X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ty się śmiejesz a ja jak pierwszy raz przeczytałam że jakaś laska idzie po antyki to stwierdziłam, że to jakaś grupa nowobogackich :D
    Ooo, niee, ja już 5 minut temu przestałam się śmiać i zaczęłam się poważnie zastanawiać jak tu wciągnąć męża w tę transakcję... Jak mu pokażę te posty o tym, że Flowwer używa antyków do poprawy szans na zaciążenie to przecież nie skuma, o co chodzi i będę mogła wmówić mu wszystko.
    Wiecie, coś jak dogoterapia, tylko z ładnymi, drogimi i starymi rzeczami zamiast psów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 18:39

    KateHawke lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Lamka Gratulację!!!!

    Summer czekam na wątek listopadowy w którym mam nadzieje będę już testować :D
    Summer po popieram! Ja się już dzisiaj mogę wpisać. Mój 11cs poszedł się p#@$&lić. Tak się z mężem pożarliśmy że długo będą ciche dni... Po za tym powiedział mi że "nie mam nic od niego chcieć" , więc odnoszę to również do starań. Trudno...

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to Ty na avatarku?

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Frelcia to Ty na avatarku?

    Tak.:)

    Jedna_z_Wielu, KateHawke, Bocianiątko, Lejka, Flowwer, Lunaris, Agniechaaaa, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez Was, zaczynają na mnie w domu dziwnie patrzeć :p
    Przeczytałam swojemu m.in. o tych parowkach i znów się popłakałam, nie mówiąc już o tym, że za pierwszym razem mnie nie zrozumiał hahaha

    Czrna 81, KateHawke, Lejka lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81, a parówkę mu w nos! skoro nieużyty taki... ehh, my to jednak mamy więcej determinacji. Jakbyśmy toto mogły same między sobą załatwić, to by już dawno każda z brzuchem chodziła - tak byśmy się napędzały do działania. O, zwłaszcza, że nawet nie musimy się znać z widzenia ani nawet z nazwiska, a już się kochamy.

    Czrna 81, Amy333, Flowwer, Lejka, Meśka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Tak.:)
    Wow, ładniutka ;)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Tak.:)
    Twoi wychowankowie będą mieli ładną pani :-) :-) :-)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Wow, ładniutka ;)

    Takie zdjęcie robione tosterem. hahaha
    dziękuję <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Summer po popieram! Ja się już dzisiaj mogę wpisać. Mój 11cs poszedł się p#@$&lić. Tak się z mężem pożarliśmy że długo będą ciche dni... Po za tym powiedział mi że "nie mam nic od niego chcieć" , więc odnoszę to również do starań. Trudno...
    To nie za ciekawie :/ co się stało ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Twoi wychowankowie będą mieli ładną pani :-) :-) :-)
    Na codzień chodzę w okularach :D niektóre dzieci się tego boją. Jak ściągnę i rozpuszczę włosy to mnie nie poznają :D

    by7mistake lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika dzisiaj to bym mu mogła wsadzić w ten nos cały baleron!

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A, niewiele brakło, dziś mega pociągająca jestem,ale zdążyłam z chusteczką ;)

    no ja wczoraj wieczorem tez mialam wrazenie ze cos mnie bierze, zimno mi bylo, lecialo cos z nosa, kichanie itp ale dzis rano bylo o wiele lepiej. Naszczprycowalam sie lekami na noc i widac efekt :P


    Flowwerno to dziwnie masz, jak ja bralam kiedys antyki to @ mialam ale tez malutko, ale nie tylko tam w srodku jak pisalas... moze napisz do lekarki ze tak masz i co masz robic? masz do Paligi e-maila?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    To nie za ciekawie :/ co się stało ?
    Wiesz co, gdybym miała zacząć od początku to zeszłoby znowu ze 100 stron ;-) Baleron mu w nos i tyle!

    Czarna81
    22 cs.
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 7 października 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka - gratulacje! Niezła akcja :) Napisz coś więcej - jak wyglądał okres, czy była krew itp. jestem ogromnie ciekawa :)

    Dziewczyny - znacie jakiś sprawdzony przepis na kalmary w panierce? Będę się zabierać do roboty, przepisów bardzo dużo i każdy inny.. Podobno kalmary to afrodyzjak :) A mnie jajnior nakurza jak dziki, więc trzeba zrobić romantyczny wieczór.

    lamka lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipka z maliną dziewczynki, na noc i cebula w kawałkach do skarpet :) pomaga.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie potrafię się dzisiaj do niczego zmobilizować. Miałam takie ambitne plany na dzisiaj. A jak na razie byłam tylko na zakupach i umyłam klatkę schodową. A jeszcze bym musiała poodkurzać, pościerać kurze, umyć łazienkę, ogarnąć kuchnie i rozwiesić pranie :( chyba się popłaczę. Nawet obiadu nie miałam weny zrobić i kupiłam gotowy. Zjadłam i poszłam spać :/ masakra

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Lamka - gratulacje! Niezła akcja :) Napisz coś więcej - jak wyglądał okres, czy była krew itp. jestem ogromnie ciekawa :)

    Dziewczyny - znacie jakiś sprawdzony przepis na kalmary w panierce? Będę się zabierać do roboty, przepisów bardzo dużo i każdy inny.. Podobno kalmary to afrodyzjak :) A mnie jajnior nakurza jak dziki, więc trzeba zrobić romantyczny wieczór.
    mmmm uwielbiam kalmary w cieście naleśnikowym z kolendrą, chilli,pietruszką i skórką z limonki <3

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no ja wczoraj wieczorem tez mialam wrazenie ze cos mnie bierze, zimno mi bylo, lecialo cos z nosa, kichanie itp ale dzis rano bylo o wiele lepiej. Naszczprycowalam sie lekami na noc i widac efekt :P


    Flowwerno to dziwnie masz, jak ja bralam kiedys antyki to @ mialam ale tez malutko, ale nie tylko tam w srodku jak pisalas... moze napisz do lekarki ze tak masz i co masz robic? masz do Paligi e-maila?
    Masz ? To podaj na pw ale za pewne w niedzielę nie odpisze :(
    Brzuch mnie boli od wczoraj mam skorcze co nigdy takich nie miałam, przecież na antykach @ powinny być mniej bolesne a u mnie na odwrót.

    Czarna ja bym dziś udusiła M swojego serio ... nawet mój potrafi mnie ruszyć ! Dobrze że jestem na nocnym dyżurze ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - co jedna to piękniejsza, jakbym mało kompleksów miała! Przez Was to już w ogóle w jakąś depresję popadnę! ;-) Młode i szczupłe i piękne... a mi to już tylko "i" z tego wszystkiego zostało ;-D Ehhhhhhh...

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ