X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Czy woda morska w kroplach pomoże ?
    Oj tego to nie znam szczerze mówiąc..

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 października 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja myślę że już cały wszechświat o tym wie i trzyma kciuki :D

    Hahn dobra jesteś :) ja to tak przeżywam Bo nigdy nie miałam owulacji :) podobnie jak Flowwer i to jest dla mnie szok E jest i takie duże

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane, bo oszaleje, a nie chcę nadużywać kropli, co na zatkany nos polecacie z domowych sposobów? I mnie dopadło, tylko miód i czosnek z mlekiem odpadają bo i tak wyląduje w wc jak już pisałam :/
    Krople musiałabym już w sumie od miesiaca stosować, albo i dłużej, bo odkąd mam bromka ( luty b.r.) to mi zatkało zatoki- możliwe to w ogóle ? Co jakiś czas mam katar od tego momentu, albo zatkany nos :/
    Mi na zatkany nos pomaga tylko ibuprom zatoki, to zazwyczaj skutecznie załatwia problem. Ale kiedyś stosowałam też wywary z rumianku - takie że się człowiek pochyla nad miską z wywarem póki paruje i nakrywa łepetynę ręcznikiem... Trochę pomaga na zatoki, do tego świetne na cerę. Kiedyś nawet powiedziałam koleżance, że mam katar i chyba zrobię sobie taką parówkę... a ona "ale jak? tak do nosa te parówki wkładasz?" To było cudowne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 16:04

    Jedna_z_Wielu, KateHawke, Amy333, Czrna 81, Paulina.G lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 7 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woda morska powinna Ci trochę pomóc, możesz też użyć kropli Quixx grip protect sa z eukaliptusen i wodą morską można stosować nawet w ciąży ;-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Beta 144 <3 w poniedziałek powtarzam.
    Gratulacje.
    Tez chce taka bete ;)

    lamka lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 7 października 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka gratulacje!!!

    lamka lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja nie lubię zazdrościć..to jest takie niefajne uczucie :/

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    jak ja nie lubię zazdrościć..to jest takie niefajne uczucie :/
    Niefajne ale zupełnie naturalne.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 7 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia rozumiem Cię doskonale, też nie lubię tego uczucia niestety jest zupełnie ludzkie i "normalne" w takiej sytuacji jak nasza. To wcale nie znaczy że nie cieszymy się i że nie kibicujemy pozostałym dziewczynom. Kochana doczekasz się swojego maleństwa.

    U mnie nadal brak @ dziś 28dc jak nie przyjdzie to w poniedziałek robię test. Trzymajcie kciuki.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mi na zatkany nos pomaga tylko ibuprom zatoki, to zazwyczaj skutecznie załatwia problem. Ale kiedyś stosowałam też wywary z rumianku - takie że się człowiek pochyla nad miską z wywarem póki paruje i nakrywa łepetynę ręcznikiem... Trochę pomaga na zatoki, do tego świetne na cerę. Kiedyś nawet powiedziałam koleżance, że mam katar i chyba zrobię sobie taką parówkę... a ona "ale jak? tak do nosa te parówki wkładasz?" To było cudowne.

    Dobre, naprawdę z tą parówką :) zastosuje zobaczymy czy podziała choć nie ukrywam, że myślę tu o cerze :*
    Koteczka82 wrote:
    Woda morska powinna Ci trochę pomóc, możesz też użyć kropli Quixx grip protect sa z eukaliptusen i wodą morską można stosować nawet w ciąży ;-)

    Dziękuję :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Beta 144 <3 w poniedziałek powtarzam.

    mega gratki :)

    lamka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Frelcia rozumiem Cię doskonale, też nie lubię tego uczucia niestety jest zupełnie ludzkie i "normalne" w takiej sytuacji jak nasza. To wcale nie znaczy że nie cieszymy się i że nie kibicujemy pozostałym dziewczynom. Kochana doczekasz się swojego maleństwa.

    U mnie nadal brak @ dziś 28dc jak nie przyjdzie to w poniedziałek robię test. Trzymajcie kciuki.

    Trzymam i to mocno&&&& :D

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 października 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Niefajne ale zupełnie naturalne.

    Chyba każda z Nas to przeszła frelcia :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa! Lamka miałam jednak nosa!!! :D Gratuluję Kochana z całego serducha! :*** i trzymam kciuki za piękny przyrost :)

    panan ja też mam szansę co najmniej na bliźniaki :P jeszcze w czwartek się okaże ile pęcherzyków de facto pękło ;) u mnie juz na bank po piku LH, bo dziś test kompletny bladzioch ;) wczoraj był zastrzyk wiec od poniedziałku biorę moje progesteronowe combo dupek plus luteinka :)

    KateHawke Skarbie, nie martw się na zapas! Na pewno wszystko będzie dobrze, a te markery po prostu w takiej sytuacji trzeba zrobić dla spokoju sumienia :***

    lejka a z tym nowotworem u Twojego śp teścia to samo to ze był strażakiem i dodatkowo te remonty, wszystkie dymy, pyły i opary... to też mogło stanowić czynnik rozwoju nowotworu... moja babcia całe życie paliła jak smok i zmarła właśnie na nowotwór płuc...

    Jedna z wielu wykres masz piękny Skarbie, wiec proszę mi tu nie panikować! Spadki są normalne, byle nie było takiego poniżej linii bazowej, a u Ciebie do takiego to daleeeeeko! :) A takie stresowanie się temperaturą nie pomaga ani Tobie, ani zagnieżdżającemu się Kropkowi! Wiec chowamy termometr do szuflady na kilka dni! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 16:30

    lamka, KateHawke, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem taka zła na swoją cerę. Strasznie mam przesuszoną i czerwoną buzię i już nie wiem czego się łapać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ogromnie Wam dziękuję... Oby był przyrost a później może to do mnie dotrze.

    Frelcia - rozumiem Cie doskonale. Wiem, że niedługo do mnie dołączysz. :-*

    Także u mnie koniec wina na endometrium, ale na szczęście w Piotrze i Pawle jest wino bezalkoholowe!

    KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko - podaj adres to wyślę Ci tę pluszową lamkę-przytulankę, którą obiecałam ;-) i proszę o serduszko i skreślenie z testowania 26.10 :-D

    Bocianiątko, Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 października 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Beta 144 <3 w poniedziałek powtarzam.

    Cudowna wiadomość, ogromne gratulacje, niech teraz pięknie przyrasta <3

    lamka lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 października 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mi na zatkany nos pomaga tylko ibuprom zatoki, to zazwyczaj skutecznie załatwia problem. Ale kiedyś stosowałam też wywary z rumianku - takie że się człowiek pochyla nad miską z wywarem póki paruje i nakrywa łepetynę ręcznikiem... Trochę pomaga na zatoki, do tego świetne na cerę. Kiedyś nawet powiedziałam koleżance, że mam katar i chyba zrobię sobie taką parówkę... a ona "ale jak? tak do nosa te parówki wkładasz?" To było cudowne.

    Posikalam sie z tych parówek;-))))))Jak mi zatka nos, to sobie tez tak przepcham;-))))))))))

    KateHawke, StaraczkaNika, Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Aaaaa! Lamka miałam jednak nosa!!! :D Gratuluję Kochana z całego serducha! :*** i trzymam kciuki za piękny przyrost :)

    panan ja też mam szansę co najmniej na bliźniaki :P jeszcze w czwartek się okaże ile pęcherzyków de facto pękło ;) u mnie juz na bank po piku LH, bo dziś test kompletny bladzioch ;) wczoraj był zastrzyk wiec od poniedziałku biorę moje progesteronowe combo dupek plus luteinka :)

    KateHawke Skarbie, nie martw się na zapas! Na pewno wszystko będzie dobrze, a te markery po prostu w takiej sytuacji trzeba zrobić dla spokoju sumienia :***

    lejka a z tym nowotworem u Twojego śp teścia to samo to ze był strażakiem i dodatkowo te remonty, wszystkie dymy, pyły i opary... to też mogło stanowić czynnik rozwoju nowotworu... moja babcia całe życie paliła jak smok i zmarła właśnie na nowotwór płuc...

    Bocianiątko proszę moje testowanie przesunąć na 20 października to będzie 14 dni po iui nie chce wcześniej testować bo brałam ovitrelle.

    Ogólnie piona łapie Cie za rękę i trzymam kciuki za nas :) ciekawe jak to jest podwójny wózek dwa łóżeczka miałybysmy ciekawe doświadczenie :) a stracie się naturalnie czy miałaś iui? Spotkałas się może z takim żelem co Ma progesteron? Ja mam takie brać 10 dni

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ