X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Hej ja testowałam w 1 dniu świąt 31 marca , test pozytywny 3 kwietnia beta hcg 964 m/l . Ost miesiączka była 3 marca. Objawy...
    wieczna ochota na słone, brak miesiączki ( ale mam PCO), duże piersi bolesne, raz -dwa razy na dzień coś mnie pokoje w dole brzucha , temperatura od 18 dni w granicach 37,20 -37,35 różnie nawet 37,55 bywało.
    Bardzo się boje że nie ma ciąży tylko puste jajo płodowe.

    Lalita ja też się boję, bo u mnie okazało się w 8 tyg. że jest puste jajo, ale co na nie zabije to nas wzmocni, trzeba myśleć pozytywnie że bedzie dobrze !!!!

    qq873e5erivgw16d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binek wrote:
    Dajcie znać,jakie teściki powychodziły ;-) Ja byłam wczoraj u lekarza i stwierdził cystę na lewym jajniku ;-( Trochę się zmartwiłam, ale mam nadzieję, że to nic strasznego ;-)

    binek ja tez mialam cyste na jednym jajniku wlasnie na lewym i ona hamowala mi owulacje z tego jajnika.mi lekarz powiedzial ze to przez moje zaburzenie hormonalne prolaktyne mialam wyzsza po braniu norpolacu w ciagu 2 miesiecy sie wchlonela i ani sladu po niej:)

  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tempka spada na łeb na szyje. @ jeszcze nie ma ale są cały czas te plamienia. mawrtwiące to bo nigdy plamień nie miałam wiec albo coś nie tak albo nie wiem. bo wątpie by obniżona temp utrzymywała sie przez 2/3 dni z powodu implantacji... <ściana> jak nie przyjdzie @ to jutro rano test...

    a Ty Nina jak tam? miałas sie dziś chyba testować....

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś rano test i wyszła druga blada kreseczka, ale widać ją gołym okiem:-) poszłam na betę i jeszcze nie skaczę z radości...jest tak wczęsnie

    trinitarianis, kaarolaa, sylwiunia lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj jest 34 dzień cyklu i @ nie widać na horyzoncie. Nigdy nie miałam bardzo regularnych cykli, ale nie zdarzyło się, żeby były dłuższe niż 33 dni. Wczoraj i dzisiaj rano mdliło mnie bardzo, pobolewa mnie też w podbrzuszu (tak jakby słaby ból menstruacyjny), temperatura też utrzymuje się na poziomie wyższym, niż przed owulacją (nieznacznie, ale nie spada do normalnego poziomu). Jutro rano testujemy! Żeby tylko, tym razem, był pozytywny!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zapeszam Nina ale w razie co to gratulacje. mam nadzieje ze ci sie udało. mi niestety nie:( własnie @ przyszła ;(

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję przyszłym mamom ;-) Dzięki Olivia za wiadomość ;-) Mam przyjść za 2 miesiące do kontroli, wtedy zobaczę co mi powie lekarz ;-)

    Binek ;-)
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trinitarianis! mnie lekarz mowil, ze plamienia (jesli sa brazowe) moga swiadczyc o za niskim poziomie progesteronu. Powiedzial rowniez, ze takie plamienie moze rownie dobrze swiadczyc o jakiejs infekcji. RObilas badanie na Progesteron?
    pozdrawiam cieplutko

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zwariuję! Zrobiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny. mam objawy wskazujące na ciążę: mdli mnie rano, temperatura od 14 dni jest na lekko wyższym poziomie niż przed owulacją, pobolewa mnie podbrzusze, mam kremowy śluz i, co najważniejsze, miesiączka się nie pojawiła. Owulację ovu wykryło 17 dc, pierwszy test zrobiłam 27 dc i był negatywny. Dzisiaj jest 35dc i znów negatywny. Myślicie, ze może być jeszcze za mało bety żeby test wykrył? Strasznie się denerwuję! Na teście widzę cień cienia, ale mąż mówił, że on nic tam nie widzi. Chyba dostaję omamów od tego stresu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2013, 05:49

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka. badań żadnych nie robiłam. bo nigdy nic mi sie nie działo. a jak byłam u lekarza i mówiłam ze z mężem chcemy sie zacząć starać to nie zlecił żadnych badań. powiedział ze zleci dopiero po roku jak nic z tego nie będzie. ale jak mi sie to powtórzy to ide do gina by zobaczył co jest... a poziom progesteronu ma wpływ na zajście w ciąże?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2013, 06:54

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra poczytałam troche i widze że ma wpływ i to spory. zobacze jak będzie w tym cyklu. jak sie nie uda i znów bede plamić to lece do lekarza na badania

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż zadzwonił do znajomej lekarki, bo tak się stresuję, że nie wyrabiam. Rozmawiałam z nią i powiedziała mi, żebym wstrzymała się jeszcze tydzień z testami (tymi domowymi i z krwi też). Jeśli miesiączka nie pojawi się do przyszłej soboty, to wtedy mam zrobić domowy test i jeżeli znowu wyjdzie negatywny, to wtedy mam udać się do ginekologa. Powiedziała, że objawy, które mam mogą świadczyć o ciąży, ale też może być za wcześnie na testy. Tylko jak ja mam wytrzymać przez tydzień????!!!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wykresik obiecujący!!Trzymam kciuki ;-)

    Binek ;-)
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi na wykresie zaznaczylas stosowanie lubrykantu. Czy to taki zastepujacy sluz? Zwykly lubrykant niestety moze dzialac plemnikobojczo.

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie a propo badania poziomu progesteronu. kiedy powinno sie go wykonać? w jakie fazie cyklu. czytałam też opinie ze powinno sie zrobić 3x w ciagu cyklu bo poziom sie zmienia. to prawda? jak wy miałyscie robione. z góry dzięki

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaRa, stosowałam "Feminum", ale teraz od tego cyklu zamierzam przestać.

    Niestety moje nadzieje się wczoraj rozwiały. Dostałam @. najpierw było jakby plamienie po południu, ale wieczorem się rozkręciło. smutno mi strasznie, bo miałam ogromna nadzieję, że się udało, juz praktycznie w to uwierzyłam. No cóż kolejny miesiąc przed nami.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na dzisiejszy dzien, wg obliczen @ powinna dzis przyjsc, ale zawsze dodaje jeszcze 2 dni zapasu. takze czekam do wtorku, jak nie przydzie wtedy bede testowac.

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trinitarianis wrote:
    dziewczyny mam pytanie a propo badania poziomu progesteronu. kiedy powinno sie go wykonać? w jakie fazie cyklu. czytałam też opinie ze powinno sie zrobić 3x w ciagu cyklu bo poziom sie zmienia. to prawda? jak wy miałyscie robione. z góry dzięki

    Poziom progesteronu zmienia sie w kazdej fazie cyklu. Mi gin kazal zrobic w 21 dniu cyklu. Najlepiej jak skonsultujesz sie z twoim lekarzem.

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    KaRa, stosowałam "Feminum", ale teraz od tego cyklu zamierzam przestać.

    Niestety moje nadzieje się wczoraj rozwiały. Dostałam @. najpierw było jakby plamienie po południu, ale wieczorem się rozkręciło. smutno mi strasznie, bo miałam ogromna nadzieję, że się udało, juz praktycznie w to uwierzyłam. No cóż kolejny miesiąc przed nami.

    Poczytalam o tym Feminum i chyba lepiej go odstawic. jesli masz problem ze sluzem dziewczyny na forum polecaja wiesiolka. Ja nie moge brac wiesiolka wiec stosuje zel Concive Plus.Jest to lubrykant nawilzajacy, wspomagajacy zaplodnienie. Podobno odzywia plemniki. Nie wiem jeszcze czy warto go polecic bo dopiero 2 cykl go uzywam.

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaRa wrote:
    Nishi wrote:
    KaRa, stosowałam "Feminum", ale teraz od tego cyklu zamierzam przestać.

    Niestety moje nadzieje się wczoraj rozwiały. Dostałam @. najpierw było jakby plamienie po południu, ale wieczorem się rozkręciło. smutno mi strasznie, bo miałam ogromna nadzieję, że się udało, juz praktycznie w to uwierzyłam. No cóż kolejny miesiąc przed nami.

    Poczytalam o tym Feminum i chyba lepiej go odstawic. jesli masz problem ze sluzem dziewczyny na forum polecaja wiesiolka. Ja nie moge brac wiesiolka wiec stosuje zel Concive Plus.Jest to lubrykant nawilzajacy, wspomagajacy zaplodnienie. Podobno odzywia plemniki. Nie wiem jeszcze czy warto go polecic bo dopiero 2 cykl go uzywam.

    a gdzie mozna kupic ten zel wspomagajacy zaplodnienie?

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ