X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Siedzę, czytam i płacze - kocham Cie - tylko bez glupich domysłów ;)

    Ja to się posmarkałam ze śmiechu :D Aż mi te Berlinki wyleciały :P
    summer86 wrote:
    Laski, może ja założę listopadowy :) dam znac w tym tygodniu.

    Zakładaj :D <3

    Jedna_z_Wielu, StaraczkaNika, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziękuję :*
    <3 you


    Tak wam będę wyznawać uczucia, aż w końcu pójdzie, że jestem tą co kocha inaczej ;) hahahahaha

    Eeee tam z tym kochaniem. Ja to już uzależniona jestem :D Wciągam posty jak 2Pac krechę

    Amy333, Jedna_z_Wielu, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka ogromne gratulacje!!! :)

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHwilę mnie nie było... CHWILĘ :D i nie nadążam :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer Ty mi tam pisałaś o moim wykresie. Jest taki dziwny bo ja tempkę raz mierzę rano raz dopiero po godzinie 9 :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale ja tak całkiem serio...
    "Śmiech dobrze wpływa na nasze samopoczucie i rozładowuje napięcie. Poprawia krwiobieg, przyspiesza bicie serca i krążenie krwi, dzięki czemu organizm otrzymuje więcej tlenu. Aktywizuje nie tylko mięśnie brzucha, ale i twarzy. Pozytywne emocje działają prozdrowotnie"
    No to dajesz, Jedna z wielu , berlinki w nochal, a jak mąż spyta, to powiesz, że przeczytałaś na ovu forum, że na katar i zapchany nos najlepsze są parówki.
    E, albo lepiej nie, bo Ci zabierze telefon i zabroni tu zaglądać dla Twojego własnego dobra, a tego nie chcemy. Musimy znaleźć jakiś inny sposób na rozbawienie mężów :/ Ja chyba dzisiaj wprowadziłam system dawania mężowi lajków, bardzo go to bawi i cieszy. Bo dzisiaj rano on chciał być kreatywny, a ja mu "nie, nie lubię" on: "ale tak w ogóle", więc ja "nie, teraz nie lubię, nie masz lajka" i później każdy lajk to była ogromna radość. Facety to jednak proste organizmy są.

    Jedna_z_Wielu, Flowwer, KateHawke, Amy333, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja to się posmarkałam ze śmiechu :D Aż mi te Berlinki wyleciały :P
    A, niewiele brakło, dziś mega pociągająca jestem,ale zdążyłam z chusteczką ;)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka: również gratuluję!!

    Ja byłam we wtorek u mojej endokrynolog. Jako jedyna stwierdziła, że mam za niski progesteron i za wysoką prolaktynę. Zaczęłam brać Bromergon pół tabletki na noc i jestem dobrej myśli :) Wreszcie od 3 cykli wyszedł mi prawdziwy pozytywny test owulacyjny (przez ost 3 cykle kreski na teście były prawie identyczne, ale jednak była niewielka różnica), wczoraj kreska T była mocniejsza od C :D Starania były w czwartek i będą dzisiaj. Mam nadzieję, że może wreszcie się uda..

    KateHawke, Flowwer, lamka lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika może innym razem z tymi parówkami ;) co się uśmiałam, to już moje :* Póki co, to mój poszedł kupić rumianek i do apteki po te kropelki ;)

    A i jeszcze specjalne zamówienie dla małej, będę dziś robić spaghetti (rety) :*

    Co Wy dziś macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 18:07

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Laski, może ja założę listopadowy :) dam znac w tym tygodniu.


    zakładaj !!!!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja pojoncze ehhh u mnie nadal brak @ :( Nawet widać na moim wykresie że nie halo ...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    a ja pojoncze ehhh u mnie nadal brak @ :( Nawet widać na moim wykresie że nie halo ...

    Kochana, a kontaktowałaś się z lekarzem, że tak to wygląda ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    a ja pojoncze ehhh u mnie nadal brak @ :( Nawet widać na moim wykresie że nie halo ...

    Hmmm... ale skończyłaś już antyki i zamiast @ masz tylko plamienia? A te antyki (ten produkt) bierzesz pierwszy raz?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 października 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    StaraczkaNika może innym razem z tymi parówkami ;) co się uśmiałam, to już moje :* Póki co, to mój poszedł kupić rumianek i do apteki po te kropelki ;)

    A i jeszcze specjalne zamówienie dla małej, będę dziś robić spaghetti (rety) :*

    Co Wy dziś macie?

    A ja dzisiaj robilam kuraka z dynią i jablkiem, w marynacie imbirowej. Pierwszy raz robilam i powiem Wam, że wyszlo pysznie:)

    KateHawke, Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Sarna84, Flowwer lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    StaraczkaNika może innym razem z tymi parówkami ;) co się uśmiałam, to już moje :* Póki co, to mój poszedł kupić rumianek i do apteki po te kropelki ;)

    A i jeszcze specjalne zamówienie dla małej, będę dziś robić spaghetti (rety) :*

    Co Wy dziś macie?
    Kochana ja zawsze jako "parówkę" miałam robioną przez mamę woda+Amol. Gorący napar na stół, ja nachylam się i wdycham a mama przykrywa mnie ręcznikiem żeby para nie wylatywała. Świetnie to działało.

    Czrna 81, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ale zwrot akcji! :-D :-D :-D No super! Gratuluję i spokojnej ciąży życzę! Naprawdę miła niespodzianka :-)

    KateHawke ja Cię naprawdę rozumiem z tymi obawami, u mnie też sam rak.Dwoje dziadków, babci rodzeństwo, mój ojciec zmarli na raka. Też się go obawiam. Ale kochana, to nie czas na chorubska tylko na zafasolkowanie! Torbiel okaże się niegroźna i startujesz z koksem :-D W listopadzie chcę zobaczyć zdjęcie dwóch kreseczek!

    Jedna ja już kilkakrotnie używałam tu słów "kocham Cię" :-D I nie wstydzę się tego! W miarę upływających miesięcy, jak Was bliżej poznaję to tak właśnie jest! Jak pomyślę o Lunaris która obcięła swoje piękne włosy by synek mógł chodzić na basen, o Amy która przez adopcję podarowała nowe lepsze życie dziecku, o Agnieszce która dostaje boleśnie po dupie ale podnosi się i walczy, o Flowwer która dla mnie jest heroską... (skończę to wyliczanie bo tak by można do wieczora :-D ) widzę bohaterki :-) Wszystkie kobietki których nie wymieniłam ♡♡♡ o Was też tu mowa :-) A najfajniejsze że gdy jedną z nas ktoś "zaatakuje" to reszta staje za nią murem! (np.ostatnia próba wywołania gównoburzy) Jak jedna wielka mafijna rodzina :-) I jak tu Was nie kochać?! ;-)

    KateHawke, Jedna_z_Wielu, Lejka, Bocianiątko, lamka, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka! Ekstra! Cieszę się bardzo! Mega gratki!

    lamka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a jak Ci te antyki pomagają zaciążyć? bo ja ostatnio choruję na punkcie zabytkowej zielonej lampy bankierskiej na biureczko. To może poproszę męża, żeby mi kupił jednak, dla dobra działań prokreacyjnych?

    Buahaha, nie no, wie, wiem, że chodzi o tabsy, ale musiałam coś takiego napisać, przepraszam

    Czrna 81, Bocianiątko, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka Gratulację!!!!

    Summer czekam na wątek listopadowy w którym mam nadzieje będę już testować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 18:30

    Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Flowwer a jak Ci te antyki pomagają zaciążyć? bo ja ostatnio choruję na punkcie zabytkowej zielonej lampy bankierskiej na biureczko. To może poproszę męża, żeby mi kupił jednak, dla dobra działań prokreacyjnych?

    Buahaha, nie no, wie, wiem, że chodzi o tabsy, ale musiałam coś takiego napisać, przepraszam

    Ty się śmiejesz a ja jak pierwszy raz przeczytałam że jakaś laska idzie po antyki to stwierdziłam, że to jakaś grupa nowobogackich :D

    StaraczkaNika, Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Sarna84, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ