1,5 tygodnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 11:36

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ