Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czarna ja czuję u ciebie fasolka !! Testuj!!
    Nie dość że dobry such, to taki masz dobry węch? :-D Wczoraj zrobiłam jak ostatni głupek po południu i negatyw. Jutro termin @, jeśli by nie przyszła to ponowię test w sobotę rano. Ale ja już miałam tak że temp spadła dopiero 14 dpo. Jednak w tym cyklu czuję się trochę inaczej. Cycki pobolewają tak kłująco i w pachwinach jakby pobolewa czy ciągnie. Aż się boję że znowu się niepotrzebnie nakręcam.

Czarna81
    22 cs.
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Nie dość że dobry such, to taki masz dobry węch? :-D Wczoraj zrobiłam jak ostatni głupek po południu i negatyw. Jutro termin @, jeśli by nie przyszła to ponowię test w sobotę rano. Ale ja już miałam tak że temp spadła dopiero 14 dpo. Jednak w tym cyklu czuję się trochę inaczej. Cycki pobolewają tak kłująco i w pachwinach jakby pobolewa czy ciągnie. Aż się boję że znowu się niepotrzebnie nakręcam.
    To uprasza się o uzupełnienie temperatury na wykresie :)

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka Wojtuś jest tak słodki że mogłabym go zjeść :-D Wiem że w szpitalu jest niefajnie, ale masz tam najpiękniejszy widok na świecie :-) Dasz radę, a za chwilę będziecie w domku całą rodziną.
    }b]Bunia86 [/b] gratuluję testu, ładniusia kreseczka. Czekamy razem z Tobą na wynik bety :-)
    Lunaris no ja myślę że się Ciebie w tej robocie boją, skoro nawet swoją przełożoną mobingujesz hahaha. Z tym się ta kobiecina wtedy popisała, nie ma co :-D
    bertha wszystkie tu trzymamy kciuki i wierzymy że siłacz da radę!
    Agniechaaaa Ty tu się w strachu nie pogrążaj tylko lepiej pooglądaj z Zajączkami jakąś fajną bajkę. Jutro zobaczysz dwa maleńkie, piękne pęcherzyki :-)

Bunia86, Lunaris lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    To uprasza się o uzupełnienie temperatury na wykresie :)
    Ale jest uzupełniona, 36,94 :-) Uzupełniam zawsze rano przed pracą.

Czarna81
    22 cs.
  • Bunia86 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Ja też, dobrze, ze mama dzierga na szydełku to od razu o takie będę wołać. Ja aż tak wprawiona w szydełku nie jestem nestety ;)
    Jak ja bym chciała umieć takie cuda robić! Niestety nie nam w ogóle cierpliwości i tak szybko się denerwuje że ciskam wszystkim i tyle z mojej chęci :P

ojxeej28a64grrny.png

* Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Zośkaaa Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Jak ja bym chciała umieć takie cuda robić! Niestety nie nam w ogóle cierpliwości i tak szybko się denerwuje że ciskam wszystkim i tyle z mojej chęci :P

Ja serwetki, jakieś kurki, bałwanki do wypchania watą wydziergam, ale butki, skarpetki albo czapeczki piękne to juzwszystko nie mój level :)

oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ale jest uzupełniona, 36,94 :-) Uzupełniam zawsze rano przed pracą.
    Kurna chata ślepa jestem, myślałam, że dziś piątek i od rana patrzyłam, kiedy się piątek zapełni :) Piękna tempka!!! :)

Czrna 81, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wku****am się nie miłosiernie :/ ja pędze jak głupia,a tutaj okazuje się że mój lekarz ma urlop do jutra :/ sprawdzam czy dzwonił do mnie i faktycznie we wtorek dzwonił ale przez córkę nie zwróciłam uwagi na numer,który został przez nią usunięty :/ ale jestem wkurzona ja pier**** :(

Ehhhh.... także żadnych nowości Wam dzisiaj nie powiem :( płakać aż mi się chce

13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Wiesz ze Cię kocham :) to mogę napisać ze te ovulaki są choooyowe :D życzę Ci żeby Twoje działały ;)

Wg mnie z testami z allegro zasada jest taka:
    - ovulacyjne są dobre z różowa i zieloną końcówka
    - ciążowe są dość czule z zieloną końcówka.
    Niebieskie są słabe i ciążowe i ovu. Teraz różowych ovu nikt nie ma i trzeba przepłacać za zielone :)
    Ja kupilam te rozowe w tamtym miesiacu 30 sztuk i dwa dni temu pieknie pokazaly mi owu. krechy takie grube,ze chyba sobin na pamiatke zostawie,hehe. Nigdy nie wiadomo,moze to jedynd dwie krechy jakie przyjdzie mi ogladac;)

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2017, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie sprawdziłam sobie normy bety i wicie co według bety moja ciaza jest starsza o tydzień :O oby to było dobrze. Hmmmm :p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 16:14

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2017, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Dziewczyny wku****am się nie miłosiernie :/ ja pędze jak głupia,a tutaj okazuje się że mój lekarz ma urlop do jutra :/ sprawdzam czy dzwonił do mnie i faktycznie we wtorek dzwonił ale przez córkę nie zwróciłam uwagi na numer,który został przez nią usunięty :/ ale jestem wkurzona ja pier**** :(

Ehhhh.... także żadnych nowości Wam dzisiaj nie powiem :( płakać aż mi się chce
    Buuuu :/ No faktycznie można sie wkurzyć

• madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny,że taka ostra wypowiedz ale teraz tak mnie brzuch mnie boli,że masakra :/

13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Cześć Dziewczyny! U mnie nastrój super i jestem gotowa do działania! :) Właściwie to ostatnie moje działania w tym roku, no ale może akurat się uda.

Przyznam, że nie wiem na którym wątku pisać i czytać. Tutaj czy na listopadzie, a dwóch to ja przy moim maluchu na bank nie ogarnę :P Podczytuję w większości tutaj, bo kibicuję testerkom i tym zafasolkowanym, aby maluszki zdrowo rosły! :)

Chciałam Was spytać o parę rzeczy. Teraz będzie mój ostatni cykl z CLO. Potem lekarz zaleca inseminację i być może do niej podejdziemy, ale już na pewno nie w tym roku. Planuję przerwę od stymulacji i po Nowym Roku wrócimy do tematu. No więc zastanawiam się czy jest w ogóle szansa, że przez kolejne cykle w czasie przerwy wróci mi naturalna owulacja? Ostatnio miałam 1 miesiąc przerwy i z wykresu wynika, że owulka była o kilka dni pózniej, ale była. PRzez ile cykli najdłuzej słyszalyscie o tzw efekcie odbicia po CLO?
    No i jeszcze zachodzę w głowę co dalej z lekami, ktore przyjmuję. Czy na czas przerwy ostawiać też Metformax, Dostinex? Z jednej strony oczywiste, że nie powinnam, ale z drugiej to nie wiem czy lekarz da mi tyle zapasu na recepcie żeby wystarczylo na kilka mcy (2-3 mce przerwy planujemy)? A chodzić po same recepty i płacić za wizytę to mi się nie uśmiecha... :( Jak mam odpocząć od stymulacji to chciałabym uniknąć wizyt przez jakiś czas, zanim podejdziemy do inseminacji.
    Co o tym myślicie? Może Wy robiłyście takie przerwy w staraniach i jaki był u Was plan działania?
    Mysss ja myślę że jak powiesz lekarzowi że chcesz dopiero po nowym roku wrócić do tematu to da ci zapas na te 2 miesiące. Jesli o owulkę chodzi to różnie. Każdy organizm reaguje indywidualnie. Ale coś mi się zdaje że owulki będą :)

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia kciukasy trzymam i na pewno wpadne wieczorem obejrzec wynik:)

Czarna mysle,ze @ wyjechala od Ciebie na dobre:)

Bertha ale wiesci,bedzie dobrze!;)

Agnechaa,Inna nie denerwujemy sie. oddychajcie gleboko,no juz ;))

Czrna 81 lubi tę wiadomość

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2017, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Przepraszam dziewczyny,że taka ostra wypowiedz ale teraz tak mnie brzuch mnie boli,że masakra :/
    Bo nie Wilno sie denerwowac kochana!!!

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo nie Wilno sie denerwowac kochana!!!
    Widzisz, coś ta Litwa ostatnio Ci się o sobie przypomina. Najpierw beta jak unia lubelska z księstwem litewskim, teraz Wilno... przypadek.? Nie sądzę

Bunia86, Meśka, Sarna84 lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2017, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Widzisz, coś ta Litwa ostatnio Ci się o sobie przypomina. Najpierw beta jak unia lubelska z księstwem litewskim, teraz Wilno... przypadek.? Nie sądzę
    Hahahahaha :D!!!!!

Wysłany: 26 października 2017, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, najpopularniejsze imiona w Litwie to Dominykas i Lyepa. Może ktoś chce tu być małym Dominikiem i daje Ci sygnaly

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2017, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Agniecha, najpopularniejsze imiona w Litwie to Dominykas i Lyepa. Może ktoś chce tu być małym Dominikiem i daje Ci sygnaly
    Kurczę No peszek Dominika na pewno nie bedzie bo nie lubie tego imienia :p

Wysłany: 26 października 2017, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kurczę No peszek Dominika na pewno nie bedzie bo nie lubie tego imienia :p
    To nic na siłę

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego