X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ren25 wrote:
    Dziewczyny wczoraj testowalam, po 2 godz kiedy zajrzałam do testu byla druga kreska. Blada ale wyrazna. Dodam ze w środę bylam na usg z powodu bolu podbrzusza i okazalo sie ze mam torbiel krwotoczna. Czy mozliwe ze jednak jestem w ciazy? Test byl robiony 11 dni po owulacji zaznaczonej przez ovu.
    Roznie bywa, testu po wyznaczonym czasie nie powinno sie sprawdzac ale rozne juz przypadki byly. Takze jakas nadzieja jest. Idz dzis na bete, bedziesz miala 100% pewnosci.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    zatestowalam, oczywiście biel vizira, ale glowa spokojniejsza. Może w tym cyklu się uda.
    Ale za ciebie trzymam kciuki
    U mnie też I kreska ale tego sie spodziewałam..teraz cały czas czekam na wynik wymazu...

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Moja ostatnia była 1783 i wizyta 12 grudnia. Nie wiem czy się wcześniej nie skuszę bo mam pracę na nocki i takie są męczące...
    To moja wczoraj 916 :-) ta juz mnie uspokoila :-) musi byc dobrze, nie ma inaczej!

    KateHawke, olik321 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ciałko Żółte u mnie :) owulka była. Lekarz jak weszłam to się zapytal: to co? Jesteśmy już w ciąży?:D

    Czrna 81, Atomowka, panan12, Flowwer, Lunaris, nowa na dzielni, blue00, KateHawke, Meśka, olik321, Koteczka82, Agniechaaaa, Femine_, pilik, Amy333, pasiasta, Bocianiątko, Bea25, madzia8lenka lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jest ciałko Żółte u mnie :) owulka była. Lekarz jak weszłam to się zapytal: to co? Jesteśmy już w ciąży?:D
    I ma rację!!! Teraz odliczamy czas do obecnego testowania.

    Frelcia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    To moja wczoraj 916 :-) ta juz mnie uspokoila :-) musi byc dobrze, nie ma inaczej!

    Ja chyba dziś przejdę się na usg bo taka mam do kitu pracę 12h na stojąco, nie ma czasu spokojnie zjeść i iść do WC - dla mnie jeszcze ale dla dziecka tragedia. Nocki praktycznie caly czas, rozkładanie towaru noszenie, nawet po głupich pudła h nie mogę skakać żeby je rozgniesc. W pracy nikt nie wie i myślą że mi się robić niechce ale wiecie dla takiej pracy gdzie jeszcze skrobia nas na pieniądze to nie ma sensu ryzykować tym bardziej jak się jest w ciąży. I dlatego chcę zobaczyć więcej niż pęcherzyk żeby u twierdzić się w pewności że to jest to i kombinować z l4. A u mnie szefostwo na l4 jest tak cięte tym bardziej że święta się zbliżają... Ehhh

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziękuję Kochana! Czyli to ze wynik w normie to nic nie znaczy :-P dziś zamówię kuriera to w poniedziałek dostane pakiet z testdna :-) taki prezent pod choinkę sobie zrobię :-P

    Ogólnie czy ta trombofilia może mieszać w zagniezdzeniu? Może nie bez powodu coś mi podpowiadalo, żeby brać acard...

    Acard nie zaszkodzi a pomoże w ukrwieniu macicy.
    A myślałam że kobiety marzą o wszystkim innym pod choinkę a nie wysyłaniu za 330 zl śliny ;)

    Aga ale aż tak mocno ? Dobra wszystko przeżyje nawet akcje porodowe o 5 rano codziennie oby fasolka się umościła


    Bajka serdusza ohhhhhh mam nadzieję że ten ogier spod wiaty zamęczył huhihihi cieszę się że się między wami układa <3

    Justyna mnie plecy bolą cały czas zmniejsza się intensywność ( mam dwie przepukliny).

    Muszę jechać do apteki bo no-spa się skończyła.
    Kusi mnie kupienie testu, jak zwykle muszę włączyć całe moje opanowanie wrrrrr

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jest ciałko Żółte u mnie :) owulka była. Lekarz jak weszłam to się zapytal: to co? Jesteśmy już w ciąży?:D
    Gratulacje ;)
    Ja idę w poniedzialek. Ciekawe czy bedzie drugi w mojej karierze pecherzyk. Cos mi sie tylko wydaję , jakbym juz miala. A niestety od wczoraj do poniedzialku nie ma szans na ❤
    Co coz. Mam wlasnie pytanko. Ostatnio nie wiem czy moj wielgachny pecherzyk w ogole pękł. Ale czy jesliby faktycznie byl cud i pęcherzyk byl i pękł normalnie, to po dwoch dnia bedzie jakis slad po tym? Jak to jest z tym cialkiem żółtym?

    Frelcia lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan12

    Rozumiem Cię doskonale z ta praca sama mam ciężka fizyczna po 12h z dzwiganien tyle ze ja w motoryzacji pracuje :-/jutro rano robię sikanca o ile mnie nie zaleje.

    Flowerrrr kup kup test :-)

    Dziewczyny uwazacie na siebie bo panuje u mnie na Podkarpaciu już wirus jelitowki z koleżanka mamy biegunkę od dwóch dni tragedia wam powiem!!!do tego stoi mi wszystko w gardle
    ...jak tak dalej będzie to zostanę w domu Ciul z robota nie zając nie ucieknie. ...

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ja chyba dziś przejdę się na usg bo taka mam do kitu pracę 12h na stojąco, nie ma czasu spokojnie zjeść i iść do WC - dla mnie jeszcze ale dla dziecka tragedia. Nocki praktycznie caly czas, rozkładanie towaru noszenie, nawet po głupich pudła h nie mogę skakać żeby je rozgniesc. W pracy nikt nie wie i myślą że mi się robić niechce ale wiecie dla takiej pracy gdzie jeszcze skrobia nas na pieniądze to nie ma sensu ryzykować tym bardziej jak się jest w ciąży. I dlatego chcę zobaczyć więcej niż pęcherzyk żeby u twierdzić się w pewności że to jest to i kombinować z l4. A u mnie szefostwo na l4 jest tak cięte tym bardziej że święta się zbliżają... Ehhh

    Też mam fizyczną głównie pracę, dlatego już poszłam na L4. Moja gin z resztą sama mi wcisnęła zwolnienie, żebym nie ryzykowała. Może i jest za wcześnie, ale tyle czekałam na ten Cud, że wolę dmuchać na zimne. Teraz jest to mój numer 1! I w razie czego będę wiedziała, że zrobiłam wszystko żeby nie narażać fasolki.
    Panan dla dobra fasolki idź na L4. Praca fizyczna, tym bardziej na nocki jest naprawdę niewskazana. Ja zanim poszłam na zwolnienie uprzedziłam w pracy o ciąży, żebym właśnie nie musiała dźwigać, to mnie sami wyganiali, bo nie ma pracy dla mnie.
    Co ma być to będzie ale przynajmniej odszedł mi stres związany z pracą :)

    A szefostwo Cię może cmoknąć w pompkę :) Dzidzia najważniejsza!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:56

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Acard nie zaszkodzi a pomoże w ukrwieniu macicy.
    A myślałam że kobiety marzą o wszystkim innym pod choinkę a nie wysyłaniu za 330 zl śliny ;)

    Aga ale aż tak mocno ? Dobra wszystko przeżyje nawet akcje porodowe o 5 rano codziennie oby fasolka się umościła


    Bajka serdusza ohhhhhh mam nadzieję że ten ogier spod wiaty zamęczył huhihihi cieszę się że się między wami układa <3

    Justyna mnie plecy bolą cały czas zmniejsza się intensywność ( mam dwie przepukliny).

    Muszę jechać do apteki bo no-spa się skończyła.
    Kusi mnie kupienie testu, jak zwykle muszę włączyć całe moje opanowanie wrrrrr


    Oj siknij sobie, co będziesz sobie żałować ;) Ja cały czas mam ochotę siknąć mimo, że już znam wynik :P

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Acard nie zaszkodzi a pomoże w ukrwieniu macicy.
    A myślałam że kobiety marzą o wszystkim innym pod choinkę a nie wysyłaniu za 330 zl śliny ;)

    Aga ale aż tak mocno ? Dobra wszystko przeżyje nawet akcje porodowe o 5 rano codziennie oby fasolka się umościła


    Bajka serdusza ohhhhhh mam nadzieję że ten ogier spod wiaty zamęczył huhihihi cieszę się że się między wami układa <3

    Justyna mnie plecy bolą cały czas zmniejsza się intensywność ( mam dwie przepukliny).

    Muszę jechać do apteki bo no-spa się skończyła.
    Kusi mnie kupienie testu, jak zwykle muszę włączyć całe moje opanowanie wrrrrr


    Ja tam sobie ostatnio nie żałuje ;). Kupiłam pakę tanich testów i schodzą jak cukierki ;). Już nie to przestało stresować bo nie oczekuje po nich dwóch kresek, jak się kiedyś druga pojawi to się zdziwię ;). Wcześniej miałam jakieś wrażenie zapeszania tymi testami ale kurde przecież jakbym jakimś cudem zaszła to nie przestanę nagle być w ciaży bo siknęlam za szybko, nie? ;)

    Ja na maxa wierzę Flo, że na Twój brzuch jest już wynajęty przez fasola ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Gratulacje ;)
    Ja idę w poniedzialek. Ciekawe czy bedzie drugi w mojej karierze pecherzyk. Cos mi sie tylko wydaję , jakbym juz miala. A niestety od wczoraj do poniedzialku nie ma szans na ❤
    Co coz. Mam wlasnie pytanko. Ostatnio nie wiem czy moj wielgachny pecherzyk w ogole pękł. Ale czy jesliby faktycznie byl cud i pęcherzyk byl i pękł normalnie, to po dwoch dnia bedzie jakis slad po tym? Jak to jest z tym cialkiem żółtym?
    Będzie ciałko żółte albo płyn w zatoce :)



    Dziewczyny dziękuję za wsparcie !! Powiem Wam że wczoraj o 23 robiłam makaron bo miałam ochotę:D hahaha wiem że za wcześnie na cokolwiek i takie zachcianki też mam jak mam pms a kawa mi dalej nie śmierdzi.. No ale pomarzyć można:)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo moim marzeniem pod choinkę są dwie kreski na teście, a jak to mi w tym pomoże to cóż... Mąż musi mi kupić coś extra, żeby mi to zrekompensować ;)

    Dodatkowo już sobie ogarnęłam, gdzie zrobię pakiet limfocytarny i zespół antyfofolipidowy, ale to już chyba zostawię na styczeń :) akurat mój miesiąc urodzinowy, więc kolejny prezent trzeba sobie zrobić :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślicie...ile jeszcze dni powinniśmy się starać? Mam nadzieję że żel conceive serio pomaga a nie utrudnia plemniczkom drogę:D

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny jak myślicie...ile jeszcze dni powinniśmy się starać? Mam nadzieję że żel conceive serio pomaga a nie utrudnia plemniczkom drogę:D

    Teraz wtedy kiedy macie ochotę :) :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny jak myślicie...ile jeszcze dni powinniśmy się starać? Mam nadzieję że żel conceive serio pomaga a nie utrudnia plemniczkom drogę:D
    u mnie ten żel się nie sprawdził. Co dostarań, to nie mam pojęcia, ja zawsze mam większe libido w dni płodne, i raz jest co drugi dzień raz codziennie. Teraz wiem, że udało się zajść po stosunku tuż przed owulacją. To wróży mi na chłopca czy dziewczynke?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej się nic nie wyklarowalo, zrobiłam dzisiaj test pink ale znowu biel wizira, tzn może podczas swiecenia w test latarką można bylo cos dostrzec ale nie biorę tego na poważnie :) kurcze przedwczoraj nitki w śluzie a pozniej tylko leciutko podbrazowiony śluz, dzisiaj tylko jakies resztki, generalnie bardzo sucho. Brzuch czasem zacmi okresowo albo zakluje w jajnikach. Gdyby te nitki krwi byly zagniezdzeniem go chyba juz cos by pokazał test? Eh, dupek odstawiony i czekam na rozwój sytuacji.

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 dpo - beta 867,6 mlU

    HCG podwaja się co 1 dni 12 godzin (37 godzin).

    Średni dwudniowy przyrost to 835 mlU/ml (147.8%) (w normie).

    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.

    Kamień z serca - zostało jeszcze tylko ze 248 takich kamolców.
    Dalej boli mnie mocno brzuch gdzieś w okolicy prawego (aktywnego) jajnika, a cyce nie bolą już w ogóle.

    Dziękuję za wszystkie kciuki i dobre myśli!

    Karolina90, Yoselyn82, summer86, olik321, Koteczka82, justyna14, KateHawke, panan12, JuicyB, Meśka, Femine_, pilik, malka, blue00, Amy333, Czrna 81, Kotowa, Bocianiątko, Bea25, Karma88, madzia8lenka, bazylkove lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika a ja mam takie pytanie- jak byłam w invictcie po ten wymaz w środę jakos o 18 i nadal nie mam wyniku to może oznaczać że znów coś wyhodowałam? trochę sie stresuje,chce mieć w środę to HSG i mieć to za sobą.. Masz jakies doświadczenie z HSG na Klinicznej ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 11:52

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ