X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape może zdążę jeszcze wypić :D.Razem zaczęłyśmy ten cykl,to może i dla mnie będzie szczęliwy ;) .

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę wziąć prysznic. Czuje ze rozkłada mnie jakieś choróbsko... Gardło boli pół twarzy spuchniete od zęba, ledwo co mogę gryźć tak boli..

    Blue tego Ci życzę!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 21:07

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaaaaaa <3 <3 gratuluję !! jesteś mój rocznik :D ja chcę być następna

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też na drugim zdjęciu widzę że coś się święci ;) Ja znowu z wieczora mam SUPER owulaka więc za 10 dni też będę takie kreski dopatrywać

    Izape_91, Luna1993, olik321 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ja też rocznik 91 i w styczniu będę świętować urodziny i ciążę drugą :D noi mojej szwagierki bo przede mną miała owu i Udało im się wtedy <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żałuję chyba, że teściowie wiedzą o naszych staraniach z Kliniką... teraz mam wrażenie że trochę traktują nasze wizyty tam jak fanaberie...

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Izaaaaaaa <3 <3 gratuluję !! jesteś mój rocznik :D ja chcę być następna
    Jeszcze nie gratulujcie! Będę zbierać gratulacje jak będzie beta pozytywna, bo jestem odrobinę nieufności tym testom, bo mnie kilka razy już nabrały.wydaje mi się że za cienka ta kreska

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak nic dwie krechy! Cudownie!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to z gratulacjami czekam na jutrzejszą betę i mocno trzymam kciuki oraz wysyłam wiruski %%$%%$%$%$%$%$%^^*&^&*^(^(

    Izape_91, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja widzę! Poproszę piwo! Córka właśnie wyrzygala gile :( dobijcie mnie :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Izape może zdążę jeszcze wypić :D.Razem zaczęłyśmy ten cykl,to może i dla mnie będzie szczęliwy ;) .
    Mikołaj najpewno zostawił prezenty! Przy takiej ilości serduszek. Ja jestem młodsza a widzę że nieruchawa i to fest :P haha

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaa ja widzę ja widze :) pieknie :)

    Frelcia ja tez czuje sie jak odmieniec, patrza na mnie jak na wariatke jak jezdze 3 razy w miesiącu do gina i to jeszcze do Katowic to dopiero fanaberia ! Juz nie mowiac jak patrza gdy mowilam o zastrzykachz Ovitrelle... przestałam wiec cokolwiek mowic...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Idę wziąć prysznic. Czuje ze rozkłada mnie jakieś choróbsko... Gardło boli pół twarzy spuchniete od zęba, ledwo co mogę gryźć tak boli..

    Blue tego Ci życzę!!
    Mnie też ze dwa dni przed pozytywem coś wzieło, łamało mnie w kościach :D Jutro z rańca zaglądam, najlepiej byłob gdybyś miała tego żółtego bobotesta :D :D :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Izape ja widzę! Poproszę piwo! Córka właśnie wyrzygala gile :( dobijcie mnie :(
    Niech zdrowieje szybko, może lepiej jak zwymiotowała, nie będzie jej nic zalegało.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Izape ja widzę! Poproszę piwo! Córka właśnie wyrzygala gile :( dobijcie mnie :(


    Hope piwo było za kreski na pierwszym zdjęciu na którym ich widać nie było także przykro mi, ale jutro będzie nowy quiz a piwo wygrała Blue hehe :P

    Nie chce mi się wierzyć. Idę do męża bo się umówiliśmy na 21 30 na oglądanie serialu

    blue00 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Izaaa ja widzę ja widze :) pieknie :)

    Frelcia ja tez czuje sie jak odmieniec, patrza na mnie jak na wariatke jak jezdze 3 razy w miesiącu do gina i to jeszcze do Katowic to dopiero fanaberia ! Juz nie mowiac jak patrza gdy mowilam o zastrzykachz Ovitrelle... przestałam wiec cokolwiek mowic...
    Masz dziecko, masz swoje słoneczko :) ja mam póki co tylko włochatego potwora i nie wiem czy perspektywy na happy end :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ci się pięknie opis w stopce zgrał :) ,ja bym z tego wrazenia nie mogła sie skupić na niczym innym tylko wciąż zerkała na test hehehhe

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, Rucola - gratulaaaaaaaaaaaacje <3 Bardzo się cieszę :-)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie widzę, ale tutaj jest ewidentnie widoczna :)
    Gratuluje Ci Izuś z całego serducha <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Hope piwo było za kreski na pierwszym zdjęciu na którym ich widać nie było także przykro mi, ale jutro będzie nowy quiz a piwo wygrała Blue hehe :P

    Nie chce mi się wierzyć. Idę do męża bo się umówiliśmy na 21 30 na oglądanie serialu
    Sorry ale drugiego nie widziałam :P widziałam takie turbo przerobione :D
    Dajesz browara!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ