X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jednodniowy okres a ciąża?
Odpowiedz

Jednodniowy okres a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 26 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 28-dniowe cykle, bardzo regularne. W tym miesiącu dostałam okres 30dc i trwał 1 dzień... Był bardzo skąpy. Od tego 1-dniowego okresu mija już 3 dzień i nie ma krwawienia nic a nic. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło - miesiączkę mam zawsze 5-7 dni, dość obfitą. Dodam, że pół roku staramy się o dziecko. Czy może to być znak, że się udało?

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 26 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś już test? Jak nie to szybciutko zrób bo coś może być na rzeczy ;) trzymam kciuki :)

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 26 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test to się przekonasz :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 26 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś jest na rzeczy :D Jutro będę sprawdzać rano drugi raz!!

    https://zapodaj.net/images/b5236c57d6e9a.jpg

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 26 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki piękny widok :) Trzymam kciuki!!

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 26 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! Niech kreseczki ciemnieją

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 26 października 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwika - zdecydowany pozytyw, zwlaszcza ze to z popoludnia :) gratulacje :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 26 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że co miesiąc doszukiwałam się objawów przeszukując fora czy to już teraz... tym razem zakładałam, że na pewno znów spojrzę na negatywny test, a tu taka niespodzianka! Mam nadzieję, że to nie zwidy czy felerny test i że ta kreska naprawdę tam jest! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo, z całego serducha gratuluje!

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 27 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska ciut sciemniała, dzisiejsze hcg na poziomie 22,5, co mnie zmartwiło, bo opinie na temat wyniku poniżej 25 są różne... Szybko pojechałam do gina i powiedział, że nei może wykluczyć ciąży ani jej potwierdzić - usg jednoznacznie nie wskazywało na 100% ciążę. Okresu nie ma już 4 dzień. Nie wiem co myśleć :(

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 27 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka nie martw się, bo to tylko szkodzi a nie pomaga. Mogłaś miec późno owulacje i beta jeszcze podskoczy. W każdym razie teraz się oszczędzaj i odpoczywaj

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny test https://zapodaj.net/images/b7e4f4432ce00.jpg

    czy ja mam zwidy? juz nie wiem o co tu chodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 11:00

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, zwidów nie masz, krecha jak ta lala :) teraz odpoczywaj, bez nerwów i umawiaj wizyte na za 2 tyg do gina :) zobaczysz że wszystko będzie dobrze

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko dlaczego lekarka nie mogła potwierdzić, ze się udało? Czy mogło być za szybko na usg (35dc)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój ginekolog powinien Ci powiedzieć, że ciążę na usg widać najwcześniej ok 6-7 tygodnia licząc od daty OM. Przy dłuższych cyklach ten moment jeszcze się przesuwa.
    Około 14 dni po pozytywnym teście możesz iść do lekarza, powinien już wtedy być pęcherzyk ciążowy albo już nawet zarodek z serduszkiem.

    Pozdrawiam i powodzenia :-)

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że za szybko! ok 21 dni po zapłodnieniu widać zarodek, pewnie jak pójdziesz w przyszłym tyg to będzie już pęcherzyk, ale ja uważam że to też bez sensu iść tak wcześniej. Ale jeśli Ci to uspokoi i Cie na to stać to idź za tydzień

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jest 18 dni po owu. Moze nie wszystko stracone z tego co piszecie, bo juz wariuje. I jeszcze to niejednoznaczne hcg na poziomie 22...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj spokojnie. Nerwy nic Ci nie pomogą :-) Jeśli bardzo chcesz, to po 48h sprawdź ponownie betę we krwi. Tylko że to by wypadało jutro, skoro wczoraj było te 22. Tylko nie wpadaj potem w pętlę betową, bo to tylko na nerwy szkodzi, a gwarancji nie daje absolutnie żadnej.

    Czy robiłaś ponownie pre-test, jak radziłam Ci chyba 2 dni temu w innym temacie, żeby porównać kreski na teście takiej samej firmy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 11:35

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka miałaś robione USG i jesteś pewna kiedy była owulka? Bo jak robisz testy owu to zapomnij o tym, ja robiłam w cykle bezowulki i za każdym razem miałam pozytywy, wiem bo od roku chodze na monitoring i dokładnie wiem kiedy mam owulke a kiedy nie. Pozatym beta na początku ciąży bardzo szybko przyrasta, wczoraj miałaś 22 dziś możesz już być dużo więcej

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pre-testu wlasnie nie moglam dostac, to innej firmy.

    Dzieki za wsparcie!:)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ