X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 10 października 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja bym sie tam cieszyła jak by mnie sutki bolały :D bolały mnie tylko w cyklach z pozytywnym testem!

    Ja mam taką cichą nadzieję, że to na pozytyw :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Dopiero otwieram ślepia. Co do mlackania i lizania palców to lubię to drugie. Moje dzieci w Żłobku natomiast jak im smakuje to mlaszcza i jest to cudny dźwięk:D w Japonii jest to wyraz szacunku do właściciela. A Makłowicz zawsze zrobi mi smaka na jedzenie i podróże związane z moja pasja do gotowania i historii.

    Śniły mi się dwie kreski na teście.. jaki to był piękny sen...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris super wiadomość :). A ja tez oglądam slub od pierwszego wejrzenia dziewczyny :D, poprzednia edycję też oglądałam :).
    Ja dalej czuje cyce ale nie sa juz jak gorące, tykającej bomby ;). Dzisiaj rano poczułam mocne rwanie w podbrzuszu i oczywiście mam nadzieje, ze młody sie wgryza. Z perspektywy 12 cykli wiem, ze takie szukanie objawów kilka dni po owu jest oczywiście absurdalne ale która tak nie robi niech pierwsza rzuci kamieniem :D

    Aaeemm, Misiola84, staraczka1111, Phnappy, Lunaris, Czrna 81, Flowwer, pilik, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    U mnie sie jeszcze tata wciągnął i tez ma identyczne zdanie :D jyz sie nie moge doczekać następnego odcinka! Ruda chyba ucieknie z pokoju nowożeńców :D ale kto dobrał tak zwariowanego kolesia (on ma taki charakter jak ja i mój M) z taką lozlazlą klechom :D
    Ty byś zobaczyła mojego męża :D leci raz dwa do tv jak to sie zaczyna haha noooo oni w ogole do siebie nie pasują.... czekamy do kolejnego poniedziałku :D

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 października 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też oglądam ślub, ale z reguły na necie, bo jak dla mnie to pora trochę późna :p właśnie muszę nadrobić wczorajszy odcinek.
    A ruda też mnie denerwuje! I tak staro i poważnie wygląda.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Ty byś zobaczyła mojego męża :D leci raz dwa do tv jak to sie zaczyna haha noooo oni w ogole do siebie nie pasują.... czekamy do kolejnego poniedziałku :D
    To będziemy miec debatę po każdym odcinku :D

    A Agnieszka i Marcin matko jedyna nie nawidze takich osób perfekcjonistycznych co albo bo ich mysli albo wcale. Nie powiem, ze nie lubie perfekcji ale aż taka to chorobowe!!!


    Kaczorka jak zobaczysz ruda przy ślubie to padniesz! Krzysiek wyluzowany zabawny a ta jak babcia przy nim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 09:04

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek wszystkim :) Co do RSzŻ to nie wiem czy wiecie: Emilka od Piotra była też w KtoPoślubiMojegoSyna. Ta laska ma takie parcie na szkło że się tej drugiej aż rzęsy odklejają :P

    Poszłam rano oddać krew na ROMA i CRP. Trzymajcie za mnie mocno kciuki. Wyniki będą dopiero późnym wieczorem. Jestem tak zestrachana że w pracy nic nie robię. Skupić się nie mogę.

    Aaeemm, Czrna 81, Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate kciuki mocno zaciśnięte!!

    KateHawke, KateKum lubią tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 10 października 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dzień Doberek wszystkim :) Co do RSzŻ to nie wiem czy wiecie: Emilka od Piotra była też w KtoPoślubiMojegoSyna. Ta laska ma takie parcie na szkło że się tej drugiej aż rzęsy odklejają :P

    Poszłam rano oddać krew na ROMA i CRP. Trzymajcie za mnie mocno kciuki. Wyniki będą dopiero późnym wieczorem. Jestem tak zestrachana że w pracy nic nie robię. Skupić się nie mogę.
    O Emilce wiem, bo oglądałam tez ten program :D noooo ten Piotrek to sie juz do niej ostatnio nawet nie odzywał.
    Trzymam kciuki :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dzień Doberek wszystkim :) Co do RSzŻ to nie wiem czy wiecie: Emilka od Piotra była też w KtoPoślubiMojegoSyna. Ta laska ma takie parcie na szkło że się tej drugiej aż rzęsy odklejają :P

    Poszłam rano oddać krew na ROMA i CRP. Trzymajcie za mnie mocno kciuki. Wyniki będą dopiero późnym wieczorem. Jestem tak zestrachana że w pracy nic nie robię. Skupić się nie mogę.
    Oddychaj Kate, spokojnie, wszystko będzie dobrze i zaraz wystartujesz z in vitro :-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny gdzie oglądacie ten serial opowieść podręcznej nie moge znalesc zwanej strony która była by darmowa :D
    Ja oglądam na subsmovies . Com ale tam jest tylko z ang napisami

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 10 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczynki ;)

    Pogoda taka ponura :( senna jestem jak nie wiem :P

    A dziś w Rossmanie promka na kosmetyki do makijażu :) -49% a z apką Rossnet - 55% :) :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Witam Was Dziewczynki ;)

    Pogoda taka ponura :( senna jestem jak nie wiem :P

    A dziś w Rossmanie promka na kosmetyki do makijażu :) -49% a z apką Rossnet - 55% :) :)
    Wiem właśnie i pupa bo dzis nie wyjdę z łóżka :( jutro tez nie pojadę bo z teściowa badania :/ buuu :( najlepiej było by teraz jechać bo najmniej ludzi

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Was czytam to sie zastanawiam czy ze mną jest wszystko w porządku...
    Wszystkie piszecie o bolących, piekących, wybuchających cyckach po ovu. U mnie test coraz blizej a objawów zadnych i to nie tylko w tym cyklu, rzadko kiedy czuje "te" cycki :(

    Frelcia lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Jak Was czytam to sie zastanawiam czy ze mną jest wszystko w porządku...
    Wszystkie piszecie o bolących, piekących, wybuchających cyckach po ovu. U mnie test coraz blizej a objawów zadnych i to nie tylko w tym cyklu, rzadko kiedy czuje "te" cycki :(
    Nie przejmuj się. Ja tylko sutki jak dotkne:)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 10 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiem właśnie i pupa bo dzis nie wyjdę z łóżka :( jutro tez nie pojadę bo z teściowa badania :/ buuu :( najlepiej było by teraz jechać bo najmniej ludzi

    No najlepiej to na samo otwarcie, bo potem to dosłownie dzicz jakby coś za darmo rozdawali. Jak byłam na tej promce w kwietniu to czułam się jak w ZOO :D
    Ja może wybiorę się dopiero jutro, bo zapomniałam sprawdzić jaki mam odcień podkładu, bo ja na codzień się w ogóle nie maluje :P tylko raz na ruski rok, wiec to kosmetyki mi starczają na dłuuuugi czas :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Jak Was czytam to sie zastanawiam czy ze mną jest wszystko w porządku...
    Wszystkie piszecie o bolących, piekących, wybuchających cyckach po ovu. U mnie test coraz blizej a objawów zadnych i to nie tylko w tym cyklu, rzadko kiedy czuje "te" cycki :(

    Eee, u mnie jest raz tak, raz tak. Czasami w ogóle ich nie czuję, czasami robią się 2x większe i nigdy nic z tego i tak nie wynika ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    No najlepiej to na samo otwarcie, bo potem to dosłownie dzicz jakby coś za darmo rozdawali. Jak byłam na tej promce w kwietniu to czułam się jak w ZOO :D
    Ja może wybiorę się dopiero jutro, bo zapomniałam sprawdzić jaki mam odcień podkładu, bo ja na codzień się w ogóle nie maluje :P tylko raz na ruski rok, wiec to kosmetyki mi starczają na dłuuuugi czas :D
    Ja za to mam mnustwo kosmetyków :D najlepiej isc na otwarcie sklepu bo po nocy jest towar odłożony :)

  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 10 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do promo w rossmanie, szczerze to az się boję pójść, bo będzie istne szaleństwo. O dziwo jak jest na artykuły pielęgnacyjne to sklep jest pusty, jak na makijaż to baby omal się nie pozabijają XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w podbrzuszu czuje jak na okres. Buuu będę płakać;(

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ