X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 października 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No a u mnie lipa trochę dziś mam 15dc i endo tylko 6mm i jeden pęcherzyk który może dominować ma tylko 11mm także albo będzie bardzo pozna owu albo jej brak w tym cyklu także chyba listopad nie dla mnie

    Bajka a kiedy masz zwykle owulke ?
    Endo możesz zawsze podrasować, ja w tym cyklu męczę słonecznik, kupiłam aż kilogram i pochłaniam go stopniowo :P no i morele suszone, ale też buraczki - zwłaszcza sok z nich.
    Winko już sobie odpuściłam, oprócz tego wczorajszego wybryku, gdzie trochę przesadziłam, ale serduszka były zdecydowanie lepsze, nawet nie wiedziałam kiedy em odleciał hah :P a to mi się praktycznie wcale nie zdarza czyli musiało być dobrze.

    Nie wiem o co chodzi chyba z moją tarczycą ? Po wypiciu kawy strasznie mnie dusi, jakby tarczyca mi puchła? rosła? takie mam odczucie paskudne jakby mnie coś dusiło w gardle.... Ale co ma kawa do tarczycy ?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia gratuluję :-)

    Mnie dziewczyny złapał ból gardła tragedia czuje się fatalnie a nie chce brać chemi i nie wiem co zrobić. Mam jakaś herbatke z biedronki na gardło ale nie wiele pomaga..
    .buuu pomocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 19:20

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 26 października 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga
    A jak się czujesz? Jak objawy ciąży?

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed poronieniem miałam koło 14-15dc ale po, mam koło 18-19dc, trudno przynajmniej nie będę się nakręcac pod koniec cyklu :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Aga
    A jak się czujesz? Jak objawy ciąży?
    Lekko piekące sutki i podobno cyce urosły ja tego bie widzę a atak to cisza :)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Przed poronieniem miałam koło 14-15dc ale po, mam koło 18-19dc, trudno przynajmniej nie będę się nakręcac pod koniec cyklu :)

    Życzę Ci żebyś się pozytywnie zaskoczyła :)

    Ja pochłaniam właśnie dzienną porcję witaminek, czyli sok z rzodkiewki, natki pietruszki, grejpfruta, gruszki, jabłek i marchewki, no i gdzie fasola miałaby lepiej niż u mnie ? Takie pyszności...

    Ja czuję, że się za bardzo nakręcam w tym cyklu przez to głupie HSG, ale przynajmniej @ przyjdzie wcześniej, bo owulka szybciej.

    Dobra, już Wam nie smęce :P

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 26 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia super! Teraz będzie dobrze :) a prg ja miałam teraz w prawidłowej ciazy 14-19 (sprawdzałam 3 razy na samym początku) i najpierw brałam Duphaston 2x1 (przy wyniku 19), pozniej 3x1 (wynik spadł do 14) i po 12tyg odstawiłam. Ale progesteron ponoć ma swoje "wyrzuty" w ciagu doby i akurat mogłaś trafić na spadek, także luzik :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 26 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Lekko piekące sutki i podobno cyce urosły ja tego bie widzę a atak to cisza :)
    U mnie ponoć też urosły ale też tego nie widze.. hehe. U mnie tez cisza. Dzisiaj przestał mnie brzuch boleć. Myślę, że to mogło być dlatego bo miała bym normalnie @ w te dni

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero usiadłam znów do lektury.Bunia,beta teraz będzie coraz wyższa,maleństwo gniazdko mości :) .Byłam u lekarza,potwierdziła rwę kulszową,zwolnienie do końca mca,także jeszcze posiedzę w domu.

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 26 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:

    Nie wiem o co chodzi chyba z moją tarczycą ? Po wypiciu kawy strasznie mnie dusi, jakby tarczyca mi puchła? rosła? takie mam odczucie paskudne jakby mnie coś dusiło w gardle.... Ale co ma kawa do tarczycy ?

    To nie tarczyca, nie reaguje z pokarmami w taki sposób ;p Może zmieniłaś kawę, albo jakieś mleko roślinne? Coś innego co spowodowało jakiś odczyn alergiczny powodujący opuchnięcie śluzówki gardła.

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    To nie tarczyca, nie reaguje z pokarmami w taki sposób ;p Może zmieniłaś kawę, albo jakieś mleko roślinne? Coś innego co spowodowało jakiś odczyn alergiczny powodujący opuchnięcie śluzówki gardła.


    Haha no tak myslałam : P Myślałam, że chodzi o mleko do kawy właśnie, ale to nie o to chodzi, bo kawę dzisiaj piłam bez mleka, i rodzaj kawy nie ma znaczenia, chociaż może przy sypanej pojawia się to częściej, a w domu i pracy piję różne rodzaje.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 26 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka a nie myślałaś o stymulacji ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 26 października 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się nakręcam.... Jutro rano testuję sikańcem, jeśli miałam owu po pozytywnym teście, z 5 dni po spodziewanej owu był zajedobry prog. No i tak się jaram, że najchętniej to już bym chciała iść spać ;p Jutro będzie dopiero 11 dpo ale w sb idę na wesele i chciałabym wiedzieć na czym stoję ;p

    Tak wiem, że z krwi byłoby wiarygodniejsze... ale jakoś tak negatywny test daje jeszcze cień nadzieji dopóki nie ma @.... któraś też woli jednak sikańca zrobić najpierw zamiast iść od razu na krew? ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Dziewczyny, ale się nakręcam.... Jutro rano testuję sikańcem, jeśli miałam owu po pozytywnym teście, z 5 dni po spodziewanej owu był zajedobry prog. No i tak się jaram, że najchętniej to już bym chciała iść spać ;p Jutro będzie dopiero 11 dpo ale w sb idę na wesele i chciałabym wiedzieć na czym stoję ;p

    Tak wiem, że z krwi byłoby wiarygodniejsze... ale jakoś tak negatywny test daje jeszcze cień nadzieji dopóki nie ma @.... któraś też woli jednak sikańca zrobić najpierw zamiast iść od razu na krew? ;)


    ja wolę sikańce : P jak nie zobaczę drugiej kreski na teście to nigdy bety nie zrobie pierwszej.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po seansie filmu GEOSTORM i musze przyznac ze mi sie bardzo podobal :)

    Polecam :)

    Izape_91 to ja pierw beta a potem sikaniec :D nigdy na odwrót :)

    Bunia gratuluje. niech beta ladnie dalej rosnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 20:20

    Melevis lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Dziewczyny, ale się nakręcam.... Jutro rano testuję sikańcem, jeśli miałam owu po pozytywnym teście, z 5 dni po spodziewanej owu był zajedobry prog. No i tak się jaram, że najchętniej to już bym chciała iść spać ;p Jutro będzie dopiero 11 dpo ale w sb idę na wesele i chciałabym wiedzieć na czym stoję ;p

    Tak wiem, że z krwi byłoby wiarygodniejsze... ale jakoś tak negatywny test daje jeszcze cień nadzieji dopóki nie ma @.... któraś też woli jednak sikańca zrobić najpierw zamiast iść od razu na krew? ;)

    Chyba też wolę sikanca najpierw. Dwie kreski zobaczyć jako pierwsze :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia super !!

    Bajkaaa nie przejmuj się endo - ja w tym cyklu miałam w 17 dc 3,8 endo a jestem w ciąży ( zjadłam mnóstwo migdałów i piłam winko) chociaż moja p. Doktor powiedziała ze chyba je złe zmierzył ten od usg

    Ja jutro idę na ponowna betę - martwię się, ale staram się myśleć pozytywnie

    Dostałam dopiero dziś wynik z progesteronu z wczoraj może ktoś zerkając czy ok? Biorę Duphaston 4x, ale w dniu badania brałam 2x bo jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży (chociaż podobno Duphaston nie wpływa na wynik krwi€

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b378a1515dd1.png
    https://naforum.zapodaj.net/b378a1515dd1.png.html

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 26 października 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymajcie kciuki za jutro, żeby chociaż cień cienia było widać to wtedy pójdę na betę ;) a jak nie, to w sobotę powtórka :D

    Izape_91, KateHawke lubią tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena progesteron bardzo ładny :) duphaston nie ma wpływu na wynik badania.
    A co mnie bardzo dziwi mój lekarz się upiera że luteina też nie ma wplywu na wynik... Ale ja nie jestem przekonana.

    Bunia super przyrost! Tym razem będzie dobrze :)

    Izape ja w tym cyklu też zaczęłam stosować ovarin. Nie wiem czy tak szybko zadziałał ale pierwszy raz miałam prawdziwy płodny sluz. Jak białko jaja. Dokładnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 20:29

    Izape_91, Bunia86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    To trzymajcie kciuki za jutro, żeby chociaż cień cienia było widać to wtedy pójdę na betę ;) a jak nie, to w sobotę powtórka :D

    Ja trzymam!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ