X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś po południu odbieram cytologie zobaczymy czy cin 1 jest nadal.
    Dziś mam 12dpo test z Tesco biel wizira :-( 6cs do dupy
    Chyba muszę się wziąść za badania męża. Nie rozumiem pewnej sytuacji pewnie zapytam o to ginekolozki dziś. a mianowicie mamy z mężem dzieci 8 i 6 lat. Rok temu mojego M pobolewalo jądro poszedł z tym do urologa i ten robiąc usg stwierdził że to nie możliwe że ta dwójka jest jego że ma żylaki powrozka nasiennego i nie może mieć dzieci..(wtedy nie staraliśmy się więc olalismy sprawe) z miesiąc po tym miałam ciaze biochemiczna wyszła beta 70 ale dostałam okres. Teraz nic go nie boli i "naocznie"jest ok. I pytanie skoro było tak źle że niby nie mógł mieć dzieci to dlaczego jednak doszło do zapłodnienia? myślę że ten lekarz trochę wyolbrzymil sprawę. Chociaż i tak powinniśmy skontrolować to jeszcze raz skoro 6cs i nic a może to to blokuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 08:26

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś po południu odbieram cytologie zobaczymy czy cin 1 jest nadal.
    Dziś mam 12dpo test z Tesco biel wizira :-( 6cs do dupy
    Chyba muszę się wziąść za badania męża. Nie rozumiem pewnej sytuacji pewnie zapytam o to ginekokozki dziś. a mianowicie mamy z mężem 2 dzieci 8 i 6 lat. Rok temu mojego M pobolewalo jądro poszedł z tym do urologa i ten robiąc usg stwierdził że to nie możliwe że ta dwójka jest jego że ma żylaki powrozka nasiennego i nie może mieć dzieci..(wtedy nie staraliśmy się więc olalismy sprawe) z miesiąc po tym miałam ciaze biochemiczna wyszła beta 70 ale dostałam okres. Teraz nic to nie boli i "naocznie"jest ok. I pytanie skoro było tak źle że niby nie mógł mieć dzieci to dlaczego jednak doszło do zapłodnienia? myślę że ten lekarz trochę wyolbrzymil sprawę. Chociaż i tak powinniśmy skontrolować to jeszcze raz skoro 6cs i nic a może to to blokuje
    Niech zbada nasienie, moze sie okazać, ze jak był młodszy to byli piłkarze silniejsi z wiekiem mogło im mocy troszkę braknąć

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorry, ze wyskakuje jak Filip z konopii, ale dopiero dzis naszła mnie taka mysl. Jak 28 września Ok 18:00 byłam u ginekologa i widział pęcherzyk 20 mm to wcale nie oznacza, ze owulacja sie odbyła z 28/29 września ?? Mogła sie odbyć 1 października ? Wtedy miałam takie dziwne bóle. Pytam, bo to wszytsko mi wtedy zmienia na wykresie.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrówka dla was!! :-)

    Anny szkoda że przyszła @ ale nowy cykl, nowa nadzieja..

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Dziewczyny sorry, ze wyskakuje jak Filip z konopii, ale dopiero dzis naszła mnie taka mysl. Jak 28 września Ok 18:00 byłam u ginekologa i widział pęcherzyk 20 mm to wcale nie oznacza, ze owulacja sie odbyła z 28/29 września ?? Mogła sie odbyć 1 października ? Wtedy miałam takie dziwne bóle. Pytam, bo to wszytsko mi wtedy zmienia na wykresie.
    Na sto procent mogła byśmy być pewna gdybys była u gina na potwierdzeniu pęknięcia jeśli nie bylas to faktycznie owu mogła sie przesunąć :) ale nie oznacza ze musiała sie przesunąć takie bóle zdarzają sie rownież po owulacji luz nawet przy jej braku. Organizm kobiety jest nieprzewidywalny, ale mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko sie poprzestawało po Twojej mysli :)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Niech zbada nasienie, moze sie okazać, ze jak był młodszy to byli piłkarze silniejsi z wiekiem mogło im mocy troszkę braknąć
    Rozumiem. Być może tak i jest.Chcemy właśnie zbadać. Tylko muszę poczytać jak sie za to zabrać czy na miejscu wszystko się robi czy jak ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 08:31

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zalorzylam puchate grube skarpety, gruby sweter zrobiłam herbatę z miodem i sokiem malinowym i leze w lozku! A co :D

    Bocianiątko, Czrna 81, KateHawke, Flowwer, Amy333, KateKum lubią tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w nawiązaniu do rolnik szuka żony - oglada któraś ślub od pierwszego wejrzenia ?? Tam to dopiero sa emocje :D :D

    pilik, Amy333 lubią tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie oglądacie ten serial opowieść podręcznej nie moge znalesc zwanej strony która była by darmowa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Tak w nawiązaniu do rolnik szuka żony - oglada któraś ślub od pierwszego wejrzenia ?? Tam to dopiero sa emocje :D :D
    Pisałyśmy wczoraj o tym ja nawet podsumowałam moje odczucia do każdej pary :D

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na sto procent mogła byśmy być pewna gdybys była u gina na potwierdzeniu pęknięcia jeśli nie bylas to faktycznie owu mogła sie przesunąć :) ale nie oznacza ze musiała sie przesunąć takie bóle zdarzają sie rownież po owulacji luz nawet przy jej braku. Organizm kobiety jest nieprzewidywalny, ale mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko sie poprzestawało po Twojej mysli :)
    Jezuśku ciężkie to życie, jeszcze sie 29 września rozchorowałam tzn zwykle przeziębienie, wiec juz w ogole cieżko stwierdzić co kiedy gdzie i jak.... chyba po prostu trzeba odczekać swoje i zobaczyć czy na dniach pojawi ze @

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Pisałyśmy wczoraj o tym ja nawet podsumowałam moje odczucia do każdej pary :D
    A mi sie wydawało, ze jestem na bieżąco z wpisami. Za dużo piszecie !!!!! :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    A mi sie wydawało, ze jestem na bieżąco z wpisami. Za dużo piszecie !!!!! :D
    Hihihi to musisz wrócić do nocnych wpisów i zdać swoje relacje ba temat każdej z par :D

  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 10 października 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim,

    Właśnie wstałam, cycki mnie bolą, a właściwie to sutki. Jeszcze 5 dni do @, najchętniej to dziś już bym znów siknęła, ale wiem, że jeszcze nie ma sensu. Przez tą cholerną pogodę dni trwają w nieskończoność.

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    A mi sie wydawało, ze jestem na bieżąco z wpisami. Za dużo piszecie !!!!! :D
    Znalazłam ! I mam zdanie podobne do Ciebie :) tez mnie Ruda wkurza.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola84 wrote:
    Dzień dobry wszystkim,

    Właśnie wstałam, cycki mnie bolą, a właściwie to sutki. Jeszcze 5 dni do @, najchętniej to dziś już bym znów siknęła, ale wiem, że jeszcze nie ma sensu. Przez tą cholerną pogodę dni trwają w nieskończoność.
    Ja bym sie tam cieszyła jak by mnie sutki bolały :D bolały mnie tylko w cyklach z pozytywnym testem!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 10 października 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Czopki dowcipne są milion razy lepsze niż te do tyłka. W nocy chyba niw wyluzuje... Hmmmm to taka luzba rozkmina...

    Izape, trzymajmy się wersji lekarza, ze to np.naczynko bo to chyba nejlepsza z wersji.
    Ja choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Zaostrzenia choroby przechodze dość łagodnie jednak właśie wtedy pojawia się krew, nagłe bóle brzucha. Ale zaczęło sie od całkiem bezobjawowego polipa na jelicie. Nic mnie nie bolało, stolec był normalny, ale krwawienie czasem tak mocne jak miesiaczkowe.
    Niestety niezbędna jest tu kolonoslopia :( Gdy juz Cie trochę podleczą czopkami powinnaś ją mieć wykonaną...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c4ed2a3cb78.jpg

    Przedstawiam wam MAŁEGO urwisa <3 wszystko z nim wporzadku :) pięknie się nam pokazał z małą pomocą lekarza :) KOCHAM <3
    Staraczka ja bym je sobie oprawiła :-) Piękna pamiątka! Bardzo mi przykro z powodu twojej koleżanki...
    Aksamitna pierwszy raz widzę taki filmik :-) Coś pięknego! Czyli jedno imię możecie już na bank ustalić. Fajnie jakby była parka, ale z kolei dwie dziewczynki będą miały lepszy kontakt. Także i tak i tak fajnie :-)
    Lamka ♡♡♡ tulę mocno kochana.
    Summer, Amy <3 walczymy dalej.
    Witam też nowe dziewczyny.
    Wczoraj miałam wyjazd i naprawde ciężko Was nadgonić.Rozgadane jesteście jak przekupki ;-)
    Na szczęście jakoś pogodziliśmy się z mężem :-) Jak wczoraj wróciłam to już spał ale dzisiaj cofam ten włożony mu w niedzielę baleron i w ramach rewanżu może on mi dziś włożyć kiełbaskę hihi. Nawet musi bo to ostatni dzwonek przed owu :-)

    Agniechaaaa a Ty czosneczek zajadaj co będziesz w piątek nieskazitelnie zdrowa! Trzymam za Ciebie kciuki!

    staraczka1111, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Znalazłam ! I mam zdanie podobne do Ciebie :) tez mnie Ruda wkurza.
    U mnie sie jeszcze tata wciągnął i tez ma identyczne zdanie :D jyz sie nie moge doczekać następnego odcinka! Ruda chyba ucieknie z pokoju nowożeńców :D ale kto dobrał tak zwariowanego kolesia (on ma taki charakter jak ja i mój M) z taką lozlazlą klechom :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy Tule z powodu wrednej siostry owulacji czyli małpiszona.

    Zdrówka dziewczyny życzę :) na polu już tak zimno się robi ze nic tylko pod kocem leżeć z herbatka.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ