X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało-być-łatwo oj przykromi :* widzisz ja tez jestem zupelnie nowa ale ha jakos sobie poradzimy.jesli @ nie przychodzi to moze warto poczekac I zrobic test jeszcze raz? Ja testuje w srode ale hmm chyba tez sie pokusze zroic go wczesniej...ale jakos mam uczucie ze nic nie wyszlo ehhh .


    kaarolaa a jak u Ciebie?wiesz juz cos?


    a tak z innej beczki dziewczyny czy moglaby ktoras luknac na moj wykresik bo ja nie mam pojecia czy po nim mozna by cos wnioskowac :). caluuuusy !

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie @ brak, ale daje sobie jeszcze 2 dni. mysle, ze bedzie dzisiaj wieczorem, albo jutro rano uderzy. nie czuje sie ciazo, nic mi nie jest, nic mnie nie boli, nie jestem zmeczona. tylko piersi mam lekko powiekszone ale to norma przed @. oj co ma byc to bedzie...

  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @ przyszła.. zastanawiam się czy w kolejnym cyklu mierzyć temperaturę czy sobie odpuścić.. Trzymam za Was kciuki kobietki, żeby Wam się udało :*

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie starajace sie o dzidziusie;) Jestem tu nowa na forum. Gratuluje wszystkim kobietkom, ktore ujrzaly dwie kreseczki i wspolczuje dzielnym dziewczynom, ktore stracily ciaze badz jeszcze nie ujrzaly 2 kreseczek (nie poddawajcie sie!)

    28 lipca poprzytulalam sie z moim partnerem, 30 lipca prawdopodobnie z moich obliczen i obserwacji mialam owulacje.. Dzis beda 4 dni przed planowana @ Strasznie sie stresuje i ekscytuje czy jednak tym razem sie udalo?? Nie wiem czy robic ten test, w poprzednich cyklach tak samo nie wytrzymywalam i robilam testy na kilka dni przed planowana @ (chyba nie musze mowic, ze wyniki byly negatywne;/)
    Dodam jeszcze, ze nie mam zadnych objawow;( Czy jest jednak mozliwe, ze jestem w ciazy?? (popatrzcie prosze na to z perspektywy) bo ja juz sama nie wiem czy wkrecam sobie ze to jest mozliwe czy jak. Juz mam powoli dosyc rozczarowan. Nienawidze widoku jednej krechy na tescie i tej przekletej @ pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i niestety @ przyszła :(
    czekam teraz na wrzesien

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek wszystkim wytrwałym staraczkom!!!! Ja testuje 23 albo 24.08 a 25.08 stuknie nam pierwsza rocznica slubu i bardzo bym chciała dostać taki niesamowity prezent którym jest tescik z dwuma kreseczkami. Zobaczymy co los mi przyniesie. Musze się przyznać ze jest to dla mnie wyjątkowy miesiąc gdyż:chodzic zaczelismy w sierpniu,zareczyny tez w sierpniu i slub tez w sierpniu. I byłoby cudownie jakby zaszla w ciaze tez w tym naszym miesiącu. Musze się uzbroić w cierpliwość a nie jest latwo..

    mia6 lubi tę wiadomość

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, niestety i tym razem nie wytrzymalam..na 3 dni przed planowana @ zrobilam test-jedna krecha:( zalamana jestem

  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- oj no szkoda ze nie wyszlo ale wrzesien tez piekny miesiac na owocne przytulanie mimo tego sciskam I myslami jestem z toba :*

    Eavonne- trzymam kciuki oby sierpien byl dla ciebie szczegolnie szczesliwy !:*


    chce dzidziusia- kochana nie wszystko stracone! ja tez robilam jakies 3 dni przed I byl negatywny.. a dzis hmmm ja nie wiem ale wydaje mi sie ze widzialam cien cienia. Mysle ze to kara dla nas niecierpliwcow :D

    ale swoja droga trzymam kciuki za was kochane :*

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dzien doberek wszystkim wytrwałym staraczkom!!!! Ja testuje 23 albo 24.08 a 25.08 stuknie nam pierwsza rocznica slubu i bardzo bym chciała dostać taki niesamowity prezent którym jest tescik z dwuma kreseczkami. Zobaczymy co los mi przyniesie. Musze się przyznać ze jest to dla mnie wyjątkowy miesiąc gdyż:chodzic zaczelismy w sierpniu,zareczyny tez w sierpniu i slub tez w sierpniu. I byłoby cudownie jakby zaszla w ciaze tez w tym naszym miesiącu. Musze się uzbroić w cierpliwość a nie jest latwo..

    hej, my tez mamy pierwsza rocznice 25/08 i tez mam nadzieje, ze bedziemy mogli cos jeszcze swietowac. Staramy sie juz 10 m-cy. Niedawno odkrylam, ze mam za wysoka prolaktyne, wiec to jest moj pierwszy cykl na tabletkach. takze chcialabym, zeby to pomogo i sie udalo.

    jestem dopiero w 22 dc i obiecalam sobie, ze bede testowac, ale nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj i to az dwa testy z roznych firm. no i oczywiscie negatywne. Ale ze mnie "goracy kubek"!!!!

    Pozdrawiam Was wszystkie i zycze oby Nam sie jak najszybciej udalo :-)

  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zauwazylam, ze nie napisalam kiedy bede testowac: otoz obiecalam sobie, ze bede testowac dopiero w weekend, jak @ nie przyjdzie, ale sie nie udalo, zrobilam to dzisiaj i jeszcze nie z samego rana tylko po poludniu.

    ehhh szkoda gadac....

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wszystkie mamy ten sam problem z cierpliwością, ja też nie wytrzymałam i chociaż owulację wg testów i ovu miałam późno to i tak dzisiaj zrobiłam test.. oczywiście negatywny

    ggfxf7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh ja tez juz zrobilam w niedziele :( oczywiscie jedna kreska ale ciagle mam nadzieje @ bedzie w czwartek badz w piatek jeszcze wtedy raz zrobie, jak nie wyjdzie to bede musiala odczekac dwa cykle az moj jajniczek sie wyleczy :( jaka strata czasuu :(

    Trzymam kciuki za was dziewczyny ;)

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki,
    Chciałabym dołączyć do Was :)
    Jutro chce zrobic bete, dzis test sikany negatywny. Wg ovu jestem 11dpo ale wydaje mi sie ze owulacja była dzien pózniej i jestem 10dpo.
    Zobaczymy jutro, rano idę na badanie, około południa pewnie bede miała wynik.
    Mam pytanie do dziewczyn którym sie udało i które miały bolace piersi, bolaly was cały dzien? Czy z przerwami? Jak było po zdjęciu stanika?

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku czemu to takie trudne i niesprawiedliwe jest.. tyle sie czyta o kobietach ktore porzucaja dzieci, o aborcjach.. Czemu natura je obdarza dziecmi?! Tutaj jest tyle kobiet, ktore pragna miec dzieci i zagwarantowac im wszystko co najlepsze a tak ciezko im zajsc w ciaze. Pol dnia przeryczalam.. Dziekuje za wsparcie nat;) jednakze chyba nie chce sie ludzic zeby znowu sie nie rozczarowac. W poprzednim cyklu bardziej czulam, ze to chyba jest to, w tym cyklu zadnych objawow nic a nic, wszystko jakos szlo nie tak no i ten nieszczesny test, co mnie podkusilo?! czemu ja taka niecierpliwa jestem. Obiecywalam sobie poczekaj do dnia @
    No nic jestem teraz w 99,9% pewna, ze @ przyjdzie;( na pewno dam Wam znac.
    buziaki

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomożecie? jestem w kropce nie wiem co mam robić... gdyby któraś z was mogła zerknąć na mój wykres i mi coś doradzić. będę wdzięczna <3

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom u mnie wczoraj byl cien cienia a dzis absolutnie nic :/. Trzy glebsze wdechy I obawiam sie ze zaczynamy od nowa ;). Pocieszam sie ze jak jednak wydzie w nastepnym cyklu to dzidzia bedzie w maju <3. Znaczy pod koniec ale nadal w maju:D. dziewczeta amy rade !

    kasias- wypowiedzialabym sie ale ja sama slabo wykresy ogarniam. U mnie tez niby ladnie wyglada a chyba nic z tego ehhhh


    chce dzidziusia - tule mocno kochana :* tak jak juz kiedys czytalam teraz zostaje nam ciepla kompiel , moze jakies kino :x albo jakas romantyczna kolacja :* ale hmmm jesli nie masz jeszcze malpy to jednak uwazaj na siebie ale nie mysl juz o tym co bylo w tm cyklu. Znajdz jakies zajecie na nastepny cykl. Ja np wiem ze ten szczesliwy cykl w koncu nadejdzie dlatego zajelam sie robieniem kocyka dzieciecego na szydelku <3. glwa do gry kochana damy rade!

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Wam;) jak wyzej napisalam wczoraj zrobilam test, ktory byl negatywny. Nic dziwnego, planowana miesiaczka miala przyjsc 16 sierpnia ale przywitala mnie dzisiaj.. no nic, zyje sie dalej.

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niemam takiego parcia na przed wczesne testowanie zwykle testuje dzień lub dwa po terminie miesiączki. Jakos tak nie mam takiej potrzeby. A może wole być zaskoczona niżeli rozczarowana.
    Za Was wszystkie trzymam kciuki i zobaczycie uda nam się na pewno!!!!!

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam bete i mam wynik: 5,9
    kobiety: 0,00-5,3
    ciaza 3 tydz.:5,8-71,2
    itd.

    mogę się cieszyć? bo nie wiem co z tym delikatnym krwawieniem.

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, moja beta to poniżej 0,1..:( płakać mi sie chce ;(

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ