X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! tez czytalam o tych owulacyjnych, na szczescie nie zostaje mi nigdy na koniec miesiaca zaden zeb to sprawdzic. A kupuje tylko jedno opakowanie zawsze w nadziei ze to juz bedzie to ostatnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i material pobrany - niestety na wyniki bety trzeba u mnie trzeba czekac 1-2 dni... takze jak nic nie wiedzialam tak dalej nie wiem. Wydaje mi sie, ze jakis cien kreseczki drugiej jednak widze, ale to juz jest ladnych kilka godzin po tescie, wiec wlasciwie nie powinnam go juz ogladac. Najwazniejsze, ze dalej nie ma @ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 12:20

  • coliberek Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 dzień cyklu...tak bardzo bym chciała, żeby się w końcu udało :/
    Tylko, że po tylu miesiącach niepowodzeń nadzieja marnieje i marnieje.
    Jak sobie pomyślę o tym gorzkim rozczarowaniu na widok jednej kreski, to aż mi się niedobrze robi z tej bezradności.

    No ale trzeba być dobrej myśli. Choć kropla optymizmu powinna poprawić samopoczucie, ale cienka jest droga między optymizmem a niepotrzebnym nakręcaniem się, prawda?

    2nn3csqvwi8lghtf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coliberek wrote:
    No ale trzeba być dobrej myśli. Choć kropla optymizmu powinna poprawić samopoczucie, ale cienka jest droga między optymizmem a niepotrzebnym nakręcaniem się, prawda?
    Oj to prawda z tym nakrecaniem sie to jest niezle, u mnie to jest czasem rozkrecanie sie wrecz :) potrafie sobie wmowic absolutnie kazdy objaw ciazy :D ale tak to juz jest jak sie czegos tak bardzo chce....

    Przede mna teraz jakies 48h na szpilkach w oczekiwaniu na wyniki bety...

  • Varietta Koleżanka
    Postów: 36 20

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dopiero zaczynam przygodę z Ovu, chociaż staramy się już 8 cykli, więc potwornie się niepokoję. Ovu stwierdziło, że owulacje miałam 13 dc, choć cykle miałam zwykle 31-35 dniowe. Zobaczymy... Testować powinnam ża 7 dni, ale pewnie nie wytrzymam, zrobię to w weekend, a potem będę na siebie wściekła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, blagam powiedzcie, ze dobrze rozumiem ten wynik!!!
    Wlasnie dostalam wyniki bety i w dniu spodziewanej @ mam 113,8
    Pod spodem norma na 4ty tydzien wnosi 9,5-750, czy to znaczy, ze sie udalo??? :)

    Agnieshka87 lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się za bardzo nie znam, ale chyba jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gratuluję i proszę o trzymanie kciuków za mnie :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zdążyłam nawet testować;( Następny miesiąc przed nami. Nemcia- gratuluję!

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatestowałam wczoraj i negatyw, mogłam się tego spodziewać bo temp spadła, a dziś już pojawiła się @

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia, GRATULACJE! :)

    U mnie niestety pojawiła się @ :( Na dodatek dwa dni za wcześnie, a wczoraj było plamienie. Coś chyba jednak mam nie tak z tą drugą fazą cyklu..

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, u mnie też nic.... @ nie ma, ale test negatywny... Będziemy próbować w przyszłym miesiącu :)

    Nemcia, jeszcze raz gratulacje :) :) :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka, dopóki nie masz okresu jest jeszcze jakaś nadzieja mimo negatywnego testu :) A długo się już staracie?

    Modelka lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pierwszy miesiąc, więc się nie załamujemy :) Plus przez dwa tygodnie byłam mocno chora, więc w sumie nie dziwne, że wychodzi negatywny test. Ale masz rację - @ nie ma,nadzieja jest!

    zem3upjygjyf6uag.png
  • coliberek Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach..gdybym nie wiedziała, że zbyt wczesny test nie jest wiarygodny to już bym go najchętniej zrobiła. 23 dc.. jeszcze 1 tabletka progesteronu do łyknięcia i 5 długich dni, w czasie których może pojawić się @ i zgasić iskierkę nakręconej nadziei.

    2nn3csqvwi8lghtf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mi zostały jeszcze 3 długie dni oczekiwania...

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w tym miesiącu zajdę w ciążę to chyba cudem! jeden dzień przytulanka, ponieważ byłam z dziećmi na wakacjach mąż nie miał urlopu dojechał do nas na weekend i okazało się, że w dzień przytulanka test owulacyjny wyszedł pozytywny.

    Agnieshka87 lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta:* tak skromnie I calkiem z ukradka :x dolanczam sie do was. Ogolnie to moj pierwszy cykl z mierzeniem temp itd... I szczerze napisze ze jestem strasznie ciekawa waszych opini. Mam tez mieszane uczucia co do tego czy pojawi sie u mnie zielona kropa hmm ,no nic mysle ze zatestuje tak gdzies w srode. Trzymam kciuki za wszystkie was tak samo mocno za te co juz nosza malnstwa pod serduszkiem <3 jak I za te ktore juz niebawem tych cudow malych naszych doswiadcza:*

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nie ma, chociaż tylko ovu sądzi, że powinna była być wczoraj. Według mnie nadejdzie w niedzielę... Ale może nie nadejdzie, a wtedy testuję koniecznie w przyszłym tygodniu!


    08463698718151a54811184e24273c50.png

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wiesz u mnie w 1 ciazy dopiero tydzien po terminie nadejscia @ wyszedl 1 test pozytywny ehhh (to akorat do testow) wydaje mi sie ze dobrze zrobisz jesli po niedzieli zatestujesz znowu :* a ja juz ta twoja @ odganiam myslami. bedzie dobrze kochana...

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki, jestem tu nowa. To mój pierwszy wykres i mierzenie temperaturki. Niestety dziś test negatywny... Zrobiłam go 1 dzień przed spodziewaną @...Zawsze sobie obiecuje, że zrobię test gdy miesiączka nie przyjdzie, no ale znów mnie pokorciło i z rana morze łez wylałam.

    natalkaa86 lubi tę wiadomość

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ