X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 172 145

    Wysłany: 7 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Super 🩷

    Ogólnie to się jutro okaże czy coś z tego będzie jak powtórzę betę i prog bo wczoraj niski prog i krwawienie także u mnie niestety nic pewnego

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 553 440

    Wysłany: 7 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Cześć m, mam 28 lat i od lipca 2023 staramy się o dzidziusia. Badania nasienia ok, u mnie książkowo. 28 kwietnia był zastrzyk ovitrelle, 29kwietnia potwierdzone pęknięcie pęcherzyka. Wczoraj pojawiła się temperatura 37. Dziś zrobiłam test widoczna lekka siwa kreska. Możliwe że jeszcze pokazałaby taki wynik ze względu na zastrzyk?
    Z tego co wiem to 14 dni trzeba odczekać od zastrzyku, potem można testować 🙂. Poziom HCG z krwi rozwieje wątpliwości 😏

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 7 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Z tego co wiem to 14 dni trzeba odczekać od zastrzyku, potem można testować 🙂. Poziom HCG z krwi rozwieje wątpliwości 😏


    Dziękuję za odpowiedź. :) jutro polece na HCG i w czwartek, zobaczymy co się wydarzy.

  • Majówka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 maja, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w niedzielę 13 dpo pojawiło się parę kropek krwi po stosunku, w poniedziałek rano krew (jakaś dziwna, bez skrzepów, ze śluzem), uzbierało się na podpasce, po południu nic, dzisiaj parę kropek na wkładce, widoczna czasem krew przy podcieraniu. Już sama nie wiem o co chodzi, podejrzewam jakieś zaburzenia hormonalne bo zawsze mam mega intensywne okresy a teraz już właściwie koniec po 48 h. Chyba wybiorę się jutro zrobić progesteron, umówiłam się do lekarza na poniedziałek.

  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 140 170

    Wysłany: 8 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy możliwe że robione testy ciążowe 14 dpo nic nie wykazały, a ciąża jest? Jestem 14-15 dni po owulacji, okres powinnam mieć jutro, a nie mam nawet plamień. Zawsze miałam 2-3 dni plamienia przed okresem.

    Marta.R. lubi tę wiadomość

    Zaczynamy starania od Stycznia 2024! 🏁
    Suplementacja witamin:ADEK, Omega-3, magnez,kwas foliowy, Fertisim
    20.01.2024r.
    Progesteron 9dpo- 23,41💪
    Anty-tpo 90.79 ❗
    Anty - tg 72,81❗
    TSH-2,09
    Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    Długie cykle 📅
    Niedowaga ⚖️
    Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II, Arytmia od 2021r.
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Nowa2024 Ekspertka
    Postów: 172 145

    Wysłany: 8 maja, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cud! W poniedziałek mega krwawienie ze skrzepami i beta była 18.1 a progesteron 2.71 a dzisiaj beta 79 a progesteron 14.6!!! 😍😍😍 nadal nie mogę w to uwierzyć i błagam was trzymajcie kciuki aby dalej było już wszystko dobrze, bo dla spokoju chcę jeszcze w piątek powtórzyć badanie

    Gregorka, Szarlotka124, M93, Inka lubią tę wiadomość

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 90 96

    Wysłany: 9 maja, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dziewczyny cud! W poniedziałek mega krwawienie ze skrzepami i beta była 18.1 a progesteron 2.71 a dzisiaj beta 79 a progesteron 14.6!!! 😍😍😍 nadal nie mogę w to uwierzyć i błagam was trzymajcie kciuki aby dalej było już wszystko dobrze, bo dla spokoju chcę jeszcze w piątek powtórzyć badanie
    Oby kropczeka rosła !! Daj znać koniecznie jak będzie w piątek ❤️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 553 440

    Wysłany: 9 maja, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej, czy możliwe że robione testy ciążowe 14 dpo nic nie wykazały, a ciąża jest? Jestem 14-15 dni po owulacji, okres powinnam mieć jutro, a nie mam nawet plamień. Zawsze miałam 2-3 dni plamienia przed okresem.
    Możliwe, póki nie ma okresu piłka w grze. Organizm bywa naprawdę nieprzewidywalny

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Inka Koleżanka
    Postów: 83 14

    Wysłany: 11 maja, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej, czy możliwe że robione testy ciążowe 14 dpo nic nie wykazały, a ciąża jest? Jestem 14-15 dni po owulacji, okres powinnam mieć jutro, a nie mam nawet plamień. Zawsze miałam 2-3 dni plamienia przed okresem.
    Hej i jak tam ?

    U mnie 12dpo i biało:/.
    Za to jajniki mnie bolą od grudniowego poronienia i zastanawiam się czy to nie jest jakiś problem z nimi skoro tak bolą a ciąży nie ma....

  • Inka Koleżanka
    Postów: 83 14

    Wysłany: 12 maja, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu jeszcze zagląda? :)
    Wczoraj wieczorem spotkała mnie miła niespodzianka-II kreski :) dziś powtórzyłam test innej firmy i też widac, co prawda ledwo co ale nie ma wątpliwości.

    M93, Nowa2024, Gregorka lubią tę wiadomość

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 12 maja, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Ktoś tu jeszcze zagląda? :)
    Wczoraj wieczorem spotkała mnie miła niespodzianka-II kreski :) dziś powtórzyłam test innej firmy i też widac, co prawda ledwo co ale nie ma wątpliwości.

    Hej ;) gratuluję ❤️❤️ oby beta pięknie rosła ❤️❤️ ja znów jestem 14 dpo i pojawiło się brązowe plamienie najczęściej po oddaniu moczu… zaczęłam się tym martwić bo @ na wtorek ale najczęściej przed nią też miałam plamienie ale żywą krwią czerwoną… pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, testy białe

  • Inka Koleżanka
    Postów: 83 14

    Wysłany: 12 maja, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Hej ;) gratuluję ❤️❤️ oby beta pięknie rosła ❤️❤️ ja znów jestem 14 dpo i pojawiło się brązowe plamienie najczęściej po oddaniu moczu… zaczęłam się tym martwić bo @ na wtorek ale najczęściej przed nią też miałam plamienie ale żywą krwią czerwoną… pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, testy białe
    Dziękuję, u mnie plamienie pojawiło się również przy okazji siku w wc. Wieczorem już słabe II kreski. Nigdy nie plamiłam przed okresem. Od razu był okres i spadek temp w tym samym dniu.
    Czytałam że przy plamieniu implantacyjnym po 2 dniach powinny testy wyjść pozytywne :).

    JusMal lubi tę wiadomość

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 12 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Dziękuję, u mnie plamienie pojawiło się również przy okazji siku w wc. Wieczorem już słabe II kreski. Nigdy nie plamiłam przed okresem. Od razu był okres i spadek temp w tym samym dniu.
    Czytałam że przy plamieniu implantacyjnym po 2 dniach powinny testy wyjść pozytywne :).


    Oby tak było, jutro chciałabym iść i tak na betę to dam znać ❤️❤️

    Inka lubi tę wiadomość

  • Inka Koleżanka
    Postów: 83 14

    Wysłany: 12 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Oby tak było, jutro chciałabym iść i tak na betę to dam znać ❤️❤️
    Ja też idę, byłam parę dni wcześniej to była ujemna a progesteron 12 czy 13 ng.

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 12 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Ja też idę, byłam parę dni wcześniej to była ujemna a progesteron 12 czy 13 ng.
    Ja byłam w czwartek to miałam betę 2,1 a progesteronu nie robiłam

  • Mary765 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem nowa na forum, w tym cyklu zaczęliśmy z mężem starania. Oczywiście, mam nadzieję że teraz uda nam się trafić.
    Mam kalendarzyk - flo, u mnie występują długie cykle ale regularne - 37 dni, wyliczona owu 7 maja 24 r. Stosunek 5 i 7.05. Nie mogę już wytrzymać i od dwóch dni robię testy na mocz (negatywne) a jutro zapisałam się na krew.
    Czy to jest za wcześnie czy powinnam się pogodzić z kolejnym cyklem?

  • flotek Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 16 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś (11dpo) zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny, robiłam również (6 dpo) i był negatywny, ledwo wybarwiony... Lecieć po ciążowy? Zobaczcie jak wygląda ten owulacyjny:


    https://zapodaj.net/plik-CytYzkZtwT


    Słyszałam że kobietom które były w ciąży owulacyjne wychodziły pozytywne więc czekam, jutro rano będę testować 🍀🤞

    Powodzenia wszystkim <3
    Trzymam za was kciuki !
  • flotek Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 17 maja, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dpo i biało :( Poczekać jeszcze te dwa dni? 😔😵‍💫


    https://zapodaj.net/plik-xZY2ss2d1t

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 07:48

    Powodzenia wszystkim <3
    Trzymam za was kciuki !
  • Inka Koleżanka
    Postów: 83 14

    Wysłany: 17 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flotek wrote:
    U mnie 12 dpo i biało :( Poczekać jeszcze te dwa dni? 😔😵‍💫


    https://zapodaj.net/plik-xZY2ss2d1t
    Hej u mnie rano 12dpo też było biało a pod wieczór już druga kreska wyszła.

  • flotek Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 18 maja, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Hej u mnie rano 12dpo też było biało a pod wieczór już druga kreska wyszła.


    Dodałaś mi otuchy! Spróbuję w niedzielę rano, chyba że będę niecierpliwa to jutro 🫢 Ta druga opcja bardziej prawdopodobna 😅 Zajrzała byś na mój wykres przy okazji? 🙏🙏🍀


    668011deac1d2c85d4c021cad818efa2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 00:33

    Powodzenia wszystkim <3
    Trzymam za was kciuki !
‹‹ 67 68 69 70 71
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ