X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 24 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    tak dalej do Barana, ale już sama nie wiem do kogo lepiej się skierować - myślałam o
    Daniel Kurczyńskim czy go nie spróbować...

    Raczej radziłabym Ci zmianę lekarza na takiego który zajmuje się niepłodnością i ma w tym doświadczenie. Nie znam tego Kurczynskiego, masz go z polecenia ?
    Bo jesli nie to wiesz znowu moze sie uda, moze nie a jak pojdziesz do sprawdzonego czlowieka to wiesz ze bedziesz w dobrych rękach.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko niech ten dzien leci szybciej chce juz środę godz 11 bede wiedizec jak tam zające :p zaczynam marudzić wybaczcie

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska masz rację, mówcie kogo polecacie w tych Katowicach i zadzwonię się umówić zobaczymy jakie będą terminy.

    Dziś i tak szybko pobiegnę po antybiotyk bo @ powoli się rozkręca i chce już dziada tępić.

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czuje się trochę odrzucona od forum, stąd też mało się wypowiadam, przypuszczam że wy sobie myślicie... "O znowu napisała, czego ona tu jeszcze szuka?"
    Przecież nic nie wnoszę do forum. Czuje się jak taka jedna P---N.

    I teraz pewnie sobie myślicie:
    I po co Ona Nam to pisze.?
    .
    .
    .
    Odpowiadam:
    Nie wiem. :-(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    A ja odliczam do wyników bety. Moj eM nic jeszcze nie wie ;) Zamówiłam wczoraj nadruk na body "Tata #1 " i dzisiaj ide po odbiór. Życzę Wam Kochane miłego dnia ❤
    Paulina.G wrote:
    Dziewczyny beta 212.. zaraz się dowiem czy bede jutro lub dziś dawać ponownie krew na sprawdzenie wzrostu

    Daj znać jak zareaguje na wiadomość <3 bo beta ładna i ma ładnie przyrastać <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny, czuje się trochę odrzucona od forum, stąd też mało się wypowiadam, przypuszczam że wy sobie myślicie... "O znowu napisała, czego ona tu jeszcze szuka?"
    Przecież nic nie wnoszę do forum. Czuje się jak taka jedna P---N.

    I teraz pewnie sobie myślicie:
    I po co Ona Nam to pisze.?
    .
    .
    .
    Odpowiadam:
    Nie wiem. :-(
    Kochana nie moge teraz nikogo kzopac ale obiecuje ze jak juz bede mogła to za tą wypowiedz dostaniesz solidnego kopniaka!!!! Jak to nic nie wnosisz?? Bez Ciebie to nie to forum!!! Jestesmy tu wszystkie dla siebie wszystkie muszkieterki!! Ani mi sie waż więcej takich mysli!

    KateHawke, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 24 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Meska masz rację, mówcie kogo polecacie w tych Katowicach i zadzwonię się umówić zobaczymy jakie będą terminy.

    Dziś i tak szybko pobiegnę po antybiotyk bo @ powoli się rozkręca i chce już dziada tępić.

    Mnie poleciła Inna i Aksamitna dr Annę Cygal z Invimedu w Katowicach. Jak dotąd jestem z niej bardzo zadowolona a terminy też nie są odległe.

    KateHawke, Aksamitna lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny, czuje się trochę odrzucona od forum, stąd też mało się wypowiadam, przypuszczam że wy sobie myślicie... "O znowu napisała, czego ona tu jeszcze szuka?"
    Przecież nic nie wnoszę do forum. Czuje się jak taka jedna P---N.

    I teraz pewnie sobie myślicie:
    I po co Ona Nam to pisze.?
    .
    .
    .
    Odpowiadam:
    Nie wiem. :-(

    Monika...co to za pesymizm kochana? My tu wszystkie Was kochamy i odpowiadamy w miarę możliwości. Czasem umknie jakiś post ale to trzeba wybaczać bo większość z nas jest w pracy i dzielimy tę uwagę między forum a nasze obowiązki. Każda ma taki okres w którym trochę jej smutno, ma poczucie bezsensu. Kotku to minie zobaczysz. Też tak miałam ale staram sie iść do przodu bo stanie w miejscu nic nie dawało prócz smutku i bezsilności.
    Także dużo buziaczków pocieszenia dla Ciebie i tulasków <3 i marudź ile chcesz jeśli to ci pomoże pozbyć sie smutku :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Meska masz rację, mówcie kogo polecacie w tych Katowicach i zadzwonię się umówić zobaczymy jakie będą terminy.

    Dziś i tak szybko pobiegnę po antybiotyk bo @ powoli się rozkręca i chce już dziada tępić.
    Podobno Mangucki czy tam Magnucki jest w miarę ogarnięty z takich zwykłych. A z klinik to Cygal jeszcze chyba przyjmuje w tym roku nowe wizyty. Ale pewna nie jestem

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 24 października 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAA! To teraz ja się trochę powściekam... pamiętacie jak w poprzednim cyklu gość odmówił mi HSG bo byłam na stymulacji CLO? Otóż wg mojej gin było to niezgodne ze sztuką. Teraz stoję przed tym samym wyborem, wiec dzwoniłam do szpitala w którym będą mi robić sono (zmieniłam miejsce po ostatniej akcji) I TAM NIE MA Z TYM PROBLEMU!!! Więc przez jakiegoś głupiego gościa nie zrobiłam HSG w poprzednim cyklu! :/ no, wiec zaczynam dziś brać CLO a za tydzień sonoHSG :) dzisiaj będę wiedzieć czy 30 czy 31 :)

    Nowa, mój też bierze androvit ale nie wiem jakie są efekty ;)

    Agniechaaa, ale do donkeya i adapterów pasuje zarówno maxi cosi, cybex, jak i kiddy :) i pewnie gdzieś można kupić tez zestaw ;) jak kupisz to przyjadę pooglądać :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 24 października 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wybaczcie ale nie dam rady Was nadrobić... Utknęłam w połowie miesiąca i nie mam kiedy wrócić do lektury... Strasznie Wam wszystkim kibicuję i bardzo cieszę się z serduszek na pierwszej stronie! Nie ukrywam że chyba najbardziej ucieszyły mnie te przy Summer i Agniechaa! Wszystkim pozostałym życzę powodzenia i dużo siły!
    A my eczoraj mieliśmy połówkowe w Warszawie i mimo, że nie mam żadnego zdjęcia ani nie widziałam ekranu to cieszę się strasznie, że nasz synek jest zdrowy! Waży ok. 360g i mój guru od usg nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości! Kamień spadł mi z serca i teraz chyba mogę na prawdę odetchnąć :)
    Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i macie tonę wirusków ode mnie i mojego małego (bezimiennego jeszcze) mężczyzny! #-$&_($+&#&$'%+-$:%(-#&#"%-&$+#

    Flowwer, Agniechaaaa, -Monika-, Amy333, Yoselyn82, Karolina90, KateHawke, summer86, Czrna 81, Lunaris, Jedna_z_Wielu, blue00 lubią tę wiadomość

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Mnie poleciła Inna i Aksamitna dr Annę Cygal z Invimedu w Katowicach. Jak dotąd jestem z niej bardzo zadowolona a terminy też nie są odległe.

    Gg warto iść do Cygal niż wydawać kase na konowałów.
    A dziady trzeba szybko wyleczyć bo może namieszać w organizmie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    AAAAAAAA! To teraz ja się trochę powściekam... pamiętacie jak w poprzednim cyklu gość odmówił mi HSG bo byłam na stymulacji CLO? Otóż wg mojej gin było to niezgodne ze sztuką. Teraz stoję przed tym samym wyborem, wiec dzwoniłam do szpitala w którym będą mi robić sono (zmieniłam miejsce po ostatniej akcji) I TAM NIE MA Z TYM PROBLEMU!!! Więc przez jakiegoś głupiego gościa nie zrobiłam HSG w poprzednim cyklu! :/ no, wiec zaczynam dziś brać CLO a za tydzień sonoHSG :) dzisiaj będę wiedzieć czy 30 czy 31 :)

    Nowa, mój też bierze androvit ale nie wiem jakie są efekty ;)

    Agniechaaa, ale do donkeya i adapterów pasuje zarówno maxi cosi, cybex, jak i kiddy :) i pewnie gdzieś można kupić tez zestaw ;) jak kupisz to przyjadę pooglądać :D
    Kupie za 26 Tyg i jeszcze nie wiem co ale zapraszam na prezentacje :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 24 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski jestem tu nowa :) czy kttos na dniach testuje ?
    Powiedzcie mi co byscie zrobily w mojej sytuacji. 5wrz mialam okres. Po miesiacu miesiaczka nie wystapila. Zaczelam uzywac testo i wyszly mi dwie krechy 14 i 15 paz. 15 i 16 bylo przytulanko. Ale czy wystapila owulacja tego nie wiem. Myslicie ze jutro moge przetestowac ? Nie moge juz wytrzymac tej niepewnosci

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 października 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    AAAAAAAA! To teraz ja się trochę powściekam... pamiętacie jak w poprzednim cyklu gość odmówił mi HSG bo byłam na stymulacji CLO? Otóż wg mojej gin było to niezgodne ze sztuką. Teraz stoję przed tym samym wyborem, wiec dzwoniłam do szpitala w którym będą mi robić sono (zmieniłam miejsce po ostatniej akcji) I TAM NIE MA Z TYM PROBLEMU!!! Więc przez jakiegoś głupiego gościa nie zrobiłam HSG w poprzednim cyklu! :/ no, wiec zaczynam dziś brać CLO a za tydzień sonoHSG :) dzisiaj będę wiedzieć czy 30 czy 31 :)

    Kochana będę Cie meczyc o opis badania z każdym szczególem, ja dwa tygodnie po Tobie będę robic. Już mam stracha;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 października 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a w jakich dawkach brałaś?? mój lekarz nie chce łączyć antybiotyków i w dodatku daje tylko na 5-7 dni... może coś mu dziś podpowiem ze np. koleżanka tak miałą i wyleczyła w ten sposób ;p tylko czy się nie obrazi...


    Flo wiem skąd się ona bierze i chyba muszę porozmawiać z M...

    doxycykline bralam 2x1 przez 3 tyg a Azytromycyne bralam po 1 dzien przez 2 tyg

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 24 października 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Kochana nie stresuj się. Będzie wszystko dobrze <3 Fasolek sobie rośnie, ma się ok i niebawem zobaczysz piękny przyrost! Nie denerwuj się bo będziesz mieć nerwowe dziecko :D (moja ulubiona porada dla ciężarnej :P)

    Ps czy taki wózek mogę kupić nawet jak nie mam dziecka? Będę wozić kotełka :D a w drugiej części zakupy :P
    Dziękuję Kochana ❤ Postaram sie wyluzować

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 października 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bocianiątko zapewne chodziło o mnie ;)
    Dzięki za odpowiedź :*

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 24 października 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny, czuje się trochę odrzucona od forum, stąd też mało się wypowiadam, przypuszczam że wy sobie myślicie... "O znowu napisała, czego ona tu jeszcze szuka?"
    Przecież nic nie wnoszę do forum. Czuje się jak taka jedna P---N.

    I teraz pewnie sobie myślicie:
    I po co Ona Nam to pisze.?
    .
    .
    .
    Odpowiadam:
    Nie wiem. :-(
    Nie myślimy tak.Tak jak napisala Aga, wszystkie tu jesteśmy dla wszystkich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 14:25

    Kazio14 lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 października 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jest krok naprzód :) wizyta u dr Cygal 21 listopada o 13.00 :)

    Agniechaaaa, Bocianiątko, Bunia86, summer86, KateHawke, Flowwer, Meśka, Czrna 81, Lunaris, Madżka89 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ