X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Morfologia po infekcji tak wyglada a TSH pilnuj, bardziej IRN bym brała pod lupę jak u mnie. Coś mi mówi że coś szanuje w kierunku trombofili bo bardzo masz podobne do moich. Jak masz kase zrób panel na 6 mutacji w testdna.pl

    Dziękuję Kochana! Czyli to ze wynik w normie to nic nie znaczy :-P dziś zamówię kuriera to w poniedziałek dostane pakiet z testdna :-) taki prezent pod choinkę sobie zrobię :-P

    Ogólnie czy ta trombofilia może mieszać w zagniezdzeniu? Może nie bez powodu coś mi podpowiadalo, żeby brać acard...

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Też nie śpię od 4:30. I też mnie obudziły skurcze i ból brzucha, ale wzięłam no-spę i jest lepiej. Siedzę po ciemku z telefonikiem i czytam okropne rzeczy. I czuję coraz silniejszą potrzebę zbadania bety, bo mam jakieś złe przeczucia. Że też labo czynne dopiero od 8! Tak to już bym leciała! Jestem przerażona, że po rtg coś może być nie tak, że taki ból brzucha też nie jest normalny, że te przeciwciała DNA nie pozwolą zarodeczkowi przetrwać, a najbardziej to sobie wrzucam, że się umówiłam do lekarza dopiero na środę.

    Miłego dnia, dziewczyny - trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze postępy na polu prokreacji.

    Nika nie martw sie na pewno wszytsko bedzie dobrze.
    Choć rozumiem, bo tez najchetniej bete badałabym codziennie ba co 8h

    Ale nie mozesz sie schizować fasolek musi mieć spokój

    Ja chyba ide zaraz sie wyprysznicowac i włosy zrobic, bo w tv nudy, a Mka nie bede biedaka budzić

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, nadrobiłam wczorajszy dzień, bo cały dzień byłam poza domem.

    Agulineczka, tak mi przykro :( Tulę Cię z całych sił!

    Maja, olik - super przyrosty, bardzo się cieszę :)

    Rucola, cieszę się, że wizyta u Paśnika dobrze poszla :)

    Przytulam do serducha wszystkie z Was z negatywami i mocno trzymam kciuki za resztę testujących.


    A i Nika, do tyłka zaraz nakopię, nie możes sie tak stresować i czytać strasznych rzeczy. Jeśli Cię to uspokoi to powtórz betę, ale spróbuj w końcu uwierzyć, że wszystko będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 06:58

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Nika nie martw sie na pewno wszytsko bedzie dobrze.
    Choć rozumiem, bo tez najchetniej bete badałabym codziennie ba co 8h

    Ale nie mozesz sie schizować fasolek musi mieć spokój

    Ja chyba ide zaraz sie wyprysznicowac i włosy zrobic, bo w tv nudy, a Mka nie bede biedaka budzić
    Ja chyba nie znajdę dzis litości ani dla mężyka, ani dla swoich żył. Obudzę go najpóźniej za godzinkę i jedziemy badać.

    Gdyby mi tyle nieciekawych rzeczy nie wyszło ostatnio w badaniach, to bym się pewnie mniej martwiła. Jeszcze nigdy mi tak na niczym nie zależało.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja chyba nie znajdę dzis litości ani dla mężyka, ani dla swoich żył. Obudzę go najpóźniej za godzinkę i jedziemy badać.

    Gdyby mi tyle nieciekawych rzeczy nie wyszło ostatnio w badaniach, to bym się pewnie mniej martwiła. Jeszcze nigdy mi tak na niczym nie zależało.

    Nika zatem jedz na betę, ale spokojnie!!

    I bez czytania bzdur!!!!

    To Twój spokój najbardziej jest potrzebny fasolce.
    Oczywiście daj znać jak beta, będę trzymać kciuki by Cie uspokoiła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 07:03

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    I znów to samo co wczoraj czyli bardzo silny ból brzucha który mnie wybudził z głębokiego snu, najgorsza @ nie wywołała nigdy takich skórczów u mnie.
    Polubilam, bo skoro jest inaczej tzn to moze byc to :-) trzymam kciuki :-) a plecy nie bola? U mnie najpierw ciagnelo bolalo klulo w podbrzuszu a potem plecy zaczely bolec, no ale ja mam generalnie lekki problem z plecami wiec moze to tez ma znaczenie. Modle sie za Was! Bedzie dobrze!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Polubilam, bo skoro jest inaczej tzn to moze byc to :-) trzymam kciuki :-) a plecy nie bola? U mnie najpierw ciagnelo bolalo klulo w podbrzuszu a potem plecy zaczely bolec, no ale ja mam generalnie lekki problem z plecami wiec moze to tez ma znaczenie. Modle sie za Was! Bedzie dobrze!

    Do kiedy będziesz robiła bete? Ja już tyle razy robiłam i dalej nie jestem zaspokojona i nie mogę w to uwierzyć

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Flowwer ja trzymam kciuki cały czas :)

    Mnie emek wykorzystał bo wrócił z nocki a ja muszę szybko ogarnąć się do roboty teraz :) miłego dnia

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim u mnie mega spadek temperatury czekam na @. Mdłości od 3 rano.mówią same za.siebie ze lada chwila przylezie ta wredota.

    Miłego dnia dziewczynki: -*

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Dzień dobry wszystkim u mnie mega spadek temperatury czekam na @. Mdłości od 3 rano.mówią same za.siebie ze lada chwila przylezie ta wredota.

    Miłego dnia dziewczynki: -*
    Kochana dopóki nie ma @ jest nadzieja :) a jeśli się nie uda to znowu powalczymy w następnym cyklu :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Do kiedy będziesz robiła bete? Ja już tyle razy robiłam i dalej nie jestem zaspokojona i nie mogę w to uwierzyć
    Juz wiecej nie robie :-) zrobilam trzy razy z czego trzeci po dluzszym odstepie, wszystko ok wiec czekam na wizyte.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Juz wiecej nie robie :-) zrobilam trzy razy z czego trzeci po dluzszym odstepie, wszystko ok wiec czekam na wizyte.

    Moja ostatnia była 1783 i wizyta 12 grudnia. Nie wiem czy się wcześniej nie skuszę bo mam pracę na nocki i takie są męczące...

    justyna14 lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kochana dopóki nie ma @ jest nadzieja :) a jeśli się nie uda to znowu powalczymy w następnym cyklu :)
    Tu masz racje wiec czekam.na ta czerwona zolze i startujemy: -)

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika do jasnej ciasnej, bo Ci będziemy musiały internety ograniczyć :) nie czytaj kochana za dużo bo dostaniesz do głowy, wiem że się martwisz- sama tak mam od drugiej kreski na teście, ale trzeba sibie próbować jakoś z tym radzić zamiast sobie dokładać :) musi być dobrze <3

  • ren25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj testowalam, po 2 godz kiedy zajrzałam do testu byla druga kreska. Blada ale wyrazna. Dodam ze w środę bylam na usg z powodu bolu podbrzusza i okazalo sie ze mam torbiel krwotoczna. Czy mozliwe ze jednak jestem w ciazy? Test byl robiony 11 dni po owulacji zaznaczonej przez ovu.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika zrób tą betę dla świętego spokoju, a Internet ogranicz do naszego forum ;-) Po co czytać scenariusze rodem z horroru wyjęte... Tu przynajmiej dziewczyny trochę opanują twój strach.

    Czarna81
    22 cs.
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    oo Bociuś jesteś już w moim Wroclove:)a my wlasnie wyjechalismy do rodzicow na week. Kurcze, a juz myslala zeby Cie na kawe wyciągnąć:)

    I mój <3
    Ja w Poznaniu na konferencji.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Frelcia trzymam kciuki ;) idziesz sprawdzić czy pecherzyk pękł? Czy w ogóle jest?
    Sprawdzić czy pękł:) miałam zastrzyk z ovitrelle

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Nika do jasnej ciasnej, bo Ci będziemy musiały internety ograniczyć :) nie czytaj kochana za dużo bo dostaniesz do głowy, wiem że się martwisz- sama tak mam od drugiej kreski na teście, ale trzeba sibie próbować jakoś z tym radzić zamiast sobie dokładać :) musi być dobrze <3

    Ciężko się nie denerwować jak się czyta o pustych pęcherzykach. Też z tym walczę

    malka lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ren25 wrote:
    Dziewczyny wczoraj testowalam, po 2 godz kiedy zajrzałam do testu byla druga kreska. Blada ale wyrazna. Dodam ze w środę bylam na usg z powodu bolu podbrzusza i okazalo sie ze mam torbiel krwotoczna. Czy mozliwe ze jednak jestem w ciazy? Test byl robiony 11 dni po owulacji zaznaczonej przez ovu.
    Test sprawdza sie po ustalonym czasie czyli 3 do 5min. Po 2 godzinach to juz na moje nie wazny test. Dla pewności zrob jeszcze raz test albo idz na bete. Beta jest bardziej pewniejsza co do tego.

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ