X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociusiu, piękne pęcherzyki! Mam co do nich dobre przeczucie! <3
    Ale musze przyznać, że zastanawia mnie taka rozbieżność w ocenie lekarzy - ktoś się musi myślić do tego hsg na stymulacji, tylko kto?

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 5 października 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Idę chyba 9.10 na betę, bede 11 dni po owulacji, a i tak muszę zrobic badania krwi, wiec przy okazji zrobie tez betę. Objawów nie mam jako takich, tylko ciagle mnie jajniki tak jakby bolą. a Ty ?
    O Ty odważna jesteś:) ja mam dziś 11dpo ale obiecałam sobie, że zrobię test dopiero jak nie przyjdzie @ dwa dni po. Kusisz :D.
    Jeśli chodzi o objawy to jestem ciągle zmęczona, czesto muszę do toalety, mam czasami zawroty głowy ale wiesz wszystko można sobie wmówić ;)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 października 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    KateKum ściskam mocno!


    A mnie chyba jakaś infekcja dopadła :/ pierwszy raz w życiu mam wydzielinę wyglądająca jak serek almette. No może ciutkę bardziej żółta. I strasznie dużo tego. Ale ogólnie jakoś innych większych objawów nie mam. Nie wiem za bardzo co o tym myśleć.

    Macie jakieś sposoby na taką infekcje?

    Kochana, to grzybica, też teraz mam. Paskudztwo. Musi Cię zobaczyć lekarz, przepisze pewnie jakieś globulki i maść. No i nie jedz teraz nic słodkiego, bo bo to dla grzybków pożywka. Możesz sobie też kupić taki płyn do higieny Pliva Fem F.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 października 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1990 wrote:
    wczoraj zrobiłam test popołudniu, prawdopodobnie 16 dpo i dwie kreski! ale już raz miałam ciążę biochemiczną, więc stopuję radość, boję się powtórki, a jeszcze dziś śniło mi się, ze poroniłam... Mam nadzieje, że tym razem będzie ok

    Marto, gratuluję, cudowna wiadomość! Wiem, że się boisz, ale historia wcale nie musi się powtórzyć! Będzie dobrze! Robisz betę?

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 5 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny spałam dzisiaj 14h, masakra :D Dzień dobry Wam z kawą :*

    To może być zwiastun :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    No więc jest tak. W prawym dwa obiecujące pęcherzyki 19 i 22mm. W lewym kilka mniejszych, lekka hipetstymulacja. Ale za to z endo już lepiej, 6mm ;) mam dołączyć acc na poprawę śluzu.
    Ovitrelle w sobotę :) myślicie że nie za późno? No i kontrola za tydzień :) a w następnym cyklu hsg. Dr kazała zmienić miejsce bo mówi że to nieprawda że nie wolno robić hsg na stymulacji... Wysłała mnie do św Zofii... Zobaczymy...
    Chyba mnie ostatnio czymś więcej zaraziłaś niż tymi @ wiruskami! Aż się boję!
    Ja TEŻ mam 2 obiecujące na prawym, a lewy lewus ruszył, ale nie tak ładnie. A jak się w tym cyklu nie uda, to w następnym HSG, szczegółowe badanie ogoniastych i może IUI (no tak, tylko kto za to wszystko zapłaci, się zastanawiam). Aaaaaa! Jesteśmy jednojajnikowe siostry!
    Ale zastrzyk mam inny, 2 gonapeptyle, i dziś, najpóźniej jutro. A który masz dc, że wstrzykujesz dopiero w sobotę? ja mam dziś 10 dc, ale fakt, że przez ostatnie 3 miechy zastrzyki były zawsze w 12 dniu - chyba trzeba się zdać na ginów i ich wyliczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2017, 12:43

    KateHawke, Bocianiątko, Lejka, Meśka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 5 października 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    O Ty odważna jesteś:) ja mam dziś 11dpo ale obiecałam sobie, że zrobię test dopiero jak nie przyjdzie @ dwa dni po. Kusisz :D.
    Jeśli chodzi o objawy to jestem ciągle zmęczona, czesto muszę do toalety, mam czasami zawroty głowy ale wiesz wszystko można sobie wmówić ;)
    Test ciążowy wlasnie dopiero w dniu spodziewanej @, ale betę mozna wcześniej. A skoro i tak juz idę to zaryzykuje Heheheh

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 5 października 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, witam się z wami po laparoskopii i sprawdzaniu drożności. Wczoraj mialam zabieg, dziś juz dochodze do siebie i po poludniu chyba wyjde wreszcie do domu. Co wyszło? Torbiele usunięte, jeden niedrozny jajnik udrożniono. Ale okazało sie ze ogniska endometriozy rozsiane po otrzewnej i jelitach :-/ byl u mnie lekarz, powiedzial ze jak w ciagu kilku miesięcy dalej nie uda sie zajść w ciążę, to proponuje mi klinikę nieplodnosci bo on juz nie bedzie w stanie pomoc :( na zewnatrz niby sie trzymam,ale generalnie jestem podlamana. Powiedzcie, znacie kogoś komu z taka endometrioza udalo sie zajść w ciążę?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Candy - przykro, ale z Tego co widziałam to dopiero piewrwszy cykl starań także głowa do góry, piersi do przodu i działamy dalej :D
    Amy - w takim razie chucham na toaby okres nie przyszła :D Niech w ten dzień torturuje Ciebie tylko Twoja kosmetyczka ;-)
    Panan jak lekarz nie zalecił jabym nie robiła
    Bocianiątko -juuuuupi :D działajacie!
    Frelcia mam nadzieje że najdziesz lokal i szacun za taki biznes w tym kierunku, ja to jestem za bardzo strachliwa, chociaż tez miałam swoją własną działalność i wiem co to znaczy.
    Karma - ... fajna z Ciebie kobitka, do reszty sienie wypowiem bo najzwyczajniej nie wiem o co chodzi :P
    Marta - gratuluję! Kochana a ja wiem że ty w tej ciązy bedziesz miała słodkiego bobaska
    Lulame aaeemm - trzymam za Was kciuki ;-)

    Aaeemm, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Dziewczyny, witam się z wami po laparoskopii i sprawdzaniu drożności. Wczoraj mialam zabieg, dziś juz dochodze do siebie i po poludniu chyba wyjde wreszcie do domu. Co wyszło? Torbiele usunięte, jeden niedrozny jajnik udrożniono. Ale okazało sie ze ogniska endometriozy rozsiane po otrzewnej i jelitach :-/ byl u mnie lekarz, powiedzial ze jak w ciagu kilku miesięcy dalej nie uda sie zajść w ciążę, to proponuje mi klinikę nieplodnosci bo on juz nie bedzie w stanie pomoc :( na zewnatrz niby sie trzymam,ale generalnie jestem podlamana. Powiedzcie, znacie kogoś komu z taka endometrioza udalo sie zajść w ciążę?
    A kiedy pozwolił się już starać?
    Ale Ty zajdziesz teraz w ciąże, zobaczysz!

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 5 października 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Marto, gratuluję, cudowna wiadomość! Wiem, że się boisz, ale historia wcale nie musi się powtórzyć! Będzie dobrze! Robisz betę?

    Dzięki dziewczyny za wsparcie :* Chcę zrobić betę, ale chyba dopiero w poniedziałek, bo na razie nie mam kiedy.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 października 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu,
    W 7-8 dpo:
    Prolaktyna
    Progesteron
    Wymaz z szyjki na obecność Chlamydia, ureaplazma.
    Przekopiowałam z wrześniowego wątku.

    Jedna_z_Wielu, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Laska podnosisz normalnie cisnienie, jedno i to samo w kolko, chcesz by wszyscy odpisywali tobie na posty, a ty w ogole tego nie robisz, masz wszystko inne w dupie!

    Ogarnij sie!
    Nareszcie ktoś to powiedział!! Ja juz na jej posty nie odpisuje bo taz zostałam kąkretbie zwyzywana i poprostu omijam :D

    Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu ja to się nie znam na niczym jak na jedzeniu, więc tyle Ci powiem, że migdały i orzechy włoskie trzeba podjadać cały czas, wystarczy garstka dziennie. Na "to w środku" był niedawno artykuł, warto przeczytać. A jak nie lubisz, to postaraj się walczyć o endo tak do czasu zagnieżdżenia, tylko kto to wie, kiedy ono może być

    Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Oficjalnie witam ja i moja @. Na październik raczej się nie załapie z kolejnym testowaniem.

    Przykro mi :( trzymam kciuki za nowy owocny cykl :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nareszcie ktoś to powiedział!! Ja juz na jej posty nie odpisuje bo taz zostałam kąkretbie zwyzywana i poprostu omijam :D
    o i Agniecha trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :D O ktorej?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nareszcie ktoś to powiedział!! Ja juz na jej posty nie odpisuje bo taz zostałam kąkretbie zwyzywana i poprostu omijam :D
    Pamiętam, dlatego też milczę.
    Zawsze osobą ustawiającą Panan do pionu była Inna. Dobrze że ktoś przejął "pałeczkę". Dziękujemy Yoselyn :)

    Agniechaaaa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91ewela09 Dziękuję za odpowiedź choć właśnie tych wymazow nie uda mi się zrobić, postaram się na nast wizycie z ginem pogadać.

    staraczkanika dzięki, a gdzie ten artykuł, jeśli pamiętasz ? Migdały w takim razie skoro w niczym nie przeszkadzają, będę zajadac dalej.

    Dziękuję dziewczyny, jesteście nie ocenione <3 <3 <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 października 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nareszcie ktoś to powiedział!! Ja juz na jej posty nie odpisuje bo taz zostałam kąkretbie zwyzywana i poprostu omijam :D

    normalnie nie moglam juz, wczoraj zacisnelam zeby ale dzis juz nie wytrzymalam !!

    Agniechaaa a co wyzywala ciebie? bo raczylas sie odezwac?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 5 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Chyba mnie ostatnio czymś więcej zaraziłaś niż tymi @ wiruskami! Aż się boję!
    Ja TEŻ mam 2 obiecujące na prawym, a lewy lewus ruszył, ale nie tak ładnie. A jak się w tym cyklu nie uda, to w następnym HSG, szczegółowe badanie ogoniastych i może IUI (no tak, tylko kto za to wszystko zapłaci, się zastanawiam). Aaaaaa! Jesteśmy jednojajnikowe siostry!
    Ale zastrzyk mam inny, 2 gonapeptyle, i dziś, najpóźniej jutro. A który masz dc, że wstrzykujesz dopiero w sobotę? ja mam dziś 10 dc, ale fakt, że przez ostatnie 3 miechy zastrzyki były zawsze w 12 dniu - chyba trzeba się zdać na ginów i ich wyliczenia.
    Dziś u mnie 13 dc i pozytywny test owu... Więc szczerze to zastanawiam się czy nie ukłuć się jutro wieczorem... I zachodzimy w tym cyklu siostrzyczko! :D

    StaraczkaNika, Czrna 81, Meśka lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ