X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 5 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby forum owulacyjne -kobiece a patrzcie jakie my obeznane w sprawach męskich typu samochody i piłka nożna ;p hahah

    PS Mojego M coś dopadło że go skóra swędzi myśleliśmy że to po antybiotyku ale już od niedzieli go nie bierzemy, proszek chyba też odpada bo nie zmieniałam, czy znacie jakiś żel pod pryszni czy balsam coś na skórę ze świądem kiedyś na jakiś wcześniejszych miesiącach coś pisał na suchą skóre chyba

    Karma88, Karolina90 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 5 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 a może spróbuj mu wapno dać? niby takie proste, ale czasem pomaga :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalyscie,ze dzisiaj maja byc jakies potezne'wichury? We Wrocku straz pozarxj puscila komunikat,zeby po 18ej z domow nie wychodzic. Ma wiac w porywach do 130km/h :/

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    niby forum owulacyjne -kobiece a patrzcie jakie my obeznane w sprawach męskich typu samochody i piłka nożna ;p hahah

    PS Mojego M coś dopadło że go skóra swędzi myśleliśmy że to po antybiotyku ale już od niedzieli go nie bierzemy, proszek chyba też odpada bo nie zmieniałam, czy znacie jakiś żel pod pryszni czy balsam coś na skórę ze świądem kiedyś na jakiś wcześniejszych miesiącach coś pisał na suchą skóre chyba
    Mediderm.zel i balsam,sa swietne:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A jakie działalności prowadzicie?
    Żłobek :)

    Karolina90, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Slyszalyscie,ze dzisiaj maja byc jakies potezne'wichury? We Wrocku straz pozarxj puscila komunikat,zeby po 18ej z domow nie wychodzic. Ma wiac w porywach do 130km/h :/
    nawet nie mów... ja po 18 podpisuję umowę xD

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 października 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg88, Cetaphil jest w gemini w promocji z blisko 50 na 32... Chyba że to tylko to gemini, gdzie dziś byłam, ale nie... chyba to jednak jest taka ogólna promocja we wszystkich gemini. I jest w tej promocji dużo produktów tej firmy, kremy, balsamy, emulsje jakieś

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 października 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Slyszalyscie,ze dzisiaj maja byc jakies potezne'wichury? We Wrocku straz pozarxj puscila komunikat,zeby po 18ej z domow nie wychodzic. Ma wiac w porywach do 130km/h :/
    Od rana na FB same alerty na 3/4 Polski. Dziołszki nie parkujcie naszych bryk pod drzewami bo to ma być "porywająca" wichura.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje meble ogrodowe mogą odlecieć. Idę je pochować :D

    KateHawke, Karma88, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 października 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    niby forum owulacyjne -kobiece a patrzcie jakie my obeznane w sprawach męskich typu samochody i piłka nożna ;p hahah

    PS Mojego M coś dopadło że go skóra swędzi myśleliśmy że to po antybiotyku ale już od niedzieli go nie bierzemy, proszek chyba też odpada bo nie zmieniałam, czy znacie jakiś żel pod pryszni czy balsam coś na skórę ze świądem kiedyś na jakiś wcześniejszych miesiącach coś pisał na suchą skóre chyba

    Na swędzenie skóry zawsze na maxa pomaga mi bepanthen, nie ważne czy krem czy maść - mega ulga :D (tylko śmierdzi trochę ;))

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaszalałyście dzisiaj! Takie ilości! Ledwo nadrobiłam.

    Dzięki Anna Stesia i Panan za odpowiedź. Trochę się zmartwiłam że to rzeczywiście może być grzybica. Mam w domu clotrimazolum w tabletkach dopochwowych ale wolę nie brać w 2 fazie cyklu :/ ale w porównaniu z tym co było rano to teraz już jest lepiej. Jak nie przejdzie do jutra to pomyślę nad ginem.

    Jeśli chodzi o mecze to ja kompletnie się na tym nie znam ;) nawet nie mam telewizora żeby ogladac. Ale za to z motoryzacja jestem na bieżąco bo mój W. codzienne przed spaniem ogląda jakich program o autach na kompie. Ja co prawda zasypiam w połowie ale coś tam do mnie dociera.

    Mam nadzieję, że na Śląsku nie będzie takiej wichury bo też wychodzę z domu koło 18 :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Na hasło "piję wino bo endometrium" 10% zniżki na wpisowe :-D

    No to trzeba zacząć pić, haha ( żart )

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wy trzymacie kciuki to wszystko wychodzi :D to ja poproszę jeszcze dzisiaj o 17.30 i jutro cały dzień i 16-tego jak zrobię test beta hcg :D

    KateHawke, Yoselyn82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 października 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ja trzymam! :)

    Trzeba wspierać małe biznesy i bobo-marzenia! :)

    Jedna_z_Wielu, Frelcia, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 października 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzechy polecam z gęstą owsianką na słodko :) Ja wprawdzie laskowe zjadam, ale jestem zakochana :D Tylko trzeba je drobno posiekać.

    A Colę w ciąży piłam.. :P Więc wcale nie trzeba tak kategorycznie jej rzucać ;) Co najlepsze - jak nigdy nie stołowałam się w MC, tak w ciągu ostatnich miesięcy zasmakował mi ich McWrap :P i frytki oczywiście!

    Hmm, w Szczecinie wiało wczoraj. Zwłaszcza wieczorem. Teraz nawet odrobinę wiatru nie ma. Czyżby cisza przed burzą??

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 października 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka masz rację, orzechy z owsianka są boskie :) ja rano nie mam czasu więc szykuje owsiankę wieczorem. Zawsze daje trochę laskowych, migdałów i slonecznika. I rano są takie lekko namoknięte. Pycha

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 października 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zostawić was na chwilę i tyle stron mam do nadrobienia..
    :-)

    Tutaj ruch jak w Rzymie he he

    Jedna_z_Wielu, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 października 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam owsianke ale slona
    :-) jem aż mi się uszy trzesa, nauczyłam się jak zaczęłam chodzić na praktyki. Po prostu uwielbiam a przede wszystkim jest zdrowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2017, 16:51

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruch jak na Marszałkowskiej hehe :D

    dobra laski. Ja jadę robić interes życia :D paluszki zaciskajcie! ściskam mocno <3

    Jedna_z_Wielu, Flowwer, KateHawke, Yoselyn82, Amy333, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • ewlajna Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 5 października 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja oczywiscie bede ogladac :D koniecznie !! zaczelam ogladac mecze jak bylo euro 2016 :P

    p.s jak bylam w Hiszpani a byl mecz to oczywiscie jaki byl kierunek - STADION :D suuper atmosfera

    Ja też zaczęłam oglądać od euro 2016 :D Dopiero wtedy pokazali na co ich stać :)

    Bocianiątko, Ty bierz się za męża. Założyłaś ten wątek, a to zobowiązuje :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ