X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Czrna badań na testach po alkoholu jeszcze nie robiłyśmy :D możemy zacząć ;) :D
    Stan widzenia zależy od stanu upojenia ;-) U mnie za chwilę będzie podwójne!

    Kargo31, Amy333 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Powiedzielismy naszym rodzicom o mojej ciazy ...
    Jego rodzice nawet nie pogratulowali.. powiedziala ze myslala ze najpierw slub wezmiemy..

    Moja mama jak uslyszala co dostalismy w prezencie .. zapadla cisza.. i tylko " to fajnie" tez zapytala kiedy slub..

    Ale najwazniejsze ze my sie mega cieszymy .. bo o tym marzylismy ! Ich i tak kolo nas nie ma.. jedni i drudzy mieszkaja ponad 700 km od nas wiec mamy cisze i spokoj ...

    rodzina ach rodzina ;) najważniejsze że macie siebie! .... i 700km świętego spokoju :D

    carolla90, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1429

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mam prośbę - moze ma któraś z Was normy diagnostyki dla HCG całkowitego? Byłabym bardzo wdzięczna za podanie ich :)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Powiedzielismy naszym rodzicom o mojej ciazy ...
    Jego rodzice nawet nie pogratulowali.. powiedziala ze myslala ze najpierw slub wezmiemy..

    Moja mama jak uslyszala co dostalismy w prezencie .. zapadla cisza.. i tylko " to fajnie" tez zapytala kiedy slub..

    Ale najwazniejsze ze my sie mega cieszymy .. bo o tym marzylismy ! Ich i tak kolo nas nie ma.. jedni i drudzy mieszkaja ponad 700 km od nas wiec mamy cisze i spokoj ...
    Nie wiem czemu ale drugie dziecko już tak nie cieszy "dziadków". A tym bardziej jak ktoś nie ma ślubu, przecież to rzecz pierwszorzędna :P

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już pojadłam i teraz zapijam smutki ... herbatą :P

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Trzymam mocno kciuki :)
    Może razem nam się uda ;)
    Kate uda się uda!!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie wiem czemu ale drugie dziecko już tak nie cieszy "dziadków". A tym bardziej jak ktoś nie ma ślubu, przecież to rzecz pierwszorzędna :P

    Jak bedzie wnusia to wszyscy beda przeszczesliwi...

    Dziwia sie ze nasz pierworodny nie chce ich tulic.. jak oni nawet do nas do Szwajcarii nie przyjezdzaja.. jedynie moi zawsze 2 razy w roku do nas przyjezdzaja... jego matka byla u nas w przeciagu naszego 6 letniego zwiazku dwa razy... nawet o wnuka urodzinach zapomniala..

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Jak bedzie wnusia to wszyscy beda przeszczesliwi...

    Dziwia sie ze nasz pierworodny nie chce ich tulic.. jak oni nawet do nas do Szwajcarii nie przyjezdzaja.. jedynie moi zawsze 2 razy w roku do nas przyjezdzaja... jego matka byla u nas w przeciagu naszego 6 letniego zwiazku dwa razy... nawet o wnuka urodzinach zapomniala..
    Przykre, ale Wy jesteście niezależni i wy decydujecie o tym co jest dla Was dobre.
    Ile staraliście się o drugiego bobaska?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia_wop wrote:
    Hej :) mam prośbę - moze ma któraś z Was normy diagnostyki dla HCG całkowitego? Byłabym bardzo wdzięczna za podanie ich :)

    To jest HCG z Diagnostyki.

    Kobiety nie będące w ciąży <=1
    Ciąża
    3 tydz = 5.8-71.2
    4 tydz = 9.5-750
    5 tydz = 217-7138
    6 tydz - 158-31795
    7 tydz = 3697-163563
    8 tydz = 32065-149571
    9 tydz = 63803-151410
    10tydz = 46509-186977
    12tydz = 27832-210612
    14tydz = 13950-62530
    15tydz = 12039-70971
    16tydz = 9040-56451
    17tydz = 8175-55868
    18tydz = 8099-58176

    Zosia_wop lubi tę wiadomość

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na poczatku zycze wam wszystkim zdrowych i wesolych swiat. Musze sie pochwalic prezentem ktory dostalam od mojego gwiazdorka. W pudle z prezentem bylam koperta a w niej termin wizyty badania nasienia. Przezylam szok bo tylko mu wspomnialam ze powinnien sie zbadac okolo 2 mc temu. Nie wrocilismy wiecej do tematu... ale mam pytanko .. dla bardziej obeznanych w temacie... od tygodnia jestem chora i nie bylo przytulanek od dobrych 10 dni ... w srode idzie na badanie o 8 rano. Czy taka abstynencja moze wplynac na wynik badania ?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Powiedzielismy naszym rodzicom o mojej ciazy ...
    Jego rodzice nawet nie pogratulowali.. powiedziala ze myslala ze najpierw slub wezmiemy..

    Moja mama jak uslyszala co dostalismy w prezencie .. zapadla cisza.. i tylko " to fajnie" tez zapytala kiedy slub..

    Ale najwazniejsze ze my sie mega cieszymy .. bo o tym marzylismy ! Ich i tak kolo nas nie ma.. jedni i drudzy mieszkaja ponad 700 km od nas wiec mamy cisze i spokoj ...
    Carrolla nie przejmuj się. Nie rozumiem czegoś takiego... Przecież dzieci w rodzinie to zawsze szczęście, ja się zawsze cieszę na takie wieści dobre.. Teraz dziecko jest najważniejsze ślub nie ucieknie...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Przykre, ale Wy jesteście niezależni i wy decydujecie o tym co jest dla Was dobre.
    Ile staraliście się o drugiego bobaska?

    Od sierpnia zeszlego roku nie biore
    antykow... nie zabezpieczalismy sie ale nie wychodzilo.. w czerwcu druga kreska ktora okazala sie falszywa.. potem diagnoza IO, niedoczynnosc i pcos.. tabsy dieta .. ubylo mnie 8 kilo .. w listopadzie akurat na moje uro byla owulka ale bylam mega chora i mialam antybiotyk . Teraz w grudniu nie wiedzialam czy to owulka ale sprobowalismy i sie udalo :)

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Kochane na poczatku zycze wam wszystkim zdrowych i wesolych swiat. Musze sie pochwalic prezentem ktory dostalam od mojego gwiazdorka. W pudle z prezentem bylam koperta a w niej termin wizyty badania nasienia. Przezylam szok bo tylko mu wspomnialam ze powinnien sie zbadac okolo 2 mc temu. Nie wrocilismy wiecej do tematu... ale mam pytanko .. dla bardziej obeznanych w temacie... od tygodnia jestem chora i nie bylo przytulanek od dobrych 10 dni ... w srode idzie na badanie o 8 rano. Czy taka abstynencja moze wplynac na wynik badania ?

    oj tak:/ taka abstynencja to stanowczo za dlugo.
    Ale wiesz nie bylo przytulanek, ale moze abstynencja wcale nie taka dluga, moze M ze tak to ujme sam odświeżyl towar;-)
    do badania najlepsze sa plemniczki takie 3-4 dniowe:)

    A tak w ogole to super, ze sie zdecydowal:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Kochane na poczatku zycze wam wszystkim zdrowych i wesolych swiat. Musze sie pochwalic prezentem ktory dostalam od mojego gwiazdorka. W pudle z prezentem bylam koperta a w niej termin wizyty badania nasienia. Przezylam szok bo tylko mu wspomnialam ze powinnien sie zbadac okolo 2 mc temu. Nie wrocilismy wiecej do tematu... ale mam pytanko .. dla bardziej obeznanych w temacie... od tygodnia jestem chora i nie bylo przytulanek od dobrych 10 dni ... w srode idzie na badanie o 8 rano. Czy taka abstynencja moze wplynac na wynik badania ?
    Nie można takiej długiej abstynencji mieć przed badaniem. Najlepiej ok 3 dni do 5 ale nie dłużej no nasienie będzie "stare" i wynik nie będzie miarodajny.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Od sierpnia zeszlego roku nie biore
    antykow... nie zabezpieczalismy sie ale nie wychodzilo.. w czerwcu druga kreska ktora okazala sie falszywa.. potem diagnoza IO, niedoczynnosc i pcos.. tabsy dieta .. ubylo mnie 8 kilo .. w listopadzie akurat na moje uro byla owulka ale bylam mega chora i mialam antybiotyk . Teraz w grudniu nie wiedzialam czy to owulka ale sprobowalismy i sie udalo :)
    Czyli nie było tak rachu ciachu :-) Fajnie że się Wam udało i życzę tej wymarzonej dziewczynki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2017, 23:23

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kochany np po badaniu mnie poinformował że wytrzymał całe 1, 5 dnia... Myślałam że go zabije. Strasznie to nieodpowiedzialne było...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasnie pomyslalam ze to za dluga abstynencja...Amy 333 mam nadzieje ze masz racje i ze M nie mial tak dlugiej abstynencji...jutro zapytam bo jak dzis wypale znow z pytaniem powie ze juz sie nakrecam a tu trzeba delikatnie ... ;) na tym skierowaniu jednak pisze tylko ze musi miec 2 dni abstynencji wiec juz dzis za pozno bylo dzialac ... :(

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 A jak wyniki twojego M wyszly ?

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Tak wlasnie pomyslalam ze to za dluga abstynencja...Amy 333 mam nadzieje ze masz racje i ze M nie mial tak dlugiej abstynencji...jutro zapytam bo jak dzis wypale znow z pytaniem powie ze juz sie nakrecam a tu trzeba delikatnie ... ;) na tym skierowaniu jednak pisze tylko ze musi miec 2 dni abstynencji wiec juz dzis za pozno bylo dzialac ... :(

    2 dni to tez tak mocno na styk. Jesli M wczesniej nic nie dzialal, to ja bym chyba przelozyla termin i kilka dni. Zwykle w klinikach nie ma z tym problemu. My robilismy juz 2 razy i zawsze udalo sie zapisac na wybrany przez nas dzien. Powodzenia:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas było niby zalecane 3-5 dni.
    Doszłam do wniosku, że jak się staramy to <3 jest co 2-3 dni i żeby wynik badania był najbardziej zbliżony do tych staraniowych przestojów, to te 3 dni będą akurat.
    Wydedukowałam że wyniki po 3 dniach dadzą obraz możliwości jakie mamy przy staraniach.

‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ