X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Pierwszy raz piszę na forum, ale często Was czytam :) Dopiero od połowy tego miesiąca zaczęłam sprawdzać temperaturę, więc mój wykres nic nie mówi, natomiast jestem w 23dc (mam 27-29 dniowe) i dziwnie się czuję. Często boli mnie podbrzusze i miewam takie jakby lekkie zawroty głowy. Boję zrobić test, żeby się nie rozczarować, ale jak w sobotę nie dostanę okresu, to chyba się skuszę... :) Jeśli do końca wakacji nic nie wyjdzie, to chyba pójdziemy z chłopakiem do lekarza.. bo 12 miesięcy i nic :(

    Trzymam kciuki za wszystkie starające się - żeby było jak najwięcej dwóch kreseczek na naszych testach :)

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba jutro za testuję ale czuję, że marne szanse przez te moje plamienia

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny!
    jestem nowa i choc czytam posty od jakiegos czasu dopiero odwazylam sie napisac...jutro prezewidywany termin @, wiec chyba rano zatestuje, choc sie boje...
    Moze ktoras z doswiadczonych Staraczek podpowie mi, czy moj wykres daje jakies szanse?
    https://ovufriend.pl/graph/cede6f79c51176e552db458175338154
    Wydaje mi sie, ze temperatury sa dobre, ciagle wysokie - zazwyczaj od 9 dpo wyraznie opadaly, a teraz wygladaja ladnie. Dzis o 1 kreske mniej - ale mierzylam tez godzine wczesniej - moze to dlatego...
    Jakies objawy sie pojawiaja, ale nie chce sie nimi nakrecac, wiadomo jak to jest - czasem czlowiek sie tak zafuksuje, ze mozg sam wywoluje wszystkie objawy, mam to juz za soba :P
    Podpowiedzcie co myslicie :)

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia, fachowcem wielkim nie jestem, ale temperatura wygląda obiecująco. Mam podobnie do Ciebie.. też mi się wydaje, że objawy wskazywałyby na to, że może jednak... ale nie wiem czy to nie iluzja. Daj znać, jak zrobisz test :)

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Veri :) kurcze, z jednej strony nie moge sie juz doczekac jutra rana, a z drugiej strony tak sie boje... Nie chce sie znow rozczarowac... Ostatnio mam najrzniejsze problemy zoladkowe, od kilku dni biegam do lazienki co 15 minut - nawet musze wstawac kilka razy w nocy co mi sie NIGDY nie zdarzalo ;) A do tego maz wyjechal, wiec nawet nie ma z kim porozmawiac zeby mnie troche sprowadzil na ziemie ;)

  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemica ja zrobiłam test w dzień a nie rano bo też czułam że to mogą być objawy ciążowe - bolały mnie mocno piersi i bolało czasem w podbrzuszu..na 4 dni przed miesiączką i wyszła druga kreseczka bardzo jasna, na drugi dzień powtórzyłam test i wyszła też druga kreseczka minimalnie ciemniejsza.Wczoraj byłam na hcg i wyszło 125,83.Dziś idę na 18.30 do lekarza.Jest to 4 ytdz.i 4 dzzień.3mm kciuki za dwie kreseczki :)

    emileczka
  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri ja też robiłam testy wcześniej niż się powinno i nic oczywiście nie wychodziło ale nie załamywałam się :) zrobilam tak jak pisałam Nemice na 4 dni przed miesiączka i wykazało na tak :)także głowa do góry i myśl pozytywnie :)

    emileczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja wlasnie zrobilam 10 dpo i to Bobo test ten najczulszy i wyszla 1 kreska :( ale licze, ze moze po prostu bylo za wczesnie, bo skoro temp dalej wysokie to nadzieja jeszcze jest...

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny, to czekanie jest najgorsze. Każdy dzień tak się ciągnie... jakby miał 48 a nie 24 godziny ;)

    nemcia, jeszcze nic straconego. Pocieszaj się, że jak jutro nie dostaniesz okresu, to szanse wzrastają. U mnie dopiero 24 dc.

    emileczka, no to serdeczne gratulacje!! Ja się boję zrobić test.. jak nie wyjdzie - załamka, jak wyjdzie, a potem dostanę okres.. - podwójna załamka, a przecież czasami tak się zdarza :/ Także czekam do nd.

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj licze, ze nie dostane ;) gdzies w srodku mnie cos sie tak cieszy i mowie to juz to juz! :) ale nie chce sie temu poddawac za wczesnie, bo rozczarowanie pozniej niepotrzebnie boli jeszcze bardziej... i tak sie przez to bije z myslami, ani pracowac nomalnie (dobrze, ze luzniejsze dni w biurze i szefa nie ma :P), ani w domu sie czyms zajac, maz wyjechal to nawet nie ma z kim pogadac w 4 scianach ;)
    dobrze ze jest forum i Wy :) jakos tak od razu lzej wiedzac ze inni tez walcza ze soba ;)

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu nie wierzę ale jest !!!
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b13d41256860dd8b.html

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    po prostu nie wierzę ale jest !!!
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b13d41256860dd8b.html

    GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!
    Piekna kreseczka :)

    Jej, jak ja bym chciala jutro zobaczyc swoje....

  • Gośka07 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tutaj nowa. Od tygodnia czytam Wasze historie.
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie:)
    Ja właśnie zaczynam wszytko od nowa. Robiłam beta w 8 dpo 5,24 dzisiaj 12 dpo 2,42. Spadło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ecencja! to Ty sprawisz Mezowi niezly prezent na rocznice :D

  • eewwaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, też mam niedługo z ężem rocznice mam nadzieje że mi też uda sie zrobić taki prezent...a testowałam dziś ale jeszcze nic z tego...dziś 33dzień cyklu jeszcze poczekam......ale non stop chodze i zaglądam w majtki (sorki za wyrażenie) i upewniam się że @ nie ma...chore....
    2kreseczek gratuluje a za reszte trzymam kciauki=]

    Ewka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i 1 krecha, ani nawet cienia cienia :( temperatura dalej wysoka, @ tez nie ma... nie rozumiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz zaraz... w dziennym swietle, przy oknie, jakby taki cien cienia...? To chyba juz halucynacje, bo nawet nie sa sie zrobic zdjecia tej drugiej kreski... ale tak jakby cos tam jednak bylo???

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemcia, ja bym zrobiła po prostu drugi jutro, albo za dwa dni, na spokojnie :) Jak jest cień, to za dwa dni wyjdzie kreska ;) Za co trzymam kciuki!

    Ja teraz też siedzę jak na szpilkach i chciałabym już teraz zaraz zrobić, ale zrobiłam niedawno taki podobno "super czuły" i wyszła jedna krecha... Teraz, żeby się nie rozczarować, zrobię w sobotę, albo niedzielę, czyli wtedy, kiedy powinnam dostać @.

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie tylko czy ten cien cienia tam rzeczywiscie jest czy to moj mozg juz tak zwariowal, ze sie jej tam doszukal ;) jest tak bladziuchna, ze nawet zdjecia jej nie potrafie zrobic...
    Mysle, ze najrozsadniej bedzie pojsc na bede. Sprobuje chyba dzis.

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia, daj koniecznie znać jaki wynik.

    Ja głupia wczoraj zrobiłam test owulacyjny, bo gdzieś wyczytałam, że wykrywa wczesną ciążę. Wyszedł negatywny :/ Ale potem na innym forum przeczytałam, że to bzdura i przeanalizowałam kilka wykresów tutaj, gdzie dziewczyny faktycznie zrobiły owu i nie wyszedł, a ciążowy wyszedł. Już sama nie wiem co myśleć.

    Modelka, to jedziemy na tym samym wózku, bo ja tez mam dostać okres sob/nd.

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ