X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wyglada na to ze u Ciebie jest szansa.. Który to dzien po owu?

    straciatella lubi tę wiadomość

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz wszystko wiem, powtorz bete pojutrze, zobaczymy co sie bedzie działo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    zrobilam bete i mam wynik: 5,9
    kobiety: 0,00-5,3
    ciaza 3 tydz.:5,8-71,2
    itd.

    mogę się cieszyć? bo nie wiem co z tym delikatnym krwawieniem.


    Kochana myślę, że jesteś w ciąży!! To jeszcze wcześnie dlatego beta jest taka niska, powtórz za parę dni. Jeśli chodzi o krwawienie to niektóre dziewczyny tak też miały, np. Matylda, zobacz na Zostańmy mamami 2014.
    Także myślę, że wszystko będzie dobrze, możesz ewentualnie poprosić o luteine lekarza.

    kasias lubi tę wiadomość

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak już rozmawialam z lekarzem, mam brać dalej progesteron i w piąteczek powtórzyć bete, oby się wynik zdwoił wtedy bede az płakać ze szczęścia <3
    a wam dziewczynki dziękuje za rady i słowa otuchy :)

    Nusia, Pola lola, chce dzidziusia, Agnieshka87 lubią tę wiadomość

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia kasias, jestem dobrej mysli! Nusia ma racje, to jeszcze wczesnie dlatego poziom bety jest dosyc niski, ale juz pokazuje, ze cos sie dzieje;D
    pozdrawiam

    Agnieshka87 lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa. Im więcej czytam tym więcej pytań...
    Mam do was pytanko jako do bardziej doswiadczonych. Dzisiaj mam 26 dzień cyklu i w nocy obudził mnie straszny ból brzucha podobny do tego @ ale jednak trochę inny. Co on może oznaczać?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi głównie o to czy to może być objaw implementacji?
    ból był tylko w nocy. @ ma przyjść niby w piątek więc na test za wcześnie niestety...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w dniu potencjalnego zagniezdzenia miałam w dzien i w nocy skurcze, i byłam osłabiona, czulam sie tak jakbym miała goraczke

  • Agnieshka87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa...ostatnio miałam dość regularne cykle 28-29 dni, staramy się z mężem o dziecko, już długo się nie zabezpieczamy, ale ostatnio bardzo intensywnie się staramy.
    Dzisiaj już 33 dzień cyklu...nie wiem kiedy miałam owulację, bo zaczełam mierzyć temp. dopiero 3-4 dni temu za namową koleżanki. Miałam jakiś ból jajnika 9 sierpnia, (mogła to być owulacja spóźniona)

    Jednak robiłam test w dzień spodziewanej @, wczoraj po południu i dzisiaj. Wszystkie wyszły negatywne jednak wczorajszy test po jakiś 30 min pokazał bardzo bladziutką drugą kreskę. Później miałam brązowe plamienie przez jakieś 2 godziny, które ustało(mam nadzieję, że było to plamienie implantacyjne). Do lekarza się zapisałam na piątek, do tej pory pozostaje mi codzienne testowanie...Trzymajcie kciuki i napiszcie czy myślicie, że mam jeszcze jakieś szanse, że to ciąża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie mi kiedy najlepiej testowac normalnie @ powinna przyjsc 30.08 ale ovu wyznaczyło mi ja na 23 .08 przez wczesna owulacje, dzis przed chwila test zrobilam i negatywny:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieshka87 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa...ostatnio miałam dość regularne cykle 28-29 dni, staramy się z mężem o dziecko, już długo się nie zabezpieczamy, ale ostatnio bardzo intensywnie się staramy.
    Dzisiaj już 33 dzień cyklu...nie wiem kiedy miałam owulację, bo zaczełam mierzyć temp. dopiero 3-4 dni temu za namową koleżanki. Miałam jakiś ból jajnika 9 sierpnia, (mogła to być owulacja spóźniona)

    Jednak robiłam test w dzień spodziewanej @, wczoraj po południu i dzisiaj. Wszystkie wyszły negatywne jednak wczorajszy test po jakiś 30 min pokazał bardzo bladziutką drugą kreskę. Później miałam brązowe plamienie przez jakieś 2 godziny, które ustało(mam nadzieję, że było to plamienie implantacyjne). Do lekarza się zapisałam na piątek, do tej pory pozostaje mi codzienne testowanie...Trzymajcie kciuki i napiszcie czy myślicie, że mam jeszcze jakieś szanse, że to ciąża?



    Kochana max po 5 min sie sprawdza test pozniej wynik jest nieważny, bo zachodza reakcje chemiczne..

  • Agnieshka87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana max po 5 min sie sprawdza test pozniej wynik jest nieważny, bo zachodza reakcje chemiczne..

    wiem, wiem umiem czytać ulotki :) ale popatrzyłam i ona tam jednak była, a że @ brak to mi przemknęło przez myśl, że może jednak się udało. Myślisz, że już mogę spisać cykl na straty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile Ci sie spoznia @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno mi określić bo nie masz calego cyklu z mierzeniem tempki, no ale ona chyba sie obniza na @

  • Agnieshka87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ile Ci sie spoznia @?
    3 dni

    nie mam całego cyklu, bo dopiero zaczęłam mierzyć..jest tyle czynników mogących zaburzać to mierzenie temp. że byłam bardzo sceptyczna, teraz też jestem, ale spróbować nie zaszkodzi. Zobaczymy

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo dziekuję za odpowiedź :) juz nie mogę się doczekać ... piątek będzie wielkim dniem...

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Aniu bardzo dziekuję za odpowiedź :) juz nie mogę się doczekać ... piątek będzie wielkim dniem...

    Trzymam kciuki :)
    Ja testuje jutro, ale wszystko wskazuje na to że jednak dostane okresu...nawet mdłości, które mnie dziś dopadły bo w poprzednim cyklu tez tak miałam (po raz pierwszy)

  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj testowałam no i negatywny. Jutro beta żeby móc odstawić duphaston i kolejny cykl. może akurat będzie tym szczęśliwym cyklem :)

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za to wszystkie objawy przeszły ani brzuszek mnie już nie boli ani nie ciągnie tak jak było przez ostatni tydzień, nie wiem o co chodzi...nawet wczoraj temp spadła do 37 stopni, może to cisza przed @ :( i nic z tego nie będzie. Kurczę zaraz zwariuję w tej pracy bo od tygodnia o niczym innym nie myślę. Jak wy to wytrzymujecie dziewczyny?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Mi za to wszystkie objawy przeszły ani brzuszek mnie już nie boli ani nie ciągnie tak jak było przez ostatni tydzień, nie wiem o co chodzi...nawet wczoraj temp spadła do 37 stopni, może to cisza przed @ :( i nic z tego nie będzie. Kurczę zaraz zwariuję w tej pracy bo od tygodnia o niczym innym nie myślę. Jak wy to wytrzymujecie dziewczyny?

    ja tak wariowałam w poprzednim miesiącu...w tym cyklu odpuściłam, mój organizm i psychika potrzebowali odpocząć od ciągłego stresu, nakręcania się, leków itp...i zrezygnowaliśmy ze wszystkiego poza sexem oczywiście...i ten od razu był lepszy w związku z czym w tym miesiący mieliśmy metodę "na króliczki" po kilka razy dziennie, prawie codziennie :D :D polecam, super luz cały miesiąc i humor każdego dnia od razu lepszy :D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ