X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jeszcze tylko czy metoda "na króliczki" podziałała, ale nawet jeśli nie to warto było wyluzowac na ten jeden miesiąc...

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to im więcej czytam tym więcej świruję i się nakręcam i już czasem sobie myślę że taka błoga niewiedza byłaby lepsza...
    Ja nie mam doświadczenia ale z tego co czytałam to najlepszy sposób na fasolkę to właśnie się wyluzować :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miała w poprzednim cyklu, im więcej czytałam tym bardziej świrowała czytając posty dziewczyn testujących i tych zafasolkowanych...ale w tym miesiącu wyluzowałam, czytam nadal, ale nie sugeruje się tym wszystkim zbytnie, nie biorę tego do siebie i jest lepiej...jutro idę na betę i co ma być to będzie, a czyje że będzie @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bardzo się zdziwiłam, jak mi dzisiaj wykres pokazał kolejny dzień płodny, a to już 19 dc. Hmmm... nie pozostaje nic innego jak wrócić do domu po pracy o dorwać Męża ;D

    A nóż się uda....

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odwiedzę dzisiaj aptekę, kupie najczulszy z najczulszych testów i jutro zobaczę co mi pokaże, w końcu dzień przed planowanym @ może będzie już coś można wykryć...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ja chyba odwiedzę dzisiaj aptekę, kupie najczulszy z najczulszych testów i jutro zobaczę co mi pokaże, w końcu dzień przed planowanym @ może będzie już coś można wykryć...

    Ja @ powinnam dostac w piatek (sugerując się poprzednim cyklem) i jutro idę na betę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli testuje tak samo jak Ty - dzień przed

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale testy domowe niestety są mniej czułe...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja cierpliwie czekam na okres.... może nie przyjdzie tym razem? ;)

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę MalutkaEve cierpliwości... u mnie jej brak licze każdy kolejny dzień i nie mogę już wytrzymać z ciekawości

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ale testy domowe niestety są mniej czułe...

    ja dlatego nigdy nie robie takich, żadnych sikańców...zawsze chodze na betę

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie to mój pierwszy cykl starania się o dzidzię więc nie robię sobie za dużych nadziei, zanim zaczęłam się interesować tym tematem to byłam pewna, że wystarczy się poprzytulać bez zabezpieczeń i od razu będzie dzidzia. A tutaj niestety nie jest tak prosto jakby się wydawało...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    ja dlatego nigdy nie robie takich, żadnych sikańców...zawsze chodze na betę
    trzymam kciuki :) dzisiaj wszystkie znaki na niebi i ziemi wskazują że u mnie chyba jednak nie będzie sensu testować bo przyjdzie @

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    trzymam kciuki :) dzisiaj wszystkie znaki na niebi i ziemi wskazują że u mnie chyba jednak nie będzie sensu testować bo przyjdzie @

    to tak jak i u mnie...właśnie byłam w łazience bo myślałam że już @ dostałam...czuje że dziś dostane, ewentualnie jutro rano (mam tylko nadzieję, że przed betą a nie po)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio ginekolog powiedział mi, że najwczesniej wykryc ciąże jest z moczu niż z krwi... wiec nie wiem jak to jest naprawde, trzymam kciuki za was dziewczyny ja narazie miesiąc odpuszczam z mężem... moze pozwoli to nam na wyluzowaniu sie ;) i ktoregoś cyklu 2 kreseczki zaskoczą nas ;)

    Aga_Andzia, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmusiłam się żeby poczekać z testem do jutra..Aga daj znać jak będziesz miała wynik :) trzymam kciuki

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Jowitka Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi 2 testy ciązowe wyszly pozytywnie Dzisiaj odbieram wyniki bety to zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2013, 08:02

    3jgxrjjgzm43f9b7.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowitka wrote:
    mi 2 testy ciązowe wyszly pozytywnie Dzisiaj odbieram wyniki bety to zobaczymy
    Jowitka gratuluję :) a w którym dniu robiłaś test ? przed spodziewaną @ czy po?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Jowitka Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35 i 36 dzień cyklu. Po spodziewanej @. Beta HCG: 203,6 mIU/ml :) Wczoraj byłam u ginekologa i nie widział zarodka, Kazał przyjsc za 3 tygodnie, uważał ze teraz jest za wczesnie. Wiec teraz czekam 3 tyg cierpliwie, zeby zobaczyć tetno.

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgzm43f9b7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowitka wrote:
    35 i 36 dzień cyklu. Po spodziewanej @. Beta HCG: 203,6 mIU/ml :) Wczoraj byłam u ginekologa i nie widział zarodka, Kazał przyjsc za 3 tygodnie, uważał ze teraz jest za wczesnie. Wiec teraz czekam 3 tyg cierpliwie, zeby zobaczyć tetno.

    GRATULUJĘ :) :) :)
    u mnie beta niestety negatywna :( wynik: 2,95

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ