X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jednodniowy okres a ciąża?
Odpowiedz

Jednodniowy okres a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z owulacja strzelam liczac dnie cyklu wg aplikacji wiec tez nie wiem na 100%

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwika29 wrote:
    Z owulacja strzelam liczac dnie cyklu wg aplikacji wiec tez nie wiem na 100%
    Malwinka gratuluję :) który cykl starań? Miałaś wcześniej jakieś objawy wskazujące na to że mogło się udać? :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie mam pewnosci czy sie udalo... 8 cykl staran z wizja inseminacji w styczniu 2017 ze wzgledu na zle wyniki meza... Wiec zaskoczenie i dlatego tak Was o wszystko dopytuje.

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozatym się zastanawiam jak test Ci wykrył ciąże przy becie 22 skoro są od 25? Może jest błąd na wydruku i powinno być 220. Ja miałam bete 89 i kreska była taka słaba że nawet mąż ledwo co widział :) także na razie poprostu o tym nie myśl, zobaczysz co się będzie działo, co ma być to i tak będzie na tym etapie nikt nie może nic zrobić i tu nie chodzi o straszenie Cię tylko o to że dopuki nie będziesz miała potwierdzenia od lekarza to Twój stres i myślenie i tak idzie na marne. Żyj tak jak wcześniej, i cokolwiek by się nie wydażyło pamiętaj że ciąża to taka troche loteria. Wiesz że się udało i teraz to jest najważniejsze :) naprawde z całego serca życze Ci sie udało :*

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMania wrote:
    Pozatym się zastanawiam jak test Ci wykrył ciąże przy becie 22 skoro są od 25? Może jest błąd na wydruku i powinno być 220. Ja miałam bete 89 i kreska była taka słaba że nawet mąż ledwo co widział :) także na razie poprostu o tym nie myśl, zobaczysz co się będzie działo, co ma być to i tak będzie na tym etapie nikt nie może nic zrobić i tu nie chodzi o straszenie Cię tylko o to że dopuki nie będziesz miała potwierdzenia od lekarza to Twój stres i myślenie i tak idzie na marne. Żyj tak jak wcześniej, i cokolwiek by się nie wydażyło pamiętaj że ciąża to taka troche loteria. Wiesz że się udało i teraz to jest najważniejsze :) naprawde z całego serca życze Ci sie udało :*
    Mi testy wychodziły nawet przy becie 8 - także czy test od 25 czy 10 zbytniej róźnicy nie ma. Poza tym są testy, które potrafią wykryć naprawdę niziutką betę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Mi testy wychodziły nawet przy becie 8 - także czy test od 25 czy 10 zbytniej róźnicy nie ma. Poza tym są testy, które potrafią wykryć naprawdę niziutką betę.
    A to mnie zaskoczyłaś :) ja tak jak mówie miałam bete 89 a kreski baaaadziutkie, dopiero po paru godzinach jak wyschły były widocze dla każdego oka ;)

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie zagadka sa wyniki hcg miedzy 5 a 25 bo
    - ponizej 5 to na 100% nie ciaza
    - powyzej 25 to ciaza

    A co pomiędzy?

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy ja na wynikach zawsze miałam napisane że poniżej 5 brak ciąż, powyżej ciąża. Nigdy nie spotkałam się z informacja od 5 do 25 niewiadoma...

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam w sieci taką informację:
    "Test ciążowy uważa się za dodatni, jeżeli stężenie HCG wynosi > 25 mIU/ml. Ciążę natomiast można wykluczyć, jeżeli ilość jednostek HCG nie przekracza 5 mIU/ml. Jeżeli wynik mieści się w granicach 5-25 mIU/ml, uznaje się go za wątpliwy i badanie należy powtórzyć.

    W domowych testach ciążowych (badanie moczu) wykorzystuje się podobną metodę. Jeżeli w moczu obecna jest wystarczająca ilość HCG, po połączeniu z przeciwciałami na płytce testowej wybarwia się odpowiedni pasek. Taki wynik można zyskać, gdy stężenie HCG przekracza 25 mIU/ml."

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż tak to się nie znam, ale wydaje mi się że to zdanie tyczy się wyłącznie do testów domowych bo wykrywają ciąże dopiero powyżej 25. A wybierasz się jeszcze na bete?

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, w poniedzialek ide na krew - mysle ze dzis bez sensu jesli mam wynik z wczoraj... wczesniej robilam testy o czulosci 10 i wpadlam na pomysl zeby dzis kupic o czulosci 25 i jesli wyjdzie to chyba znaczy ze hcg wzrasta, co myslicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej polecam swój sposób: 6 dni, trzy testy tej samej firmy i sprawdzać co dwa dni z porannego, czy kreska ciemnieje :-)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni to za długo ;) och ta niecierpliwosc...

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 28 października 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób jutro rano, a w poniedziałek krew, weekend szybko zleci :)

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 28 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniejsze testy mialy czulosc 10, dzis popoludniu zrobilam o czulosci 25 i byla jedna kreska... Obawiam sie ze cos sie stalo. Podobno w pierwszych tygodniach to bardxo prawdopodobne... Ale rozczarowanie :(

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 29 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo tych dwoch kresek dzis krwawienie... Wszystko stracone :(

  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 29 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro...ale nie poddawaj się i walcz dalej, co nas nie zabije to nas wzmocni :* pamiętaj że nie jesteś sama, i na tym formu zawsze znajdziesze wsparcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 10:34

  • Malwika29 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj gin stwierdziła ciszę biochemiczną. Była ale już jej nie ma. Piszę to może trochę ku przestrodze by nie nastawiac sie na dziecko po zobaczeniu 2 kresek bo później rozczarowanie smakuje naprawdę gorzko. :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ