X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Ja sie musze pochwalić. Dzisiaj pierwsze zakupy dla dzieciów. Na pocieszenie bo jeszcze 2 tygodnie w szpitalu bede leżeć. Kupiłam dwa miętowe beciki z minky <3
    A jak sie czujesz ? Masz założony już krążek?
    Na olx kupiłaś?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A jak sie czujesz ? Masz założony już krążek?
    Na olx kupiłaś?
    Na allegro ;) czekam na wyniki posiew, będą w piątek. Jak będą ok to założą szew.
    Wczoraj była masakra, dali mi antybiotyk z pochodną penicyliny ( a jestem na nią uczulona). Wymiotowalam dalej niż widziałam, do tego dreszcze, masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dxiewvxyny odkryłam mój objaw ciazy i jeżeli wszystko bedzie rozwijało sie jak należy a przesady mówią prawdę to bedzie/ą chłopcy właśnie uświadomiłam sobie ze od tygodnia jem tak otrę dania ze nikt tego nie chce a ja zawsze jadłam wszystko łagodne pieprz dla mnie nie istniał :p Hahaha dzis mi to mama powiedział a ja nawet bie zwróciłam ba to uwagi :D chciaz taki trądzik mi wyszedł wyglądam na twarzy jak tragedia ze to bardziej na córkę :D hihihi

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dxiewvxyny odkryłam mój objaw ciazy i jeżeli wszystko bedzie rozwijało sie jak należy a przesady mówią prawdę to bedzie/ą chłopcy właśnie uświadomiłam sobie ze od tygodnia jem tak otrę dania ze nikt tego nie chce a ja zawsze jadłam wszystko łagodne pieprz dla mnie nie istniał :p Hahaha dzis mi to mama powiedział a ja nawet bie zwróciłam ba to uwagi :D chciaz taki trądzik mi wyszedł wyglądam na twarzy jak tragedia ze to bardziej na córkę :D hihihi
    No pewnie masz parke :) trochę objawów od chłopca i od dziewczyny :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No pewnie masz parke :) trochę objawów od chłopca i od dziewczyny :)
    Oby tylko zdrowe i zeby pięknie sie rozwijały. <3

    KateHawke, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja mam takie pytanie w poniedziałek już odstawiłam dupka, ale temp. nadal trzyma się w górze, wczoraj robilam test raczej negatyw. (bobotest) - z popołudniowego moczu.
    Ta temperatura powinna się tak utrzymywać na wysokim pozomie, a co jeśli się jednak udalo? Znowu mam przyjmować duphaston?
    Mam mętlik w glowie i pomożecie mi? :-(
    Wydaje mi sie że jeśli termin @ juz minął to musiałabyś iść na betę żeby to sprawdzić. Jeśli bedzie dodatnia to brac dupka dalej. A jeśli ujemna to czekać spokojnie na @. Ja bym chyba tak zrobiła

    Rucola lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale śledzę Was od dawna. W czerwcu przytrafiła mi się ciąża biochemiczna mimo, że to była nasza pierwsza próba i niewiele po niej oczekiwałam, to przyznam szczerze, że mnie to dobiło... Później mój organizm bardzo długo dochodził do siebie. Kolejną miesiączkę miałam dopiero 30.08, wtedy nie udało mi się zajść w ciążę, chociaż owulacja wystąpiła ( potwierdzone na USG). Ostatnią miesiączkę miałam 28.09, moje cykle są różne 28-29-30 dni. Według kalendarza dni płodne przypadały na 12-16.10. Trochę na wszelki wypadek przytulanko było 10-17.10. W dniach 05-12.10 byłam na urlopie dość daleko od Polski, więc coś nie coś mogło się przesunąć. Po powrocie czyli od 13.10 do 17.10 robiłam testy owulacyjne. Wszystkie wyszły pozytywnie. Z tym, że te trzy pierwsze kreska była równa kresce testowej, a w tych późniejszych była jaśniejsza, ale była dobrze widoczna. Dziś rano zrobiłam test ciążowy ( PRE-TEST), wyszedł negatywny. Straciłam już nadzieje, jak myślicie może jeszcze coś z tego być? To mogłaby być moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jakie objawy świadczą o ciąży. Jestem od tygodnia senna, cały czas czuje brzuch, włosy mi się przetłuszczają, a do tego mam wrażanie, że nie idzie mi praca. Trochę mi tak jakbym nie mogła się skupić, a praca by mnie nudziła. Nie chce iść teraz zaraz na bete, już raz się ucieszyłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Wydaje mi sie że jeśli termin @ juz minął to musiałabyś iść na betę żeby to sprawdzić. Jeśli bedzie dodatnia to brac dupka dalej. A jeśli ujemna to czekać spokojnie na @. Ja bym chyba tak zrobiła
    mam chyba jeszcze dwa dni do terminu okresu, po paru godz. wyszła kreska na bobo tescie ale pisałyscie ze te testy od razu trzeba wyrzucic prawda?

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 24 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja tez odstawilam progesteron i czekam na @. Temperatura nie spadla. Testy negatywne niestety :( U mnie dopiero 2 dni po odstawieniu a dziewczyny tu pisaly ze @ przychodzi po 3-4 dniach, a nawet i pozniej.

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 24 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, Aksamitna będziecie musiały kupić taki fajny podwójny wózek :D chociaż już pewnie i tak macie wybrany :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 12:34

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    mam chyba jeszcze dwa dni do terminu okresu, po paru godz. wyszła kreska na bobo tescie ale pisałyscie ze te testy od razu trzeba wyrzucic prawda?

    Lepiej wyrzucać od razu...Ja też się o tym raz boleśnie przekonałam :( Trzymam kciuki żeby ta kreska jednak pokazała się w 3 minuty za parę dni &&&

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Agniechaaa, Aksamitna będziecie musiały kupić taki fajny podwójny wózek :D chociaż już pewnie i tak macie wybrany :D
    Mi bociek napisała o pięknym wózki dla bliźniąt :) ale cena tez jestes niezła ale wsumie myśle ze M i tak bysmy sie zdecydowali na kupno bo jest najlżejszy ze wszystkich dwójek a wiadomo najwiecej korzystać bede ja :D (ale na poszukiwania jeszcze czas) ale boje sie wybiegać tak w przyszłość i narazie skupiam sie na jutrze i becie.
    Znalazłam sposób na kaszel, pieprz pomaga :D przynajmniej odplówam flegmę i puścił sie katar czyli mam nadzieje, ze to juz końcówka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 12:38

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Agniechaaa, Aksamitna będziecie musiały kupić taki fajny podwójny wózek :D chociaż już pewnie i tak macie wybrany :D

    Ja dzisiaj takie oglądałam. Boskie ! :D Ale ceny za nie też są nie z tego świata...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    mam chyba jeszcze dwa dni do terminu okresu, po paru godz. wyszła kreska na bobo tescie ale pisałyscie ze te testy od razu trzeba wyrzucic prawda?
    jak kreska szara to do kosza a jak różowa to coś cię święci, ale nie muszę Ci pisać że najlepsza jest beta.
    Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie FL nigdy nie jest sztywne czasem lubi się coś poprzestawiać.
    Pokaż ten test i po ilu ci wyszła kreska ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 24 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja dzisiaj takie oglądałam. Boskie ! :D Ale ceny za nie też są nie z tego świata...

    Haha :D my z mężem mamy konflikt co do wózka :P bo jemu się podobają ANEX a mi z ANEXÓW podoba się jedynie gondola, a jeżeli chodzi o spacerówkę to jestem w STOKKE zakochana poprostu <3

    Boże...jak ja bym chciała już kupować takie rzeczy :P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja dzisiaj takie oglądałam. Boskie ! :D Ale ceny za nie też są nie z tego świata...
    No ceny powalają :D ale takie wydatki to sama radosc :D

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.3kiwi.pl/product-pol-45865--BUGABOO-DONKEY-DUO-GLEBOKO-SPACEROWY-SZARY-MELANZ-ALUMINIOWY-STELAZ-2017.html
    To jest ten o którym bociek mówiła mi, booooski :)

    Yoselyn82, Flowwer, KateHawke, Lunaris, Bocianiątko, Kargo31, Madżka89 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 października 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://www.3kiwi.pl/product-pol-45865--BUGABOO-DONKEY-DUO-GLEBOKO-SPACEROWY-SZARY-MELANZ-ALUMINIOWY-STELAZ-2017.html
    To jest ten o którym bociek mówiła mi, booooski :)

    wozek suuuuper :P tez mi sie podoba :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wozek suuuuper :P tez mi sie podoba :)
    Tylko według mnie ma jeden minus nie ma w zestawie nosidełek a wiadomo, ze najlepiej to jest miec wszystko w komplecie razem z adapterami do samochodów :p

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Haha :D my z mężem mamy konflikt co do wózka :P bo jemu się podobają ANEX a mi z ANEXÓW podoba się jedynie gondola, a jeżeli chodzi o spacerówkę to jestem w STOKKE zakochana poprostu <3

    Boże...jak ja bym chciała już kupować takie rzeczy :P

    muszę wejść na wójka google żeby wiedzieć o czym piszesz ;) ja to się na wózkach nie znam, nawet odwagi na wybieranie nie mam .

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ