X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się jeszcze uda i pojawi się Fasolka :) trzymam Kciuki!

    Mrowwwka lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowac w sobote jesli @ nie przyjdzie dzisiaj.

    Modelka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg owu i niektorych z Was powinnam wybrac sie po test. Ale ja twarda jestem, poczekam do poniedzialku, a jak @ nie bedzie, to nawet dluzej, do 10.9., bo na wtedy mam termin u ginekolozki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey. Ja będe testowała w niedzielę... jeżeli @ nie przylezie wcześniej :)

  • nadzieja! Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja będe testowała w terminie spodziewanej @ czyli w niedziele ;)

    nadzieja!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedzialek ale pewno bedzie za wczesnie :/ na srode mam termin @

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też spodziewam się @ w niedzielę czyli już jutro, albo dopiero jutro bo to oczekiwanie się dłuży, ale liczę na to że się nie pojawi, tego chciałabym najbardziej.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja mam dostac @ w poniedzialek dzisiaj jest 10 dfl i niewielki spadek wszystko okaże się jutro bo jak tempka spadnie to testować nie będę raczej nie liczę że się udało za dużo negatywnych testów widzialam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka twarda juz nie jestem! :-P! Rano sikam na test! Chcialam teraz zaraz juz, ale to akurat model na poranny mocz...

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 1 września 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam? Testowałyście? Czekam na pozytywne rozpoczęcie września:)

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 1 września 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowałam dzisiaj rano, i negatyw, a późnym popołudniem @ zawitała

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powinnam dostać dzisiaj albo jak mówi ovu to w środę ale raczej dostane @ niż dwie kreski na teście wiec czekam do czwartku ale znając życie tak długo @ nie będzie czekać

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 2 września 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwunia - a który to już Twój cykl starań? Nie martw się, w końcu się uda :)


    Ja mam teoretyczny termin @ w sobotę, ale coś mi się wydaje, że nie przyjdzie, więc w sobotę testuję :)

    Korci mnie, żeby kupić testy owu, ale wiem, że ich pozytywny wynik niekoniecznie musi oznaczać ciążę, więc może się oprę pokusie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2013, 09:28

    zem3upjygjyf6uag.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 2 września 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Sylwunia - a który to już Twój cykl starań? Nie martw się, w końcu się uda :)

    to już trzy lata, 4 miesiące temu zdiagnozowano u mnie endometriozę, podejrzenia były od października 2012, a jeszcze hiperprolaktynemie stwierdzona w marcu 2011, niski poziom progesteronu,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • madeline Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 2 września 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację na podstawie wykresu, śluzu, miałam chyba 14 albo 17 dc, trudno dokładnie określić. Cykle mam średnio 27-29 dniowe.
    29 dc zrobiłam test ciążowy (jakiś tandetny z allegro) i wyszła delikatna, słaba kreseczka. Nie przywiązywałam jednak do niego wielkiej wagi. Dziś mam 30 dc, test ciążowy pre-test negatywny. Okresu jednak brak, a temperatura zaczęła delikatnie iść w górę, poszłam więc zrobić badanie beta HCG, wyszło 14,84 mIU/ml. Ponieważ kompletnie nie znam się na wynikach bety, nie wiem co o tym sądzić... niby powyżej 5 oznacza ciążę, ale znowu patrząc na normy, wynik ten jest dziwnie niski...nie chcę się niepotrzebnie nakręcać :(
    Co o tym sądzicie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2013, 16:20

  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 2 września 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeline wrote:
    Owulację na podstawie wykresu, śluzu, miałam chyba 14 albo 17 dc, trudno dokładnie określić. Cykle mam średnio 27-29 dniowe.
    29 dc zrobiłam test ciążowy (jakiś tandetny z allegro) i wyszła delikatna, słaba kreseczka. Nie przywiązywałam jednak do niego wielkiej wagi. Dziś mam 30 dc, test ciążowy pre-test negatywny. Okresu jednak brak, a temperatura zaczęła delikatnie iść w górę, poszłam więc zrobić badanie beta HCG, wyszło 14,84 mIU/ml. Ponieważ kompletnie nie znam się na wynikach bety, nie wiem co o tym sądzić... niby powyżej 5 oznacza ciążę, ale znowu patrząc na normy, wynik ten jest dziwnie niski...nie chcę się niepotrzebnie nakręcać :(
    Co o tym sądzicie ?

    według badania krwi jesteś w ciąży ;) Gratulację ;) może to wczesna ciąża i dlatego jest niska za dwa dni powtórz jeszcze raz betę ;) Bezie dobrze trzymam kciuki

    madeline lubi tę wiadomość

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • madeline Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 2 września 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ania_mr za odpowiedź. No właśnie ta wczesna ciąża coś mi nie pasuje... bo jeśli owulacja była 14 dc lub 17 dc, to 30 dc nie powinna być raczej wczesną, prawda ? :( Oczywiście pójdę w środę drugi raz na badanie, a do tego czasu zawału chyba dostanę ;/

    W ogóle to odebrałam wyniki na papierze i to laboratorium ma jakieś pokręcone normy. Nic z nich nie rozumiem. Przy interpretacji mojego wyniku, kierowałam się tymi podanymi na forum...Widziała któraś z Was taką normę ? Rozumiecie ją?

    "Kobiety nie będące w ciąży: < 5,0
    1-10 tydzień 201,64 - > 225000,00
    11-15 tydzień 22536,49 - > 225000,00
    16-22 tydzień 8006,62 - 50238,60
    23-40 tydzień 1599,80 - 49412,65."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nie myślałam że w tym cyklu napisze tutaj cokolwiek, ale mam pytanie kiedy powinna testować? Nie powinnam zajsc w ciaze w tym cyklu poniewaz zażywałam tabletki na moj jajnik ale według wykresu boje sie ze cos moglismy nabrojić . . . Jutro mam wizyte kontrolną u ginekologa i obawiam sie ze kolejny cykl bede musiala znowu wziasc tabletki a jak tu leczyc sie jak mam obawe o ciąże ? Lekarz mnie chyba ukatrupi, co myslicie o tym?

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 3 września 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika86 - ja też testuję w sobotę :)

    Agata2502 - teoretycznie powinnaś zatestować najwcześniej w pierwszym dniu spodziewanej @, jak nie przyjdzie. Oczywiście wiele z nas nie wytrzymuje i testuje wcześniej, ale to bez sensu ;)


    4f5f49933c69b9c135f1f6378b3a6343.png

    jnlp16jtzpmmslxt.pngborder="0"/></a>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2013, 06:28

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 3 września 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na razie temperaturka wysoko termin @ mam na około 10 września więc jeszcze troszkę

    17u9px9i7ha8i4t0.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ