Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dzień dobry dziewczyny,
    U mnie dzisiaj zjazd (dosłownie) temeperaturowy i ból jak na @ wiec testu nawet nie robię.

    Wrrrr.... dmuchaj, chuchaj może przegonisz :)

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka powtórz za parę dni, szczególnie że to nie z pierwszego. Ja też odpuszczam na parę dni bo tak wcześnie to serio bez sensu ;)
    Kate przykro mi :( myślę, że niedługo dołączę do Ciebie :*

    Amy ka też się boję tego sylwestra :o nie chce kolejnego rozczarowania, ale to chyba nieuniknione w tym cyklu. Za 3 dni mamy z głowy testowanie :) A nóż będziesz miała cudowny prezent na początek nowego roku

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower łapie wirusy! Muszę się podkoksowac przed sikaniem:D

    Jeszcze 3 godziny 45 minut

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny ale miałam koszmar! Aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę. Śniło mi sie, ze dostałam silnego krwotoku i ja tak strasznie krzyczałam :( po co takie sny :(

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, wynagródź to sobie - może coś miłego obejrz, o, Disneya jakiegoś, zrób zakupy w necie, zadzwoń do przyjaciółki na plotki. I zapomnij o tych strasznych snach

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Agniecha, wynagródź to sobie - może coś miłego obejrz, o, Disneya jakiegoś, zrób zakupy w necie, zadzwoń do przyjaciółki na plotki. I zapomnij o tych strasznych snach
    Mam 3bita w torebce juz go zjem! Moze trochę poprawi humor!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mam 3bita w torebce juz go zjem! Moze trochę poprawi humor!
    Czekam właśnie u ginekologa w poczekalni. Zobaczyłam Twój post i przypomniało mi się, że ja mam snikersa! ☺☺

    olik321, nick nieaktualny, Amy333, pilik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Czekam właśnie u ginekologa w poczekalni. Zobaczyłam Twój post i przypomniało mi się, że ja mam snikersa! ☺☺
    To trzeba zjeść :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez cholerną insulinooporność mam tylko orzechy - ale wcinam z Wami. Zdrówko!

    nick nieaktualny, Amy333 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam ale na wizyte do rodzinnego bo te bóle nerki to chyba będzie kolka nerkowa :/ testy owulacyjne muszę dokupić bo ciemnieje jednak mocno i może jutro wkoncu będzie bo i śluz był z rana! Gdyby nie ta nerka i ból nóg to byłoby spokojnie do sylwestra a tak to nie wiem czy wyjeżdżamy czy nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej jak na wadze wyjdzie +5kg to poza świętami to zgonie na tego snikersa! ☺☺☺

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widziałam na fb:
    - Tato, a dlaczego cukierki są owijane w takie szeleszczące papierki?
    - Żebyśmy słyszeli, jak mamusia się odchudza :)
    To chyba specjalnie dla mnie te papierki :P też mam insulinoopornośc, ale dostałam od Gwiazdora taką pyszną czekoladę i podjadam ją codziennie po 2 kosteczki, póki się nie skończy :)

    olik321, nick nieaktualny, Lunaris lubią tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/091d9db42f19.jpg

    Lub tekst:
    "Jestem na dwóch dietach, bo jedną się nie najadam" ☺☺

    Kingulla, nick nieaktualny, nick nieaktualny, carolla90, Kaczorka, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Ankin Debiutantka
    Postów: 10 8

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powinnam dostać @ temperatura spadła ale wmawiam sobie, że chyba źle zmierzyłam :) wczoraj zrobiłam sikańca i pusto, brzuch lekko ćmi ale nie tak jak zawsze przed miesiaczką... liczę na cud ;)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankin wrote:
    Dzisiaj powinnam dostać @ temperatura spadła ale wmawiam sobie, że chyba źle zmierzyłam :) wczoraj zrobiłam sikańca i pusto, brzuch lekko ćmi ale nie tak jak zawsze przed miesiaczką... liczę na cud ;)

    Powodzenia! Oby @ się nie pojawiła!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabrzmi to chooyowo...

    Moja najlepsza przyjaciółka zaszła właśnie w drugą ciążę... W pierwszym cyklu starań...

    Co ze mną jest nie tak do cholery?!?!? ;/

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oczywiście vizir :/ w 3 ostatnich ciazach juz coś było.
    A do tego kaszlaca 2 latka wiec nie jestem dziś królową życia :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa przykro mi, że tak sie dzieję,
    że nie wszyscy mają po równo, ale musisz wierzyć, że na Ciebie też przyjdzie pora ;**

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz mam lekarza i obawiam się że się rozryczę.

    Melevis lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Zabrzmi to chooyowo...

    Moja najlepsza przyjaciółka zaszła właśnie w drugą ciążę... W pierwszym cyklu starań...

    Co ze mną jest nie tak do cholery?!?!? ;/
    Kochana i Twój czas nadejdzie <3

‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ