X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    jestes niedoinformowana widze :D musisz zaleglosci nadrobic :P

    Tak to jest jak się zrezygnuje z telewizora i oglądam tylko przez godzinę w tygodniu, fb itp :D

    Jakoś ostatnio wolę książki czytać, choć jak mała chora to staram się jej coś wymyślać, żeby się nie nudziła. A znów po tygodniu chora :/

    Nawet w necie nie bardzo szperam tylko ovu - z tego nie zrezygnuje bo bez Was nie da się żyć :* <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Lamka mi mój piesek (a mam go dopiero ok 5 mies,) uświadomił, że nie cholery nie umiem być stanowcza :D na wszystko mu pozwalam :P więc co będzie z dzieckiem. Będzie rozpieszczuch jak nic :D
    No właśnie i jak tu wychować psa na porządnego człowieka? :-D

    Jeszcze trochę psio-spamu, jak przeginam to mnie ochrzańcie i się może ogarnę :-D
    http://patrz.pl/film,video-1507108745-mp4,160807.html

    KateHawke, Jedna_z_Wielu, Karolina90, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało się!!! Mam lokal na Żłobek!! z pięknym ogrodem, cateringiem za pół ceny i w ogóle super!

    KateHawke, Agniechaaaa, staraczka1111, lamka, Jedna_z_Wielu, Anna Stesia, Karolina90, Yoselyn82, Czrna 81, Amy333, Lulame, Bocianiątko, Lejka, justyna14, Karma88, -Monika-, pilik, Madżka89, Sarna84, Lunaris, blue00 lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 października 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Laska podnosisz normalnie cisnienie, jedno i to samo w kolko, chcesz by wszyscy odpisywali tobie na posty, a ty w ogole tego nie robisz, masz wszystko inne w dupie!

    Ogarnij sie!

    Nie mam co inne w dupie tylko moja praca jest taka zajebista że nie mam czasu się zaangażować tylko mi jak co pilne wypadnie to pytam. Nie zrozumcie mnie xle. Pierwsza moja owulacja to przeżywam to jak nie wiem co :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 października 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziś wieczór kibicujemy naszym chłopakom :D szykować chipsy popcorn migdały orzechy i wino :D

    Yoselyn82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kurdelebele a myślałam, że zawsze wszystkie strony nadrabiam a tu taka niesPUDZIANka :D Czasem mnie tylko pół godziny nie ma bo do domu trzeba dojechać a Wy tyle stron natrzaskacie że zamiast BigBangTheory oglądać to czytam :D

    Też lubię :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny udało się!!! Mam lokal na Żłobek!! z pięknym ogrodem, cateringiem za pół ceny i w ogóle super!
    Cudownie!!!!! Tez z koleżanka ze studiów zastanawiamy sie nad otwarciem czegoś :) tylko teraz to myśle bardziej jak urodzę (kieeeeeedys)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frelcia super :)

    Dzięki dziewczynki za wszystkie odpowiedzi :* <3

    A i jeszcze jutro jakieś ważne wizyty, cały czas zaciskam kciuki &&& <3
    Wybaczcie, ale skleroza nie pozwala na wypisanie nicków :/ <3 grunt, że jestem z wami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2017, 13:35

    StaraczkaNika, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Dziewczyny, witam się z wami po laparoskopii i sprawdzaniu drożności. Wczoraj mialam zabieg, dziś juz dochodze do siebie i po poludniu chyba wyjde wreszcie do domu. Co wyszło? Torbiele usunięte, jeden niedrozny jajnik udrożniono. Ale okazało sie ze ogniska endometriozy rozsiane po otrzewnej i jelitach :-/ byl u mnie lekarz, powiedzial ze jak w ciagu kilku miesięcy dalej nie uda sie zajść w ciążę, to proponuje mi klinikę nieplodnosci bo on juz nie bedzie w stanie pomoc :( na zewnatrz niby sie trzymam,ale generalnie jestem podlamana. Powiedzcie, znacie kogoś komu z taka endometrioza udalo sie zajść w ciążę?

    No mi :)
    Jak przyszedł do mnie lekarz na wieczornym obchodzie, żeby przekazać co i jak, to miał taką minę, jakbym nigdy miała w ciążę nie zajść. Też się podłamałam.
    Ale moja ginekolog się tym wcale nie przejęła, tylko powiedziała, że najpierw zastosujemy terapię hormonalną, żeby wyciszyć te ogniska endomendy, które jeszcze gdzieś tam się uchowały i by macica sobie odpoczęła. A późnej sobie zajdę w ciążę.
    Niestety musiałam wykazać się cierpliwością, bo brałam najpierw Visanne 5op, a później jeszcze chyba 1-2 op zwykłych antyków. No i po odstawieniu tego jeden cykl miałam sobie odpuścić. Więc trochę nam się zeszło. Ale później ciąża pojawiła się szybko :)

    Ogólnie to najlepiej poszukać lekarza, który się specjalizuje w leczeniu tego typu chorób.

    I głowa do góry - endometrioza to nie wyrok :)

    Anna Stesia, KateHawke, staraczka1111, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - super, bardzo się cieszę! Szkoda, że nie we Wro to bym Ci podrzuciła swoje przyszłe dziecię, no ale trudno :-P

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 października 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko chyba się wykończę... Jestem tak strasznie przeziębiona, że ledwo siedzę w pracy. Już chciałabym weekend i całodzienne leżenie pod kołderką.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No właśnie i jak tu wychować psa na porządnego człowieka? :-D

    Jeszcze trochę psio-spamu, jak przeginam to mnie ochrzańcie i się może ogarnę :-D
    http://patrz.pl/film,video-1507108745-mp4,160807.html

    <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    O matko chyba się wykończę... Jestem tak strasznie przeziębiona, że ledwo siedzę w pracy. Już chciałabym weekend i całodzienne leżenie pod kołderką.

    Pogoda taka wredna, że chyba większość teraz choruje :/ nie pozostaje nic innego jak cierpliwie do weekendu poczekać, ew po pracy kocyk, herbatka itp
    Szybkiego powrotu do zdrowia :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to już wierzę że i z ciążą mi się uda :D


    A jak oglądałam ten lokal (dom prywatny) to tam był taki słoooodki bobas! Niedawno się urodził. Miał niecały tydzień.

    Jedna_z_Wielu, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jedna z wielu, proszę bardzo:
    http://www.towsrodku.pl/home/orzechy-wloskie-i-migdaly-w-pcos-orzechy-zmniejszaja-testosteron/
    Tam jest głównie o zmniejszaniu testosteronu, ale jest też wypisane ile cudnych składników mineralnych jest w orzechach, że działają dobrze na hormony, insulinkę, glukozę i SBGH (białko wiążące hormony), obniżają cholesterol i są suuuper.
    W ogóle ta dziewczyna ma tu czasem mądre rzeczy, ale trzeba uważać, bo pisze że to dobre, tamto, super, siamto działa, a ni chu chu o tym, żeby pewnych rzeczy nie łączyć, mam mieszane uczucia, ale w sumie polecam jako wstęp do bardziej wnikliwej analizy w Internetach.
    Baaardzo Dziękuję <3

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 października 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ty jutro robisz test i NIE odstawiasz dupka! Będziesz go jeszcze brać przez jakieś dwa miesiące! :***
    A ja za chwilę dowiem się co z moimi jajeczkami :)

    oj to raczej nierealne;-)
    umowilam już M na 12go na badania, sama zaraz po week lece robic hormony i jakos tak jak nigdy czuje się meeega spokojnie:)

    I czekam na jajcowe wieści oczywiście!:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 5 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cudownie!!!!! Tez z koleżanka ze studiów zastanawiamy sie nad otwarciem czegoś :) tylko teraz to myśle bardziej jak urodzę (kieeeeeedys)

    Ehh u nas jest to samo, z koleżanką chciałyśmy otworzyć taki biznes- wedding planer (tworzenie zaproszeń, dekoracji ślubnych i nie tylko) ale zawsze mówię: "poczekaj aż urodzę". Chociaż znając złośliwość losu to właśnie może powinnyśmy otworzyć, a ja wtedy "jak na złość" w końcu zaciążę :)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 a jak Twoje auto? Przedszkolaki już Ci je oddały?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 października 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Hej dziewczyny zmiana tematu a która dziś ogląda mecz :) ja jestem wierną kibicką naszej reprezentacji :) tylko lipa że będę oglądać go sama bo M w pracy :(
    Jak chcesz to pożyczę Ci swojego M ;-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 5 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No właśnie i jak tu wychować psa na porządnego człowieka? :-D

    Jeszcze trochę psio-spamu, jak przeginam to mnie ochrzańcie i się może ogarnę :-D
    http://patrz.pl/film,video-1507108745-mp4,160807.html

    Jejku jakie cudo..tylko do wycałownia i ściskania :* mój pies zawsze mnie tak śmiesznie liże, jak mówię: "No chodź do mamusi i daj buziaczka" :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ