X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny a czy któraś z Was brała coś takiego: https://www.aptekagemini.pl/jarrow-methyl-b12-methyl-folat-x-100-past.html Przy tych mutacjach? Tu jest wszystko metylowane i mogliby pomoc zbić homocysteine, ale ta ilość b12 mnie przeraża:p

    Ja brałam miesiąc czasu Dr's Best B Complex i tam chyba jest więcej w składzie procentowym. Nic mi nie było. Wystarczy sprawdzać wyniki i ewentualnie zejść z dawki. Brałam codziennie. Niektórzy biorą co 2-3 dni a niektórzy 1x na tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!
    Miło spojrzeć na pierwszą stronę i zobaczyć że serduszek przybyło. Gratulujeeee! :* :* :*

    Jak się czujecie po Świętach? ;)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Firma Solgar, wieczorem sprawdzę skład :)
    Wygooglałam to - ma te same witaminy b, które ja mam w b-complexie, a nie ma w składzie TMG, które sobie łykałam przed ciążą. Czyli mogę zostać przy tym co mam, a betaina pewnie faktycznie w ciąży nie jest wskazana, skoro mi kazał odstawić, a Tobie zaleciła modulator bez tego składnika. Dzięki za informacje, bo dobrze wiedzieć, czy się dobre rzeczy łyka.

    Ptysia ja miałam homocysteinę 11.17 w połowie października - a od 3 miesięcy brałam femibion natal i miovarian, które mają też folian i powinny obniżać homo. Zrobiłam test dna i wyszły mutacje. Na początku grudnia było chyba 9.57 i martwię się, że to za wysoko w ciąży.
    Wcześniej brałam b-complex i folian firmy Aliness i do tego TMG chyba swansona. Teraz biorę właśnie te witaminy B z Jarrow - biorę je co 2-3 dni, bo mają bardzo duże ilości witamin i tak wystatczy, więc wychodzi ekonomicznie. Ostrzegam - kapsuły są ogromne. Mam nadzieję że w połączeniu z folianem dalej obniżą mi homocysteinę, ale to zbadam dopiero pod koniec stycznia (immunolog zaleciła kontrolować co 6 tygodni).

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    U mnie owulka chyba była wczoraj, bo tak mnie lewy jajnik bolał że to chyba to :) także myśle że w piątek zacznę kurację, będzie od 16 dc :)

    W ogóle nigdy wcześniej nie brałam dupka, ma się po tym jakieś skutki uboczne? Bo tempki chyba nie zaburza?
    Cyce mogą bardziej boleć

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik strasznie to przykre ale nie możesz tracić nadziei znam tyle przypadków par którym się udało cudem kiedy już całkiem zrezygnowali kuzynka mojego M dopiero w szóstym mies. Się dowiedziała o ciąży po latach starań przestała sprawdzać okres miała w miarę normalnie poszła do rodzinnego bo ja brzuch niepokoił że tak ja wysadziło choć brzuszek miała malutki jak na ciążę podejrzewała problemy z wątroba a tu się dowiedziała że za trzy miesiące rodzi ,znam parę która wyjechała na zarobek do Anglii a kolejne invitro bo też wydali już majątek po kilku podejściach a po pół roku okazało się że ciąża zupełnie naturalnie bez leków nic, pracowałam z kobitka która adoptowała półtora rocznego chłopca po kilkunastu latach walki z bezpłodnością po kilku miesiącach szła na zwolnienie ciążowe ,cuda się zdarzają częściej niż myślisz na ciebie też gdzieś czeka twój cud

    problemik lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Wygooglałam to - ma te same witaminy b, które ja mam w b-complexie, a nie ma w składzie TMG, które sobie łykałam przed ciążą. Czyli mogę zostać przy tym co mam, a betaina pewnie faktycznie w ciąży nie jest wskazana, skoro mi kazał odstawić, a Tobie zaleciła modulator bez tego składnika. Dzięki za informacje, bo dobrze wiedzieć, czy się dobre rzeczy łyka.

    Ptysia ja miałam homocysteinę 11.17 w połowie października - a od 3 miesięcy brałam femibion natal i miovarian, które mają też folian i powinny obniżać homo. Zrobiłam test dna i wyszły mutacje. Na początku grudnia było chyba 9.57 i martwię się, że to za wysoko w ciąży.
    Wcześniej brałam b-complex i folian firmy Aliness i do tego TMG chyba swansona. Teraz biorę właśnie te witaminy B z Jarrow - biorę je co 2-3 dni, bo mają bardzo duże ilości witamin i tak wystatczy, więc wychodzi ekonomicznie. Ostrzegam - kapsuły są ogromne. Mam nadzieję że w połączeniu z folianem dalej obniżą mi homocysteinę, ale to zbadam dopiero pod koniec stycznia (immunolog zaleciła kontrolować co 6 tygodni).

    Ja jestem dobrej myśli z tą homocysteiną, biorę leki i liczę na to, że wszystko bedzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 18:48

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez znam taki przypadek tylko lekarz skomentował ale Pani dzis odświętna ;D
    Od tylu osób słyszałam o tym przypadku, że zastanawiam się czy to nie jakaś legenda opowiedziana i powtarzana. Szczególnie, że bardzo często słyszę "Koleżanka opowiadała, że jej koleżanka miała taką sytuację"

    Bergo2 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się moimi dzisiejszymi wynikami bety :)
    W piątek mam wizytę u gina. Pewnie nic nie będzie widać ale będę się czuła spokojniej jak pójdę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbf6fb5c40fd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 19:10

    Yoselyn82, olik321, problemik, Motylek85, Agniechaaaa, agulineczka, ANkaG, Siwulec, Kaczorka, Flowwer, Czrna 81, Selina, Sanka, KateHawke, Bunia86, carolla90, blue00, Koteczka82, Bocianiątko, Morusek, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dopiero wróciliśmy do domu po świętach...
    Wstawiam właśnie pierwsze pranie ;p

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Od tylu osób słyszałam o tym przypadku, że zastanawiam się czy to nie jakaś legenda opowiedziana i powtarzana. Szczególnie, że bardzo często słyszę "Koleżanka opowiadała, że jej koleżanka miała taką sytuację"
    Ja tez :) to urban legend :)

    A beta piękna!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojodszka nasze szanse na naturalna ciaze sa rowne 0. Wiec takich cudow nie bedzie.

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Pawojodszka nasze szanse na naturalna ciaze sa rowne 0. Wiec takich cudow nie bedzie.

    Czytałam że w tym roku były refundacje np w Częstochowie na invitro..może nie poddawajcie się jeszcze! A może maluszek adoptowany? Strasznie mi przykro :(

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Pawojodszka nasze szanse na naturalna ciaze sa rowne 0. Wiec takich cudow nie bedzie.

    Przykro mi, że tak długo czekacie na maluszka i nic nie wychodzi...
    Ale cuda się zdarzają i chodzą po tym forum...

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z naszymi warunkami mieszkaniowymi adopcja odpada.

    Refundacja jest w kilku wielkich miastach. Najblizej w Warszawie ale trzeba w niej mieszkac 3 lata.

    Justyna nawet z pustego Salomon nie naleje. Do zaplodnienia naturalnego potrzeba plemnika i komorki. U nas brak tego i tego :/

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Z naszymi warunkami mieszkaniowymi adopcja odpada.

    Refundacja jest w kilku wielkich miastach. Najblizej w Warszawie ale trzeba w niej mieszkac 3 lata.

    Justyna nawet z pustego Salomon nie naleje. Do zaplodnienia naturalnego potrzeba plemnika i komorki. U nas brak tego i tego :/

    przykro mi,tule :(.. a moze jednak warto zorientowac sie o adopcje maluszka? moze zadzwon do osrodka i popytaj jakie warunki trzeba spelniac?

    p.s z tego co pisza na necie to nie trzeba miec wlasnego domu. Mozna mieszkac z rodzicami. Ile ludzi wynajmuje mieszkanie bo nie ma wlasnego i maja dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 21:28

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Pochwalę się moimi dzisiejszymi wynikami bety :)
    W piątek mam wizytę u gina. Pewnie nic nie będzie widać ale będę się czuła spokojniej jak pójdę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbf6fb5c40fd.jpg

    gratuluje :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn! Jaki piękny amigo ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Napisałam im reklamację, zobaczymy co wyjdzie. Jutro jeszcze mają dzwonic z labu. Najgorsze ze teraz zbliżają mi się dni płodne więc nie będzie 3 dniowe abstynencji. A myślałam że da to już mi jakiś obraz ehh jak zwykle pod górkę.

    Problemik nie mam słów, żadne słowa nie będą pocieszające.

    Yosel jak awatarek :D

    Justyna gratki :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakbyś się tylko zameldowała u kogoś znajomego rodziny jak masz np w Warszawie ? 3 lata to i długo i nie długo..

    Motylek85 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dziś takie czarne myśli - ja to już wiem, dlaczego w mózgach mamy szare komórki a nie takie ładne różowe. Jak tak dalej pójdzie, to moje będą smoliste.

    Taki dżołk z mózgidm znam, może mi podniesie morale...


    Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi?
    - Toż jasne jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.
    - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.
    - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.
    - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka.
    - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...
    - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ. Śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać.
    - DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK.
    I przestała robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została... dupa.
    I tak to już jest drodzy moi:
    Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

    staraniowa, Flowwer, Amy333, -Monika-, summer86, Bajkaaa, pawojoszka, blue00, Izape_91, Motylek85, KateKum, Koteczka82, Karolina90, Morusek lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 461 462 463 464 465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ